ساخت سایت تبلیغات جدید

ساخت سایت تبلیغات جدید

تبلیغات در حال تغییر است و در سال های اخیر، شرکت ها در مسیری قرار گرفتند که بیش از 450 میلیارد دلار برای تبلیغات دیجیتال از طریق ساخت سایت تبلیغات جدید هزینه کنند

اهمیت ساخت سایت تبلیغات جدید

تنوع گسترده در بازار تبلیغات دیجیتال از پلتفرم‌ها و انواع تبلیغات مختلف گرفته تا مخاطبان هدف، می‌تواند تلاش‌ها برای جلب علاقه مشتری و افزایش بازگشت سرمایه را ناکام بگذارد.

مراحل ساخت سایت تبلیغات جدید

در این قسمت قصد بررسی مراحل ساخت ساخت سایت تبلیغات جدید را داریم:

 1. مخاطب هدف خود را انتخاب کنید
 2. تحقیقات بازاریابی انجام دهید
 3. پلتفرم خود را انتخاب کنید
 4. در مورد بودجه تصمیم بگیرید
 5. یک پیام بسازید
 6. مردم را وادار به صحبت کنید
 7. تصمیم بگیرید که چه چیزی می سازید
 8. شامل یک CTA
 9. جزئیات را فراموش نکنید
 10. تبلیغات آزمایشی ایجاد کنید
 11. توسعه دارایی های خلاقانه
 12. اندازه گیری های موفقیت را تعیین کنید و ردیابی را تنظیم کنید
 13. تبلیغ خود را راه اندازی کنید
 14. پیگیری و تجزیه و تحلیل عملکرد
 15. ایجاد تغییرات، شستشو، تکرار

1. مخاطب هدف خود را انتخاب کنید

هنگام ساخت یک تبلیغ، ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه مخاطبی برای آن تبلیغ می‌سازید. بازار مناسب را هدف قرار دهید و مشتریانی را خواهید یافت که به طور طبیعی تمایل دارند با برند و محصول شما درگیر شوند. یک شبکه را خیلی پهن کنید و ممکن است خودتان را در نویز دیجیتال گم کنید.

یکی از راه‌های کمک به تبلیغ شما برای یافتن مخاطب مناسب این است که مشخص کنید چه کسانی را می‌خواهید با پیام‌های خود هدف قرار دهید، که به شما کمک می‌کند بهترین پیام رسانی را ترکیب کنید و بهترین پلتفرم تبلیغاتی را انتخاب کنید.

این باید بر اساس شخصیت های خریدار شما باشد. نمایش های نیمه تخیلی از مشتری ایده آل شما بر اساس تحقیقات بازار و داده های واقعی در مورد مشتریان فعلی شما است.

2. تحقیقات بازاریابی انجام دهید

تحقیقات بازار بخش مهمی از تبلیغات کمپین است. تحقیقات بازار با استفاده از شخصیت های خریدار می تواند به سوالات کلیدی در مورد بازار هدف شما پاسخ دهد، مانند:

 • آن ها چند ساله هستند؟
 • آن ها بیشتر وقت خود را صرف چه کاری می کنند؟
 • در صورت وجود از چه پلتفرم های رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؟
 • آیا آن ها در مناطق حومه شهر، شهری یا روستایی زندگی می کنند؟

دانستن اطلاعات بالا در مورد مخاطبان هدف می تواند به شما کمک کند به سؤالاتی مانند تلویزیون یا YouTube پاسخ دهید؟ اینستاگرام یا لینکدین؟ بیلبورد یا اتوبوس؟ زیرا در مورد نحوه جلب نظر افراد مناسب، بیشتر خواهید فهمید.

می توانید از این راهنمای تحقیقات بازار و مجموعه الگوها برای شروع تحقیقات بازار برای تبلیغ خود استفاده کنید.

3. پلتفرم خود را انتخاب کنید

تحقیقات بازار شما باید بینش و اعتماد به نفس لازم برای انتخاب موثرترین پلتفرم برای دستیابی به مخاطبان هدف را به شما بدهد. همچنین باید تحقیقات تکمیلی در مورد هزینه‌ها، ROI و مزایای پلتفرم‌ها و روش‌های تبلیغاتی خاص انجام دهید.

ممکن است متوجه شوید که استفاده از پلتفرم‌ها و روش‌های تبلیغاتی چندگانه ، حرکت مناسبی برای کمپین شما خواهد بود – مانند رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات موتورهای جستجو. این در واقع یک استراتژی عالی است، زیرا شبکه گسترده‌تری ایجاد می‌کند و امکان دستیابی به چشم‌اندازهای بیشتری را در جایی که در حال حاضر هستند باز می‌کند.

4. در مورد بودجه تصمیم بگیرید

برای تبلیغات باید پول خرج کنید تا پول در بیاورید. تصویب بودجه شما ممکن است دشوار باشد، بنابراین با تشریح واضح موارد زیر، دستیابی به آنچه را که نیاز دارید آسان تر کنید:

 • کل بودجه مورد نیاز شما
 • نحوه تقسیم هزینه ها
 • ROI  پیش بینی شده (یا تاثیر تجاری)

مطمئن شوید که در هر جلسه بودجه حاضر شده اید تا به هر سؤالی که ممکن است از شما پرسیده شود پاسخ دهید و از جزئیات دفاع کنید.

ساخت سایت تبلیغات جدید
ساخت سایت تبلیغات جدید

5. یک پیام بسازید

در این مرحله، شما مخاطبان هدف و پلتفرم مورد نظر خود را می شناسید، اما هنوز مطمئن نیستید که چه می گویید. اینجا جایی است که می خواهید در مورد هدف گسترده کمپین خود برای الهام بخشیدن به تبلیغ خود فکر کنید.

آیا می خواهید مردم به فروشگاه شما بیایند یا از وب سایت شما بازدید کنند؟ آیا هدف فوری شما ثبت نام رایگان برای نرم افزار یا دانلود کتاب الکترونیکی است؟ در مورد پیام و اینکه چگونه می تواند به اهداف نهایی کمپین تبلیغاتی شما وارد شود فکر کنید.

6. مردم را وادار به صحبت کنید

در حالی که پیام شما باید شامل هدف برند شما باشد و با اهداف بلند مدت بازاریابی مرتبط باشد، همچنین باید چیزی باشد که مردم به خاطر بسپارند.

دلیل این امر این است که با تغییر بیشتر تبلیغات به سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و حتی توییتر، بازاریابی برند باید در اسرع وقت به نقطه ای برسد تا علاقه مشتری و اشتراک گذاری اجتماعی را جلب کند.

اگر پیام شما چه متن، چه تصویر یا ویدیو باشد می تواند کاربران را وادار به توقف، نگاه و اشتراک گذاری با اتصالات خود کند، شانس بسیار بیشتری برای ایجاد تعامل ارگانیک و هدایت ترافیک بیشتر به سایت خود دارید.

7. تصمیم بگیرید که چه چیزی می سازید

تبلیغات می توانند آگاهی از برند و آگاهی محصول را ایجاد کنند. اما نه به طور همزمان. در نتیجه، ارزش آن را دارد که در مورد اهداف تبلیغاتی خود برای کمپین های بازاریابی جدید فکر کنید.

به عنوان مثال، اگر هدف آگاهی از برند است، ممکن است بخواهید مجموعه ای از تبلیغات را در نظر بگیرید که داستانی را بیان می کند یا به مشتریان کمک می کند تا در مورد آنچه که برند شما را منحصر به فرد می کند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

در اینجا، هدف تعامل با مشتریان در مدت زمان طولانی تر است تا به آنها کمک کنید از اولین باری که تبلیغ شما را می بینند تا تبدیل نهایی، با برند شما تعامل داشته باشند. در حالت ایده آل، داستان برند شما به ایجاد یک رابطه بلندمدت و متقابل با مشتری کمک می کند.

در همین حال، تبلیغات آگاهی از محصول برای برجسته کردن محصولات یا خدمات جدید، فراخوانی ویژه‌های فصلی یا کمک به انجام اقدامات خاص از سوی مشتریان طراحی شده‌اند. آنها اغلب یکبار یا یک سری تبلیغات کوتاه هستند که در مدت زمان کمی اجرا می شوند.

8. شامل یک  CTA است

در حالی که ایجاد آگاهی برای موثر بودن تبلیغات بسیار مهم است، اما به تنهایی کافی نیست.

به همین دلیل است که همه تبلیغات شما به یک فراخوان برای اقدام (CTA) نیز نیاز دارند که اطلاعاتی را برای مصرف کنندگان در مورد کارهای بعدی ارائه می دهد. در برخی موارد مانند تبلیغ در صفحه وب شما CTA ممکن است ساده و مستقیم باشد.

در همین حال، اگر در سایت‌های اجتماعی تبلیغ می‌کنید، دستیابی به فروش فوری یا درخواست اطلاعات تماس کاربر ممکن است در واقع مشتریان را از خود دور کند. در اینجا، CTA شما باید ظریف‌تر باشد اما کمتر واضح نباشد.

به عنوان مثال، ممکن است «برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید» یا «کاوش در مورد آنچه که ما باید ارائه دهیم» را انتخاب کنید. در عمل، هدف این است که از فرض کردن آنچه کاربران می‌خواهند اجتناب شود. در عوض، CTA  شما در صورت علاقه، مسیری را برای اطلاعات بیشتر فراهم می‌کند و اگر یک تبلیغ عالی ساخته اید، آن ها خواهند بود.

9. جزئیات را فراموش نکنید

جزئیات چیزهای کوچکی هستند حتی کوچکترین، در برخی موارد اما می توانند تأثیرات قابل توجهی برای کمپین تبلیغاتی شما داشته باشند.

یک تبلیغ برای کنسرت یا رویدادی که شرکت شما میزبان آن است در نظر بگیرید. شما این کار را انجام دادید: بازار مناسب را شناسایی کردید، یک پیام عالی ایجاد کردید و یک CTA ایجاد کردید که اقدام مشتری را هدایت می کند.

ساخت سایت تبلیغات جدید
ساخت سایت تبلیغات جدید

ولی شما جزئیات را فراموش کرده اید. آگهی شما مکان یا زمان وقوع رویداد را ذکر نمی کند. مطمئناً، مشتریان می‌توانند روی وب‌سایت شما کلیک کرده و مشخصات آن را ببینند، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این مرحله را انجام دهند.

به زبان ساده، وقتی نوبت به ایجاد یک تبلیغ عالی می رسد، باید جنگل و درختان را در نظر بگیرید: به تبلیغات تصویری بزرگ نیاز دارید که از نظر بصری جذاب، غنی از محتوا و جذاب باشد، اما بررسی مجدد آن به همان اندازه حیاتی است. شما جزئیات را از دست نمی دهید.

10. تبلیغات آزمایشی ایجاد کنید

قبل از راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود، ارزش آن را دارد که تلاش خود را برای ایجاد یک تبلیغ برای برند خود امتحان کنید. دلیل این امر این است: همه طرح های تبلیغاتی آنقدر که در ذهن شما ظاهر می شوند، روی صفحه نمایش عالی به نظر نمی رسند. با ایجاد ماکت‌های اولیه، می‌توانید ببینید چه چیزی کار می‌کند، چه چیزی خوب نیست و چه چیزی باید بهبود یابد.

یکی از محبوب ترین گزینه ها برای ایجاد تبلیغات ساده، Adobe Photoshop  است. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ در اینجا نگاهی اجمالی به نحوه ایجاد یک تبلیغ در فتوشاپ داریم.

نحوه ایجاد تبلیغ در فتوشاپ

فرض کنید می خواهید یک تبلیغ فیس بوک در فتوشاپ ایجاد کنید. این مراحل را دنبال کنید:

 • یک سند جدید در فتوشاپ ایجاد کنید

فتوشاپ را باز کنید،”File”  را انتخاب کنید و سپس از منوی کشویی روی”New” کلیک کنید. صفحه بالا را خواهید دید. در اینجا، می توانید اندازه آگهی جدید خود را به همراه نمایه رنگی که می خواهید استفاده کنید، انتخاب کنید.

 • تصویر خود را وارد کنید

در مرحله بعد، می خواهید یک تصویر برای کار با آن وارد کنید. به سادگی تصویر مورد نظر خود را در فضای کاری فتوشاپ بکشید و رها کنید و آماده رفتن هستید.

 • مقداری متن اضافه کنید

سپس با انتخاب دکمه T در گوشه پایین سمت چپ، مقداری متن به تصویر خود اضافه کنید. بسته به اینکه چه چیزی برای تصویر شما بهتر عمل می کند، می توانید متن عمودی یا افقی را انتخاب کنید.

 • یک CTA اضافه کنید

هنگامی که از قرار دادن متن خود راضی بودید، یک CTA اضافه کنید. یکی از ابزارهای شکل را از منوی سمت چپ انتخاب کنید و آن را در تصویر خود قرار دهید. در صورت نیاز اندازه را تغییر دهید، سپس به ابزار متن برگردید و CTA خود را وارد کنید.

 • قانون 20 درصد را در نظر بگیرید

فیس بوک قبلاً یک قانون 20 درصدی سخت و سریع داشت که بیان می کرد بیش از 20 درصد تصویر شما نمی تواند حاوی متن باشد. در حالی که اکنون این یک پیشنهاد قوی به جای یک قانون مطلق است، ارزش آن را دارد که متن خود را به حداقل برسانید، زیرا فیس بوک تبلیغات را بر اساس حجم متن آنها رتبه بندی می کند – هرچه متن بیشتری داشته باشید، شانس کمتری برای دیده شدن دارید.

 • فایل خود را ذخیره کنید

در نهایت، آگهی جدید خود را ذخیره کنید. به “File”، سپس “Save As” و سپس “Format” بروید. ارزش آن را دارد که آن را به عنوان یک سند فتوشاپ (psd.) و یک فایل png. ذخیره کنید، که آپلود در فیس بوک را آسان تر می کند.

11. دارایی های خلاق را توسعه دهید

خواه کپی برای یک آگهی گوگل باشد یا یک صفحه فرود پر زرق و برق از طراحان داخلی شما، همه تبلیغات به دارایی های خلاقانه نیاز دارند. به احتمال زیاد، بیشتر تبلیغاتی که اجرا می کنید به یک یا چند مورد زیر نیاز دارند:

 • کپی کوتاه و تبلیغاتی (برای تبلیغات تصویری و تبلیغات آنلاین)
 • کپی طولانی (برای اسکریپت های ویدئویی)
 • عکس (برای تبلیغات آنلاین)
 • تصاویر و/یا انیمیشن های سفارشی طراحی شده (برای تبلیغات آنلاین و تبلیغات ویدیویی)
 • ویدئو (برای…تبلیغات ویدئویی)
 • GIF (برای تبلیغات آنلاین)

همه این دارایی‌ها می‌توانند بسیار زیاد باشند، و اگر فکر می‌کنید «من فیلمبردار/نویسنده/طراح/عکاس نیستم!»، کاملاً خوب است. اگر این منابع در داخل برای کمک به ساخت آگهی در دسترس شما نیست، تیمی از فریلنسرها یا آژانسی را استخدام کنید تا به شما در تولید این محصولات و ایجاد یک تبلیغ برجسته کمک کنند، یا از یک ابزار طراحی بازاریابی آنلاین مانند Canva برای کمک استفاده کنید. فرآیند را ساده کنید.

ساخت سایت تبلیغات جدید
ساخت سایت تبلیغات جدید

12. اندازه گیری های موفقیت را تعیین کنید و ردیابی را تنظیم کنید

مهم نیست که هدف نهایی شما لایک صفحه، خرید آنلاین یا استفاده از کدهای تبلیغاتی باشد، هرگز نباید بدون اینکه در مورد دو سوال کاملا شفاف باشید، تبلیغی را راه اندازی کنید:

 • چه چیزی را می خواهیم ببینیم تا این تبلیغ را موفق بنامیم؟
 • چگونه موفقیت را اندازه گیری می کنیم؟

شما قبلاً در مرحله 7 به هدف تبلیغات خود فکر کرده اید، بنابراین اکنون با تنظیم ردیابی تبلیغات مناسب، انتظارات کمپین خود را مشخص کنید.

اگر به صورت آنلاین تبلیغ می کنید، به احتمال زیاد پلتفرمی که از آن استفاده می کنید مانند فیس بوک، گوگل یا لینکدین دارای یک پلتفرم مدیریت و ردیابی تبلیغات است که به شما این امکان را می دهد تا ببینید تبلیغات شما چقدر تعامل داشته است و هزینه آن ها چقدر است.

با این حال، شما همچنین می خواهید چند قدم اضافی برای کمک به تحلیل خود بردارید:

 • از یک پلت فرم خودکار ردیابی آگهی رایگان برای اندازه گیری بازگشت سرمایه تبلیغاتی استفاده کنید و ببینید که چگونه تبلیغات شما با پروژه ها و کمپین های بازاریابی بزرگتر پیوند می خورد. شما همچنین می توانید از این پلت فرم برای مقایسه تبلیغات از سایت های مختلف استفاده کنید. مثلاً اگر در اینستاگرام و توییتر تبلیغات می‌کردید.
 • یک صفحه گسترده ردیابی سفارشی را به صورت آفلاین تنظیم کنید تا میزان تعامل با آگهی خود و سایر نقاط داده مانند هزینه، تبدیل و بازگشت سرمایه تبلیغاتی را اندازه گیری کنید، به خصوص اگر تبلیغ شما آنلاین باشد.
 • از نشانه‌های ردیابی سفارشی برای پیوندهای تبلیغ شده در تبلیغات خود استفاده کنید تا بتوانید تعامل و تبدیل‌ها را در وب‌سایت خود تجزیه و تحلیل کنید.

13.  تبلیغ خود را راه اندازی کنید

مرحله آماده شده است و در نهایت می توانید تبلیغ خود را برای دیدن جهانیان راه اندازی کنید.

نیازی به گفتن نیست که روند راه اندازی تبلیغات در گوگل با بینگ متفاوت است. همین را می توان برای هر کانال رسانه های اجتماعی، تبلیغات تلویزیونی یا تبلیغات حمل و نقل گفت.

در اینجا لیستی از جزئیات بیشتر و گام به گام فرآیند راه اندازی تبلیغات در برخی از این پلتفرم ها آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم یا پلتفرم هایی که برای آن ها تبلیغ ایجاد می کنید، روی آن کلیک کنید:

 • چگونه یک تبلیغ فیس بوک راه اندازی کنیم
 • نحوه راه اندازی تبلیغات لینکدین
 • نحوه راه اندازی تبلیغات اینستاگرام
 • چگونه یک تبلیغ توییتر راه اندازی کنیم
 • چگونه یک تبلیغ YouTube را راه اندازی کنیم
 • نحوه راه اندازی تبلیغات گوگل
 • چگونه یک تبلیغ تلویزیونی راه اندازی کنیم
 • چگونه یک تبلیغ بیلبورد راه اندازی کنیم

14. پیگیری و تجزیه و تحلیل عملکرد

برای کمپین هایی که زمان اجرای مشخصی دارند (حمل و نقل، تلویزیون و غیره)، تعیین کنید که نتایج تبلیغات برخلاف انتظارات چگونه عمل می کند. از آنجایی که مقایسه یک به یک برای این انواع تبلیغات دشوار است، ممکن است بخواهید به روندهای عمومی تجارت، تغییر در درآمد یا حتی اشاره‌های رسانه‌های اجتماعی/مطبوعات برای سنجش موفقیت نگاه کنید.

برای تبلیغات آنلاین، این فرآیند کمی ساده تر است. نتایج بلافاصله شروع به نمایش می‌کنند، بنابراین می‌توانید ببینید که تبلیغات شما فوراً و در طول زمان چقدر خوب عمل می‌کنند. به تبلیغاتی که با هزینه کم تعداد زیادی را به ارمغان می آورند توجه داشته باشید و به همان اندازه مهم تبلیغاتی که هزینه زیادی دارند اما عملکرد خوبی ندارند.

به یاد داشته باشید، می توانید با یک ابزار رایگان ردیابی تبلیغات آنلاین، دردسرهای ردیابی دستی تبلیغات را از بین ببرید.

15. تغییرات ایجاد کنید، آبکشی کنید و تکرار کنید

هنگامی که کمپین تبلیغاتی شما به پایان رسید (یا اگر یک کمپین آنلاین در حال انجام است)، آموخته های خود را در نظر بگیرید و آن ها را در تبلیغات بعدی خود اعمال کنید.

به عنوان مثال، شاید متوجه شده باشید که تبلیغات آنلاین شما بدتر از تبلیغاتی است که مختصرتر هستند، یا اینکه یوتیوب این بار کار نمی کند. برای تقویت برنامه تبلیغاتی شرکت خود، به آنچه کارآمد است (یا کار می کند) متمایل شوید و آنچه را که نیست کنار بگذارید.

ساخت سایت تبلیغات جدید
ساخت سایت تبلیغات جدید

نتیجه گیری ساخت سایت تبلیغات جدید

از یک الگوی برنامه ریزی تبلیغاتی برای ترسیم کمپین تبلیغاتی خود استفاده کنید، همه مشارکت کنندگان را در جریان قرار دهید و از همان هدف نهایی برای کسب و کار خود حمایت کنید.

اهمیت ساخت سایت تبلیغات جدید چیست؟

تنوع گسترده در بازار تبلیغات دیجیتال از پلتفرم‌ها و انواع تبلیغات مختلف گرفته تا مخاطبان هدف، می‌تواند تلاش‌ها برای جلب علاقه مشتری و افزایش بازگشت سرمایه را ناکام بگذارد.

مراحل ساخت سایت تبلیغات جدید را بنویسید؟

در این قسمت قصد بررسی مراحل ساخت ساخت سایت تبلیغات جدید را داریم:
1. مخاطب هدف خود را انتخاب کنید
2. تحقیقات بازاریابی انجام دهید
3. پلتفرم خود را انتخاب کنید
4. در مورد بودجه تصمیم بگیرید
5. یک پیام بسازید
6. مردم را وادار به صحبت کنید
7. تصمیم بگیرید که چه چیزی می سازید
8. شامل یک CTA
9. جزئیات را فراموش نکنید
10. تبلیغات آزمایشی ایجاد کنید
11. توسعه دارایی های خلاقانه
12. اندازه گیری های موفقیت را تعیین کنید و ردیابی را تنظیم کنید
13. تبلیغ خود را راه اندازی کنید
14. پیگیری و تجزیه و تحلیل عملکرد
15. ایجاد تغییرات، شستشو، تکرار

چگونه باید تبلیغات آزمایشی ایجاد کرد؟

قبل از راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود، ارزش آن را دارد که تلاش خود را برای ایجاد یک تبلیغ برای برند خود امتحان کنید. دلیل این امر این است: همه طرح های تبلیغاتی آنقدر که در ذهن شما ظاهر می شوند، روی صفحه نمایش عالی به نظر نمی رسند. با ایجاد ماکت‌های اولیه، می‌توانید ببینید چه چیزی کار می‌کند، چه چیزی خوب نیست و چه چیزی باید بهبود یابد.

12 دیدگاه برای “ساخت سایت تبلیغات جدید

 1. امیرحسین گفته:

  موارد ذکر شده جهت ساخت سایت تبلیغات جدید بسیار مفید و صحیح بود اما به نظر بنده باید جدای ای الگو برداری از شرکت های بزرگ مانند گوگل و یوتیوب باید یک ایده و نو آوری جدید در هر سایت و یا کاری صورت بگیرد که برای کاربران بسیار جذاب باشد و یک روند کاملا نو باشد

 2. عباس گفته:

  از نظر من در ساخت سایت تبلیغات جدید شناخت مشتریان خود، تحقیقات بازاریابی، ساخت یک سایت تبلیغات مدرن و با رابط کاربری خوب، بسیار مهم هستند.

  • مهدی غلامحسینی گفته:

   ساخت سایت تبلیغات جدید خیلی هدفمند و خیای خوب میتواند به ما کمک کند که سایتی در زمینه تبلیغات بسازیم

 3. berlin گفته:

  در ساخت سایت تبلیغات جدید
  تحقیقات بازاریابی از مهم ترین هاست
  تحقیقات بازار بخش مهمی از تبلیغات کمپین است. تحقیقات بازار با استفاده از شخصیت های خریدار می تواند به سوالات کلیدی در مورد بازار هدف شما پاسخ دهد

 4. Amin DehghanNejad گفته:

  در ساخت سایت تبلیغات جدید باید قسمتهایی طراحی شود که نیاز به راهنمایی دارد در واقع برای کاربران سوالاتی مطرح می شود که پاسخگویی به موقع و درست، باعث می‌شود سایت از فعالیتی قوی برخوردار باشد و این امر اعتماد کاربران را به سایت بیشتر کرده و جذب مخاطبین را بالا می برد.

 5. سعید گفته:

  وب سایت شما اولین تعامل کاربر با کسب و کار شماست. داشتن وب سایت حرفه‌ای اعتماد کاربر را جلب می‌کند و باعث افزایش فروش می‌شود. راحت‌بین با داشتن تیم جوان و خلاق در طراحی سایت می‌تواند شما را به اهداف اصلی کسب و کار خود برساند. قدم اول در طراحی سایت راحت‌بین مشاوره تخصصی و رایگان برای کسب و کار شماست. طراحی و برنامه نویسی 0 تا 100 سایت، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خدماتی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت شرکتی و تمامی امکاناتی که شما برای سایت خود نیاز دارید. کافیست با ما تماس بگیرید.

 6. Parham گفته:

  به عنوان مثال، اگر هدف آگاهی از برند است، ممکن است بخواهید مجموعه ای از تبلیغات را در نظر بگیرید که داستانی را بیان می کند یا به مشتریان کمک می کند تا در مورد آنچه که برند شما را منحصر به فرد می کند اطلاعات بیشتری کسب کنند
  مطالب بسیار کامل بود

 7. nazanin گفته:

  همانطور که گفته شد ایجاد جزییات در نگاه اول شاید مطلوب و تاثیر گذار نباشد اما جزییات بیشتر از چیزی که فکر می کنید میتواند در دید مخاطبان شما اثر بگذارد و ایجاد تغییرات از تکراری شدن تبلیغات جلوگیری کرده و هر زمانی حس خوشایندی به مخاطبان نو یا قدیمی شما می دهد .

 8. متاورس آینده من گفته:

  تبلیغات در حال تغییر است و در سال های اخیر، شرکت ها در مسیری قرار گرفتند که بیش از ۴۵۰ میلیارد دلار برای تبلیغات دیجیتال از طریق ساخت سایت تبلیغات جدید هزینه کنند این در دنیای امروز اصلا چای تعجب ندارد چون شرکتهای مثل سامسونگ موبایل حتی پارا فرار تر گذاشتند و10درصد درآمد از فروش خود را به تبلیغات اختصاص می دهند عجب سایت شگفت انگیزی دارید

 9. اشتراک‌ها: سایت تبلیغات جدید - تبلیغات | سامانه تبلیغ و تبلیغات ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *