نماد سایت تبلیغات | سامانه تبلیغ و تبلیغات ملی

مدیریت سایت تبلیغات محصول

مدیریت سایت تبلیغات محصول

مدیریت سایت تبلیغات محصول

زمان یکی از با ارزش ترین منابعی است که ما داریم به همین دلیل است که کارایی چیزی است که بسیاری از مردم برای آن تلاش می کنند. خبر خوب این است که امروزه ابزارهای بازاریابی فراوانی وجود دارد که به شما کمک می کند بهره وری را افزایش دهید و فرآیندها یا وظایف یکنواخت را ساده کنید. ابزارهای مدیریت سایت تبلیغات محصول در میان گزینه های متعدد هستند.

مدیریت سایت تبلیغات محصول چیست؟

مدیریت سایت تبلیغات محصول بر فعالیت‌های بازاریابی مختلف و افراد مسئول نظارت می‌کند تا اطمینان حاصل کند که کمپین‌ها به طور مؤثر اجرا می‌شوند و به بازاریابی هدف دست می‌یابند. بسته به نیازهای کسب و کار شما، مدیریت سایت تبلیغات محصول می تواند بر معیارهای مختلفی تمرکز کند که به موفقیت کمپین کمک می کند، مانند ROI یا تبدیل ها یا مکان های رسانه ای که برای مخاطبان هدف شما منطقی است.

نرم افزارهای مدیریت سایت تبلیغات محصول

از آنجایی که اغلب موارد زیادی برای پیگیری وجود دارد، بسیاری از تیم ها استفاده از ابزارهای مدیریت سایت تبلیغات محصول را انتخاب می کنند که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

نرم افزارها و ابزارهای مدیریت سایت تبلیغات محصول این قدرت را دارند که جنبه های مختلف تبلیغات از جمله برنامه ریزی تبلیغات و کمپین، همکاری، اجرا، اشتراک گذاری، نظارت و تجزیه و تحلیل را ساده و خودکار کنند.

چرا از ابزارهای مدیریت تبلیغات استفاده کنیم؟

ابزارهای مدیریت تبلیغات مزایای زیادی دارند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

مدیریت سایت تبلیغات محصول

ده ابزار قدرتمند مدیریت سایت تبلیغات محصول

اکنون می خواهیم مطالبی را درخصوص ده ابزار قدرتمند مدیریت سایت تبلیغات محصول را که برای انواع مختلف تبلیغات، اهداف و تیم ها طراحی شده اند را ارائه دهیم.

1. نرم افزار مدیریت تبلیغات HubSpot

شما می توانید همه کمپین های خود را از ابتدا تا انتها با استفاده از این ابزار اجرا کنید. به این معنی که HubSpot از ایجاد، مدیریت و گزارش تبلیغات در شبکه های مختلف پشتیبانی می کند.

سایر ویژگی های منحصر به فرد و قابل توجهی که از نرم افزار مدیریت سایت تبلیغات محصول HubSpot دریافت می کنید عبارتند از:

2. AdRoll

AdRoll یک پلتفرم برای مشاغل تجارت الکترونیک است که بر تبلیغات، بازاریابی ایمیلی، توصیه های محصول مبتنی بر هوش مصنوعی و اندازه گیری بین کانالی تمرکز دارد. این پلتفرم به عنوان یک پایگاه اصلی برای تمام فعالیت های بازاریابی و تبلیغاتی کسب و کار شما عمل می کند. در اینجا برخی از دیگر قابلیت های قابل توجه AdRoll آورده شده است:

3. RollWorks

RollWorks یک پلتفرم مبتنی بر حساب است که به شما کمک می کند حساب های هدف را شناسایی کنید، آنها را از طریق تبلیغات و کانال های مختلف درگیر کنید و تأثیر و موفقیت خود را در انجام این کار اندازه گیری کنید. این ابزار می‌تواند حساب‌های هدف را شناسایی کند، حساب‌های هدف را اولویت‌بندی کند، وظایف مختلف فروش را خودکار کند و تبلیغات مبتنی بر حساب را انجام دهد. در اینجا موارد دیگری وجود دارد که می توانید با RollWorks انجام دهید:

مدیریت سایت تبلیغات محصول
مدیریت سایت تبلیغات محصول

4. Influ2

Influ2 یک پلتفرم تبلیغاتی مبتنی بر شخص است که به طور خاص برای B2B در نظر گرفته شده است. با این ابزار، تبلیغات خود را به افراد خاصی نشان دهید و سپس میزان موفقیت تبلیغات را در میان افراد مورد نظر اندازه گیری کنید. در اینجا موارد دیگری وجود دارد که می توانید با Influ2 انجام دهید:

5. Adstream

Adstream یک راه حل یکپارچه مدیریت دارایی دیجیتال و ارائه تبلیغات برای پخش کنندگان، ناشران و خدمات آنلاین است. این یک مجموعه اتصال است، به این معنی که تمام جنبه های بازاریابی شما از جمله مدیریت و تحویل دارایی دیجیتال، مدیریت ترافیک، اتوماسیون رسانه و تجزیه و تحلیل را یکپارچه و به هم متصل می کند. در اینجا چند قابلیت قابل توجه دیگر وجود دارد:

برای شفافیت کامل و همکاری آسان در حین سازماندهی، ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای دیجیتال، از یک گردش کاری واحد در تیم های بازاریابی استفاده کنید.

محتوای دیجیتال خود را در بین 79000 مقصد رسانه ای جهانی Adstream که پلتفرم می تواند شما را به آن متصل کند، توزیع کنید.

محتوای خود را بطور خودکار تنظیم کنید تا با مناطق مختلفی که در سراسر جهان به اشتراک گذاشته می شود، مناسب باشد.

تبلیغات دریافتی خود را به صندوق ورودی مدیریت ترافیک اضافه کنید. در اینجا، می‌توانید به راحتی آن تبلیغات را مرور کنید و همچنین ویرایش کنید، تأیید کنید و آنها را برای فرد یا تیم دیگری ارسال کنید (مثلاً تولید).

گردش‌های کاری مختلف یا جنبه‌های گردش کار خود را خودکار کنید تا کارایی را افزایش دهید، مانند فرآیندهای مربوط به مجوز یا حقوق استفاده.

موفقیت کمپین های دیجیتال و فرآیندهای پشت سر آنها را با تجزیه و تحلیل، گزارش های بلادرنگ و ردیابی اندازه گیری کنید.

6. 6sense

6Sense یک پلتفرم تعامل با حساب کاربری با قابلیت های تبلیغاتی مبتنی بر حساب است. این پلتفرم از هوش مصنوعی و کلان داده استفاده می‌کند تا به شما کمک کند رفتار خرید مخاطبان هدف خود را درک و شناسایی کنید، حساب‌های فروش و بازاریابی را اولویت‌بندی کنید، و کمپین‌ها یا محتوای شخصی و جذاب ایجاد و به اشتراک بگذارید. بیایید به چند ویژگی دیگر نگاه کنیم:

مدیریت سایت تبلیغات محصول
مدیریت سایت تبلیغات محصول

7.  celtra

celtraیک نرم افزار مبتنی بر ابر است که تولید خلاقانه را خودکار می کند. با این پلتفرم، به لطف ماهیت مبتنی بر ابر، همه جنبه های همکاری ساده و کارآمدتر می شود. اعضای تیم می توانند دارایی های دیجیتال را در بازارها، کمپین ها و موارد دیگر طراحی، تأیید و به اشتراک بگذارند. در اینجا چند ویژگی دیگر وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید:

8. Smartly.io

Smartly.io یک نرم افزار مدیریت سایت تبلیغات محصول برای تبلیغات رسانه های اجتماعی است. ابزار خودکار آن به شما کمک می کند تا تبلیغات و تجربیات موثری را برای مخاطبان خود در کانال های اجتماعی ایجاد کنید که بیشترین اهمیت را برای کسب و کار شما دارند. الگوریتم‌ها همچنین به شما کمک می‌کنند تا دارایی‌های خلاقانه خود را بر اساس داده‌های مخاطبان بهینه کنید و می‌توانید تبلیغات خود را در زمان واقعی به‌روز کنید. برخی از ویژگی های اضافی که باید بدانید:

الگوریتم‌ها از طریق کاتالوگ محصولات و منابع داده شما مرور می‌کنند تا الگوهای خلاقانه سفارشی با تغییرات کپی بر اساس داده‌های مخاطب هدف ایجاد کنند.

KPIهای سفارشی و پنجره‌های انتساب برای ردیابی عملکرد و به‌دست آوردن بینش‌های عملی که به شما کمک می‌کنند تصمیم‌های مؤثری را با پشتوانه داده‌ها اتخاذ کنید.

تست خلاقیت مدولار برای اطمینان از اینکه از انواع تبلیغات مناسب در کانال های مناسب استفاده می کنید.

9. نرم افزار مارین

نرم افزار Marin یک پلتفرم همه کاره برای تبلیغ کنندگان برای مدیریت هزینه تبلیغات جستجو، اجتماعی و تجارت الکترونیک است. ابزارهای خودکار آن به شما کمک می‌کنند فرصت‌های رشد برای تبلیغات جستجو را در موتورهای جستجوی اصلی شناسایی کنید، کانال‌های اجتماعی خود را برای افزایش رشد هماهنگ کنید، و فیدهای محصول خود را برای بهینه‌سازی کمپین‌های خرید یکپارچه کنید. بیایید به چند ویژگی دیگر نگاه کنیم:

مدیریت سایت تبلیغات محصول
مدیریت سایت تبلیغات محصول

10. StackAdapt

StackAdapt یک پلتفرم تبلیغاتی سلف سرویس است که به عمق داده های کسب و کار شما می پردازد تا بینش های منحصر به فردی را به دست آورید که به شما در توسعه و ارائه کمپین های با تاثیر بالا به مخاطبان هدف خود کمک می کند. این برای مدیریت سایت تبلیغات محصول خلاقانه بهترین است، زیرا استودیوی خلاقانه با کیفیت بالا به شما کمک می‌کند مؤثرترین دارایی‌های خلاقانه را با KPIهای کمپین را بر اساس پلتفرم مطابقت دهید. در اینجا موارد دیگری وجود دارد که می توانید با StackAdapt انجام دهید:

با ابزارهای مدیریت تبلیغات رشد بهتری داشته باشید

تیم بازاریابی شما با یک ابزار مدیریت تبلیغات موثر رشد بهتری خواهد داشت. از آزمایش گزینه های مختلف برای یافتن گزینه ای که نیازها و اهداف شما را برآورده می کند نترسید.

چرا StackAdaptبرای مدیریت سایت تبلیغات محصول بهترین است؟

یرا استودیوی خلاقانه با کیفیت بالا به شما کمک می‌کند مؤثرترین دارایی‌های خلاقانه را با KPIهای کمپین را بر اساس پلتفرم مطابقت دهید.

مزیت ماهیت مبتنی بر ابر celtra چیست؟

همه جنبه های همکاری ساده و کارآمدتر می شود. اعضای تیم می توانند دارایی های دیجیتال را در بازارها، کمپین ها و موارد دیگر طراحی، تأیید و به اشتراک بگذارند.

مزیت استفاده از هوش مصنوعی در 6senseچیست؟

به شما کمک کند رفتار خرید مخاطبان هدف خود را درک و شناسایی کنید، حساب‌های فروش و بازاریابی را اولویت‌بندی کنید، و کمپین‌ها یا محتوای شخصی و جذاب ایجاد و به اشتراک بگذارید.

خروج از نسخه موبایل