ابزارهای انواع سایت تبلیغات

ابزارهای انواع سایت تبلیغات

ابزارهای تبلیغاتی بخش بزرگی از بازاریابی آنلاین هستند، به همین دلیل است که تعداد زیادی از آنها در دسترس هستند. آنها رشد و موفقیت بیشتر فعالیت های بازاریابی دیجیتال را افزایش می دهند. با ابزارهای تبلیغاتی، یک کسب و کار می تواند دید آنلاین خود را بهبود بخشد. همچنین می تواند موقعیت خود را در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) افزایش دهد.

تبلیغات ملی

21 مورد از بهترین ابزارهای انواع سایت تبلیغات برای کسب و کار شما

برای اینکه کمپین های تبلیغاتی به درستی کار کنند، یک بازاریاب باید ابزارهای انواع سایت تبلیغات درست را برای کار انتخاب کند. به عنوان مثال، یک فروشگاه تجارت الکترونیک با علاقه به امتیازات وب سایت به ابزارهای تجزیه و تحلیل نیاز دارد.

از سوی دیگر، کسب‌وکاری که با مدیران تبلیغات سروکار دارد (که از مکان‌های مختلف فعالیت می‌کنند ) به ابزارهای همکاری نیاز دارد . به همین دلیل است که ما این مقاله را برای بحث در مورد 21 تا از بهترین ابزارهای انواع سایت تبلیغات ایجاد کرده ایم.

ما همچنین ابزارها را به ده بخش مختلف تقسیم کرده ایم. این به شما کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه ای در مورد بهترین راهبردهای بازاریابی دیجیتال خود بگیرید.

پس بیایید شروع کنیم

هنگام انتخاب بهترین ابزارهای تبلیغاتی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

 • ابزارهای بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • ابزارهای بازاریابی محتوا
 • ابزارهای سئو
 • ابزارهای ایمیل مارکتینگ
 • ابزارهای اتوماسیون بازاریابی
 • ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت
 • ابزارهای ایجاد و ویرایش ویدیو
 • ابزارهای خدمات مشتری
 • ابزارهای تبلیغات دیجیتال
 • ابزارهای نظرسنجی

قبل از اینکه به سراغ بهترین ابزارهای تبلیغاتی برویم، مهم است که ویژگی هایی را که آنها را متمایز می کند، شناسایی کنیم.

در اینجا چند مورد از جنبه های اساسی وجود دارد که باید قبل از انتخاب ابزار در نظر بگیرید.

امکانات

هیچ دو کسب و کار مشابه نیستند. در حالی که برخی ممکن است به ابزار تبلیغاتی نیاز داشته باشند که با بسیاری از برنامه‌های کاربردی ادغام شود، برخی دیگر ممکن است فقط به ابزاری نیاز داشته باشند که از استراتژی‌های بازاریابی محتوای آنها پشتیبانی کند.

به همین دلیل، درک کسب و کار شما و انتخاب ابزارهایی که از برنامه های شما پشتیبانی می کنند بسیار مهم است.

به عنوان مثال، اگر عملکردهای شما شامل بررسی گزارش های رقبا می شود، به ابزاری نیاز دارید که تجزیه و تحلیل های روشنگری را در زمان واقعی ارائه دهد.

برای این کار باید به سراغ ابزاری بروید که بتواند در سایت های مختلف بخزد و آخرین به روز رسانی ها را ارائه دهد. به این ترتیب، با اطلاعاتی که کمپین های تبلیغاتی شما را تقویت می کند، به روز می شوید.

قیمت گذاری

کار بر روی بودجه تضمین می کند که در اهداف خود شفاف باقی بمانید. این به شما کمک می کند تا از درآمد خود یادداشت کنید و در مورد آنچه می توانید به دست آورید تصمیم بگیرید.

برای مثال، اگر استارتاپی هستید که به دنبال ایده‌های بازاریابی محتوا هستید، می‌توانید به سراغ ابزارهایی با نرخ‌های معقول و ابزارهایی بروید که امکان ارتقا را در حین رشد شما فراهم می‌کنند.

طرح‌ها یا آزمایش‌های رایگان بهترین انتخاب برای مشاغل کوچک و کسانی هستند که عملکرد ابزارهای خاص را آزمایش می‌کنند.

گزینه های رایگان همچنین برای اطلاع رسانی بیشتر از اهداف بلندمدت شما و کمک به شما در محدود کردن آنچه بیشتر نیاز دارید، بهترین هستند. برای کسب و کارهای پیشرفته تر، بهتر است به سراغ ابزارهای پولی متناسب با نیازهای تجاری خاص بروید.

ابزارهای انواع سایت تبلیغات
ابزارهای انواع سایت تبلیغات

پشتیبانی مشتری

مشکلاتی با ابزارهای آنلاین معمول است.

هنگامی که این اتفاق می افتد، اولین موفقیت شما در ارتباط با یک تیم پشتیبانی در کوتاه ترین زمان ممکن است.

اگر ارائه‌دهنده خدمات شما خدمات پشتیبانی مشتری قابل اطمینان 24 ساعته و هفت روزه را ارائه می‌دهد، متوجه می‌شوید که با کم و یا بدون تأثیری بر تلاش‌های تبلیغات آنلاین خود به تجارت باز می‌گردید.

اگر مشکلاتی با URL ها یا لینک های شکسته وجود دارد، آنها باید اولین کسانی باشند که پاسخ دهند و اعتبار کسب و کار شما را تضمین کنند.

1. ارسالی از ابزارهای انواع سایت تبلیغات

Sendible به دلیل پشتیبانی از آژانس هایی که چندین حساب رسانه های اجتماعی را اداره می کنند، شهرت دارد. Sendible بر اساس همکاری ساخته شده است و تقریباً همه چیز را خودکار می کند و تعامل بین اعضای تیم را آسان تر می کند.

علاوه بر این، ابزار تبلیغاتی گزینه «ارسال برای تأیید» را برای محتوایی دارد که قبل از ارسال نیاز به تأیید دارد.

ویژگی های CRM در Sendible جالب تر است. ویژگی های مدیریت ارتباط با مشتری به شما این امکان را می دهد که با سایر کاربران رسانه های اجتماعی تعامل داشته باشید.

با Sendible، می توانید با افرادی که با آنها گفتگو کرده اید در تماس باشید و حتی پیام های شخصی ارسال کنید.

Sendible همچنین هشتگ‌ها و کلمات کلیدی شما را در توییتر کنترل می‌کند و ریتوییت‌ها و پاسخ‌های خودکار را با لینک‌ها یا محتوای مرتبط با محتوای مشتریان ارسال می‌کند.

قیمت گذاری

Sendible دارای استارت، کشش، رشد و برنامه های بزرگ است. همه برنامه ها با یک آزمایش رایگان شروع می شوند و محدوده قیمتی بین 29 تا 299 دلار در ماه دارند.

2. استیدل از ابزارهای انواع سایت تبلیغات

Stiddle ابزاری است که به شما کمک می کند به راحتی تبلیغات فیس بوک و کل قیف خود را ایجاد و بهینه کنید.

می‌توانید به راحتی کمپین‌های تبلیغاتی فیس‌بوک خود را با استفاده از هدف‌گذاری هوش مصنوعی Stiddle ایجاد و هدف‌گیری کنید. بیش از 50 هزار مخاطب هوش مصنوعی، گرافیک تبلیغاتی خود را با ادغام Canva آنها طراحی کنید، و یک صفحه فرود برای جمع‌آوری سرنخ‌های خود ایجاد کنید، همه اینها بدون خروج از پلتفرم.

آنها همچنین تجزیه و تحلیل های قابل درک را با داشبوردهای قابل تنظیم و تعداد زیادی معیار ارائه می دهند تا دقیقاً بدانید کمپین های خود چگونه کار می کنند.

یکی از ویژگی‌های بسیار مورد توجه ، تخصیص بودجه خودکار است که به شما امکان می‌دهد بودجه را به تبلیغاتی اختصاص دهید که عملکرد خوبی دارند و به‌طور خودکار تبلیغاتی را که انجام نمی‌دهند، با تغییر سریع سوئیچ متوقف کنید.

پس از اجرای تبلیغات با Stiddle، می‌توانید CPA، ROI و ROAS دقیق را پس از جمع‌آوری سرنخ‌ها از طریق فرم‌های صفحه فرود بومی ، ادغام‌های زمان‌بندی الکترونیکی، یا با استفاده از ادغام بومی آنها با Shopify و MailChimp مشاهده کنید.

Stiddle همچنین دارای بسیاری از منابع رایگان عالی، از جمله وبلاگ های بازاریابی ، کتاب های الکترونیکی، و گروه های بحث بازاریابی اجتماعی است .

3. بافر از ابزارهای انواع سایت تبلیغات

اگر به دنبال راهی ساده تر برای انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی مختلف هستید، Buffer بهترین ابزار است. Buffer یک راه حل یکجا برای انتشار و زمان بندی پست های رسانه های اجتماعی ارائه می دهد.

می توانید از آن برای مدیریت صفحات توییتر، لینکدین، اینستاگرام و فیسبوک خود استفاده کنید. این امکان مدیریت و تعامل بهتر در تمام کانال های رسانه های اجتماعی شما را فراهم می کند.

قیمت گذاری

حتی قابل توجه تر، نرخ های مقرون به صرفه برای کار با Buffer است. برای شروع، می توانید از طرح رایگان برای سه کانال اجتماعی و ده برنامه اجتماعی استفاده کنید. اگر به ویژگی‌های بیشتری نیاز دارید، می‌توانید بین طرح‌های حرفه‌ای، ممتاز و تجاری یکی را انتخاب کنید.

قیمت ها از 15 دلار در ماه تا 99 دلار در ماه متغیر است و همه آنها 14 روز آزمایشی پرداخت می کنند. Buffer بیشتر به دلیل قیمت‌های دوستانه‌اش شناخته می‌شود که باعث تعامل بهتر مشتری برای سازمان‌های کوچک و بزرگ می‌شود.

4. هاب اسپات

Hubspot به ایجاد استراتژی های محتوای پاسخگوتر کمک می کند. با Hubspot، می‌توانید موضوعات پرطرفداری را که به شما در رتبه‌بندی بهتر در SERP کمک می‌کنند، شناسایی کنید . حتی تاثیرگذارتر این است که Hubspot چگونه هر کسب و کار آنلاین را تعیین می کند .

شما می توانید یک برند در حال ظهور یا تثبیت شده باشید و همچنان از Hubspot برای تقویت تلاش های بازاریابی محتوای خود استفاده کنید. همچنین تعداد زیادی ادغام HubSpot برای کاوش و استفاده از آنها وجود دارد.

قیمت گذاری

یک طرح رایگان وجود دارد که به شما امکان می‌دهد با رشد خود ارتقا دهید . برنامه های پولی از 50 دلار در ماه شروع می شود و بسته به سطح بازاریابی که برای کسب و کار خود نیاز دارید تا 3200 دلار در ماه می رسد.

5. Buzzsumo

Buzzsumo به شما کمک می کند تا موضوعات استراتژی های بازاریابی محتوای خود را کشف کنید . این بینشی را در مورد آنچه که روند دارد ارائه می دهد، بنابراین به شما امکان می دهد ببینید چه چیزی برای بازگشت و مشتریان جدید کار می کند.

اگر به دنبال بیشترین اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی هستید، Buzzsumo به شما در کشف محتوا کمک می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کند تا بر اساس جایگاه‌هایی که در آن تخصص دارند، اینفلوئنسرهای مناسب برای تبلیغات شما را شناسایی کنید.

قیمت گذاری

Buzzsumo یک آزمایش رایگان برای تمام برنامه های خود ارائه می دهد. دارای طرح حرفه ای، مثبت و بزرگ با محدوده قیمتی بین 99 دلار در ماه تا 299 دلار در ماه است.

6. احرف

Ahref یکی از پیچیده ترین ابزارها برای سئو است. پشتیبانی می کند

 • تحقیق کلمات کلیدی
 • لینک سازی
 • برآورد ترافیک
 • پیگیری رتبه بندی
 • بازاریابی محتوا
 • ممیزی وب سایت
 • تحقیق رقابتی

این به ارائه گزارش هایی کمک می کند که رشد شما را در نتایج جستجوی ارگانیک افزایش می دهد.

قیمت گذاری

احرف چهار طرح دارد. ساده، استاندارد، پیشرفته و آژانس. قیمت ها از 99 دلار تا 999 دلار به صورت ماهانه پرداخت می شود. هیچ نسخه آزمایشی رایگان برای همه طرح ها در دسترس نیست.

7. سمروش

این ابزار به شما امکان می دهد گزارش جامعی از آنچه رقبای شما انجام می دهند دریافت کنید. قبل از اجرای یک کمپین سئو، مهم است که از Semrush برای اطلاع رسانی بیشتر استراتژی های خود استفاده کنید. ابزار مناسب برای موارد زیر

 • بررسی تغییرات در رتبه بندی در صفحات رقبای خود
 • یافتن پیوندهایی که به رتبه بندی آنها کمک می کند
 • انجام تجزیه و تحلیل دقیق رقابتی

قیمت گذاری

Semrush آزمایش های رایگان را ارائه می دهد . دارای طرح های حرفه ای، گورو و تجاری با قیمت های 119.95 تا 449.95 دلار در ماه است.

8. MailChimp از ابزارهای انواع سایت تبلیغات

MailChimp یک ابزار ایمیل مارکتینگ برای همه است. این به سازمان‌های کوچک و بزرگ اجازه می‌دهد تا کمپین‌های پیام‌رسانی ایمیل خود را راحت‌تر مدیریت کنند.

ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی و قیمت مناسب به شما کمک می کند تا کمپین های بازاریابی تبلیغاتی ایجاد کنید. همچنین از ارسال پیام های ایمیل شخصی برای استراتژی های بازاریابی PPC شما پشتیبانی می کند.

قیمت گذاری

اگر تازه کار هستید یا فقط این ابزار تبلیغاتی را امتحان می کنید، برنامه های رایگان را مکانی عالی برای شروع خواهید یافت.

طرح رایگان برای همیشه به شما امکان می دهد تا 12000 ایمیل در ماه ارسال کنید. و با برنامه‌های پولی که از 10 دلار در ماه شروع می‌شوند، این ابزار را برای استراتژی‌های تولید سرنخ خود راحت‌تر خواهید یافت.

9. اوبر

طراحی ها در Aweber برجسته هستند. با استفاده از این ابزار، می‌توانید ایمیل‌های حرفه‌ای جذابی ارسال کنید که نرخ باز کردن شما را بهبود می‌بخشد .

همچنین با اکثر برنامه ها ادغام می شود و این آن را برای کمپین های مختلف بازاریابی ایمیلی ایده آل می کند.

هر کسی با دانش فنی کم یا پیشرفته می تواند از Aweber استفاده کند. و با توانایی Aweber در تقسیم بندی مشتریان بر اساس نرخ باز ، می توانید به راحتی رشد کسب و کار خود را با تجزیه و تحلیل ابزارهای تبلیغاتی پیگیری کنید.

قیمت گذاری

Aweber یک گزینه قیمت گذاری ساده ارائه می دهد. می توانید یک طرح رایگان انتخاب کنید که تا 500 مشترک را تعیین می کند یا به سراغ طرح حرفه ای بروید که از 16.15 دلار در ماه شروع می شود. طرح پرداختی به تعداد مشترکین لیست شما بستگی دارد.

ابزارهای انواع سایت تبلیغات
ابزارهای انواع سایت تبلیغات

10. مارکتو

Marketo به شما کمک می کند تا روابط تجاری ایجاد و پرورش دهید. با درگیر نگه داشتن مشتریان از زمانی که با برند شما تعامل دارند تا زمان تبدیل ، نتایج برجسته ای را ارائه می دهد .

این به شما کمک می کند تا با ردیابی رفتار مشتری در سراسر پلتفرم های خود ، فروش را افزایش دهید . این یک ابزار تبلیغاتی است که بر روی شیوه‌های اتوماسیون تمرکز دارد که مشتریان مناسبی را که کمپین‌های بازاریابی شما را مقیاس می‌دهند، جذب می‌کند.

قیمت گذاری

مارکتو چهار طرح دارد. انتخاب، اصلی، نهایی و سازمانی. کمترین طرح 895 دلار در ماه و بالاترین آن 3195 دلار در ماه هزینه دارد.

11. مس

مس دارای قابلیت های اتوماسیون است که ردیابی همه ایمیل ها، عملیات و تیم های شما را راحت می کند . با مس، مطمئن هستید که مخاطبان هدف شما پاسخ های سریع و در قالب مناسب دریافت می کنند.

مس همچنین به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات دست اولی در مورد سرنخ‌های خود و چیزهایی که به آن‌ها علاقه دارد به دست آورید. و با ویژگی‌های داخلی آن که اعلان‌های بی‌درنگ را ترویج می‌کند، می‌دانید چه زمانی به بیشترین توجه نیاز دارند.

قیمت گذاری

قیمت‌های مس منصفانه است، با طرح‌های اولیه، حرفه‌ای و تجاری که قیمت‌های پایین‌تر از ۲۵ تا ۱۱۹ دلار در ماه در سال صورت‌حساب می‌شوند.

12. گوگل آنالیتیکس

اگر از Google Analytics استفاده نمی کنید، ممکن است اطلاعات رقبا را که می تواند رتبه بندی جستجوی شما را بهبود بخشد، از دست بدهید. با گوگل آنالیتیکس، می‌توانید صفحات فرود، کلمات کلیدی یا محتوایی را که رقبا برای نمایش در بالای صفحات جستجو استفاده می‌کنند، نگه دارید.

مهم‌تر این است که چگونه به شما امکان می‌دهد دسته‌های جستجو را انتخاب کنید. می‌توانید مخاطبان را بر اساس جمعیت‌شناسی، علایق و مکان تقسیم‌بندی کنید.

و با رایگان بودن دسترسی به ابزار ، ما آن را در بین 20 بهترین ابزار تبلیغاتی مورد نیاز برای کمپین های 2022 خود قرار می دهیم.

13. Vimeo از ابزارهای انواع سایت تبلیغات

Vimeo یک سایت بدون تبلیغات است که به افراد اجازه می دهد ویدیوهای با کیفیت بالا ایجاد، مدیریت و به اشتراک بگذارند. این پلت فرمی را برای شما ارائه می دهد تا ویدیوهای حرفه ای را به اشتراک بگذارید که به شما کمک می کند برجسته شوید. حتی مهم‌تر، ویژگی‌های تحلیلی است که به شما کمک می‌کند ببینید ویدیوهایتان چگونه به صورت آنلاین عمل می‌کنند.

قیمت گذاری

می‌توانید طرح رایگان را به مدت 30 روز قبل از رفتن به برنامه‌های پولی با مبلغی بین 7 تا 75 دلار در ماه که سالانه صورت‌حساب می‌شود، امتحان کنید.

Depositphots یک بازار بین‌المللی است که ویدیوهای استوک، عکس‌ها، وکتورها، تصاویر، آهنگ‌های موسیقی و جلوه‌های صوتی بدون حق امتیاز را ارائه می‌کند.

بیش از 11 میلیون فیلم با کیفیت بالا تحت مجوزهای استاندارد و توسعه یافته برای استفاده شخصی و تجاری در دسترس است .

دسته‌های مد روز و مجموعه‌های موضوعی و انتخاب‌شده برای راحتی شما، ویدیوهای کاربردی را ارائه می‌دهند. فیلترهای جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی به شما امکان می دهد کلیپ ها را بر اساس طول، تاریخ، تعداد افراد، سن و جنسیت مرتب کنید.

با این حال، بیش از 70000 تصویر بدون واترمارک نیز بدون هیچ هزینه ای در دسترس است. برای دانلود تصاویر و تقویت پروژه های خلاقانه خود، یک حساب کاربری رایگان در پلتفرم ایجاد کنید

15. ویستیا

اگر می‌خواهید ویدیوهای خود را به ابزار بازاریابی تبدیل کنید ، Wistia به شما در رسیدن به این هدف کمک می‌کند. با Wistia، می‌توانید یک فراخوان برای اقدام در انتهای ویدیو قرار دهید، که تبدیل آن را برای بینندگان آسان می‌کند.

چشمگیرتر از همه این است که Wistia ویژگی های تصویری کامل و مبتنی بر SEO را ارائه می دهد که تلاش های تبلیغاتی شما را سریع تر می کند.

قیمت گذاری

می توانید با طرح رایگان شروع کنید یا برنامه حرفه ای را با 79 دلار در ماه انتخاب کنید. همچنین می‌توانید برای گزینه‌های پیشرفته‌تر ایجاد ویدیو، پیشنهاد قیمت دهید.

16. گفتگوی زنده

LiveChat امکان برقراری ارتباط سریع در وب سایت شما را فراهم می کند. اینجا جایی است که مشتریان بالقوه با نگرانی در مورد کسب و کار شما می توانند درخواست کنند و پاسخ های فوری دریافت کنند.

با LiveChat، به دلیل رویکرد فعالانه آن در ارتباطات برند ، می توانید سرنخ های بیشتری جذب کنید و بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید.

قیمت گذاری

LiveChat طرح رایگان ندارد اما یک نسخه آزمایشی رایگان را ارائه می دهد که به مدت 14 روز اجرا می شود . برای گزینه پولی، می توانید از بین شروع کننده، تیم، کسب و کار و شرکت انتخاب کنید. قیمت ها از 16 دلار در ماه به سمت بالا متغیر است.

17. Zendesk از ابزارهای انواع سایت تبلیغات

اگر به دنبال راهی سریع برای پاسخگویی به سوالات مشتریان هستید، Zendesk بهترین راه حل است. Zendesk با کمک به آنها در ارتباط با نیازهای مشتری، تیم شما را برای موفقیت خواهد ساخت.

Zendesk با در نظر گرفتن پشتیبانی مشتری ساخته شده است. بنابراین، پاسخ های بلیط، تاریخچه مشتری و ویجت ها همه برای ارائه تجربیات غنی ساخته شده اند.

قیمت گذاری

این برنامه ها از 49 دلار در ماه شروع می شود و بسته به اینکه می خواهید سیستم پشتیبانی مشتری خود چقدر قدرتمند باشد، تا 215 دلار در ماه می رسد.

18. AdRoll

Adroll ویژگی های هدف گیری مجدد پیشرفته ای را ارائه می دهد که آگاهی از نام تجاری لازم برای رشد یک نام تجاری را ایجاد می کند. همچنین به صدها پلتفرم دسترسی می دهد تا به اهداف بازاریابی مجدد شما کمک کند.

با Adroll، می‌توانید از داده‌ها برای شخصی‌سازی ایمیل‌ها و تبلیغات خود برای هدف قرار دادن مخاطبان با نرخ تبدیل بالا استفاده کنید. توصیه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی همچنین به شما کمک می‌کند برندی بسازید که مشتریان آن را دوست داشته باشند.

قیمت گذاری

Adroll هم یک طرح رایگان و هم یک آزمایش رایگان ارائه می دهد. برنامه های پرداخت شده از 9 دلار تا 450 دلار در ماه شروع می شود که سالانه صورتحساب می شود.

19. Involve.me از ابزارهای انواع سایت تبلیغات

Invol.me چیست؟

Involve.me یکی از انعطاف‌پذیرترین سازندگان قیف بدون کد آنلاین است . برخی آن را جایگزینی جدی برای Typeform یا Paperform می‌دانند، اما در واقع، این نرم‌افزار گزینه‌های بیشتری برای تعامل با مشتری ارائه می‌دهد. حتی با طرح رایگان آن، می توانید از بسیاری از ویژگی های عالی استفاده کنید.

با استفاده از include.me می‌توانید به راحتی قیف‌های تعامل قدرتمند با مشتری را در قالب‌های مختلف مانند نظرسنجی ، آزمون‌ها، ماشین‌حساب‌های تعاملی، فرم‌ها (حتی با پرداخت) و موارد دیگر بسازید. این 100٪ کشیدن و رها کردن است و هیچ مهارت کدنویسی لازم نیست.

اگر می خواهید از Involve.me استفاده کنید:

 • لیست ایمیل خود را رشد دهید
 • سرنخ ایجاد و واجد شرایط شوید
 • فروش آنلاین انجام دهید
 • روی مشتریان خود
 • بینش مخاطب را به دست آورید
 • تعامل کاربران را افزایش دهید

پروژه ها در include.me می توانند در عرض چند دقیقه طراحی و منتشر شوند ! می توانید از یکی از بیش از 200 قالب از پیش طراحی شده آنها استفاده کنید یا طرح خود را از ابتدا ایجاد کنید.

زیبایی این نرم افزار این است که شما نباید در طراحی یا جریان نظرسنجی، مسابقه یا فرم خود به خطر بیفتید.

گزینه های سفارشی سازی برای پروژه های شما بسیار گسترده است و همه پرش های منطقی برای حداکثر انعطاف طراحی شده اند.

اگر یک آژانس هستید یا قبلاً فعالیت‌های بازاریابی تثبیت‌شده‌تری دارید، include.me ادغام‌های بومی خارج از جعبه را با بیش از 20 ابزار مانند Hubspot، Salesforce، Marketo Engage و غیره ارائه می‌دهد . این یک راه عالی برای ساده کردن نحوه نگاه اجمالی به فعالیت های تبلیغاتی/بازاریابی خود در ابزارها است.

در نهایت، پس از انتشار، می‌توانید به راحتی هر پروژه‌ای را که ایجاد کرده‌اید، به‌عنوان صفحه فرود به اشتراک بگذارید، به‌عنوان ویجت جاسازی کنید، یا به‌عنوان یک پاپ‌آپ ادغام کنید . همچنین می‌توانید از طریق ایمیل مخاطبین خود را برای شرکت در پروژه‌های involg.me خود دعوت کنید.

وقتی ارسال‌ها ارسال می‌شوند، یک داشبورد دقیق می‌بینید که می‌توانید تمام داده‌هایی را که جمع‌آوری کرده‌اید تجزیه و تحلیل و معنا کنید . فراموش نکنید که از کسانی که از طریق ایمیل های سفارشی ارسال شده از داخل اکانت involg.me شما شرکت کردند تشکر کنید.

قیمت گذاری

طرح اولیه برای همیشه رایگان است. علاوه بر این، چندین طرح پولی وجود دارد. برنامه های پولی از 19 دلار در ماه شروع می شود.

ابزارهای انواع سایت تبلیغات
ابزارهای انواع سایت تبلیغات

20. SurveyMonkey

SurveyMonkey بهترین ابزار برای جمع آوری داده های زیاد است. اگر به دنبال مجموعه گسترده ای از داده ها از مخاطبان مختلف هستید، SurveyMonkey می تواند به جمع آوری اطلاعات در کوتاه ترین زمان کمک کند.

SurveyMonkey به ویژه برای سازمان هایی که مشتاق دریافت بازخورد از کمپین های بازاریابی خود هستند مفید است.

برای مثال، برندی که اخیراً معرفی شده است می‌تواند از SurveyMonkey برای جمع‌آوری داده‌های مربوط به استقبال تجاری استفاده کند. Survey Monkey همچنین برای تعیین رتبه بندی و سایت های رسانه های اجتماعی که کاربران شما ترجیح می دهند راحت است.

قیمت گذاری

این یک برنامه رایگان برای همیشه و برنامه های پولی دارد. گزینه پرداخت شده از 37 دلار در ماه شروع می شود.

21. فرم کاغذی

Paperform یک نرم افزار rockstar به دلایل زیادی است. این یک جایگزین عالی برای Typeform با هزاران الگوی قابل تنظیم، نظرسنجی و گزینه های پرداخت است.

در حالی که برخی از سازندگان نظرسنجی زیبا هستند و برخی دیگر فقط بر منطق شرطی قدرتمند تمرکز می کنند، رویکرد Paperform ترکیبی از مغز و زیبایی است.

می توانید فیلدهای ماتریسی، محاسبات پیچیده و صفحات موفقیت سفارشی را اضافه کنید.

پلتفرم همه کاره SaaS Paperform به شما کمک می کند تا راه حل های کاملاً قابل تنظیم و قدرتمندی را متناسب با مشخصات منحصر به فرد خود ایجاد کنید.

با یک رابط کاربری آسان متن آزاد (درست مانند نوشتن یک سند) می توانید نظرسنجی های کاملاً قابل تنظیم و قدرتمند را با Paperform ایجاد کنید.

کار پس از ارسال نظرسنجی به پایان نمی رسد . با Paperform Analytics، می‌توانید پاسخ‌ها را تجزیه و تحلیل کنید تا از رفتار مشتری بیاموزید، تبدیل‌ها را افزایش دهید و نرخ پاسخ خود را بهبود ببخشید.

فرض کنید ترجیح می دهید داده های خود را خارج کنید. در این صورت، Paperform دارای ادغام مستقیم با برنامه های پیشرو مانند Asana و Google Sheets است، همه اینها بدون

ابزار تبلیغاتی مورد علاقه شما چیست؟

اگر می‌خواهید تلاش‌های بازاریابی دیجیتال خود را در سال 2022 افزایش دهید، بهتر است ابزارهایی را انتخاب کنید که عملکرد را در پلتفرم‌های مختلف افزایش دهند.

رسانه های اجتماعی، وب سایت و تلاش های نظرسنجی شما باید از ابزارهای تجارت شما سود ببرند.

بنابراین، با چه ابزارهای تبلیغاتی می توانید سوگند یاد کنید و چگونه استراتژی های بازاریابی شما را بهبود بخشیده است.

SurveyMonkey در چه مواردی کاربرد دارد؟

SurveyMonkey بهترین ابزار برای جمع آوری داده های زیاد است. اگر به دنبال مجموعه گسترده ای از داده ها از مخاطبان مختلف هستید، SurveyMonkey می تواند به جمع آوری اطلاعات در کوتاه ترین زمان کمک کند.
به ویژه برای سازمان هایی که مشتاق دریافت بازخورد از کمپین های بازاریابی خود هستند مفید است.

هنگام انتخاب بهترین ابزارهای تبلیغاتی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

به عنوان نمونه : ابزارهای بازاریابی محتوا- ابزارهای سئو- ابزارهای ایمیل مارکتینگ- ابزارهای اتوماسیون بازاریابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *