صد سایت تبلیغات رایگان

صد سایت تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان امروزه تبدیل به ابزاری باورنکردنی برای ارتقای محصول شده است. با صد سایت تبلیغات رایگان می توانید محصولات و خدمات خود مانند اقلام کودک و نوزاد و بسیاری از محصولات دیگر را تبلیغ کنید

وب سایت های تبلیغات رایگان

امروزه وب‌ سایت‌های زیادی وجود دارند که می ‌توانید در آن ها آگهی ‌های رایگان ارسال کنید، به عنوان مثال، می‌توانید با استفاده از آگهی‌های رایگان، خرید و فروش و تجارت کنید .

تبلیغات رایگان در هنگام خرید، فروش یا تجارت اقلام اهمیت خاص خود را دارد. برخی از صاحبان مشاغل تبلیغ کالاها و خدمات خود را دشوار می دانند، از این رو وب سایت های طبقه بندی شده رایگان گسترش تجارت شما را آسان تر می کنند. یک آگهی رایگان آنلاین به مشاغل کوچک مانند مشاغل بزرگ با تبلیغات رایگان کالاها و خدمات کمک می کند که باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

این روزها اینترنت به همه امکان فروش محصولات و خدمات خود را می دهد. در حال حاضر، همه ما می دانیم که بازاریابی اینترنتی یک روش مقرون به صرفه برای دسترسی به جوامع مجازی در سراسر جهان است. اگر به دنبال راه هایی برای افزایش حضور خود در وب هستید، می توانید از طریق آگهی های طبقه بندی شده رایگان در اینترنت تبلیغ کنید.

برخلاف آگهی های روزنامه، ارسال آگهی های طبقه بندی شده رایگان بدون دردسر و سریع است. چندین وب سایت وجود دارند که به شما امکان می دهند آگهی های طبقه بندی شده را به صورت رایگان قرار دهید. برخی از سایت ها قبل از درج آگهی به اطلاعات دقیق نیاز دارند، اما برخی دیگر تصمیم می گیرند که روند ثبت نام را به طور کلی حذف کنند. برخی از وب‌سایت‌ها از شما می‌خواهند که آدرس ایمیل خود را برای تأیید ارسال کنید. در صورتی که آگهی شما نیاز به اصلاح داشته باشد، ممکن است آدرس ایمیل نیز مورد نیاز باشد.

تبلیغات طبقه بندی شده راهی ارزان و آسان برای کسب و کارهای کوچک برای ارتباط با مشتریان بالقوه است. این یک راه عالی برای اطلاع رسانی در مورد شرکت شما است، به خصوص اگر نمی توانید بودجه ای برای سایر اشکال تبلیغات اختصاص دهید. اکثر کسب و کارها باید بتوانند نوعی تبلیغات طبقه بندی شده را پیدا کنند که به راحتی می توانند از عهده پرداخت هر رسانه ای برآیند، چه به صورت آنلاین، چه به صورت چاپی یا هر دو.

آموزش ویدیویی صد سایت تبلیغات رایگان به صورت کامل

در این ویدیو به جزئیات خاصی اشاره شده است و میتوانید در دقایق مشخص شده به مطالعه بنشینید :

00:00 – مقدمه ⁣صد سایت تبلیغات رایگان
⁣01:03 -⁣وب سایت های تبلیغات رایگان | ⁣صد سایت تبلیغات رایگان
01:15 – ⁣نکات استفاده از صد سایت تبلیغات رایگان| ⁣صد سایت تبلیغات رایگان
01:37 – ⁣مزایا صد سایت تبلیغات رایگان | ⁣صد سایت تبلیغات رایگان
02:01 – معایب صد سایت تبلیغات رایگان | ⁣صد سایت تبلیغات رایگان
02:13 – ⁣لیست صد سایت تبلیغات رایگان |⁣صد سایت تبلیغات رایگان
02:36 -⁣بهترین سایت های تبلیغات رایگان | ⁣صد سایت تبلیغات رایگان
⁣03:04 – سوالات متداول | ⁣ ⁣صد سایت تبلیغات رایگان
03:38 – توضیحات در مورد صفحه اصلی سایت | ⁣ ⁣صد سایت تبلیغات رایگان
03:40 – لینک محتوا | ⁣ ⁣صد سایت تبلیغات رایگان

نکات استفاده از صد سایت تبلیغات رایگان

قانون اساسی برای نوشتن تبلیغات این است که آگهی باید واضح، تمیز و حرفه ای باشد. تبلیغات طولانی و پیچیده اغلب در جذب مشتریان آنلاین ناکام هستند. در حالت ایده آل، تبلیغ نباید بیش از 100 کلمه باشد. آگهی شما همچنین باید اطلاعات درستی را ارائه دهد. آگهی باید مشتریان را در مورد محصولات ارائه شده برای فروش و مزایای خرید محصولات و خدمات شما آگاه کند.

عنوان آگهی شما باید دقیق باشد و ارتباط قوی با محصول داشته باشد. آگهی باید در دسته بندی مربوط به یک سایت خاص قرار گیرد. عدم انتخاب دسته مناسب ممکن است منجر به لغو آگهی شما در آن سایت شود.

بنابراین برای افزایش سریع فروش، از آگهی‌های آنلاین رایگان استفاده کنید. هزینه ای جز 5 دقیقه از وقت شما ندارد.

صد سایت تبلیغات رایگان
صد سایت تبلیغات رایگان

در زیر مزایا و معایب صد سایت تبلیغات رایگان را مورد بررسی قرار می دهیم:

بدون هزینه

در ارسال تبلیغات در صد سایت تبلیغات رایگان معمولا هزینه ای دریافت نمی شود. وب‌ سایت‌های تبلیغاتی رایگانی وجود دارند که در آن فرصتی برای تبلیغ کسب‌وکار خود به دست می‌آورید که آن را برای بودجه محدود شما مفید می‌کند. این امر نیاز به پرداخت هزینه های بالای تبلیغات در تلویزیون، رادیو و روزنامه ها را از بین برده است و در نتیجه در هزینه شما صرفه جویی می شود.

خرید تبلیغات طبقه بندی شده برای کسب و کار شما معمولاً بسیار ارزان تر از خرید فضای رسانه ای دیگر مانند تبلیغات چاپی، رادیویی یا تلویزیونی است. برخی از سایت های طبقه بندی شده حتی به کسب و کارها اجازه می دهند تا به صورت رایگان تبلیغات کنند. با تبلیغات طبقه بندی شده، شما معمولاً نیازی به صرف زمان برای ایجاد یک آگهی ندارید یا برای خدمات یک آژانس خلاق برای ساختن یک آگهی برای شما هزینه ای بپردازید.

 قرار دادن یک آگهی طبقه بندی شده معمولاً به آسانی تهیه یک نسخه کوتاه و ارائه جزئیات تماس شما است. اگر می‌خواهید تبلیغات پیچیده‌ تری طراحی کنید، بسیاری از نشریات و وب‌سایت‌هایی که آگهی‌های طبقه‌بندی شده را می‌فروشند، کمک می‌کنند.

هدف قرار دادن بازار

این یکی دیگر از مزیت های باورنکردنی صد سایت تبلیغات رایگان است، آنها به طور کلی دسته بندی می شوند و همچنین زیر شاخه ها هستند که باعث می شود مشتریان به راحتی موارد خاصی را که به دنبال آن هستند با مشکل کمتری پیدا کنند. به عنوان مثال، یک دسته بندی مانند خانه و باغ را می توان در بسیاری از زیر مجموعه های دیگر مانند کفش، لباس های مردانه و زنانه، ساعت و جواهرات، حیوانات خانگی و بسیاری دیگر سازماندهی کرد.

آسان برای نوشتن

تبلیغات طبقه بندی رایگان به زمان زیادی برای ایجاد نیاز ندارد. ممکن است حدود 20 دقیقه طول بکشد، اما آنچه مهم است این است که شما باید خلاق باشید و یک عنوان برجسته و همچنین بدنی جذاب تولید کنید.

تصاویر

درج یک عکس چشم نواز هنگام ارسال یک آگهی آسان است. همانطور که گفته می شود یک تصویر ارزش هزار کلمه دارد، بنابراین ارسال تبلیغات رایگان با پیوست کردن یک تصویر موثرتر می شود.

پیگیری ساده

تقریباً همه وب‌سایت‌های تبلیغاتی رایگان فرصتی را برای افراد فراهم می‌کنند تا عملکرد پست‌های خود را پیگیری کنند. این کار ارزیابی رابطه بین تعداد بازدید و خرید را برای شما آسان می کند.

رقابت

با ارسال تبلیغات رایگان عالی، شانس بیشتری برای متمایز شدن از بقیه رقبای خود دارید. به یاد داشته باشید، بسیاری از رقبای جدی شما فکر می کنند که آگهی های آنلاین رایگان باعث اتلاف وقت می شوند، بنابراین، با استفاده از تبلیغات رایگان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای کالاها و خدمات خود، کسب و کار خود را یک پله بالاتر ببرید.

پاسخ‌های سریع

پست آگهی رایگان را امتحان کنید و می ‌توانید ظرف یک هفته کارمند یا مشتری بالقوه تا حدودی از موارد خود را پیدا کنید.

به دست آوردن

استفاده از تبلیغات طبقه بندی شده به شما این امکان را می دهد که بازاریابی خود را بر روی حوزه هایی که در آن تجارت می کنید متمرکز کنید و به افرادی دسترسی پیدا کنید که احتمالاً کالاها یا خدماتی را از شما خریداری می کنند. شما باید تبلیغات چاپی را فقط در نشریاتی قرار دهید که در مکان‌هایی توزیع می‌شوند که می‌توانید خدمات ارائه دهید.

تبلیغات در فهرست‌های طبقه‌بندی‌شده که عمدتاً در مناطقی توزیع می‌شوند که مایل به سفر یا تجارت در آن نیستید، اهمیت چندانی نخواهد داشت. اگر کسب‌ وکار شما عمدتاً آنلاین باشد، مشکلی نخواهد بود. بسیاری از خدمات طبقه بندی شده آنلاین به شما این امکان را می دهند که مناطقی را که به آنها خدمت می کنید مشخص کنید، بنابراین زمانی که مشتریان بالقوه به دنبال کسب و کارهایی مانند شما نزدیک به محل زندگی خود می گردند، آگهی شما نمایش داده می شود.

اگر تبلیغ خود را در یک روزنامه محلی قرار می دهید، یک بسته رسانه ای بخواهید تا بتوانید ببینید چه نوع خوانندگانی را جذب می کند تا مطمئن شوید که آگهی شما به جمعیتی مناسب می رسد.

سایت تبلیغات رایگان
سایت تبلیغات رایگان

در دسترس بودن

تبلیغات رادیویی و تلویزیونی همه خوب هستند، اما همیشه جلوی چشم مشتریان بالقوه نیست. اگر لوله های منزل کسی نشتی داشت و نیاز داشت با یک لوله کش تماس بگیرد، رادیو خود را روشن نمی کند و منتظر می ماند تا تبلیغ یکی را بشنود. مشتریان بالقوه می توانند در تمام مدتی که تبلیغ شما به صورت آنلاین پخش می شود یا تا زمانی که آگهی چاپی شما در اطراف وجود دارد، شما را جستجو کنند.

مخاطب

برخی از خدمات طبقه بندی شده آنلاین به مشتریان بالقوه این امکان را می دهند که مستقیماً از طریق وب سایت آنها با تبلیغ کنندگان تماس بگیرند. این بدان معناست که افرادی که به دنبال کالاها یا خدماتی هستند که شما می‌فروشید، می‌توانند به سادگی با ضربه زدن روی یک پیوند در تلفن هوشمند یا کلیک کردن برای ارسال یک ایمیل از رایانه، پرس و جو کنند.

تعدادی از معایب صد سایت تبلیغات رایگان

فضای محدود

بسیاری از وب‌سایت‌های تبلیغات رایگان فضای محدودی را نشان می‌دهند که از شما می‌خواهد خوانندگان خود را دقیقاً به جایی که می‌توانند اطلاعات بیشتری درباره کالاها و خدمات شما بیابند هدایت کنید.

از دست دادن پست ها

در بیشتر موارد، آگهی طبقه بندی شده رایگان شما در نتیجه سایر تبلیغات رقیب با رقابت سختی مواجه می شود، بنابراین ناپدید شدن تبلیغات آسان می شود.

لیست صد سایت تبلیغات رایگان

1             https://www.youtube.com/         97           D

2             https://flipboard.com/    98           N

1             edex.adobe.com/             97           D/N

2             www.behance.net/aloksingh66/ 92           D/N

3             yarabook.com/  46           D/N

4             https://www.hackathon.io/         50           D/N

5             shutterstock.com/           93           D/N

6             designnominees.com/     47           D/N

7             www.sonicrun.com         65           D/N

8             dearbloggers.com/          63           D/N

8             https://www.debwan.com/          39           N

9             https://www.slideserve.com/      66           N

10           https://politichatter.com/             37           N

10           www.bloghub.com          67           D/N

11           www.trustmeter.co         30           D/N

12           www.apsense.com          80           D/N

13           www.talkreviews.com    55           D/N

14           www.graciousliving.com.au         56           D/N

15           www.mootools.net         75           D/N

16           http://url.org      75           D/N

17           uidb.io   29           D/N

18           betapage.co       44           D/N

19           www.htmlforums.com    50           D/N

20           www.mouthshut.com     68           D/N

21           www.thisnext.com          78           D/N

22           www.mobypicture.com  77           D/N

23           www.theciviccommons.com        33           D/N

24           www.charitychoice.co.uk             56           D/N

25           www.flipboard.com        91           D/N

26           www.localmint.com        34           D/N

27           peerj.com            68           D/N

28           stackshare.io      56           D/N

29           ecommerce.shopify.com/forums               94           D/N

30           www.easylinksharing.com            22           D/N

31           www.addyp.com              36           D/N

32           www.quicktopic.com      59           D/N

33           www.zotero.org               81           D/N

34           www.doyouyoga.com    55           D/N

35           www.webiodir.com         48           D/N

36           www.trepup.com             52           D/N

37           www.elink.io      49           D/N

38           steemit.com       89           D/N

39           inube.com           88           D/N

40           myopportunity.com         41           D/N

41           www.awwwards.com     72           D/N

42           www.hubpages.com       55           D/N

43           www.cssdrive.com          52           D/N

44           www.tofler.in    43           D/N

45           www.1look4.com            60           D/N

46           www.bedwan.com          25           D/N

47           www.newsvoir.com        37           D/N

48           www.nanohub.org           57           D/N

49           www.moz.com  90           D/N

50           www.blogcatalog.com   74           D/N

51           triberr.com         56           D/N

52           www.rw-designer.com   59           D/N

53           www.affilorama.com      59           D/N

54           www.yoganonymous.com            50           D/N

55           www.voat.co     68           D/N

56           www.bulklink.org             23           D/N

57           www.linkcentre.com       43           D/N

58           www.lookbook.nu           70           D/N

59           www.bebee.com              60           D/N

60           brooklynreporter.com/events      41           D/N

61           www.evernote.com        92           D/N

62           www.green-blog.org       46           D/N

63           www.authorstream.com               84           D/N

64           www.ampower.me          39           D/N

65           www.favim.com               90           D/N

66           buffalo.jobing.com          57           D/N

67           www.bloggapedia.com  65           D/N

68           www.zizics.com 34           D/N

69           socialbookmarkssite.com              37           D/N

70           www.codingforums.com               58           D/N

71           www.bloggernity.com    70           D/N

72           www.graciousliving.com.au         31           D/N

73           www.itsmyurls.com         75           D/N

74           alternative.me   43           D/N

75           www.dohtheme.com      31           D/N

76           www.hotfrog.in 56           D/N

77           www.morefunz.com       21           D/N

78           www.knowem.com         64           D/N

79           www.completed.com     38           D/N

80           www.webdeveloper.com              61           D/N

81           www.discogs.com           91           D/N

82           www.triplewdirectory.com           46           D/N

83           www.nairaland.com        82           D/N

84           www.seodirectoryonline.org       49           D/N

85           www.storeboard.com     73           D/N

86           csslight.com       40           D/N

87           www.ruce.org    27           D/N

88           www.deviantart.com      86           D/N

89           www.academia.edu        92           D/N

90           www.metafilter.com       79           D/N

91           www.viesearch.com        61           D/N

92           www.addbusiness.net     23           D/N

93           myfolio.com       64           D/N

94           www.gigablast.com        66           D/N

95           www.forums.equestriadaily.com               56           D/N

96           www.nairaland.com        78           D/N

97           www.activesearchresults.com     41           D/N

98           www.apsense.com          80           D/N

99           webguruawards.com       25           D/N

100       www.charmboard.com  28        D/N

سایت تبلیغات رایگان
سایت تبلیغات رایگان

بررسی تعدادی از بهترین سایت های تبلیغات رایگان به صورت جزئی

1.بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان: Facebook Messenger

اگر شما یک بازاریاب دیجیتال هستید، به احتمال زیاد یکی از کانال های اصلی شما فیسبوک است. اما آیا می دانستید که می توانید از فیس بوک مسنجر برای تجارت استفاده کنید و بیش از 1.5 میلیارد نفر به طور فعال از چت فیس بوک مسنجر استفاده می کنند. با این حال، کمتر از 1٪ از مشاغل با مخاطبان خود در این کانال اثبات شده درگیر هستند.

برای استفاده حداکثری از بازاریابی مسنجر فیس بوک ، به یک پلت فرم چت برای ارتباط با مشتریان در مقیاس نیاز دارید.

2. Google My Business

Google My Business یک فهرست راهنمای آنلاین است که به شما امکان می‌دهد به صورت رایگان با مشتریان در جستجوی Google  و Google Maps ارتباط برقرار کنید. برای شروع کار در سایت تبلیغاتی رایگان گوگل، تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL وب سایت حرفه ای خود و برخی جزئیات بیشتر در مورد کسب و کار خود را ارسال کنید.

به نوبه خود، Google My Business این اطلاعات را در فهرست‌های خود قرار می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که سایت شما هنگام جستجوی دسته‌های محتوای مرتبط ظاهر می‌شود.

می‌توانید عکس‌ها و پیشنهادها را در نمایه خود پست کنید تا نشان دهید چه چیزی کسب‌وکارتان را منحصربه‌فرد می‌کند و هر بار به مشتریان دلایلی بدهید که شما را انتخاب کنند.

Google My Business راه‌های بیشتری را برای دسترسی به شما در اختیار مشتریانتان قرار می‌دهد – از طریق تماس، پیام‌رسانی یا گذاشتن نظرات. به‌علاوه، می‌توانید ببینید مشتریان چگونه با نمایه کسب‌وکار شما تعامل دارند، چه کلیک‌ها، تماس‌ها، رزروها، دنبال‌کردن‌ها و غیره باشد.

3. Facebook Marketplace & Facebook Shops

بازار آنلاین فیس بوک دارای تبلیغاتی است که پتانسیل بالایی برای دستیابی به بازار هدف شما دارند. تقریباً 800 میلیون نفر در هر ماه از فیس بوک مارکت استفاده می کنند. بازاریابی فیس بوک یک نیروی غالب در جذب مشتری است و پلتفرم خود را برای مدت طولانی با تاکید زیادی بر خرید آنلاین ارتقا داده است.

از زمان ظهور صفحات تجاری فیس بوک و فروشگاه های فیس بوک، پلت فرم رسانه های اجتماعی عملکردهایی را ارائه کرده است که از بهترین سایت های تبلیغات طبقه بندی شده تقلید می کند. فروشگاه های فیس بوک در ماه مه 2020 راه اندازی شد و در سال آینده به صورت تدریجی راه اندازی خواهد شد.

ایجاد فروشگاه فیس بوک رایگان است و راه اندازی آن فقط چند دقیقه طول می کشد. کسب‌وکارها می‌توانند محصولاتی را که می‌خواهند به نمایش بگذارند از کاتالوگ خود انتخاب کنند و سپس ظاهر و احساس فروشگاه خود را با تصویر جلد و رنگ‌های برجسته که برندشان را به نمایش می‌گذارد سفارشی کنند.

این پلتفرم ثابت کرده است که ابزاری مؤثر برای فروش اتومبیل، املاک، مبلمان و محصولات خرده فروشی است. چه بخواهید تی شرت بفروشید یا برای یک وسیله نقلیه کارکرده شرکت پول نقد دریافت کنید، فیس بوک می تواند به شما کمک کند درآمد کسب کنید.

4. eBay

eBay  هنوز هم یکی از بهترین سایت‌های تبلیغاتی پربازدید است که می‌توانید در صورتی که می‌خواهید به تعداد زیادی از مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید، در آن پست ارسال کنید. با بیش از 30 سایت بین المللی و حضور گسترده تر در بیش از 100 کشور در سراسر جهان، eBay  یک بازار فوق العاده برای فروش است، به خصوص اگر به دنبال گسترش تجارت خود در خارج از کشور هستید.

با توجه به اندازه و وضعیت آن و همچنین رتبه بندی خوب بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، لیست های eBay نسبت به اکثر وب سایت های دیگر دیده می شوند. علاوه بر این، eBay  حضور و پایگاه فالوور خوبی در رسانه های اجتماعی دارد و برخلاف بسیاری از سایت‌های تبلیغاتی رایگان، eBay  دارای یک رابط تعاملی است که انتشار تبلیغات رایگان را آسان‌تر می‌کند.

صد سایت تبلیغات رایگان
صد سایت تبلیغات رایگان

5. Craigslist

Craigslist  همچنان یک مقصد محبوب برای یافتن محصولات و خدمات برای خرید و فروش است و همچنان یکی از 50 سایت برتر پربازدید تا اکتبر 2020 است. صاحبان مشاغل و بازاریابان می توانند محصولات یا خدمات B2C و B2B را در Craigslist تبلیغ کنند.

Craigslist  یک پلت فرم تبلیغاتی قدرتمند است که دارای زیرمجموعه های بسیاری مانند مشاغل، خدمات، مسکن، رویدادها و کالاها است. بنابراین، زیرمجموعه ها تبلیغات شما را قادر می سازند تا به طیف وسیعی از مخاطبان دست یابید.

این پلتفرم حضور اجتماعی خوبی دارند و در اکثر کشورها بسیار محبوب هستند. شاید شناخته شده ترین سایت طبقه بندی شده امروزی، Craigslist  به طور چشمگیری در بین 30 وب سایت برتر پربازدید در ایالات متحده رتبه بندی شده است. این دسته بندی ها به قدری متنوع هستند که از خدمات خودرو و زیبایی گرفته تا قطعات کامپیوتری و مکان های پارکینگ را شامل می شود.

بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان چیست؟

اگر شما یک بازاریاب دیجیتال هستید، به احتمال زیاد یکی از کانال های اصلی شما فیسبوک است. اما آیا می دانستید که می توانید از فیس بوک مسنجر برای تجارت استفاده کنید و بیش از 1.5 میلیارد نفر به طور فعال از چت فیس بوک مسنجر استفاده می کنند. با این حال، کمتر از 1٪ از مشاغل با مخاطبان خود در این کانال اثبات شده درگیر هستند.
برای استفاده حداکثری از بازاریابی مسنجر فیس بوک ، به یک پلت فرم چت برای ارتباط با مشتریان در مقیاس نیاز دارید.

در سایت تبلیغات رایگان چگونه می توان بازار مورد نظر خود را هدف قرار داد؟

این یکی دیگر از مزیت های باورنکردنی صد سایت تبلیغات رایگان است، آنها به طور کلی دسته بندی می شوند و همچنین زیر شاخه ها هستند که باعث می شود مشتریان به راحتی موارد خاصی را که به دنبال آن هستند با مشکل کمتری پیدا کنند. به عنوان مثال، یک دسته بندی مانند خانه و باغ را می توان در بسیاری از زیر مجموعه های دیگر مانند کفش، لباس های مردانه و زنانه، ساعت و جواهرات، حیوانات خانگی و بسیاری دیگر سازماندهی کرد.

چگونه می توان بدون هزینه تبلیغ کرد؟

در ارسال تبلیغات در صد سایت تبلیغات رایگان معمولا هزینه ای دریافت نمی شود. وب‌ سایت‌های تبلیغاتی رایگانی وجود دارند که در آن فرصتی برای تبلیغ کسب‌وکار خود به دست می‌آورید که آن را برای بودجه محدود شما مفید می‌کند. این امر نیاز به پرداخت هزینه های بالای تبلیغات در تلویزیون، رادیو و روزنامه ها را از بین برده است و در نتیجه در هزینه شما صرفه جویی می شود.
خرید تبلیغات طبقه بندی شده برای کسب و کار شما معمولاً بسیار ارزان تر از خرید فضای رسانه ای دیگر مانند تبلیغات چاپی، رادیویی یا تلویزیونی است. برخی از سایت های طبقه بندی شده حتی به کسب و کارها اجازه می دهند تا به صورت رایگان تبلیغات کنند. با تبلیغات طبقه بندی شده، شما معمولاً نیازی به صرف زمان برای ایجاد یک آگهی ندارید یا برای خدمات یک آژانس خلاق برای ساختن یک آگهی برای شما هزینه ای بپردازید.
 قرار دادن یک آگهی طبقه بندی شده معمولاً به آسانی تهیه یک نسخه کوتاه و ارائه جزئیات تماس شما است. اگر می‌خواهید تبلیغات پیچیده‌ تری طراحی کنید، بسیاری از نشریات و وب‌سایت‌هایی که آگهی‌های طبقه‌بندی شده را می‌فروشند، کمک می‌کنند.

17 دیدگاه برای “صد سایت تبلیغات رایگان

 1. اشتراک‌ها: سایت تبلیغات رایگان - تبلیغات | سامانه تبلیغ و تبلیغات ملی

  • Nazanin heshmati گفته:

   تبلیغات هدفمند و طبقه بندی شده میتواند رشد زیادی برای کسب و کار شما داشته باشد و سایت های معرفی شده در مطلب بالا میتواند کمک شایانی به شما بکند

 2. زاجکانی گفته:

  خرید تبلیغات طبقه بندی شده برای کسب و کار معمولاً بسیار ارزان تر از خرید فضای رسانه ای دیگر مانند تبلیغات چاپی، رادیویی یا تلویزیونی است

 3. مرضیه ثاقب علیزاده گفته:

  تبلیغات رایگان امروزه تبدیل به ابزاری باورنکردنی برای ارتقای محصول شده است. با صد سایت تبلیغات رایگان می توانید محصولات و خدمات خود مانند اقلام کودک و نوزاد و بسیاری از محصولات دیگر را تبلیغ کنید

 4. متاورس آینده من گفته:

  امروزه باور نکردنی هست که رایگان به توان تبلیغ کرد با صد سایت تبلیغات رایگان می توانید محصولات و خدمات خود مانند اقلام کودک و نوزاد و بسیاری از محصولات دیگر را تبلیغ کنید واین بی نظیر می باشد

 5. Parham گفته:

  اگر تبلیغ خود را در یک روزنامه محلی قرار می دهید، یک بسته رسانه ای بخواهید تا بتوانید ببینید چه نوع خوانندگانی را جذب می کند تا مطمئن شوید که آگهی شما به جمعیتی مناسب می رسد.مطالب بسیار کامل بود

 6. سعید گفته:

  تبلیغات در فهرست‌های طبقه‌بندی‌شده که عمدتاً در مناطقی توزیع می‌شوند که مایل به سفر یا تجارت در آن نیستید، اهمیت چندانی نخواهد داشت. اگر کسب‌ وکار شما عمدتاً آنلاین باشد، مشکلی نخواهد بود. بسیاری از خدمات طبقه بندی شده آنلاین به شما این امکان را می دهند که مناطقی را که به آنها خدمت می کنید مشخص کنید، بنابراین زمانی که مشتریان بالقوه به دنبال کسب و کارهایی مانند شما نزدیک به محل زندگی خود می گردند، آگهی شما نمایش داده می شود.

 7. abbas گفته:

  با بکار گیری نکات ارائه شده در مقاله صد سایت تبلیغات رایگان موفقیت کسب و کار حتمی است. مقاله خوبی بود با تشکر از نویسنده محترم.

 8. امیرحسین گفته:

  نکاتی که بیان شد و لیست صد سایت تبلیغات رایگان که ارائه شد قطعا کمک بسیاری به دوستان جهت تبلیغات کسب و کار خود میکند

 9. سارا گفته:

  سلام سایت ghooiran.com نیز یکی از سایت های خوب جهت درج آگهی رایگانه که بصورت نامحدود اگهی میتوانید درج کنید چون من خودم آگهي توی ghooiran.com ثبت کردم و وسایل ام سریع فروش رفت بهتون پیشنهاد میکنم که حتما ازش استفاده کنید چون واقعا ارزشش رو داره و لطفا سایت قو ایران نیز در لیست آگهي رايگان قرار دهید که دیگران نیز بتونند از این سایت استفاده کنند ممنون

 10. مهاجرت تحصیلی به ترکیه گفته:

  هر سال ترندهای مختلفی در دنیای مد مطرح
  می‌شود که سویشرت و هودی دخترانه اسپرت و هودی
  دخترانه فانتزی در انواع کوتاه، کلاه دار، جلو بسته و غیره
  معمولا در میان آن حضور دارد.

  هودی و سویشرت را می توانید به تنهایی بپوشید؛ چون هم گرم است و هم در طرح
  ها و رنگ های متنوعی می توانید آن را بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *