تم سایت تبلیغات هدفمند

تم سایت تبلیغات هدفمند

تم سایت تبلیغات هدفمند،نوعی از تبلیغات اینترنتی است که پیام‌های تبلیغاتی را با توجه به ویژگی‌ها، علایق و ترجیحات مشتری به مشتریان ارائه می‌دهد. برندها این اطلاعات را با ردیابی پروفایل مصرف کننده و فعالیت در اینترنت به دست می آورند.

مزایای تم سایت تبلیغات هدفمند

تبدیل مشتریان بالقوه به واقعی با بکارگیری تم سایت تبلیغات هدفمند

شخصی سازی پیشرفته

هزینه کمتر

نتایج فوری

ROI بالاتر

تجزیه و تحلیل عمیق

نامزدی مجدد

بیش از نیمی از جمعیت جهان هر روز از اینترنت استفاده می کنند. مهندسان حوزه وب با استفاده از تم سایت تبلیغات هدفمند بیزینس هارا کمک میکنند تا با بهینه سازی موتورهای جستجو، جستجو در شبکه های اجتماعی، بازدید از فروشگاه های آنلاین و غیره به دنبال محصولات و خدمات را برای مشتریان و ارائه دهندگان این خدمات راحت تر می کنند. برندها از کانال های بازاریابی مختلفی استفاده می کنند تا از این فعالیت ها نهایت استفاده را ببرند. تبلیغات هدفمند در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغ کسب‌وکار آنلاین، مزایای زیادی دارد.

تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی

بیش از 50 درصد از مشتریان احتمالی برای کسب و کارها ناسازگار هستند. تم سایت تبلیغات هدفمند به برندها این امکان را می دهد تا با مشتریان بالقوه ای که بیشتر به محصولات آنها علاقه مند هستند تعامل داشته باشند. شانس فروش به یک خریدار خاص را افزایش می دهد.

شخصی سازی پیشرفته شخصی سازی برای بازاریابی آنلاین بسیار مهم است و تبلیغات هدفمند به شما امکان می دهد آن را به سطح بعدی ببرید. با شناخت ویژگی ها، علایق و رفتار مخاطبان خود، می توانید مناسب ترین محصولات یا خدمات را به آنها ارائه دهید.

هزینه کمتر

 در مقایسه با تبلیغات آفلاین سنتی یا استراتژی‌های پیچیده آنلاین، مانند بازاریابی محتوا ، تبلیغات هدفمند ارزان‌تر است. با این حال بهتر است، با استفاده از این کانال بازاریابی، هرگز از بودجه تجاوز نمی کنید. به محض رسیدن به حد مجاز، یک پلت فرم تبلیغاتی نمایش تبلیغ شما را متوقف می کند.

نتایج فوری

 اکثر استراتژی های بازاریابی آنلاین برای رسیدن به اهداف شما به زمان طولانی نیاز دارند. به عنوان مثال، سئو پس از شش ماه یا بیشتر نتایج مطلوبی را به همراه دارد. در مقابل، تبلیغات هدفمند راهی عالی برای جذب مشتری در اینجا و اکنون است.

ROI بالاتر

با نمایش پیشنهادات مرتبط به مخاطبان خود، نرخ تبدیل بالاتری دریافت می‌کنید ، فروش بهتری دریافت می‌کنید و درآمد را افزایش می‌دهید. در همین حال، هدف‌گیری پیچیده در پلتفرم‌های تبلیغاتی به شما امکان می‌دهد قیمت را برای یک کلیک کاهش دهید. در نتیجه، بازده سرمایه گذاری بهتری دریافت می کنید .

تجزیه و تحلیل عمیق 

اکثر پلتفرم های تبلیغاتی عملکرد کمپین شما را به صورت بلادرنگ نشان می دهند، تجزیه و تحلیل پیشرفته ارائه می دهند و به شما اجازه می دهند تغییرات به موقع را برای دستیابی به نتایج بهتر انجام دهید.

نامزدی مجدد

 بازدیدکنندگانی که برای اولین بار وب سایت یا بینندگان تبلیغاتی دارند به ندرت به خریدار تبدیل می شوند. می توانید تبلیغات هدفمندی را تنظیم کنید تا این مشتریان بالقوه را بارها و بارها با برند خود درگیر کنید. این به مشتریان بالقوه کمک می کند تا در خط لوله به سمت خرید خود حرکت کنند.

این مزایا، تبلیغات هدفمند را به یکی از محبوب‌ترین راه‌های ترویج کسب‌وکار آنلاین تبدیل می‌کند. به عنوان مثال، در سال 2016، برندهای اروپایی بیش از 16 میلیارد یورو برای تبلیغات هدفمند سرمایه گذاری کردند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آمار تبلیغات هدفمند به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آمار تم تبلیغات هدفمند سایت

آمار یک فرصت طلایی برای شناسایی روندها و دریافت بینش مفید است. ما برخی از حقایق را برای کمک به درک بهتر تبلیغات هدفمند انتخاب کرده ایم.

 • 27 درصد از کاربران اینترنت تبلیغات هدفمند را راهی مناسب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات جذاب می دانند. در همین حال، 51 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند این نوع تبلیغات استفاده نامناسب از داده های شخصی است.
 • مخاطبان جوان در مورد تبلیغات هدفمند بیشترین مثبت را دارند. 41 درصد از پاسخ دهندگان 18 تا 24 ساله دوست دارند کالاهای جدید را از طریق این کانال تبلیغاتی کشف کنند.
 • در سال 2018، تبلیغات متنی محبوب ترین نوع تبلیغات هدفمند بود. بنابراین، 80 درصد از کسب و کارهای اروپایی آن را به هدف گیری رفتاری و جغرافیایی ترجیح دادند.
 • در سال 2016، 90 درصد از رشد بازار تبلیغات نمایشگر دیجیتال از قالب‌ها و فرآیندهایی بود که از داده‌های رفتاری استفاده می‌کردند.
 • تبلیغات هدفمند رفتاری مقرون به صرفه ترین نوع تبلیغات هستند. میانگین نرخ کلیک آنها 5.3 برابر بیشتر از تبلیغات بود که از داده های رفتاری استفاده نمی کند.

ممکن است در مورد این سوال که دقیقاً چگونه سیستم های تبلیغاتی هدفمند داده ها و رفتار آنلاین شما را جمع آوری و استفاده می کنند گیج شوید. ما مکانیک را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

تبلیغات هدفمند چگونه کار می کند؟

برای قرار دادن یک تبلیغ هدفمند آنلاین، باید یک کمپین در یک شبکه تبلیغاتی راه اندازی کنید. این شبکه‌ها تبلیغات را بر اساس داده‌های کاربران – جمعیت‌شناسی، سابقه خرید یا رفتار دیجیتالی – به کاربران نشان می‌دهند.

پلتفرم های تبلیغاتی می توانند داده ها را از منابع مختلف جمع آوری کنند. رایج ترین آنها کوکی ها در وب سایت هایی هستند که شما مرور کرده اید. کوکی ها فایل های کوچکی هستند که اطلاعات مربوط به اقدامات یا خریدهای شما در محل را ذخیره می کنند و آنها را به CRM یا خدمات شخص ثالث منتقل می کنند.

منبع دیگر اطلاعات در مورد شما موتورهای جستجو هستند. آنها پرسش‌های جستجو و عادت‌های کاربران را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا از این داده‌ها برای نمایش تبلیغات پولی در صفحه نتایج موتور جستجو استفاده کنند.
در نهایت، پلتفرم های تبلیغاتی داده های شما را از پروفایل های رسانه های اجتماعی دریافت می کنند. شبکه های اجتماعی اطلاعاتی در مورد سن، جنسیت، عقاید، ترجیحات و غیره شما ذخیره می کنند.

پلتفرم های تبلیغاتی با دانستن ویژگی های اصلی و رفتار آنلاین شما می توانند تبلیغات هدفمند را در وب سایت های مختلف به شما نشان دهند. به عنوان مثال، اگر اغلب محصولات آرایشی را در وب‌سایت Lookfantastic مرور می‌کنید، ممکن است تبلیغاتی از سایر خرده‌فروشان لوازم آرایشی در پلتفرم‌های آنلاین مختلف ببینید.

برندها اغلب از تبلیغات هدفمند استفاده می کنند تا محصولاتی را که قبلاً بررسی کرده اید به شما نشان دهند. این تاکتیک را هدف گذاری مجدد می نامند . این به کسب و کارها کمک می کند تا علاقه شما را برای بازگشت به وب سایت خود و خرید محصول جلب کنند.

همانطور که می بینید، برندها از اطلاعات زیادی در مورد شما برای هدف قرار دادن تبلیغات خود استفاده می کنند. بر اساس اطلاعات استفاده شده، می توانیم انواع مختلف هدف گذاری را تشخیص دهیم. بیایید عمیق تر در آنها کاوش کنیم.

انواع تبلیغات هدفمند

همانطور که تبلیغات هدفمند رشد می کند، پلتفرم های آنلاین اطلاعات بیشتری در مورد کاربران خود دریافت می کنند و می توانند انواع مختلفی از هدف گذاری را به تبلیغ کنندگان ارائه دهند. در اینجا محبوب ترین آنها وجود دارد:

 • هدف گیری جمعیتی
 • این نوع تبلیغات هدفمند بر ویژگی های مخاطب – سن، جنسیت، حقوق، ملیت و موارد دیگر تمرکز دارد.
 • هدف گذاری رفتاری
 • هسته اصلی این نوع رفتار مشتریان بالقوه در محل و خرید است. پلتفرم‌ها داده‌هایی را در مورد مواردی که کاربران مرور می‌کنند جمع‌آوری می‌کنند و تبلیغات را بر اساس آن نشان می‌دهند.
 • هدف گذاری متنی
 • هدف گذاری متنی به معنای نمایش تبلیغات بر اساس محتوای یک وب سایت است. به عنوان مثال، یک ناشر ممکن است تبلیغات اسباب بازی را در یک وب سایت والدین نشان دهد.
 • هدف گذاری جغرافیایی
 •  این نوع بر موقعیت خریدار بالقوه تمرکز دارد.
 • هدف گذاری زمان 
 • پایه این تبلیغات دوره هایی است که کاربران بیشترین فعالیت آنلاین را نشان می دهند. به عنوان مثال، تبلیغات از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر رخ می دهد، زمانی که مردم معمولاً از محل کار به خانه می روند.
 • هدف گذاری دستگاه
 • تبلیغ کنندگان می توانند مشتریان بالقوه را با توجه به دستگاهی که استفاده می کنند هدف قرار دهند.

ما چند نوع متداول هدف گذاری را باز کرده ایم. با این حال، پلتفرم های تبلیغاتی گزینه های بسیار بیشتری را ارائه می دهند. بیایید ادامه دهیم و دریابیم که چگونه با تبلیغات در فیس بوک و اینستاگرام کار کنیم.

نحوه انجام تبلیغات هدفمند سایت

 1. نحوه انجام تبلیغات هدفمند در فیسبوک
 2. نحوه انجام تبلیغات هدفمند در اینستاگرام

راه اندازی یک کمپین در اکثر پلتفرم های تبلیغاتی به اندازه پای آسان است. با این حال، برای به دست آوردن نتایج پایدار، باید در آب گرم قرار بگیرید و در حین حرکت یاد بگیرید. برای کمک به شما، نکاتی را در مورد تبلیغات هدفمند فیسبوک و اینستاگرام آماده کرده ایم.

تم سایت تبلیغات هدفمند
تم سایت تبلیغات هدفمند

نحوه انجام تبلیغات هدفمند در فیسبوک

برای استفاده حداکثری از تبلیغات فیسبوک خود، راهنمای جامع ما را دنبال کنید . این به شما یاد میدهد که تبلیغات هدفمند ایجاد کنید و چند توصیه می کند. در این مقاله، مراحل اصلی راه اندازی یک کمپین فیس بوک را خلاصه می کنیم:

 • یک هدف را انتخاب کنید: می‌توانید تبلیغات صفحه فیس‌بوک را انتخاب کنید، بازدیدکنندگان و سرنخ‌های بیشتری از وب‌سایت به دست آورید، یا کسب‌وکار خود را به صورت محلی تبلیغ کنید. می توانید انواع خاصی از محتوا را نیز تبلیغ کنید.
 • یک تبلیغ بسازفیس بوک به شما امکان می دهد به دنبال یک ویدیو، تصویر تک، چرخ فلک و نمایش اسلاید باشید. برای دریافت الهام بیشتر، راهنمای ما در مورد ایجاد تبلیغات فیس بوک را دنبال کنید .
 • مخاطب خود را تعریف کنیدفیس‌بوک به شما امکان می‌دهد بین گزینه‌های هدف‌گیری بسیار زیادی، از موقعیت جغرافیایی گرفته تا مخاطبان مشابه، یکی را انتخاب کنید.
 • مدت زمان و بودجه را مشخص کنید: سیستم نتایج تقریبی کمپین را با پارامترهای انتخاب شده به شما نشان می دهد.

کلید موفقیت در تبلیغات هدفمند، پیگیری عملکرد و ایجاد تغییرات به موقع است. برای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل موثر کمپین های خود، دستورالعمل های فیس بوک را دنبال کنید .

همچنین، ممکن است تبلیغات فیسبوک خود را با سایر ابزارهای بازاریابی تقویت کنید. به عنوان مثال، می توانید یک چت بات برای پرورش سرنخ ها ایجاد کنید. برای راه اندازی ربات خود برای فیس بوک، SendPulse را امتحان کنید و حداکثر 10000 پیام را به صورت رایگان ارسال کنید.

نحوه انجام تبلیغات هدفمند در اینستاگرام

اینستاگرام بخشی از خانواده فیس بوک است، بنابراین باید به فیس بوک Ad Manager بروید و مراحل ذکر شده در بخش قبل را دنبال کنید. خارج از جعبه، مدیر تبلیغات آگهی شما را در فیس بوک و اینستاگرام منتشر می کند. فقط می‌توانید به اینستاگرام بروید، اما به خاطر داشته باشید که تصاویر ارسال شده در فیس‌بوک از طریق اینستاگرام 23 درصد تعامل بیشتری ایجاد می‌کنند.

همچنین می‌توانید پست‌ها و استوری‌های موجود در اینستاگرام را خارج از اپلیکیشن موبایل تبلیغ کنید. این بسیار ساده تر از راه اندازی یک کمپین از Facebook Ads Manager است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تقویت انتشارات ارگانیک خود در این شبکه، راهنمای ما در تبلیغات اینستاگرام را دنبال کنید .

برای به دست آوردن نتایج مطلوب برای کمپین های تبلیغاتی هدفمند خود، باید از طریق آزمون و خطا یاد بگیرید. می‌توانید با پیروی از نکاتی که برای شما انتخاب کرده‌ایم، روند را تسریع کنید و برخی از اشتباهات را حذف کنید.

نکات تبلیغاتی هدفمند

 1. مشتریان فعلی خود را هدف قرار دهید
 2. تبلیغات را به طرفداران خود نشان دهید
 3. تقسیم مخاطبان خود را آزمایش کنید
 4. از هدف گذاری بیش از حد خودداری کنید
 5. مراحل پایین قیف را هدف قرار دهید
 6. از مخاطبان مشابه بهره ببرید

بازاریابان در طول سال ها کار با تبلیغات هدفمند، ترفندهای زیادی را جمع آوری کرده اند. بیایید وارد جزئیات بهترین شیوه ها شویم و برخی از آنها را اتخاذ کنیم.

مشتریان فعلی خود را هدف قرار دهید

جذب مشتریان جدید اغلب هدف اصلی راه اندازی کمپین های تبلیغاتی هدفمند است. با این حال، این ممکن است بهترین استراتژی نباشد زیرا احتمال فروش به خریداران جدید حدود 5-25٪ است. در همین حال، مشتریان وفادار در 60-70٪ موارد خرید انجام می دهند!

برای افزایش فروش و افزایش بازگشت سرمایه، تبلیغات خود را به سمت مشتریان فعلی هدف قرار دهید. شما می توانید این کار را با ایجاد لیست مشتریان و ارسال آنها به فیس بوک، گوگل و توییتر انجام دهید. مورد اول مشتریان شما را با ابزار مخاطبان سفارشی هدف قرار می دهد، دومی – با مطابقت مشتری، سومی – با مخاطبان سفارشی.

تبلیغات را به طرفداران خود نشان دهید

این توصیه مشابه توصیه قبلی است، اما فقط برای کسانی مناسب است که مخاطبان وفاداری در فیس بوک دارند. این شبکه اجتماعی به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را برای افرادی که صفحه شما را لایک کرده اند هدف قرار دهید.

نمایش تبلیغات به طرفداران شما به طور چشمگیری بر ROI شما تأثیر می گذارد. یک آزمایش نشان داد که این تاکتیک بازده سرمایه گذاری کمپین را 35 برابر افزایش داد. دلیل موفقیت در اینجا مانند هدف قرار دادن مشتریان وفادار است. این مخاطب از قبل شما را می شناسد، شما را دوست دارد و به شما اعتماد دارد.

تقسیم مخاطبان خود را آزمایش کنید

احتمالا شنیده اید که تست تقسیم برای دستیابی به اهداف تبلیغاتی شما ضروری است. با آزمایش گزینه های مختلف هدف گیری، می توانید مؤثرترین آنها را بیابید. برای اجرای تست های تقسیم بر روی مخاطبان خود، دو کمپین ایجاد کنید و پارامترهای هدف گیری کمی متفاوت را انتخاب کنید.

برای به دست آوردن نتایج شفاف، هر بار فقط یک ویژگی را تغییر دهید. ممکن است جنسیت، سن، علایق، دستگاه ها و غیره باشد. با آزمودن مخاطبان خود، در نهایت امیدوارکننده ترین مشتریان خود را پیدا خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که آنها را به طور مؤثرتری هدف قرار دهید.

از هدف گذاری بیش از حد خودداری کنید

تنظیمات هدف به شما این امکان را می دهد که مشتریان احتمالی خود را دقیقاً انتخاب کنید. در واقع، ممکن است مضر باشد زیرا هدف قرار دادن یک مخاطب بسیار محدود و خاص می تواند نتایج ضعیفی را به همراه داشته باشد. سعی کنید از هدف گذاری بیش از حد محدود خودداری کنید و به جای آن مشتریان گسترده تری را در آغوش بگیرید.

چه مقدار از اندازه مخاطب برای شبکه های خاص بهترین است؟ تنها راه برای فهمیدن آن آزمایش است. با این حال، اگر به یک برگه تقلب نیاز دارید، توصیه های LinkedIn را در نظر بگیرید. این شبکه اجتماعی توصیه می‌کند که مخاطبان بیش از 50000 نفر را برای محتوای حمایت‌شده و تبلیغات متنی انتخاب کنید.

مراحل پایین قیف را هدف قرار دهید

افرادی که در مراحل پایین قیف فروش هستند، شانس بیشتری برای تبدیل به مشتری دارند. بنابراین، اگر هدف شما افزایش فروش است، هدف قرار دادن آنها ضروری است.

شبکه های تبلیغاتی گوگل و مایکروسافت به شما این امکان را می دهند که مخاطبان درون بازار را هدف قرار دهید – کسانی که در جستجوی یک محصول خاص هستند و احتمالاً آماده خرید آن هستند. برای یافتن این افراد، پلتفرم‌ها از داده‌های سایت‌هایی که مرور کرده‌اند، نزدیکی و دفعات بازدید، کلیک‌ها روی تبلیغات مشابه و تبدیل‌ها استفاده می‌کنند.

خبر خوب این است که می توانید از همان مکانیک ها در YouTube استفاده کنید. این پلتفرم مخاطبان هدف سفارشی را ارائه می دهد. YouTube از عبارت‌های جستجوی مرتبط با تطابق گسترده استفاده می‌کند که افراد در Google به دنبال آن بودند.

از مخاطبان مشابه بهره ببرید

شبکه‌های تبلیغاتی در موتورهای جستجو و رسانه‌های اجتماعی به شما امکان می‌دهند مخاطبان خود را از طریق هدف‌گیری مشابه گسترش دهید. این ویژگی مخاطبان سفارشی شما را منعکس می کند و به کاربرانی با همان ویژگی های تعیین کننده ارائه می دهد. به این ترتیب، می توانید تعداد بالقوه های امیدوار کننده ای را که هدف قرار می دهید افزایش دهید.

با استفاده از تاکتیک های ذکر شده در بالا، می توانید نتایج تبلیغات هدفمند خود را بهبود بخشید. برای یادگیری نحوه انجام کارآمدتر و خلاقانه تر، به ادامه مطلب مراجعه کنید – نمونه هایی از کمپین های هدفمند خیره کننده را بررسی خواهیم کرد.

نمونه های تبلیغاتی هدفمند

وقتی صحبت از تبلیغات هدفمند به میان می آید، نه تنها باید ترجیحات مخاطبان خود را شناسایی کنید، بلکه باید محتوای خلاقانه و جلب توجه را نیز به نمایش بگذارید. برای شعله ور کردن خلاقیت خود، به کمپین های تبلیغاتی که برای شما انتخاب کرده ایم نگاه کنید.

بنیاد آماندا

بنیاد آماندا از هدف‌گیری رفتاری و جغرافیایی برای یافتن خانه‌هایی برای حیواناتی که آخرین روزهای زندگی خود را در پناهگاه‌های سراسر لس‌آنجلس می‌گذرانند، استفاده کرد. برای افزایش شانس حیوانات خانگی، این سازمان غیرانتفاعی تبلیغاتی را به افرادی نشان داد که احتمال بیشتری برای پذیرش گربه یا سگ خاصی داشتند.

تم سایت تبلیغات هدفمند بر اساس جمعیت شناسی و رفتار مرور کاربران در وب سایت ها ظاهر می شود. به عنوان مثال، اگر فردی مستعد سبک زندگی کم تحرک بود و به سگ های کوچک علاقه داشت، بنرهایی با چیواهوا یا اسباب بازی تریر می دید.

در تصویر زیر مجموعه آگهی های گربه و سگ در جستجوی خانه را مشاهده می کنید. هر پیام بیننده را با یک حیوان خانگی مناسب آشنا می کند. متن ویژگی های مشترک یک حیوان خاص و بیننده تبلیغات را برجسته می کند.

تم سایت تبلیغات هدفمند
تم سایت تبلیغات هدفمند

سفورا

سفورا، خرده‌فروش لوازم آرایشی، کمپین فیسبوکی را برای افزایش فروش در فصل تعطیلات راه‌اندازی کرد. این شرکت افرادی را هدف قرار داد که از وب سایت Sephora بازدید کرده و بدون خرید آن را ترک کردند. بخش دوم آمریکایی‌هایی بودند که به زیبایی، مراقبت از پوست و آرایش علاقه داشتند.

Sephora در تبلیغات خود به بینندگان نوع محصولاتی را که ترجیح می دهند نشان داد. به عنوان مثال، اگر شخصی علاقه قبلی یا قصد خرید لوازم آرایش آنلاین را نشان داده بود، آگهی را با محصولات آرایشی مشاهده می کرد.

هر تبلیغ با یک ویدیوی جذاب و چندین تصویر محصول زیر آن شروع می شد. پس از ضربه زدن روی پست، یک بیننده به وب سایت Sephora رفت. پیوندها مستقیماً به دسته بندی ارائه شده در آگهی منتهی شدند. همچنین، کاربر می تواند به گروه متفاوتی از محصولات سوئیچ کند و یک کالای خاص را برای خرید انتخاب کند.

تسکو

خرده فروش، تسکو، فیسبوک را برای کمپین تبلیغاتی خود در مالزی انتخاب کرد. این شرکت از هدف گذاری جغرافیایی برای دسترسی به افرادی که در نزدیکی فروشگاه های خاص زندگی می کردند استفاده کرد.

این برند برای تشویق بازدید از سوپرمارکت های خود از تخفیف استفاده می کرد. تسکو سه آگهی را نشان داد که احتمال صرفه جویی از 30 تا 100 رینگیت مالزی را ارائه می کرد. بینندگان باید کدهای منحصر به فرد تولید شده برای هر تبلیغ در فیس بوک را ذخیره می کردند. بعداً این شبکه اجتماعی به کاربران یادآوری کرد که کوپن را در نزدیکترین فروشگاه بازخرید کنند.

تم سایت تبلیغات هدفمند
تم سایت تبلیغات هدفمند

J2O

J2O نمونه دیگری از استفاده خلاقانه از تبلیغات ویدیویی فیس بوک را ارائه می دهد. این شرکت می خواست قبل از کریسمس آگاهی از برند را افزایش دهد و فروش نوشیدنی های فصلی خود را افزایش دهد.

J2O افراد 18 تا 44 ساله در بریتانیا را هدف قرار داد. این کمپین شامل سه ویدیوی چشم نواز و جذاب با یک شخصیت برند – یک آلپاکای رنگارنگ، موجو بود که Facebook Ads Manager هر نمایشگر را برای نمایش بهترین نسخه ها بهینه کرد.

مضامین تبلیغات چیست؟

موضوع تبلیغات 
یک ایده یا پیام مرکزی و تکرارشونده است که هدف آن تحریک اقدام مورد نظر مشتریان است. 
این قلب کپی تبلیغاتی است

از کجا می توانم تم های رایگان برای وب سایت خود دریافت کنم؟

BootstrapMade قالب های وب سایت 100% رایگان، زیبا و کاربردی را با طراحی تمیز و مدرن ارائه می دهد. 
هر قالب کاملاً ریسپانسیو است و دارای ویژگی های عالی است که برای هر نوع کسب و کاری ایده آل است. 
قالب های وب سایت این روزها بهترین و ساده ترین راه برای ساخت یک وب سایت جدید هستند.

آیا می توانم برای همیشه از وردپرس به صورت رایگان استفاده کنم؟

وردپرس رایگان است و همچنان رایگان است زیرا متعلق به یک شرکت نیست. 
در عوض، متعلق به بنیاد غیرانتفاعی وردپرس است که “برای اطمینان از دسترسی رایگان، دائما، به پروژه های نرم افزاری که ما پشتیبانی می کنیم” تاسیس شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *