سایت تبلیغات رایگان ایرانی

بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان

تبلیغات آنلاین در سایت تبلیغات رایگان ایرانی فرصت های منحصر به فردی را برای افزایش درآمد شرکت شما ارائه می دهد

دستیابی به مخاطب از طریق سایت تبلیغات رایگان ایرانی

دستیابی به مخاطبان انبوه اغلب می تواند مانند نبردی در برابر بودجه های کوچک به نظر برسد، زیرا هر پلتفرمی به دنبال کسب درآمد از اهداف بازاریابی شما است.

وقتی تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو در حال حاضر پول نقد اختصاص داده شده شما را می‌خورند، سایت‌های تبلیغاتی رایگان می‌توانند به شما کمک کنند از هر بودجه حداکثر استفاده را ببرید.

استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان ممکن است روشی غیر متعارف برای بازاریابی محصولات یا خدمات شما باشد، اما  تقریباً 50 درصد از کاربران اینترنت  قبلاً در سال 2009 از سایت های تبلیغات طبقه بندی شده استفاده می کردند.

این تعداد از سال 2005 به طور پیوسته افزایش یافته است، به ویژه در میان  تأثیرگذارترین نسل  مصرف کنندگان امروزی.

با فرصت‌های تبلیغات آنلاین مناسب، می‌توانید ابزارهای قدرتمندی برای دستیابی به میلیون‌ها نفر بدون صرف یک سکه را به دست آورید.

در ادامه با لیست بهترین سایت های ایرانی تبلیغات رایگان آشنا می شوید

آموزش ویدیویی سایت تبلیغات رایگان ایرانی به صورت کامل

در این ویدیو به جزئیات خاصی اشاره شده است و میتوانید در دقایق مشخص شده به مطالعه بنشینید :

00:00 – مقدمه تبلیغات در سایت های ایرانی به صورت رایگان
⁣00:37 – توضیحات در مورد لینک سایت | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
01:08 – نقل قول ابتدای مقاله | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
01:20 – دستیابی به مخاطب از طریق سایت تبلیغات رایگان ایرانی | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
01:40 – نکاتی برای به حداکثر رساندن بازدهی تبلیغات رایگان | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
02:35 – اهمیت بازاریابی و تبلیغات در ایران | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
03:03 – نکات مهم برای تبلیغات در ایران | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
03:41 – بهترین سایت تبلیغات رایگان ایرانی | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
04:03 – لیست سایت تبلیغات رایگان ایرانی | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
04:28 – سوالات متداول | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
05:02 – توضیحات در مورد صفحه اصلی سایت | سایت تبلیغات رایگان ایرانی
05:40 – لینک محتوا | سایت تبلیغات رایگان ایرانی

مزایای بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان

سایت‌های تبلیغاتی طبقه‌بندی‌شده رایگان به شما این امکان را می‌دهند که نه تنها فراتر از تلاش‌های بازاریابی مستقیم خود بفروشید، بلکه  ترافیک  را به وب‌سایت شرکت و مکان فیزیکی کسب‌وکارتان بازگردانید. به علاوه، سایت‌های تبلیغاتی مدرن دارایی‌های عالی برای صاحبان مشاغل با نیازهای مختلف هستند که به شما این امکانات را می‌دهند:

 • فهرست محصولات و خدمات
 • پیدا کردن کارمندان، پیمانکاران و مشاغل آزاد
 • فروش تجهیزات و موجودی قدیمی

چشم انداز تبلیغات رایگان

با این حال، اینترنت یک چشم‌انداز رقابتی است، به این معنی که برخی از سایت‌های تبلیغاتی رایگان شما را به مخاطبان بزرگ‌تر و درگیرتر از سایرین متصل می‌کنند زیرا با برجسته کردن دسته‌هایی که مستقیماً به آنچه می‌فروشید مرتبط هستند، سود بیشتری برای کسب و کار شما خواهند داشت.

وقتی بدانید کدام یک ارزش وقت شما را دارند، می توانید کارآمدترین نتایج را دریافت کنید.

هنگامی که کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کردید و یک وب سایت ایجاد کردید، باید این موضوع را به مشتریان بالقوه منتقل کنید.

در حالی که راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد از جمله وبلاگ نویسی، بازاریابی ایمیلی و سئو و تبلیغات آنلاین یکی از موثرترین روش ها است.

اگرچه تبلیغات اغلب گران قیمت در نظر گرفته می‌شود، اما در واقع برای شرکت‌هایی که بودجه دارند کاملاً امکان‌پذیر است.

در واقع، پلتفرم‌های زیادی به شما امکان می‌دهند با هزینه‌ی صفر تبلیغات کنید، از جمله دایرکتوری‌های آنلاین، پلتفرم‌های اجتماعی و موارد دیگر.

راهنمایی تبلیغات آنلاین برای مشاغل

از پلتفرم‌های پرمخاطب گرفته تا فهرست‌های محلی، دایرکتوری‌های آنلاین طیفی از مخاطبان را پوشش می‌دهند. روش هر یک از آنها کاملاً مشابه است.

شما URL وب سایت حرفه ای خود و همچنین جزئیات اضافی در مورد کسب و کار یا سازمان خود را ارسال می کنید.

این سایت‌ها، به نوبه خود، این اطلاعات را در بانک‌های اطلاعاتی خود وارد می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که وقتی کاربران دسته‌های محتوای مرتبط را جستجو می‌کنند، پیوندی به سایت شما ظاهر می‌شود.

بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان
بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان

این سایت های تبلیغاتی رایگان علاوه بر نمایش نام کسب و کار و وب سایت شما، می توانند بهینه سازی موتور جستجو یا سئوی شما را بهبود بخشند.

این به ارتقاء وب سایت شما با افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو کمک می کند، شانس یافتن شما در Google و جذب ترافیک به وب سایت شما را افزایش می دهد .

نکاتی برای به حداکثر رساندن بازدهی تبلیغات رایگان

ما امیدواریم که به این سوال پاسخ داده باشیم، ” چگونه می توانم کسب و کار خود را به صورت رایگان تبلیغ کنم؟ از چهار نکته عملی زیر به عنوان بهترین روش استفاده کنید.

نکته 1: برای تاثیر بیشتر، تبلیغات پولی را با رایگان ترکیب کنید

با تبلیغ گهگاهی محتوا، نتایج را در سایت های رسانه های اجتماعی بهبود بخشید.

برخی از سایت‌ها دید طرفداران شما را کاهش می‌دهند. وقتی برای تقویت یک به‌روزرسانی یا ویدیو پول می‌دهید، بیشتر در فیدهای دیگران ظاهر می‌شود و پتانسیل تعامل (لایک، نظرات، اشتراک‌گذاری) را افزایش می‌دهد.

با افزایش مشارکت، اغلب افزایش کلی در حضور (بدون پرداخت) خود در رسانه های اجتماعی را تجربه می کنید.

نکته 2: سرعت کوتاه مدت را با تاثیر طولانی مدت متعادل کنید

یکی از بهترین چیزها در مورد تبلیغات پولی، نتایج تقریباً فوری است.

از سوی دیگر، گزینه های رایگان ممکن است ماه ها طول بکشد. اشتباهی که کسب‌وکارها مرتکب می‌شوند این است که تبلیغات پولی را برای تأثیرگذاری فوری خریداری می‌کنند، اما هرگز برای ایجاد یک استراتژی بلندمدت وقت نگذارید.

این کسب‌وکارها از گزینه‌های رایگانی مانند رسانه‌های اجتماعی استفاده نمی‌کنند، زیرا مدت زمان زیادی طول می‌کشد.

مثال

اگر فوراً به مشتریان جدید نیاز دارید، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک را در Google قرار دهید یا در سایت‌های تبلیغاتی دیگر خرید کنید.

با این حال، به طور همزمان روی تبلیغات رایگان برای ساختن آینده سرمایه گذاری کنید و به تدریج هزینه تبلیغات پرداختی خود را کاهش دهید.

یک راه رایگان برای تبلیغ یک پیشنهاد تجاری، گنجاندن آن در امضای ایمیل شما است. اگر شما و تیمتان از امضای ایمیل استفاده کنید، هر هفته صدها تبلیغ برای مشتریان بالقوه ایجاد خواهید کرد.

نکته 3: مبادله برای تبلیغات متقابل

در جایی که تبلیغات متقابل منطقی است با سایر مشاغل شراکت ایجاد کنید.

به دنبال شرکایی باشید که محصولات و خدمات مکمل را ارائه می دهند و مایلند دیده شوند. هیچ پولی دست به دست نمی شود و همه چیز مبادله ای است.

مثال

تصور کنید که یک متخصص سئو هستید.

شما خدمات تحقیق کلمات کلیدی را به یک آژانس طراحی وب ارائه می دهید تا وب سایت آن را در نتایج جستجوی آنلاین بالاتر نشان دهید.

در عوض، آژانس خدمات شما را به مشتریان خود توصیه می کند و به شما اعتبار می دهد.

نکته 4: هزینه ها را با ابزارهای بازاریابی کاهش دهید

بسیاری از تکنیک های رایگان کار فشرده هستند.

وقت تیم شما ارزش پول دارد. خبر خوب این است که معمولاً استفاده از اتوماسیون بازاریابی یا یک ابزار بازاریابی به جای نیروی کار هزینه کمتری دارد.

همه چیز نمی تواند یا باید خودکار شود، اما یک بازاریاب هوشمند تشخیص می دهد که چه کارهایی می تواند انجام دهد می تواند و فناوری را برای کاهش هزینه های نیروی کار به دست می آورد.

مثال

محاسبه کنید که هر فعالیت بازاریابی چقدر هزینه دارد. برای مثال، چقدر طول می‌کشد تا کارمندانGoogle  کسب‌وکار من را در فهرست‌های مورد نظرم بالا بیاورند.

ساعت ها را در نرخ متوسط ​​ساعتی که پرداخت می کنید ضرب کنید. سپس ابزاری را پیدا کنید که هزینه کمتری برای انجام فعالیت داشته باشد.

در نهایت، به یاد داشته باشید که سایت های تبلیغاتی رایگان مد می شوند و از مد می افتند.

راننده ترافیک داغ سال گذشته ممکن است از بین رفته باشد. برخی از سایت ها شروع به ارائه بازاریابی رایگان می کنند، سپس به پلتفرم های پولی تبدیل می شوند.

همیشه منتظر فرصت های تبلیغاتی جدید برای امتحان باشید.

سایت تبلیغات رایگان
سایت تبلیغات رایگان

اهمیت بازاریابی و تبلیغات در ایران در سایت ایرانی تبلیغات رایگان

ممکن است شما قبلاً راجع به این موضوع مطالبی را جمع آوری کرده باشید، اما مشاوران راه حلی برای به دست آوردن بینش بازاریابی قانونی در ایران هستند، اگرچه این امر پس از راه اندازی همه چیز در مورد تبلیغات نیز صدق می کند.

مشاوران به جای اتلاف وقت و ریسک کردن، سریع کسب و کارها را به سرعت بالا می برند و موانع احتمالی را که ممکن است در مسیر پیش رو وجود داشته باشد، برطرف می کنند.

شاید ممکن است از خود بپرسید، ما با دلیل خوبی بر بازاریابی و تبلیغات در ایران تمرکز می کنیم.

به بیان ساده، این عامل کلیدی برای شروع یک محصول یا خدمات در این بازار فوق العاده سریع است.

در واقع، در زمانی که بیش از 16 میلیون ایرانی در اینستاگرام حضور دارند و بیش از 50 میلیون نفر از کل جمعیت به صورت آنلاین قابل دسترسی هستند، تبلیغات و بازاریابی در ایران برای موفقیت بسیار مهم است و ساخت یک برند در ایران ارزش تمام تلاش‌ها را دارد.

با این حال، مسئولیت قانونی نیز وجود دارد که قبلاً به آن اشاره کردیم، زیرا هر کسب و کاری ملزم به رعایت ردیفی از قوانین سازمان های مختلف است.

به عنوان مثال

وزارت ارشاد اسلامی و وزارت بازرگانی قوانین یا معیارهای جایگزینی دارند که این مشاغل باید به آنها پایبند باشند.

اینکه کسب و کار مورد نظر با بیلبوردها، تبلیغات اینترنتی، رسانه های اجتماعی یا تبلیغات تلویزیونی فعال است. این قوانین احتمالاً بر روند رسیدگی تأثیر می گذارد.

از این نظر، کسب‌وکارها باید در ازای آن سخت‌گیرانه عمل کنند و به دنبال تکمیل هر جنبه‌ای از بازاریابی و تبلیغات در ایران باشند، از برچسب‌گذاری محصولات و ارسال آگهی‌های آنلاین گرفته تا انجام کمپین‌های ایمیلی و بازاریابی تلفنی.

بار دیگر، دقیقاً اینجاست که اهمیت یک آژانس تبلیغاتی در ایران به چشم می آید و کسب و کارهای جدید را با چشم انداز هر بازاری آشنا کند.

در برخی موارد، باید همچنین دانست که دولت به طور خستگی ناپذیری تلاش می کند تا از واردات به نفع تولید ملی جلوگیری کند، بنابراین این مشاوران همچنین می توانند به جستجوی شریک محلی کمک کنند که بتواند نه تنها به عنوان صادرات تجاری بلکه مشارکت تولیدی را پرورش دهد.

بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان
بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان

8 نکته درباره مهم ترین قوانین تبلیغات در ایران

برای تبلیغات در رسانه های ملی سخت گیری هایی می شود ولی در بخش تبلیغات در فضای مجازی مسلما این قضیه راحت تر است.انتظار می رود رسانه ها، بازاریابی و تبلیغات در ایران به موازین اسلامی و قوانین مدنی پایبند باشند. به همین دلیل، قوانین زیادی وجود دارد که می تواند برای مشاغل جدید اعمال شود و این قوانین مربوط به تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی، تبلیغات چاپی و حتی رسانه های اجتماعی در ایران است.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا به برخی از مهم ترین قوانینی که برای کلیه تبلیغات و بازاریابی در ایران اعمال می شود، اشاره می کنیم:

 1. انتشارات الحادی که نسبت به قوانین اسلامی تعصب داشته باشند یا تبلیغ موضوعاتی که به نظر می رسد به هر جنبه ای از جمهوری اسلامی آسیب وارد می کند اکیداً ممنوع است.
 2. هرگونه تبلیغ در رابطه با اعمال ناپسند یا حرام مجاز نیست. علاوه بر این، تصاویر ناشایست یا مسائلی که عفت عمومی را نقض می کند هم ممنوع است.
 3. دخالت گروه ها یا افراد در جهت هرگونه اقدامی که بر خلاف منافع، حیثیت و امنیت جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع است.
 4. اهانت به اسلام و اهانت به رهبر انقلاب و مراجع ذیربط حرام است.
 5. در تبلیغات ایران زن و مرد باید طبق قانون اساسی ایران از حجاب اسلامی پیروی کنند.
 6. محصولات و خدمات قبل از تبلیغ باید به طور رسمی توسط مراکز تحقیقاتی معتبر در ایران تایید شوند. همچنین تبلیغات باید کاملاً مطابق با سازمان های تبلیغاتی مربوطه باشد و مفاد ماده آیین نامه را رعایت کند.
 7. تامین کنندگان تجارت الکترونیک باید اطلاعات صحیح، کامل و شفاف در مورد کلیه محصولات و خدمات ارائه دهند. اسامی شخص(ها) یا کسب و کار ذینفع نیز باید به طور واضح به کاربران ارائه شود به گونه ای که کاربر قبل از به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود به اندازه کافی آموزش ببیند.
 8. تمامی مطالبی که قرار است در هر رسانه ای در ایران منتشر شود باید از سازمان های مختلف به ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز کتبی داشته باشند.

نکته

همانطور که قبلا ذکر شد، اینها تنها بخشی از قوانین حاکم بر بازاریابی و تبلیغات در ایران است و روال اخذ مجوز یا حفظ قوانین در هر سناریویی متفاوت است. در هر صورت و همانطور که می توانید تصور کنید، آگاهی از این فرآیند بسیار سودمند است و دلایلی است که اکثر سازمان ها به دنبال کمک یک آژانس خدمات کامل در ایران هستند.

بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان
بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان

بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان

12 نمونه از بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان و نحوه استفاده از آن ها

وب سایت شیپور

سایت شیپور یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان در ایران است. با اشتراک گذاری تبلیغات رایگان در این سایت می توانید بازدید خوبی داشته باشید. این سایت همچنین انواع تبلیغات رایگان را ارائه می دهد. تبلیغات لوازم خانگی ترافیک بیشتری در این سایت دریافت می کند.

وب سایت دیوار

اولین سایت ثبت تبلیغات رایگان ایرانی که هم اکنون به یکی از بهترین سایت های تبلیغات رایگان تبدیل شده است سایت دیوار می باشد. در این سایت همه می توانند محصولات و خدمات خود را از طریق دیوار من تبلیغ کنند. این سایت از ترافیک بالایی برخوردار است زیرا به صورت اپلیکیشن نیز موجود است. با ثبت آگهی رایگان در این سایت می توانید تعداد بازدید از سایت خود را افزایش دهید. البته باید بدانید که تبلیغ سایت های املاک و نمایشگاه خودرو در این سایت بسیار موفق بوده است.

وب سایت نت برگ

نت برگ وب سایتی است که تبلیغات عمده آن دارای تخفیف می باشد و پس از شیپور و دیوار یکی از پربازدیدترین وب سایت هایی است که می توانید محصولات خود را به صورت رایگان در آن به نمایش بگذارید.

وب سایت بازارها

این سایت یکی از سایت های حرفه ای در مجموعه بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان در ایران می باشد. بازارها در ترویج تجهیزات برای صنایع مختلف مانند صنعت بسته بندی موفق بوده.

وب سایت دیجی آنلاین

این سایت نیز در مجموعه ی بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان در ایران قرار دارد. این سایت در تبلیغ سایت های موبایل و لوازم جانبی آن موفق بوده است.

وب سایت راهنمای همشهری

این وب سایت به نیازمندیهای ایران نیز معروف است که به شما امکان می دهد به راحتی تبلیغات خود را به اشتراک بگذارید. این وب سایت، نرم افزار هم دارد هم برای اندروید و هم برای آیفون دارد.

وب دکور نما

یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان دکور نما نام دارد. این سایت همانطور که از نامش پیداست در زمینه تبلیغات رایگان و انواع ملزومات ساختمانی موفق است. فقط کافی است که سایت خود را در این زمینه به صورت رایگان به اشتراک بگذارید تا بازدید شما افزایش یابد.

وب سایت خفن بازار

این سایت یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان است که تقریباً جدید است. اما در مدت کوتاهی توانسته جایگاه ویژه ای را در بین کاربران برای خدمات تبلیغاتی رایگان ارائه دهد. بازار خفن در زمینه تبلیغات انواع فلزات صنعتی عملکرد بهتری داشته است. این سایت دارای اپلیکیشن موبایل نیز می باشد.

وب سایت در 118

این سایت را نیز می توان در مجموعه بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان قرار داد. در 118 در زمینه مشاغل خدماتی عملکرد بهتری داشته است.

وب سایت ایستگاه

اپلیکیشن اندروید و آیفون ندارد اما در نوع خود بازدید زیادی دارد و دارای دو نوع تبلیغات رایگان و پولی می باشد که به راحتی می توانید با ساخت اکانت تبلیغات خود را به اشتراک بگذارید.

وب سایت آگهی روزانه

این سایت یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان نیز می باشد. تبلیغ روز در زمینه طراحی داخلی توانسته موفقیت بیشتری داشته باشد.

وب سایت شهر 24

این سایت همچنین می توان گفت یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان است. شهر 24 در زمینه ارتقای کسب و کارهای دانش بنیان از جمله آموزش های مختلف در زمینه های مختلف موفق تر بوده است.

بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان
بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان

لیست سایت های تبلیغات رایگان ایرانی

 • تبلیغات حم www.ad.irpsc.com
 • انجمن ملی www.faq.irpsc.com
 • نماشا www.namasha.com
 • آپارات www.aparat.com
 • جعبه www.jabeh.com
 • نت موج www.netmoj.ir
 • کی کجاس www.kikojas.com
 • ایستگاه www.istgah.com
 • ایران امیر www.iranamir.com
 • 7010 www.7010.ir
 • ویسگون www.wisgoon.com
 • نمایش www.namayeshtv.ir
 • کلوب www.cloob.com
 • پروفایل www.profile.ir
 • نیو آگهی www.newgahi.ir
 • www.mp4.ir MP4
 • با ما ( ماشین ) www.bama.ir
 • دیوار www.divar.ir
 • تماشا www.tamasha.com
 • شیپور www.sheypoor.com
 • پرتال آگهی یک اشاره www.1eshareh.com
 • نیازمندی ها www.niazmandyha.ir
 • آگهی باکس www.boxagahi.ir
 • تبلیغات سبز www.sabzads.com
 • آگهی چی www.agahichi.com
 • نیازبان www.niazban.com
 • فانجی www.funj.ir
 • جارچی www.jarchi.me
 • درج آگهی www.darjeagahi.com
 • تکرو www.takro.net
 • ویستا www.vista.ir
 • بلاگفا www.blogfa.com
 • بلاگ اسکای www.blogsky.com
 • لوکس بلاگ www.loxblog.com
 • ویرگول www.virgool.io
 • 100 نما www.100nama.com
 • دالفک www.dalfak.com
 • میهن ویدیو www.mihanvideo.com
 • شبکه ما www.shabakema.com
 • اوکی صنعت www.oksanat.com
 • ایران تجارت www.iran-tejarat.com
 • ایفروش www.eforosh.com
 • پیام سرا www.payamsara.com
 • آگهی آریا www.agahiaria.ir
 • نوین تبلیغ www.iran-goo.com
 • نیاز پرداز www.niazpardaz.com
 • آگهی 24 www.agahi24.com
 • لوکوپوک www.locopoc.ir
 • شهر 24 www.shahr24.com
 • فیس نما www.facenama.com
 • بلاگر www.blogger.com
 • پرتال آگهی www.portalagahi.com
 • صنعت آنلاین www.sanat-online.com
 • کتاب اول www.avval.ir
 • تبلیغ دون www.tabloghdoon.ir
 • گوگل آگهی www.googleagahi.com
 • پارس تبلیغ www.parstabligh.com
 • 99 تا 100 www.99ta100.com
 • اقای صنعت www.mrsanat.com
 • تهران تجارت www.tehran-tejarat.com
 • سانیاز www.saniaz.com
 • سیلوربوک www.silverbookco.com
 • آگهی نامه www.agahiname.com
 • اگهی نما www.agahinama.com
 • بازدهی www.bazdehi.com
 • طرفداری www.tarafdari.com
 • آنی تبلیغ www.anitablig.ir
 • آگهی سبز www.agahisabz.com
 • جارزنی www.jarzani.ir
 • پارت لیست www.partalist.rozblog.com
 • مرکز آموزش www.video.irpsc.com

توجه داشته باشید که وب سایت های دیگری برای تبلیغات رایگان وجود دارد، اما به نظر ما ارزش وقت گذاشتن را ندارند. اما باز هم ممکن است وب سایتی را از دست داده باشیم که امیدواریم در قسمت نظرات به ما معرفی کنید. اگر در مورد تبلیغات اینترنتی سوالی دارید در قسمت FAQ از ما بپرسید.

دستیابی به مخاطب از طریق سایت ایرانی تبلیغات رایگان چگونه صورت می گیرد؟

دستیابی به مخاطبان انبوه اغلب می تواند مانند نبردی در برابر بودجه های کوچک به نظر برسد، زیرا هر پلتفرمی به دنبال کسب درآمد از اهداف بازاریابی شما است. وقتی تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو در حال حاضر پول نقد اختصاص داده شده شما را می‌خورند، سایت‌های تبلیغاتی رایگان می‌توانند به شما کمک کنند از هر بودجه حداکثر استفاده را ببرید.
استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان ممکن است روشی غیر متعارف برای بازاریابی محصولات یا خدمات شما باشد، اما  تقریباً 50 درصد از کاربران اینترنت  قبلاً در سال 2009 از سایت های تبلیغات طبقه بندی شده استفاده می کردند. این تعداد از سال 2005 به طور پیوسته افزایش یافته است، به ویژه در میان  تأثیرگذارترین نسل  مصرف کنندگان امروزی. با فرصت‌های تبلیغات آنلاین مناسب، می‌توانید ابزارهای قدرتمندی برای دستیابی به میلیون‌ها نفر بدون صرف یک سکه را به دست آورید.

مزایای بهترین سایت ایرانی تبلیغات رایگان را شرح دهید؟

سایت‌های تبلیغاتی طبقه‌بندی‌شده رایگان به شما این امکان را می‌دهند که نه تنها فراتر از تلاش‌های بازاریابی مستقیم خود بفروشید، بلکه  ترافیک  را به وب‌سایت شرکت و مکان فیزیکی کسب‌وکارتان بازگردانید. به علاوه، سایت‌های تبلیغاتی مدرن دارایی‌های عالی برای صاحبان مشاغل با نیازهای مختلف هستند که به شما این امکانات را می‌دهند:
.فهرست محصولات و خدمات
.پیدا کردن کارمندان، پیمانکاران و مشاغل آزاد
.فروش تجهیزات و موجودی قدیمی

چشم انداز خود را از تبلیغات رایگان شرح دهید؟

با این حال، اینترنت یک چشم‌انداز رقابتی است، به این معنی که برخی از سایت‌های تبلیغاتی رایگان شما را به مخاطبان بزرگ‌تر و درگیرتر از سایرین متصل می‌کنند زیرا با برجسته کردن دسته‌هایی که مستقیماً به آنچه می‌فروشید مرتبط هستند، سود بیشتری برای کسب و کار شما خواهند داشت.
وقتی بدانید کدام یک ارزش وقت شما را دارند، می توانید کارآمدترین نتایج را دریافت کنید.
هنگامی که کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کردید و یک وب سایت ایجاد کردید، باید این موضوع را به مشتریان بالقوه منتقل کنید.
در حالی که راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد از جمله وبلاگ نویسی، بازاریابی ایمیلی و سئو و تبلیغات آنلاین یکی از موثرترین روش ها است.
اگرچه تبلیغات اغلب گران قیمت در نظر گرفته می‌شود، اما در واقع برای شرکت‌هایی که بودجه دارند کاملاً امکان‌پذیر است.
در واقع، پلتفرم‌های زیادی به شما امکان می‌دهند با هزینه‌ی صفر تبلیغات کنید، از جمله دایرکتوری‌های آنلاین، پلتفرم‌های اجتماعی و موارد دیگر.

11 دیدگاه برای “سایت تبلیغات رایگان ایرانی

  • سعید گفته:

   ممکن است شما قبلاً راجع به این موضوع مطالبی را جمع آوری کرده باشید، اما مشاوران راه حلی برای به دست آوردن بینش بازاریابی قانونی در ایران هستند، اگرچه این امر پس از راه اندازی همه چیز در مورد تبلیغات نیز صدق می کند

 1. Nazanin heshmati گفته:

  شما میتوانید در وبسایت های مختلف که در این بخش از مقاله معرفی شده اند ، که به صورت رایگان تبلیغ انجام میدهند ، اگهی دهید و هزینه های مصرفی خود را تا حداکثر کاهش داده و بتوانید کیفیت خود را حفظ کنید ، اما جذب مخاطب در این وبسایت ها نیازمند بنری قوی و کار امد است .

 2. Parham گفته:

  با این حال، اینترنت یک چشم‌انداز رقابتی است، به این معنی که برخی از سایت‌های تبلیغاتی رایگان شما را به مخاطبان بزرگ‌تر و درگیرتر از سایرین متصل می‌کنند زیرا با برجسته کردن دسته‌هایی که مستقیماً به آنچه می‌فروشید مرتبط هستند، سود بیشتری برای کسب و کار شما خواهند داشت.
  مطالب بسیار کامل بود

 3. مرضیه ثاقب علیزاده گفته:

  دستیابی به مخاطبان انبوه اغلب می تواند مانند نبردی در برابر بودجه های کوچک به نظر برسد، زیرا هر پلتفرمی به دنبال کسب درآمد از اهداف بازاریابی شما است.

  وقتی تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو در حال حاضر پول نقد اختصاص داده شده شما را می‌خورند، سایت‌های تبلیغاتی رایگان می‌توانند به شما کمک کنند از هر بودجه حداکثر استفاده را ببرید.

 4. Amin DehghanNejad گفته:

  سایت شیپور یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان در ایران است. با اشتراک گذاری تبلیغات رایگان در این سایت می توانید بازدید خوبی داشته باشید.

 5. berlin گفته:

  سایت تبلیغات رایگان ایرانی
  سایت شیپور یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان در ایران است. با اشتراک گذاری تبلیغات رایگان در این سایت می توانید بازدید خوبی داشته باشید. این سایت همچنین انواع تبلیغات رایگان را ارائه می دهد. تبلیغات لوازم خانگی ترافیک بیشتری در این سایت دریافت می کند

 6. متاورس آینده من گفته:

  تبلیغات آنلاین در سایت تبلیغات رایگان ایرانی فرصت مناسبی برای افزایش درآمد شرکت شما ارائه می دهند که درت ین مقاله به خوبی توضیح داده شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *