انواع غالب سایت تبلیغات

انواع غالب سایت تبلیغات

بسیاری از نوآوری های امروزی در تبلیغات به شکل دیجیتالی هستند و انواع غالب سایت تبلیغات گوناگونی دارند. چند نوع تبلیغات برجسته شده در این راهنما پیچیدگی رو به رشد کمپین های تبلیغاتی را نشان می دهد که مزایای رویکردهای تبلیغات دیجیتال را با رویکردهای جدید در حالت آماده به کار قدیمی ترکیب می کند.

هدف انواع غالب سایت تبلیغات چیست؟

تبلیغات شامل تمام اقداماتی است که یک سازمان انجام می دهد تا محصولات، نظرات یا دلایل خود را به اطلاع عموم یا مخاطبان خاص برساند. هدف انواع غالب سایت تبلیغات متقاعد کردن مردم برای پاسخگویی به روشی خاص است، خواه برای خرید محصول یا خدمات، یا فکر کردن یا عمل به روش خاصی، مانند اطلاعیه های خدمات عمومی که مردم را تشویق به ترک سیگار، رای دادن به یک نامزد خاص یا حمایت می کند.

تبلیغات سنتی در مقابل تبلیغات غیر سنتی

روزنامه‌ها، مجلات و سایر رسانه‌های چاپی تا زمان ظهور رادیو و تلویزیون، رسانه‌های اصلی تبلیغات بودند. این منابع تبلیغاتی سنتی همچنان سالانه میلیاردها دلار درآمد تبلیغاتی ایجاد می کنند، اما پلتفرم های تبلیغات دیجیتال مانند گوگل، فیس بوک، اینستاگرام و یوتیوب آنها را به چالش می کشند.

اینها از رایج ترین روش های تبلیغات سنتی هستند :

 • جزوه ها یا بروشورهای چاپی هستند که یک محصول، یک تجارت، یک رویداد یا یک فروش را تبلیغ می کنند. آنها کسب و کار را به مردم معرفی می کنند و یکی از ساده ترین ابزارهای تبلیغاتی هستند.
 • بیلبوردها در اندازه های مختلفی هستند و در مکان های پر رفت و آمد قرار می گیرند تا بیشترین مخاطبان ممکن بتوانند آنها را مشاهده کنند. تصاویر و متن آنها طوری طراحی شده اند که توجه عموم را به خود جلب کرده و اطلاعات را به سرعت، ساده و واضح منتقل کنند.
 • پست مستقیم در قالب نامه یا کارت پستال برای مشتریان بالقوه ای که در یک منطقه خاص زندگی می کنند ارسال می شود. پیام ها به ایجاد آگاهی از یک کسب و کار و محصولات آن کمک می کنند.
 • تبلیغات چاپی که در روزنامه ها و مجلات ظاهر می شوند، پیام شرکت را به خوانندگان نشریه می آورند. هرچه تیراژ نشریه بیشتر باشد، مخاطبان بالقوه تبلیغ بیشتر می شود (و هزینه احتمالی تبلیغ بیشتر می شود).
 • بازاریابی رویدادی مطالب چاپی یا دیجیتالی را در مورد یک تجارت و محصولات آن در نمایشگاه‌های تجاری، همایش‌ها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها و سایر رویدادهای صنعت و مصرف‌کننده توزیع می‌کند. برای جلب توجه شرکت کنندگان در رویداد بر بنرها و علائم متکی است.
 • پخش از طریق تبلیغاتی که در رادیو و تلویزیون پخش می شود، کسب و کار را به رسمیت می شناسد. هدف از تبلیغات این است که شنوندگان و بینندگان را مجذوب خود کند تا آنها تلاش کنند تا در مورد محصول تبلیغ شده اطلاعات بیشتری کسب کنند.

تبلیغات دیجیتال به طور قابل توجهی با همتایان چاپی و پخش خود متفاوت است، اما هدف آنها افزایش آگاهی در مورد آنچه تبلیغ می شود و ایجاد انگیزه برای تغییر یا اقدام از سوی مخاطبان هدف است. نمونه هایی از انواع غالب سایت تبلیغات به شرح زیر است:

 • تبلیغات نمایشی معمولاً به شکل تبلیغات بنری است که در وب سایت ها و در برخی از برنامه های تلفن هوشمند ظاهر می شود. آنها می توانند شامل ویدئو، صدا و عناصر تعاملی علاوه بر گرافیک ایستا و متن باشند.
 • تبلیغات جستجوی پولی در نتایجی که گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو ارائه می دهند ظاهر می شود. این تبلیغات متنی شامل تیتر، توضیحات متنی کوتاه و پیوند به سایت تبلیغ کننده است.
 • تبلیغات ویدیویی اغلب قبل یا در حین پخش ویدیوهایی که در یوتیوب و سایت های مشابه ظاهر می شوند، ظاهر می شود. رشد فوق العاده ای برای تبلیغات ویدیویی که روی تلفن های همراه اجرا می شوند انتظار می رود.
 • تبلیغات رسانه های اجتماعی در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، اسنپ چت، لینکدین و سایر رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند. این تبلیغات از توانایی کاربران رسانه های اجتماعی برای اشتراک گذاری، نظر دادن و در غیر این صورت تعامل با تبلیغات سود می برند.
 • تبلیغات بومی محتوای آنلاینی است که با ظاهر و احساس سایت هایی که تبلیغات در آنها نمایش داده می شود مطابقت دارد. تبلیغات اغلب به صورت بررسی یا قرار دادن محصول است که به راحتی با سایر محتوای سایت ترکیب می شود.

انواع غالب سایت تبلیغات
انواع غالب سایت تبلیغات

انواع غالب سایت تبلیغات رایج

تقریباً از هر شکلی از ارتباطات انسانی برای انتقال تبلیغات در یک زمان یا زمان دیگر استفاده شده است. اکنون تبلیغات در پادکست‌ها، برنامه‌های تلفن همراه، و فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی به شکل قرارگیری محصول نمایش داده می‌شوند. اینها از جمله روندهای برتر تبلیغات در سال 2022 هستند:

 • بازاریابی مکالمه به چت بات ها و دستیارهای صوتی برای پاسخ به سوالات مشتریان در مورد محصولات و خدمات یک شرکت متکی است. این رویکرد باعث افزایش تعامل، ایجاد اعتماد در برند و بهبود تجربه مشتری می شود.
 • محتوای بسیار شخصی‌شده، مطالبی را که در سرویس‌های پخش نمایش داده می‌شود، مطابق با علایق و مشخصات جمعیتی هر بیننده تنظیم می‌کند. این امر ارتباط تبلیغات را بهبود می بخشد و شانس پاسخگویی مشتریان به آگهی را افزایش می دهد.

انواع غالب سایت تبلیغات که در بخش‌های زیر معرفی می‌شوند، رویکردهایی را نشان می‌دهند که بیشترین محبوبیت را در بین مشاغل دارند و وسیع‌ترین دامنه را در جلب نظر مصرف‌کنندگان دارند.

1. تبلیغات جستجوی پولی

تبلیغات جستجوی پولی یک رویکرد بازاریابی است که در آن تبلیغ‌کنندگان به موتورهای جستجو پول می‌دهند تا تبلیغات خود را در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) قرار دهند. هنگامی که شخصی یک عبارت جستجو را در گوگل یا موتور جستجوی دیگری وارد می کند، نتایجی که ظاهر می شوند ترکیبی از نتایج ارگانیک هستند که برگردانده می شوند زیرا مرتبط ترین آنها با عبارت جستجو و نتایج پولی هستند که معمولاً در کادری در بالا ظاهر می شوند. در صفحه نتایج به عنوان تبلیغات برچسب گذاری می شوند.

اما سوالی که به وجود می آید این است که چگونه تبلیغات جستجوی پولی در نتایج جستجو ظاهر می شوند؟

تبلیغات جستجوی پولی بر اساس ارتباط آنها با کلمات کلیدی وارد شده در کادر جستجو به افراد در نتایج جستجوهای آنها در گوگل و سایر سایت های جستجو ارائه می شود. کسب‌وکارها براساس ارتباط کلمات کلیدی با محصولی که تبلیغ می‌شود و مخاطبان هدف آگهی، روی کلمات کلیدی در یک حراج پیشنهاد می‌دهند.

سه نوع تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل ظاهر می شود:

 • تبلیغات متنی در بالا و پایین SERP یافت می شود. ممکن است چهار آگهی متنی در بالا ظاهر شوند و ممکن است چندین آگهی دیگر در پایین صفحه نمایش داده شوند. آنها از یک URL، یک پیوند به شکل یک عنوان، و یک توضیح متنی کوتاه که یک تا سه خط است تشکیل شده‌اند.
 • تبلیغات محلی به کسب و کارهای دارای موقعیت فیزیکی امکان می دهد تبلیغاتی را خریداری کنند که نام، آدرس و شماره تلفن آنها را همراه با رتبه بندی ستاره، پیوندی به سایت شرکت و پیوندی به مسیرهای کسب و کار نشان می دهد. مکان کسب و کار روی نقشه قابل کلیکی که تبلیغات را همراهی می کند نشان داده می شود.
 • تبلیغات خرید توسط گوگل، تبلیغات فهرست محصولات نامیده می شود. آنها علاوه بر متنی که قیمت محصول، نام فروشنده، نظرات و پیشنهادات ویژه را نشان می دهد، تصاویری نیز دارند. بر اساس کلمه کلیدی وارد شده، این تبلیغات ممکن است در یک چرخ فلک قابل پیمایش در نزدیکی بالای SERP در دستگاه های تلفن همراه یا در سمت راست صفحه در مرورگرهای دسکتاپ ظاهر شوند.

کسب‌وکارها برای عبارات جستجو از طریق یک حراج آنلاین پیشنهاد می‌دهند که جستجوهای با هدف تجاری را شناسایی می‌کند و آن شرایط را برای پیشنهاد آگهی‌دهندگانی که شرایط واجد شرایط بودن خاصی را دارند قرار می‌دهد. تبلیغ‌کنندگان واجد شرایط برای هر کلمه کلیدی که به آن علاقه‌مند هستند، حداکثر پیشنهاد قیمت یا حداکثر هزینه به ازای هر کلیک (CPC) را تعیین می‌کنند. کسب‌وکارها همچنین می‌توانند برای گروه‌هایی از کلمات کلیدی مرتبط در سطح گروه آگهی پیشنهاد دهند.

تبلیغات بر اساس میزان احتمال کلیک مصرف‌کننده‌ای که عبارت انتخاب‌شده را وارد می‌کند، امتیاز کیفیت دریافت می‌کنند. موتور جستجو فقط برای تبلیغاتی که افراد روی آن کلیک می کنند یا پرداخت به ازای کلیک (PPC) پرداخت می شود. امتیاز کیفیت بر اساس سه عامل تعیین می شود:

 • نرخ کلیک مورد انتظار (CTR)
 • ارتباط آگهی با عبارت جستجو
 • تجربه صفحه فرود، به این معنی که صفحه‌ای که افراد پس از کلیک کردن به آن هدایت می‌شوند، اطلاعات مفیدی دارد که مرتبط با جستجوی خود خواهند یافت.

2. بهترین انواع غالب سایت تبلیغات: تبلیغات در رسانه های اجتماعی

کسب‌وکارها و سازمان‌ها از تبلیغات ارائه شده از طریق فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و دیگر پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای هدف قرار دادن جمعیت‌شناسی خاص استفاده می‌کنند. تبلیغات رسانه‌های اجتماعی بهترین انواع غالب سایت تبلیغات است که تلاش می‌کند از تعامل زیاد مردم در رسانه‌های اجتماعی و اطلاعات فراوانی که تبلیغ‌کنندگان درباره افرادی که با تبلیغات رسانه‌های اجتماعی خود هدفشان هستند، بهره‌مند شود.

Statista گزارش می دهد که 92٪ از شرکت ها در سراسر جهان در رسانه های اجتماعی فعال هستند. علاوه بر این، یک نظرسنجی هریس به نمایندگی از Sprout Social نشان داد که 80 درصد از مصرف‌کنندگان انتظار دارند کسب‌وکارهایی که با آن‌ها سروکار دارند، در رسانه‌های اجتماعی برای خدمات مشتری حضور داشته باشند. یک عملیات کلیدی برای بخش‌های بازاریابی، نظارت بر رسانه‌های اجتماعی برای اشاره به محصولات و خدماتشان است که به عنوان تعامل رسانه‌های اجتماعی شناخته می‌شود.

شرکت ها از ابزارهای تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی برای اندازه گیری میزان دسترسی، تعامل و فروش خود به زیر مجموعه خاصی از مخاطبان رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. ویژگی‌های کلیدی محصولات تحلیلی شامل تقسیم‌بندی مخاطب، تحلیل رفتار و احساسات، تجزیه و تحلیل خوشه‌بندی و سهم صدا (شیوع و شدت مکالمات در مورد محصول، برند یا شرکت) است.

با جمع‌آوری داده‌ها از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند نتایج تصمیم‌های خود را بر اساس تعداد لایک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها، دنبال‌کردن‌ها، بازتوییت‌ها، پیش‌نمایش، برداشت‌ها و سایر معیارها اندازه‌گیری کنند. اینها از جمله اهداف تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی برای تبلیغ کنندگان هستند:

 • به سرعت روندهای مربوط به برندها و محصولات را شناسایی کنید.
 • نحوه واکنش مخاطبان هدف به تبلیغات و سایر تلاش‌های بازاریابی را در زمان واقعی پیگیری کنید.
 • بینش بیشتری نسبت به نظرات مشتریان در مورد محصولات به دست آورید.
 • ویژگی‌ها و پیشرفت‌های با ارزش جدید را برای پیشنهادات کشف کنید.
 • از نحوه دریافت پیام های رقبا مطلع شوید.
انواع غالب سایت تبلیغات
انواع غالب سایت تبلیغات

اهمیت روزافزون رسانه های اجتماعی برای موفقیت کمپین تبلیغاتی

رسانه‌های اجتماعی بیشترین مخاطبان بالقوه را برای پیام‌هایشان به کسب‌وکارها ارائه می‌کنند، همراه با توانایی بی‌سابقه‌ای برای هدف قرار دادن افراد با ویژگی‌های خاص. هر یک از پلتفرم های اصلی رسانه های اجتماعی مخاطب و هدف منحصر به فردی دارد، بنابراین شرکت ها باید بر رسانه های اجتماعی که مشتریانشان اغلب استفاده می کنند تمرکز کنند.

فیس بوک ماهانه حدود 2.9 میلیارد کاربر دارد. یک حساب تجاری فیس بوک شامل ابزارهای تبلیغاتی متعدد و عملکردهای تجزیه و تحلیل داده است. فیس بوک به کسب و کارها این فرصت را می دهد که مستقیماً با مشتریان درگیر شوند و در بازاریابی صرفه جویی کنند.

اینستاگرام در سال 2021 حدود 1.1 میلیارد کاربر فعال داشت و همچنان در حال رشد است. این سرویس در درجه اول برای به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها است و باعث محبوبیت آن در بین جوانان می شود. ابزارهای بازاریابی اینستاگرام برای کسب‌وکارها شامل لایو اینستاگرام و استوری‌های اینستاگرام است که به شرکت اجازه می‌دهد محصولات خود را برای مخاطبانی که قبلاً نمی‌توانست به آن دسترسی پیدا کند، تبلیغ کند.

توییتر در سال 2021 توسط حدود 211 میلیون نفر به طور فعال مورد استفاده قرار گرفت . این سرویس به مشاغل اجازه می دهد تصاویر، ویدیوها، پیوندها، نظرسنجی ها و پیام های متنی کوتاه (محدودیت 240 نویسه) را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند. استفاده از حساب‌های تجاری توییتر مستلزم دانستن نحوه استفاده از هشتگ‌ها، ارسال تصاویر و نظرسنجی‌ها و استفاده از پیام‌های مستقیم برای رسیدگی به مشکلات است.

TikTok یک پلتفرم نسبتاً جدید است که مخصوصاً در بین افراد در سنین نوجوانی و 20 سالگی و گاهی تا 10 سالگی محبوب است. TikTok برای مشاغل به شرکت‌ها اجازه می‌دهد ویدیوهای کوتاه را به اشتراک بگذارند، اما برای عبور از آن، کلیپ‌ها باید با مخاطبان جوان و باهوش طنین‌انداز شوند.

3. تبلیغات نمایشی

تبلیغات نمایشی شکلی از تبلیغات دیجیتالی است که از بنرها و سایر قالب‌های تبلیغات بصری در صفحات وب، رسانه‌های اجتماعی و برنامه‌ها استفاده می‌کند. مهمترین شبکه های تبلیغات نمایشی گوگل، فیسبوک، توییتر و اینستاگرام هستند. زمانی که بازدیدکنندگان معیارهایی را که تبلیغ‌کننده تعیین می‌کند رعایت کنند، تبلیغات در سایت‌های خاصی ظاهر می‌شوند:

 • کلمات کلیدی وارد شده در فیلدهای جستجو
 • ویژگی های جمعیت شناختی بازدیدکننده سایت، همانطور که از داده های موجود در کوکی های مرورگر و سایر منابع به دست آمده است
 • موضوع یا علاقه صفحه که با اسکن محتوا و ابرداده آن تعیین می شود

تبلیغات نمایشی عمدتاً برای ارتقاء آگاهی از برند به جای تحریک یک واکنش خاص استفاده می شود. آنها همچنین برای هدف‌گیری مجدد استفاده می‌شوند، که تبلیغات نمایشی یک شرکت را در صفحاتی قرار می‌دهد که بازدیدکنندگان سایت متعاقباً به آن‌ها می‌روند. مردم به ندرت اولین باری که از سایت یک شرکت بازدید می کنند، خریدی انجام می دهند، اما هر چه بیشتر به سایت مراجعه کنند، احتمال خریدشان بیشتر است.

هدف قرار دادن تبلیغات نمایشی برای مخاطبان آنلاین خاص

قدرت تبلیغات نمایشی و توانایی آن در نمایش تبلیغات تنها زمانی است که مخاطبان پذیرا به احتمال زیاد آنها را ببینند. مزایای تبلیغات نمایشی که برای گروه‌هایی که معیارهای از پیش تعیین شده را دارند هدف قرار می‌گیرند عبارتند از ایجاد طیف وسیعی از تبلیغات سفارشی به سرعت و ارزان، دسترسی به تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه و اندازه‌گیری شفاف اثربخشی تبلیغات خاص.

انواع غالب سایت تبلیغات
انواع غالب سایت تبلیغات

در گذشته، تبلیغات نمایشی درست مانند تبلیغات چاپی به بازار عرضه می شدند، بنابراین بدون توجه به اینکه چه کسی از سایت بازدید می کرد، در زمان و مکان مشخصی ظاهر می شدند.

تبلیغات برنامه‌ای از یادگیری ماشینی و سایر تکنیک‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا امکان پیشنهاد در زمان واقعی در فضای تبلیغات را فراهم کند. این به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تبلیغات خود را تنها زمانی نشان دهند که بازدیدکننده معیارهای خاصی را داشته باشد، مانند بازدید از سایت فروشنده در گذشته.

چرا تبلیغات نمایشی در جذب مشتریان بسیار موثر هستند؟

علیرغم اینکه قدمت آن به طلوع اینترنت بازمی‌گردد، تبلیغات نمایشی همچنان راهی مؤثر برای شرکت‌ها برای تبلیغ محصولات خود است. چهار دلیل به ویژه محبوبیت پایدار تبلیغات نمایشی را توضیح می دهد :

 • این تبلیغات قدرت توزیع با حجم بالا همراه با سطح بالایی از مشارکت مصرف کننده را نشان می دهد. تبلیغ‌کنندگان، تبلیغات نمایشی را به‌عنوان چهارمین کانال مهم خود رتبه‌بندی می‌کنند که تنها پس از ویدیو، جستجو و رسانه‌های اجتماعی قرار دارند.
 • تبلیغات به اندازه کافی ارزان هستند که در اختیار مشاغل کوچک قرار می گیرند. آنها هزینه های تولید پایینی دارند و ساختار قیمت گذاری آنها به اندازه کافی انعطاف پذیر است که تقریباً هر بودجه تبلیغاتی را در خود جای دهد.
 • تبلیغات بر روی تلفن های همراه موثر است و دامنه و مخاطبان بالقوه آنها را افزایش می دهد. این امر به ویژه مهم است زیرا مردم زمان بیشتری را صرف مشاهده محتوا در تلفن و سایر دستگاه های تلفن همراه خود می کنند.
 • قابلیت‌های هدف‌گیری و هدف‌گیری مجدد مخاطب همچنان در حال تکامل است، که نویدبخش راه‌های مؤثرتری برای جذب مشتریان و کمک به ایجاد برند یک شرکت است.
انواع غالب سایت تبلیغات دیجیتال چیست؟

تبلیغات نمایشی معمولاً به شکل تبلیغات بنری است که در وب سایت ها و در برخی از برنامه های تلفن هوشمند ظاهر می شود. آنها می توانند شامل ویدئو، صدا و عناصر تعاملی علاوه بر گرافیک ایستا و متن باشند.

تبلیغات جستجوی پولی در نتایجی که گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو ارائه می دهند ظاهر می شود. این تبلیغات متنی شامل تیتر، توضیحات متنی کوتاه و پیوند به سایت تبلیغ کننده است.

تبلیغات ویدیویی اغلب قبل یا در حین پخش ویدیوهایی که در یوتیوب و سایت های مشابه ظاهر می شوند، ظاهر می شود. رشد فوق العاده ای برای تبلیغات ویدیویی که روی تلفن های همراه اجرا می شوند انتظار می رود.

تبلیغات رسانه های اجتماعی در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، اسنپ چت، لینکدین و سایر رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند. این تبلیغات از توانایی کاربران رسانه های اجتماعی برای اشتراک گذاری، نظر دادن و در غیر این صورت تعامل با تبلیغات سود می برند.

تبلیغات بومی محتوای آنلاینی است که با ظاهر و احساس سایت هایی که تبلیغات در آنها نمایش داده می شود مطابقت دارد. تبلیغات اغلب به صورت بررسی یا قرار دادن محصول است که به راحتی با سایر محتوای سایت ترکیب می شود.

چند نوع تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل وجود دارد؟

تبلیغات متنی در بالا و پایین SERP یافت می شود. ممکن است چهار آگهی متنی در بالا ظاهر شوند و ممکن است چندین آگهی دیگر در پایین صفحه نمایش داده شوند. آنها از یک URL، یک پیوند به شکل یک عنوان، و یک توضیح متنی کوتاه که یک تا سه خط است تشکیل شده‌اند.
تبلیغات محلی به کسب و کارهای دارای موقعیت فیزیکی امکان می دهد تبلیغاتی را خریداری کنند که نام، آدرس و شماره تلفن آنها را همراه با رتبه بندی ستاره، پیوندی به سایت شرکت و پیوندی به مسیرهای کسب و کار نشان می دهد. مکان کسب و کار روی نقشه قابل کلیکی که تبلیغات را همراهی می کند نشان داده می شود.
تبلیغات خرید توسط گوگل، تبلیغات فهرست محصولات نامیده می شود. آنها علاوه بر متنی که قیمت محصول، نام فروشنده، نظرات و پیشنهادات ویژه را نشان می دهد، تصاویری نیز دارند. بر اساس کلمه کلیدی وارد شده، این تبلیغات ممکن است در یک چرخ فلک قابل پیمایش در نزدیکی بالای SERP در دستگاه های تلفن همراه یا در سمت راست صفحه در مرورگرهای دسکتاپ ظاهر شوند.

چرا تبلیغات نمایشی محبوب است؟

این تبلیغات قدرت توزیع با حجم بالا همراه با سطح بالایی از مشارکت مصرف کننده را نشان می دهد. تبلیغ‌کنندگان، تبلیغات نمایشی را به‌عنوان چهارمین کانال مهم خود رتبه‌بندی می‌کنند که تنها پس از ویدیو، جستجو و رسانه‌های اجتماعی قرار دارند.

تبلیغات به اندازه کافی ارزان هستند که در اختیار مشاغل کوچک قرار می گیرند. آنها هزینه های تولید پایینی دارند و ساختار قیمت گذاری آنها به اندازه کافی انعطاف پذیر است که تقریباً هر بودجه تبلیغاتی را در خود جای دهد.

تبلیغات بر روی تلفن های همراه موثر است و دامنه و مخاطبان بالقوه آنها را افزایش می دهد. این امر به ویژه مهم است زیرا مردم زمان بیشتری را صرف مشاهده محتوا در تلفن و سایر دستگاه های تلفن همراه خود می کنند.

قابلیت‌های هدف‌گیری و هدف‌گیری مجدد مخاطب همچنان در حال تکامل است، که نویدبخش راه‌های مؤثرتری برای جذب مشتریان و کمک به ایجاد برند یک شرکت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *