انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

ایجاد یک محصول خوب یا ارائه خدمات عالی پایه و اساس است، اما این برای اداره یک تجارت موفق کافی نیست. مهم نیست که محصول یا خدمات شما چقدر عالی باشد، اگر ندانید چگونه آن را بفروشید، در آن شکست خواهید خورد. در مقاله انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار به شما کمک میکنیم که چگونه محصولات خود را بفروشید

بازاریابی و تبلیغات در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

بازاریابی و تبلیغات بخشی جدایی ناپذیر از راه اندازی یک کسب و کار موفق است. شما این امکان را دارید که به روش های تبلیغاتی مرسوم پایبند باشید یا به سراغ روش های تبلیغاتی جدیدتر و مدرن تر بروید. با با تجربه‌تر شدن تبلیغ‌ کنندگان، ایده‌هایی را ارائه می ‌کنند که واقعاً مدرن و نوآورانه هستند.

تبلیغات چیست؟

تبلیغات یک ابزار بازاریابی است که توسط شرکت ها و سازمان ها برای تبلیغ یا فروش محصولات و خدمات خود به مشتریان جدید در مخاطبان هدف خود استفاده می شود. تبلیغات جزء اصلی یک استراتژی بازاریابی موثر است. این می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از تبلیغات چاپی در مجلات و روزنامه ها گرفته تا تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و تبلیغات در فضای باز، مانند بیلبوردها. فناوری رسانه های تبلیغاتی در دسترس شرکت ها را برای دستیابی به بازارهای هدف خود افزایش داد. اشکال جدیدتر تبلیغات عبارتند از بازاریابی ایمیلی، تبلیغات رسانه های اجتماعی و تبلیغات دیجیتال در موتورهای جستجو.

بازاریابی در مقابل تبلیغات

اگرچه بسیاری از مردم بازاریابی و تبلیغات را با هم ترکیب می کنند، اما تعاریف متفاوتی دارند. بازاریابی مستلزم تحقیق، توسعه و اجرای استراتژی هایی برای ایجاد کمپین هایی است که آگاهی و درآمد از برند را افزایش می دهد. یک استراتژی تبلیغاتی جزء کمپین بازاریابی است. تبلیغات از طریق چندین پلتفرم رسانه ای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد برند و محصولات شرکت با مشتریان هدف جدید کمک می کند.

معرفی انواع روش های تبلیغات در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به روش های مدرن تبلیغاتی که امروزه به عنوان برخی از موثرترین استراتژی ها در حال ظهور هستند.

تکنیک های تبلیغاتی متعددی وجود دارد که می توانید از آنها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده کنید. با این حال، کسب ‌و کارها همیشه به دنبال روش‌های تبلیغاتی جدیدتر و جذاب‌تر هستند. اینترنت به طور خاص منجر به ظهور بسیاری از تکنیک های مدرن تبلیغاتی عصر جدید شده است.

تبلیغات در عصر مدرن با تبلیغات سنتی کاملا متفاوت است. در اینجا برخی از جدیدترین و داغ ترین روندها در تبلیغات مدرن در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار که در حال افزایش محبوبیت هستند، آورده شده است.

روش های نوین تبلیغات

بررسی روش های نوین تبلیغات در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

تبلیغات بنری وب

بنر تبلیغاتی یا بنر وب، تبلیغاتی است که در یک صفحه وب نمایش داده می شود. تبلیغات شامل یک تصویر یا یک شی چند رسانه ای است که با استفاده از Flash ایجاد شده است. بنابراین تبلیغات بنری بسته به اینکه از چه فناوری برای ساخت آنها استفاده شده است، می توانند ثابت یا متحرک باشند. برخی از الهامات طراحی بنر عبارتند از Adobe، Amazon و DELL.

تبلیغات دیجیتال یا آنلاین

تبلیغات دیجیتال یا تبلیغات آنلاین یا تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات اینترنتی شکلی از بازاریابی و تبلیغات مدرن است که از اینترنت برای ارائه پیام های بازاریابی تبلیغاتی به مصرف کنندگان استفاده می کند. بهترین نمونه های تبلیغات دیجیتال موفق American Express و Mastercard هستند.

تبلیغات موبایل

تبلیغات موبایلی نوعی تبلیغات است که از طریق تلفن همراه یا سایر دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. زیر مجموعه ای از بازاریابی موبایلی است. تبلیغ‌کنندگان داده‌های شماره تلفن‌های پایگاه مشتریان فعلی خود و همچنین فهرستی از شماره تلفن مشتریان بالقوه را تهیه می‌کنند.

یک پیام به ندرت مورد توجه قرار نمی گیرد و بنابراین، به عنوان یک ابزار بازاریابی یا تبلیغات موثر واجد شرایط می شود. چند نمونه از شرکت‌هایی که بیشترین استفاده را از کمپین‌های بازاریابی موبایلی داشته‌اند، فورد موتور، RedBox  و Starbucks Mobile Payments هستند.

انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار
انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

تبلیغات انگیزشی

تبلیغات انگیزشی شامل استفاده از رویدادهای رسانه ای تبلیغاتی یا اقلام اهدایی تبلیغاتی است که به جلب توجه عمومی کمک می کند و صرفاً یک روش مؤثر تبلیغات است. کمپین تبلیغات انگیزشی American Express و کمپین تبلیغاتی تعاملی iClick بهترین نمونه های این مدل هستند.

تبلیغات جایگزین

قوانین تبلیغات محصولاتی مانند الکل یا سیگار را ممنوع کرده است. به همین دلیل، بسیاری از برندها تکنیکی را ارائه کرده اند که نه تنها نام برند را تبلیغ می کند، بلکه محصولاتی را که از تبلیغات منع شده اند به مصرف کننده یادآوری می کند. برخی از نمونه های تبلیغات جانشین عبارتند از Kingfisher Soda، Royal Challenge Golf Accessories و Mineral Water.

تبلیغات پیکسلی

تبلیغات پیکسلی نوع بسیار جدیدی از تبلیغات است که در آن هزینه یک تبلیغ بر اساس تعداد پیکسل های اشغال شده در اینترنت محاسبه می شود. LEGO و Sephora بهترین نمونه های تبلیغات پیکسلی هستند.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی، تبلیغات هدفمند برای تبلیغاتی است که در وب سایت ها یا رسانه های دیگر، مانند محتوای نمایش داده شده در مرورگرهای تلفن همراه، ظاهر می شوند. تبلیغات توسط سیستم های خودکار بر اساس هویت کاربر و محتوا انتخاب و ارائه می شود. یکی از نمونه های شناخته شده تبلیغات متنی،Google AdSense  است.

تبلیغات کلمه کلیدی

تبلیغات کلمه کلیدی شکلی از تبلیغات آنلاین است که در آن تبلیغ ‌کنندگان هزینه می ‌کنند تا زمانی که یک فرد از عبارت خاصی برای جستجو استفاده می‌ کند، با استفاده از یک موتور جستجو، یک تبلیغ در فهرست نتایج مرتبط ظاهر شود. برای مثال، خرده ‌فروشی که انواع مختلف کفش را می‌فروشد، کفش‌های پاشنه بلند و کفش‌های کتانی را در یک گروه تبلیغاتی متفاوت خواهد داشت.

تبلیغات وبلاگ

وبلاگ های شرکتی یک راه بسیار عالی برای شرکت ها برای دسترسی به پایگاه مشتریان خود در اینترنت هستند. وبلاگ های تبلیغاتی معمولاً از تکنیک های بازاریابی موتورهای جستجو استفاده می کنند که نتایج بهتری را در وب تضمین می کند. اگر ترافیک ارگانیک مناسبی در وبلاگ خود دریافت می کنید، می توانید تبلیغات پیوند متنی را نیز امتحان کنید که در آن قسمتی از متن سایت خود را به صفحه دیگری در وب سایت دیگری پیوند می دهید.

تبلیغات بهداشتی

نمایشگرهای تبلیغاتی در داخل سرویس بهداشتی رستوران ها و فست فودها قرار داده شده است. تبلیغات بهداشتی بر روی دیوارهای سرویس بهداشتی در بارها و رستوران ها قرار می گیرد و برای مشتریان آن مکان ها قابل مشاهده است. محصولات مرتبط با بهداشت از چنین بازاریابی سود می برند.

تبلیغات روابط عمومی

حفظ و توسعه روابط عمومی خوب یک ابزار بازاریابی برای شرکت ها برای حفظ حسن نیت در بین کارکنان و مشتریان بوده است. تبلیغات روابط عمومی یک راه عالی برای ایجاد و حفظ تصویر و هویت برند خاص است. بنابراین روابط عمومی را می توان یک ابزار تبلیغاتی عالی در نظر گرفت که توسط شرکت ها استفاده می شود. کمپین مبارزه با ابولا گوگل یکی از کمپین های موفق روابط عمومی است.

توصیفات و تاییدیه ها

گواهی نامه یا تأیید عبارت است از بیانیه مکتوب یا گفتاری یک شخص که فضیلت یک محصول را تحسین می کند. بازاریابان شواهد مستندی دارند مبنی بر اینکه گواهی یا تاییدی که در ارتباطات بازاریابی استفاده می شود واقعی است و اطلاعات تماس فرد یا سازمانی که آن را ارائه می دهد را در اختیار دارند. گواهینامه ها موثر هستند زیرا نرخ تبدیل شما را افزایش می دهند.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یکی از موثرترین راه ها برای ارتباط آنلاین با مشتریان ایده آل شماست. واقعیت این است که اساساً امروزه همه در رسانه های اجتماعی حضور دارند و چشمان خود را به صفحه نمایش خود چسبانده اند.

به همین دلیل است که حضور شما در پلتفرم های کلیدی که مشتریان شما در آن هستند بسیار مهم است. شما باید آنها را در جایی که هستند ملاقات کنید.

چه به دنبال ایجاد یک دنبال کننده ارگانیک باشید یا شروع به اجرای تبلیغات پولی کنید، پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب، پینترست، اسنپ چت، تیک تاک و حتی چند مورد دیگر احتمالا فرصت های زیادی را برای کسب و کار شما فراهم می کنند.

انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار
انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

چگونه می توانید از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ آنلاین شرکت خود استفاده کنید؟

ما توصیه های خود را در مورد نحوه انجام بازاریابی رسانه های اجتماعی رایگان و پولی در زیر به شما می دهیم. اما ابتدا باید بدانید که مشتریان شما چه کسانی هستند و کجا به صورت آنلاین پاتوق می کنند.

هنگامی که بدانید آنها چه کسانی هستند و به چه چیزی علاقه دارند، می توانید پلتفرم اجتماعی را انتخاب کنید که به بهترین وجه منطبق است و شروع به تولید محتوا یا اجرای تبلیغات کنید تا توجه آنها را جلب کنید.

رسانه های اجتماعی ارگانیک

رسانه های اجتماعی ارگانیک به سادگی تمام پست هایی هستند که در فید خبری خود از دوستان و شرکت هایی که دنبال می کنید می بینید. این رسانه اجتماعی کلاسیک است.

چه در مورد فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین یا تیک تاک صحبت کنیم، هر پلتفرمی به افراد و کسب و کارها این امکان را می دهد که یک نمایه ایجاد کرده و به صورت رایگان پست ارسال کنند.

البته، استفاده از رسانه های اجتماعی ارگانیک برای تبلیغ شرکت شما دارای مزایا و معایبی است.

مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی ارگانیک در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

این برای کمک به شما برای ایجاد یک دنبال‌کننده آنلاین وفادار و توزیع محتوا مانند ویدیوها، وبلاگ‌ها و مطالعات موردی عالی است. شما می توانید منابع مفیدی را در اختیار فالوورهای خود قرار دهید و با درگیر شدن با آنها در نظرات، آگاهی از برند خود را افزایش دهید.

با پست کردن مداوم، برند شما توسط مشتریان بالقوه معتبر و قابل اعتماد تلقی می شود و به شما کمک می کند تا آنها را در قیف فروش خود حرکت دهید.

در حالی که هسته اصلی رسانه های اجتماعی ثابت مانده است، همیشه ویژگی های جدیدی معرفی می شود که به شما کمک می کند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

برای مثال، هم فیسبوک و هم اینستاگرام (و حتی لینکدین و یوتیوب) پخش زنده و استوری را به پلتفرم‌های خود اضافه کرده‌اند که به شما امکان می ‌دهد به روشی کاملاً جدید با مخاطبان خود درگیر شوید.

پخش زنده می تواند راهی عالی برای تعامل سریع با فالوورهای شما باشد و به آن ها نشان دهد که چگونه محصول/خدمات شما می تواند به بهبود زندگی آن ها کمک کند. این یک راه عالی برای تولید سریع محتوا است زیرا نیاز به تنظیم، اسکریپت یا ویرایش پس از تولید کمی دارد و به شما این امکان را می دهد که مستقیماً با مخاطبان خود صحبت کنید و به سؤالات آن ها پاسخ دهید.

استفاده از پخش زنده می تواند به شرکت شما کمک کند تا محبوبیت و اعتماد شما را افزایش دهد و چهره ای انسانی به برند شما ببخشد.

ارزش استوری ها در تبلیغات شبکه های اجتماعی

داستان ها نیز ارزش شناختن دارند زیرا می تواند راه بسیار خوبی برای جلب توجه مخاطبان شما باشد. آنها به اندازه پست های فید خبری معمولی محبوب شده اند، بنابراین این منطقه ای است که نمی خواهید از دست بدهید.

استوری های فیس بوک و اینستاگرام می توانند برای قرار دادن محتوای کوتاه عالی باشند. ما مخصوصاً دوست داریم که بتوانید نظرسنجی، آزمون‌ها و سوالاتی از داستان‌های خود بپرسید تا با مخاطبان خود درگیر شوید و مکالمه را شروع کنید.

با این حال، ایجاد یک مخاطب به صورت ارگانیک در هر پلتفرمی نیاز به سرمایه گذاری زمانی زیادی دارد و شما باید با تلاش خود سازگار باشید.

برای اینکه رسانه های اجتماعی ارگانیک را به درستی انجام دهید و در واقع نتایج معنی داری را برای کسب و کار خود به ارمغان بیاورید، نمی توانید فقط برای پست ها برنامه ریزی کنید و آن را یک روز اعلام کنید.

این یک «تاکتیک» نیست، بلکه تغییری در فلسفه بازاریابی شماست، و ماه‌ها تا حتی یک یا دو سال طول می‌کشد تا واقعاً نتایج را ببینید.

با این حال، هنگامی که هزاران فالوور آنلاین داشته باشید که به دلیل تلاش‌های شما در رسانه‌های اجتماعی، برند شما را می‌شناسند، می‌پسندند و به آن اعتماد می‌ کنند، زمان بسیار آسان ‌تری برای فروش به آن ها خواهید داشت.

انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار
انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

رسانه های اجتماعی پولی

بازاریابی رسانه های اجتماعی پولی یکی از محبوب ترین راه ها برای هدایت ترافیک به وب سایت شما و ایجاد سرنخ است.

نکته مهم در مورد آن این است که به شما این امکان را می دهد که از تمام کارهای سنگین مورد نیاز برای دستیابی به هزاران نفر در این پلتفرم ها فقط با استفاده از شبکه های اجتماعی ارگانیک عبور کنید و شما می توانید انتخاب کنید که هر چقدر که می خواهید خرج کنید.

به این معنی که صرف نظر از اندازه کسب و کار یا بودجه شما، فرصت های زیادی برای شما وجود دارد که بتوانید وارد عمل شوید.

تا آنجا که به ما مربوط می شود، این یک معامله بسیار شیرین است. جزئیات بر اساس پلتفرم متفاوت است، اما به طور خلاصه به شما امکان می دهد تبلیغات بسیار هدفمندی را برای مخاطبان ایده آل خود اجرا کنید تا بتوانید با پیام مناسب در زمان مناسب مقابل آنها قرار بگیرید.

عوامل تاثیرگذار بر تبلیغات پولی

دو چیز اصلی وجود دارد که تبلیغات پولی رسانه های اجتماعی را بسیار موثر می کند. اولین مورد، قابلیت های هدف گذاری پلتفرم هایی است که به شما امکان می دهد تبلیغات خود را به افرادی نشان دهید که قبلاً به محصول یا خدمات شما علاقه نشان داده اند یا با گروه های جمعیتی که می خواهید به آن ها دسترسی پیدا کنید مطابقت دارد. فیسبوک به تنهایی 52000 نقطه داده برای هر کاربر دارد.

مهم نیست که شرکت شما چقدر جایگاه ویژه ای دارد، وقتی می گوییم برای فیس بوک به اندازه کافی جا افتاده نیست، به ما اعتماد کنید.

دومین مورد، توانایی های تولید سرنخ است که این پلتفرم ها به کسب و کار شما ارائه می دهند. یک آگهی بسیار شبیه به یک پست معمولی است، بنابراین شما آزاد هستید که از کپی جذاب و هر تصویر و ویدیوی خلاقانه ای استفاده کنید که تیم شما می تواند توجه مردم را جلب کند و آنها را به پیشنهاد شما تبدیل کند.

در آخر، بازاریابی (دیجیتال یا غیر دیجیتال) اساساً به مخاطبان و پیشنهادات مربوط می شود. فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، اسنپ چت، تیک تاک تعداد زیادی داده در مورد هر کاربر دارند که به شما امکان می دهد دقیقاً نوع شخصی را که به خدمات شما علاقه مند است هدف قرار دهید و شما این توانایی را دارید که پیشنهاد خود را بر اساس علایق و رفتار آن شخص تنظیم کنید.

نتیجه

تبلیغات ابزار قدرتمندی است که کسب ‌و کارها برای مدت‌ها از آن برای دستیابی به مشتریان بالقوه برای خرید محصولات یا خدمات خود و همچنین تقویت ایمان به کسب ‌و کار مشتریان فعلی استفاده می‌ کنند. در تبلیغات مدرن، خود تبلیغات بر اساس هویت کاربر و محتوا توسط سیستم‌های خودکار انتخاب و ارائه می ‌شوند. در سه فصل آخر سال 2009، تبلیغات موبایلی و اینترنتی به ترتیب 18 درصد و 9 درصد رشد داشته اند. بنابراین باید برای تبلیغ برند خود عمیقاً در تبلیغات مدرن در دوره جدید غوطه ور شوید.

بازاریابی و تبلیغات در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار به چه صورت است؟

ازاریابی و تبلیغات بخشی جدایی ناپذیر از راه اندازی یک کسب و کار موفق است. شما این امکان را دارید که به روش های تبلیغاتی مرسوم پایبند باشید یا به سراغ روش های تبلیغاتی جدیدتر و مدرن تر بروید. با با تجربه‌تر شدن تبلیغ‌ کنندگان، ایده‌هایی را ارائه می ‌کنند که واقعاً مدرن و نوآورانه هستند.

انواع روش های تبلیغات در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار را شرح دهید؟

در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به روش های مدرن تبلیغاتی که امروزه به عنوان برخی از موثرترین استراتژی ها در حال ظهور هستند.
تکنیک های تبلیغاتی متعددی وجود دارد که می توانید از آنها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده کنید. با این حال، کسب ‌و کارها همیشه به دنبال روش‌های تبلیغاتی جدیدتر و جذاب‌تر هستند. اینترنت به طور خاص منجر به ظهور بسیاری از تکنیک های مدرن تبلیغاتی عصر جدید شده است.
تبلیغات در عصر مدرن با تبلیغات سنتی کاملا متفاوت است. در اینجا برخی از جدیدترین و داغ ترین روندها در تبلیغات مدرن در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار که در حال افزایش محبوبیت هستند، آورده شده است.

مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی ارگانیک در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار چیست؟

این برای کمک به شما برای ایجاد یک دنبال‌کننده آنلاین وفادار و توزیع محتوا مانند ویدیوها، وبلاگ‌ها و مطالعات موردی عالی است. شما می توانید منابع مفیدی را در اختیار فالوورهای خود قرار دهید و با درگیر شدن با آنها در نظرات، آگاهی از برند خود را افزایش دهید.
با پست کردن مداوم، برند شما توسط مشتریان بالقوه معتبر و قابل اعتماد تلقی می شود و به شما کمک می کند تا آنها را در قیف فروش خود حرکت دهید.
در حالی که هسته اصلی رسانه های اجتماعی ثابت مانده است، همیشه ویژگی های جدیدی معرفی می شود که به شما کمک می کند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.
برای مثال، هم فیسبوک و هم اینستاگرام (و حتی لینکدین و یوتیوب) پخش زنده و استوری را به پلتفرم‌های خود اضافه کرده‌اند که به شما امکان می ‌دهد به روشی کاملاً جدید با مخاطبان خود درگیر شوید.
پخش زنده می تواند راهی عالی برای تعامل سریع با فالوورهای شما باشد و به آن ها نشان دهد که چگونه محصول/خدمات شما می تواند به بهبود زندگی آن ها کمک کند. این یک راه عالی برای تولید سریع محتوا است زیرا نیاز به تنظیم، اسکریپت یا ویرایش پس از تولید کمی دارد و به شما این امکان را می دهد که مستقیماً با مخاطبان خود صحبت کنید و به سؤالات آن ها پاسخ دهید.
استفاده از پخش زنده می تواند به شرکت شما کمک کند تا محبوبیت و اعتماد شما را افزایش دهد و چهره ای انسانی به برند شما ببخشد.

8 دیدگاه برای “انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار

 1. اشتراک‌ها: انواع سایت تبلیغات - تبلیغات | سامانه تبلیغ و تبلیغات ملی

 2. berlin گفته:

  انواع سایت تبلیغات تاثیر گذار
  تبلیغات پیکسلی نوع بسیار جدیدی از تبلیغات است که در آن هزینه یک تبلیغ بر اساس تعداد پیکسل های اشغال شده در اینترنت محاسبه می شود. LEGO و Sephora بهترین نمونه های تبلیغات پیکسلی هستند

 3. Amin DehghanNejad گفته:

  ایجاد یک مخاطب به صورت ارگانیک در هر پلتفرمی نیاز به سرمایه گذاری زمانی زیادی دارد و شما باید با تلاش خود سازگار باشید.

 4. Nazanin heshmati گفته:

  یکی از نکاتی که در زمینه تبلیغات بسیار مهم و قابل اهمیت است این است که شما نباید به زودی ناامید شوید و دست از تلاش و تولید محتوا بردارید

 5. Parham گفته:

  تبلیغات در عصر مدرن با تبلیغات سنتی کاملا متفاوت است. در اینجا برخی از جدیدترین و داغ ترین روندها در تبلیغات مدرن در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار که در حال افزایش محبوبیت هستند، آورده شده است.

 6. متاورس آینده من گفته:

  داشتن یک محصول خوب کافی نیست و باید توان بازرایابی و فروش آن را داشته باشید که در این مقله به خوبی توصیف شده است

 7. مرضیه ثاقب علیزاده گفته:

  ایجاد یک محصول خوب یا ارائه خدمات عالی پایه و اساس است، اما این برای اداره یک تجارت موفق کافی نیست. مهم نیست که محصول یا خدمات شما چقدر عالی باشد، اگر ندانید چگونه آن را بفروشید، در آن شکست خواهید خورد. در مقاله انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار به شما کمک میکنیم که چگونه محصولات خود را بفروشید

 8. مهدی غلامحسینی گفته:

  بازاریابی و تبلیغات در انواع سایت تبلیغات تاثیرگذار
  بازاریابی و تبلیغات بخشی جدایی ناپذیر از راه اندازی یک کسب و کار موفق است. شما این امکان را دارید که به روش های تبلیغاتی مرسوم پایبند باشید یا به سراغ روش های تبلیغاتی جدیدتر و مدرن تر بروید. با با تجربه‌تر شدن تبلیغ‌ کنندگان، ایده‌هایی را ارائه می ‌کنند که واقعاً مدرن و نوآورانه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *