استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

اگر مانند بسیاری از بازاریابان هستید، دو مورد از بزرگترین نگرانی های شما هنگام ارزیابی گزینه های خود مقرون به صرفه بودن و نتایج است. به همین دلیل است که در این مقاله، چند مورد از بهترین استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی، هزینه‌های آن‌ ها و مزایای آن‌ ها را برای کسب ‌و کار شما بررسی می‌ کنیم.

بهترین استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

در زیر تعدادی از استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی را به همراه مزایای هر کدام معرفی می کنیم.

1.طراحی وب

وب سایت شما یکی از ضروری ترین بخش های کسب و کار شما است. این خانه آنلاین شماست و بسیاری از مشتریان بالقوه برای کسب اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات شما به آنجا مراجعه می کنند. در بسیاری از موارد، وب سایت شما اولین تاثیری است که کسب و کار شما بر اعضای مخاطب هدف شما می گذارد.

از آنجایی که بسیاری از دیگر کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین شما برای هدایت ترافیک به وب‌سایت شما طراحی می‌شوند، طراحی وب شما می‌تواند باعث موفقیت یا شکست آن‌ها شود. این بدان معناست که سایت شما باید در جذب و حفظ توجه کاربران و تشویق آنها به تبدیل موثر باشد.

عناصر طراحی خاص

یک سایت خوب طراحی شده می‌تواند باعث شود بازدیدکنندگان بخواهند مدت بیشتری بمانند و سرمایه‌گذاری بیشتری را در آنچه شرکت شما ارائه می‌دهد حفظ کند. همچنین باعث ایجاد اعتماد با مشتریان بالقوه می شود. در واقع، یک مطالعه نشان داد که  94 درصد از پاسخ‌دهندگان  به یک وب‌سایت به دلیل برخی عناصر طراحی بی‌اعتماد هستند بنابراین اگر مدتی است که سایت خود را به‌روزرسانی نکرده‌اید، احتمالاً مشتریان بالقوه شما متوجه آن می‌شوند.

یک وب سایت حرفه ای برای موفقیت کمپین های تبلیغاتی آنلاین شما ضروری است. بنابراین اگر فکر می کنید سایت شما نیاز به تعمیر اساسی دارد،   برای دریافت تخمین رایگان، ماشین حساب قیمت پروژه ما را بررسی کنید.

2. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

وب سایت شما می تواند یک ابزار بازاریابی عالی باشد – اما تنها در صورتی که مشتریان بالقوه شما بتوانند آن را پیدا کنند.

بهترین راه برای تحقق این امر،  بهینه سازی موتور جستجو یا سئو است. با سرمایه گذاری در سئو، می توانید وب سایت خود را به گونه ای بهبود بخشید که به آن کمک می کند رتبه خوبی در موتورهای جستجو مانند Google برای جستجوهای مرتبط با محصولات یا خدمات شما کسب کند.

سئو شامل ترکیب کلمات کلیدی مرتبط با محصولات یا خدمات شما در سایت شما است، به طوری که وقتی کاربران آن کلمات کلیدی را در موتورهای جستجو مانند گوگل جستجو می کنند، صفحات مرتبط در نتایج ظاهر می شوند.

شما می توانید بهترین کلمات کلیدی را برای صفحات خود با انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی شناسایی کنید تا ببینید مخاطبان هدف شما در جستجوی چه هستند و همچنین رقبای شما کدام کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند. شما می خواهید کلمات کلیدی را انتخاب کنید که توسط مخاطبان هدف شما استفاده می شود و آنها را به سایت شما جذب می کند.

ترکیب کلمات کلیدی

شما می توانید سئوی سایت خود را با  انتشار محتوای اصلی  در اطراف کلمات کلیدی مورد نظر خود و همچنین کسب لینک از سایر سایت های معتبر آنلاین بهبود بخشید. با استراتژی مناسب، شما پتانسیل بهبود رتبه خود، به دست آوردن ترافیک بیشتر و ایجاد سرنخ و تبدیل بیشتر را دارید.

هدف سئو این است که وب سایت شما را به بالای صفحه اول نتایج برساند. در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید در  سه موقعیت برتر باشید  زیرا اکثر کلیک‌ها را به دست می‌آورند. در واقع، سه نتیجه برتر  35 درصد از کلیک ها را روی دسکتاپ و 31 درصد را در موبایل به دست می آورند.

سئو ابزاری عالی برای کمک به تبلیغ کسب و کار شما برای مشتریان بالقوه است. سرمایه‌گذاری در سئو می‌تواند باعث افزایش نوردهی، ترافیک و نرخ تبدیل شما شود. زمان می برد، اما نتایج می تواند برای کسب و کار شما ارزشش را داشته باشد.

استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی
استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

3. تبلیغات پرداخت به ازای کلیک  (PPC)

پرداخت به ازای کلیک ، یا PPC، یک مدل تبلیغات آنلاین است که به شما امکان می دهد تبلیغات را در نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی خاص قرار دهید. در حالی که SEO بر کسب رتبه از طریق محتوا و بهینه سازی تمرکز دارد، PPC  اساسا به شما امکان می دهد برای قرار دادن کلمات کلیدی مورد نظر خود هزینه پرداخت کنید.

اگر تازه وارد PPC هستید،Google Ads  بهترین مکان برای شروع است، زیرا به شما امکان می دهد تبلیغات را در نتایج جستجوی Google  قرار دهید.

PPC  بر روی یک سیستم مناقصه کار می کند که در آن کلمات کلیدی هدف را انتخاب می کنید، سپس با دیگر تبلیغ کنندگان برای قرار دادن تبلیغات در نتایج جستجو برای آن کلمات کلیدی رقابت می کنید. اگر پیشنهاد شما در میان بالاترین ها باشد، در بالای نتایج جستجوی ارگانیک قرار می گیرید و اگر شخصی کلیک کند، مبلغ پیشنهادی خود را پرداخت می کنید.

یکی از بزرگترین مزیت های PPC این است که (همانطور که از نام آن پیداست)، شما فقط زمانی پرداخت می کنید که کاربران روی تبلیغ شما کلیک کنند. این بدان معناست که لازم نیست نگران هدر دادن بودجه خود برای افرادی باشید که به تجارت شما علاقه ای ندارند یا تبلیغات شما را نادیده می گیرند.

ویژگی انتخاب بیشترین پرداختی

این ویژگی PPC را به یکی از قدرتمند ترین استراتژی های تبلیغات اینترنتی برای شرکت ها تبدیل می کند.

PPC همچنین یک استراتژی تبلیغاتی موثر است، زیرا می تواند از همان لحظه ای که یک کمپین را راه اندازی می کنید، شروع به ایجاد نتایج کند. برخلاف سئو که زمان بر است، PPC می تواند بلافاصله فروش و تبدیل ایجاد کند. به عنوان مثال، یک  استراتژی بازاریابی HVAC  که از PPC استفاده می‌کند، می‌تواند فوراً شروع به برقراری تماس‌های تلفنی کند، مانند درخواست‌های تعمیر و نگهداری، خدمات اضطراری و موارد دیگر. این درآمد فوری برای آن تجارت است.

PPC همچنین در ترکیب با سئو به خوبی کار می کند، زیرا ترکیب این دو فرصت های متعددی را به کسب و کار شما می دهد تا در نتایج جستجو ظاهر شود. هنگامی که مردم کلمات کلیدی مرتبط با محصولات یا خدمات شما را جستجو می کنند، می خواهید شرکت شما را در نتایج جستجو ببینند.

اگر هنوز به صورت ارگانیک رتبه‌بندی نکرده‌اید،PPC  یک راه عالی برای رسیدن به آن‌ها است و اگر قبلاً به‌ صورت ارگانیک رتبه ‌بندی می‌ کنید، این شانس را دارید که در دو نقطه مختلف در صفحه نتایج ظاهر شوید.

و اگر تعجب می کنید که آیا تبلیغات PPC روشی موثر برای ایجاد ترافیک و تبدیل هستند، پاسخ مثبت است. از بین تمام نتایج موجود در صفحه، سه نقطه برتر پرداخت شده  46 درصد از کلیک ها را دریافت می کنند . این نشان می دهد که تقریبا نیمی از جستجوگران روی تبلیغات PPC کلیک می کنند.

به طور کلی،PPC  یک کانال تبلیغاتی آنلاین موثر است که می تواند با هر بودجه ای کار کند و دید آنلاین شما را افزایش دهد و اگر با یک  مدیر کمپین PPC با تجربه شریک شوید، می تواند دقیقا همان چیزی باشد که برای رشد کسب و کار و افزایش درآمد خود نیاز دارید.

4. بازاریابی رسانه های اجتماعی

سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام فرصت‌های بزرگی را برای دسترسی و ارتباط با مخاطبان هدف شما فراهم می‌کنند. به همین دلیل است که این سایت ها به سرعت تبدیل به یکی از بهترین راه های تبلیغات آنلاین می شوند.

رسانه های اجتماعی مکانی عالی برای تبلیغات هستند زیرا مصرف کنندگان زیادی در این پلتفرم ها وجود دارند. در واقع،  هشتادو یک درصد از بزرگسالان آمریکایی پروفایل رسانه های اجتماعی دارند به این معنی که احتمال اینکه حداقل بخشی از مخاطبان شما در رسانه های اجتماعی فعال باشند، زیاد است.

همچنین می توانید از پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای اجرای تبلیغات برای شرکت خود استفاده کنید.

استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی
استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

پلتفرم‌های اجتماعی به شما این امکان را می‌دهند که مخاطبان خود را بر اساس اطلاعات جمعیتی استاندارد مانند سن، جنسیت و موقعیت مکانی و همچنین گزینه‌های پیشرفته مانند علایق و رفتارها انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد تا به کاربرانی که به احتمال زیاد بخشی از مخاطبان هدف شما هستند دسترسی داشته باشید و نتایج خود را با هر کمپین به حداکثر برسانید.

گزینه رسانه های اجتماعی

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی برای تبلیغات، هزینه نسبتا پایین آن است.

در واقع،  پنجاه درصد از بازاریابان B2B رسانه‌های اجتماعی را گزینه‌ای «بسیار» یا «تا حدودی» کم‌ هزینه برای تبلیغات می‌ دانند بنابراین اگر به دنبال یک استراتژی تبلیغاتی مقرون ‌به‌ صرفه برای دستیابی به مشتریان جدید هستید، رسانه‌های اجتماعی چیزی هستند.

5. بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا راهی عالی برای تبلیغ غیرمستقیم کسب و کار خود برای مصرف کنندگان با ارائه اطلاعات مفید یا جالب به آن ها است. شما می توانید محتوا را در قالب وبلاگ، ویدئو، اینفوگرافیک و تقریباً هر قالب آنلاین ایجاد کنید.

صرف نظر از صنعت شما، انتشار محتوای اصلی یک راه بسیار موثر برای ارتباط با مخاطبان هدف شما است. وقتی اطلاعاتی را به اشتراک می گذارید که مشتریان و مشتریان بالقوه تان آن را جالب می دانند، به احتمال زیاد به برند شما اعتماد خواهند کرد.

بازاریابی محتوا همچنین می تواند شرکت شما را به عنوان یک مقام معتبر معرفی کند و شهرت آنلاین شما را ایجاد کند. هنگامی که مخاطبان هدف شما می بینند که به طور قابل اعتماد اطلاعات جدیدی را در صنعت خود منتشر می کنید، مطمئن می شوند که شما در زمینه کاری خود پیشرو هستید.

برای اینکه بتوانید در بازاریابی محتوا موفق باشید، باید از یک برنامه منظم انتشار پیروی کنید.

ارسال شرکت ها

با این حال، محتوای نوشتاری تنها مسیری نیست که می‌توانید طی کنید. همچنین می‌توانید محتوا را به شکل گرافیک اصلی ایجاد کنید.

عناصر بصری می توانند توجه کاربران را به خود جلب کنند و وقتی با اطلاعات جالب ترکیب شوند، می توانند زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند. به علاوه، اینفوگرافیک ها به راحتی در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند، به این معنی که شانس بازدیدکنندگان شما را برای به اشتراک گذاشتن لینک سایت شما با فالوورهای خود افزایش می دهند.

اگر می‌خواهید قدمی فراتر بردارید، ویدیوها یکی از مؤثرترین راه‌ها برای جذب بازدیدکنندگان هستند. ایجاد محتوای ویدیویی اصلی  می تواند کمی بیشتر از نوشتن یک پست وبلاگ یا طراحی گرافیکی کار فشرده باشد، اما زمانی که به خوبی انجام شود، نتایج برای کسب و کار شما می تواند قابل توجه باشد.

بازاریابی محتوا یکی از بهترین روش های تبلیغات آنلاین است زیرا می تواند از سایر تلاش های بازاریابی و تبلیغاتی مانند رسانه های اجتماعی، جستجوی پولی و حتی سئو پشتیبانی کند. به همین دلیل است که کسب و کارها محتوا را به بخش اصلی استراتژی خود تبدیل می کنند.

6. بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ  یکی از قدیمی ترین اشکال بازاریابی دیجیتال است، اما همچنان یکی از موثرترین استراتژی ها و تکنیک های بازاریابی است. وقتی از ایمیل استفاده می‌کنید، می‌توانید مستقیماً در صندوق‌های ورودی آن‌ها به تک تک اعضای مخاطب هدف خود دسترسی پیدا کنید.

ایمیل ها راهی عالی برای ارتباط با مشتریان فعلی و بالقوه شما هستند. می‌توانید خبرنامه، اطلاعاتی در مورد محصولات یا خدمات جدید، و معاملات متناسب با  بخش‌های مختلف مخاطبان خود ارسال کنید .

در نتیجه، ایمیل یک کانال بسیار مقرون به صرفه است (به همین دلیل است که یکی از بهترین راه ها برای تبلیغات آنلاین است). در واقع، به ازای هر دلاری که در ایمیل خرج می‌کنید، این پتانسیل را دارید  که بازدهی بازگشت سرمایه ۴۴ دلاری کسب کنید.

البته، رسیدن به این پتانسیل بالا به معنای آزمایش و بهبود مستمر ایمیل‌هایتان در طول زمان است – اما یکی از راه‌های ردیابی سریع نتایج، ترکیب شخصی‌سازی است.

ایمیل های شخصی  شده CTR را 14 درصد افزایش می دهند. این به این دلیل است که کاربران احساس می کنند که محتوای ایمیل به طور خاص برای آنها هدف گذاری شده است. برای نکات مفید بیشتر، این پست را با  پنج نکته برای کمپین های بازاریابی موثر بررسی کنید.

استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی
استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

برخی از نکات عالی در مورد استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی عبارتند از شخصی سازی، خطوط موضوعی جذاب که شامل محتوای متحرک نیز می باشد.

3 مورد از بهترین استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

اگر استراتژی تبلیغات پولی شما از قبل شامل استراتژی های تبلیغات اینترنتی بالا می باشد، نگران نباشید. استراتژی‌های تبلیغاتی مؤثر دیگری نیز وجود دارد که شرکت شما می‌تواند از آنها استفاده کند، که می‌تواند به شما کمک کند از رقبا پیشی بگیرید و درآمدتان را افزایش دهید.

سه تا از بهترین استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی برای کسب و کارهایی که به دنبال خلاقیت هستند

1.تبلیغات Geofenching

تبلیغات Geofencing  یکی از بهترین روش های تبلیغات آنلاین برای شرکت هایی است که به دنبال هدف قرار دادن رقبا، استعدادهای برتر، سرنخ های با ارزش بالا و خریداران محلی هستند. با  geofencing ، کسب و کار شما یک حصار مجازی در اطراف یک منطقه خاص مانند محوطه دانشگاه، مکان رقیب یا مرکز کنفرانس ایجاد می کند.

وقتی شخصی وارد این حصار می شود، به مخاطبان بازاریابی مجدد اضافه می شود.

سپس شرکت شما می تواند برای این کاربران بازاریابی مجدد کند، که می تواند به ایجاد آگاهی از برند آنها کمک کند، خرید بعدی آنها را راهنمایی کند، یا بر افرادی که شرکت آنها از سه ماهه آینده درخواست قیمت یا پیشنهاد می کند تأثیر بگذارد.

این استراتژی تبلیغات اینترنتی به کسب و کار شما روشی جدید، نوآورانه و موثر برای دستیابی به مخاطبان هدف ارائه می دهد. به همین دلیل است که ارزش بررسی را دارد، زیرا می تواند به شرکت شما کمک کند تا پیشتاز بعدی را حفظ کند، آن مشتریان را از رقبا دور کند، یا آن نامزد منفعل را استخدام کند.

2. تبلیغات آمازون

برای شرکت‌های تجارت الکترونیک، آمازون یکی از بهترین راه ‌ها برای تبلیغات آنلاین است – همچنین  سومین پلتفرم تبلیغاتی محبوب پس از گوگل و فیس‌بوک است. با  تبلیغات آمازون ، کسب و کار شما می تواند محصولات و برند شما را در نتایج جستجوی آمازون، صفحات محصول و موارد دیگر تبلیغ کند.

حتی اگر کسب و کار شما در بخش تجارت الکترونیک فعالیت نمی کند، می توانید از تبلیغات آمازون استفاده کنید. شما می‌توانید نه تنها در آمازون، بلکه در سایت‌های متعلق به آمازون، مانند  IMDb ، برای ایجاد آگاهی از برند، تبلیغ کنید.

با توجه  به اینکه بیش از 50 درصد جستجوهای محصول  در آمازون (به جای گوگل) شروع می شود، ارزش دارد که تأثیر مثبت بالقوه این استراتژی تبلیغات اینترنتی را بر تجارت و نتیجه نهایی خود در نظر بگیرید.

3. روش Influencer Advertising

اینفلوئنسر مارکتینگ  یکی دیگر از استراتژی های تبلیغاتی موثر است. در واقع، اینفلوئنسر مارکتینگ به ازای هر 1 دلار سرمایه گذاری شده، میانگین بازگشت سرمایه  6.50 دلاری را ارائه می دهد  . شرکت‌ها در هر اندازه، از برندهای بزرگ گرفته تا استارت‌آپ‌های کوچک، از اینفلوئنسر مارکتینگ برای ایجاد آگاهی از برند، ایجاد اعتماد کاربران و ایجاد فروش استفاده می‌کنند.

علاوه بر شراکت با اینفلوئنسرها و تشویق آنها به تبلیغ برند، محصولات یا خدمات شما در کانال های اختصاصی خود، می توانید اینفلوئنسرها را نیز در کمپین های تبلیغاتی خود ادغام کنید. به عنوان مثال، تبلیغات شما می تواند تأثیرگذار شما را نشان دهد.

برندها، مانند  شرکت Hershey ، از این استراتژی با موفقیت استفاده کرده اند.

شرکت Hershey با چندین اینفلوئنسر همکاری کرد تا کاکائو خود را در یوتیوب تبلیغ کند. علاوه بر اینفلوئنسرها که محصول را در کانال‌های خود تبلیغ می‌کنند، شرکت هرشی همچنین یک کمپین تبلیغاتی پولی در یوتیوب راه‌اندازی کرد که محتوای اینفلوئنسرها Hot Cocoa Kisses را تبلیغ می‌کرد.

این  کمپین یک موفقیت بزرگ بود و نتایج زیر را به همراه داشت:

 • افزایش 12 درصدی در قصد خرید
 • افزایش 551 درصدی در جستجو
 • افزایش 9 میلیون دلاری در خرده فروشی
استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی
استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

نتایجی از این دست دلیل این است که اینفلوئنسر مارکتینگ به سرعت به یکی از بهترین استراتژی های تبلیغات آنلاین تبدیل می شود. از منحنی ها پیشی بگیرید و شروع به آزمایش بازاریابی و تبلیغات اینفلوئنسر در کسب و کار خود کنید.

نحوه کار طراحی وب در بهترین استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی را شرح دهید؟

وب سایت شما یکی از ضروری ترین بخش های کسب و کار شما است. این خانه آنلاین شماست و بسیاری از مشتریان بالقوه برای کسب اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات شما به آنجا مراجعه می کنند. در بسیاری از موارد، وب سایت شما اولین تاثیری است که کسب و کار شما بر اعضای مخاطب هدف شما می گذارد.
از آنجایی که بسیاری از دیگر کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین شما برای هدایت ترافیک به وب‌سایت شما طراحی می‌شوند، طراحی وب شما می‌تواند باعث موفقیت یا شکست آن‌ها شود. این بدان معناست که سایت شما باید در جذب و حفظ توجه کاربران و تشویق آنها به تبدیل موثر باشد.

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک  (PPC) چیست؟

پرداخت به ازای کلیک ، یا PPC، یک مدل تبلیغات آنلاین است که به شما امکان می دهد تبلیغات را در نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی خاص قرار دهید. در حالی که SEO بر کسب رتبه از طریق محتوا و بهینه سازی تمرکز دارد، PPC  اساسا به شما امکان می دهد برای قرار دادن کلمات کلیدی مورد نظر خود هزینه پرداخت کنید.
اگر تازه وارد PPC هستید،Google Ads  بهترین مکان برای شروع است، زیرا به شما امکان می دهد تبلیغات را در نتایج جستجوی Google  قرار دهید.
PPC  بر روی یک سیستم مناقصه کار می کند که در آن کلمات کلیدی هدف را انتخاب می کنید، سپس با دیگر تبلیغ کنندگان برای قرار دادن تبلیغات در نتایج جستجو برای آن کلمات کلیدی رقابت می کنید. اگر پیشنهاد شما در میان بالاترین ها باشد، در بالای نتایج جستجوی ارگانیک قرار می گیرید و اگر شخصی کلیک کند، مبلغ پیشنهادی خود را پرداخت می کنید.
یکی از بزرگترین مزیت های PPC این است که (همانطور که از نام آن پیداست)، شما فقط زمانی پرداخت می کنید که کاربران روی تبلیغ شما کلیک کنند. این بدان معناست که لازم نیست نگران هدر دادن بودجه خود برای افرادی باشید که به تجارت شما علاقه ای ندارند یا تبلیغات شما را نادیده می گیرند.

بازاریابی ایمیلی در استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی چگونه عمل می کند؟

ایمیل مارکتینگ  یکی از قدیمی ترین اشکال بازاریابی دیجیتال است، اما همچنان یکی از موثرترین استراتژی ها و تکنیک های بازاریابی است. وقتی از ایمیل استفاده می‌کنید، می‌توانید مستقیماً در صندوق‌های ورودی آن‌ها به تک تک اعضای مخاطب هدف خود دسترسی پیدا کنید.
ایمیل ها راهی عالی برای ارتباط با مشتریان فعلی و بالقوه شما هستند. می‌توانید خبرنامه، اطلاعاتی در مورد محصولات یا خدمات جدید، و معاملات متناسب با  بخش‌های مختلف مخاطبان خود ارسال کنید .
در نتیجه، ایمیل یک کانال بسیار مقرون به صرفه است (به همین دلیل است که یکی از بهترین راه ها برای تبلیغات آنلاین است). در واقع، به ازای هر دلاری که در ایمیل خرج می‌کنید، این پتانسیل را دارید  که بازدهی بازگشت سرمایه ۴۴ دلاری کسب کنید.
البته، رسیدن به این پتانسیل بالا به معنای آزمایش و بهبود مستمر ایمیل‌هایتان در طول زمان است – اما یکی از راه‌های ردیابی سریع نتایج، ترکیب شخصی‌سازی است.
ایمیل های شخصی  شده CTR را 14 درصد افزایش می دهند. این به این دلیل است که کاربران احساس می کنند که محتوای ایمیل به طور خاص برای آنها هدف گذاری شده است. برای نکات مفید بیشتر، این پست را با  پنج نکته برای کمپین های بازاریابی موثر بررسی کنید.

10 دیدگاه برای “استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی

 1. اشتراک‌ها: سایت تبلیغات اینترنتی - تبلیغات | سامانه تبلیغ و تبلیغات ملی

 2. مهدی غلامحسینی گفته:

  اگر مانند بسیاری از بازاریابان هستید، دو مورد نتیجه گیری و هزینه کم مهم است . به همین دلیل است که در این مقاله، چند مورد از بهترین استراتژی های سایت تبلیغات اینترنتی، هزینه‌های آن‌ ها و مزایای آن‌ ها را برای کسب ‌و کار شما بررسی می‌ کنیم.

 3. benjamin گفته:

  اگر شما به عنوان کسی دنبال تبلیغات هستید دو مسئله بسیار مهم برای شما وجود دارد ۱-هزینه تبلیغات ۲-نتیجه دادن تبلیغات در اینمقالهبه خوبی توضیح داده شده است وشما می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید

 4. Nazanin heshmati گفته:

  استراتژی و اولویت بندی از مهم ترین بخش تبلیغات هستند به طوری که اگر شما اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید نمیتوانید مخاطبی از طریق تبلیغات جذب کنید

 5. Parham گفته:

  اگر هنوز به صورت ارگانیک رتبه‌بندی نکرده‌اید،PPC یک راه عالی برای رسیدن به آن‌ها است و اگر قبلاً به‌ صورت ارگانیک رتبه ‌بندی می‌ کنید، این شانس را دارید که در دو نقطه مختلف در صفحه نتایج ظاهر شوید مطالب بسیار کامل بود

 6. Amin DehghanNejad گفته:

  ایجاد محتوای ویدیویی اصلی  می تواند کمی بیشتر از نوشتن یک پست وبلاگ یا طراحی گرافیکی کار فشرده باشد، اما زمانی که به خوبی انجام شود، نتایج برای کسب و کار شما می تواند قابل توجه باشد.

 7. سعید گفته:

  وب سایت شما یکی از ضروری ترین بخش های کسب و کار شما است. این خانه آنلاین شماست و بسیاری از مشتریان بالقوه برای کسب اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات شما به آنجا مراجعه می کنند. در بسیاری از موارد، وب سایت شما اولین تاثیری است که کسب و کار شما بر اعضای مخاطب هدف شما می گذارد.

 8. زاجکانی گفته:

  یک سایت خوب طراحی شده می‌تواند باعث شود بازدیدکنندگان بخواهند مدت بیشتری بمانند و سرمایه‌گذاری بیشتری را در آنچه شرکت شما ارائه می‌دهد حفظ کند. همچنین باعث ایجاد اعتماد با مشتریان بالقوه می شود

 9. berlin گفته:

  سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام فرصت‌های بزرگی را برای دسترسی و ارتباط با مخاطبان هدف شما فراهم می‌کنند. به همین دلیل است که این سایت ها به سرعت تبدیل به یکی از بهترین راه های تبلیغات آنلاین می شوند

 10. مرضیه ثاقب علیزاده گفته:

  یک سایت خوب طراحی شده می‌تواند باعث شود بازدیدکنندگان بخواهند مدت بیشتری بمانند و سرمایه‌گذاری بیشتری را در آنچه شرکت شما ارائه می‌دهد حفظ کند. همچنین باعث ایجاد اعتماد با مشتریان بالقوه می شود. در واقع، یک مطالعه نشان داد که  ۹۴ درصد از پاسخ‌دهندگان  به یک وب‌سایت به دلیل برخی عناصر طراحی بی‌اعتماد هستند 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *