روش های سایت تبلیغات ملی

روش های سایت تبلیغات ملی

شما زمان زیادی را برای ایجاد یک وب سایت عالی صرف کرده اید. اکنون به افراد نیاز دارید تا آن را پیدا کنند. صادقانه بگویم، این بخش سخت است و می توان گفت بدون دانستن روش های سایت تبلیغات ملی امری محال است.

انواع روش های سایت تبلیغات ملی

وب بزرگ است. با میلیون ها وب سایت در مورد هر موضوعی که می توانید تصور کنید، رقابت زیادی برای جلب توجه مردم دارید.شما نمی توانید انتظار داشته باشید که وب سایت خود را راه اندازی کنید و منتظر بمانید تا مخاطبان شما را پیدا کنند. برای اینکه مردم از وب سایت شما بازدید کنند، باید تلاش کنید تا آن را در معرض دید آنها قرار دهید. خوشبختانه، بسیاری از روش های سایت تبلیغات ملی مختلف وجود دارد که می توانید برای تحقق آن استفاده کنید و برخی از آنها حتی رایگان هستند!

اگر وب سایت شما بودجه ای برای تبلیغات ندارد، هنوز راه های قدرتمندی برای شروع به دست آوردن بازدیدکنندگان وب سایت جدید دارید. نکته مهم این است که آنچه در پول پس انداز می کنید، باید انتظار داشته باشید که در زمان خرج کنید.

بسیاری از این تاکتیک ها به تعهد زمانی قابل توجهی نیاز دارند (البته که بهتر است اگر پولی برای استخدام یک متخصص برای انجام این کارها برای شما دارید، یک متخصص را استخدام کنید و بدین ترتیب می توانید در زمان صرفه جویی کنید).

1. باارزش ترین گزینه ی روش های سایت تبلیغات ملی: سئو را در اولویت قرار دهید.

گوگل راهی است که مردم بیشتر وب سایت هایی را که بازدید می کنند پیدا می کنند. بیش از 90٪ از تمام جستجوهای وب از آنجا شروع می شود. یکی از بهترین راه‌ها برای آسان‌تر کردن یافتن وب‌سایت برای افراد، نمایش آن در موتورهای جستجو است.

این راه، راه آسان و ساده ای نیست. بهینه سازی موتورهای جستجو رقابتی است و نیازمند انجام کارهای مختلف به صورت مداوم است، از جمله:

  • انجام تحقیق در مورد مخاطب برای شناسایی افرادی که بیشتر می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید.
  • انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای یادگیری اصطلاحات و موضوعات مورد علاقه مخاطبان شما.
  • بهینه سازی هر صفحه در سایت برای کلمات کلیدی مورد نظر.
  • ایجاد محتوای مرتبط و با کیفیت به طور منظم.
  • وب سایت و محتوای خود را برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر و جلب توجه تأثیرگذاران تبلیغ کنید.
  • انجام کمپین های لینک سازی برای افزایش اعتبار وب سایت شما.

این نیاز به ایجاد یک استراتژی و انجام کار دارد، اما سئو یکی از با ارزش ترین روش های سایت تبلیغات ملی برای ایجاد و پیشرفت وب سایت شما است.

ما می دانیم که سئو می تواند ترسناک باشد. شاید می دانید که به سئو نیاز دارید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید.

روش های سایت تبلیغات ملی
روش های سایت تبلیغات ملی

2. قدرتمندترین گزینه ی روش های سایت تبلیغات ملی: تبلیغات رسانه های اجتماعی را انجام دهید.

ایجاد حساب کاربری در سایت‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی، و همچنین اشتراک‌گذاری محتوای شما با دنبال‌کنندگان در آن سایت‌ها کاملاً رایگان است.

لازم نیست در هر کانال رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید. کمی وقت بگذارید و تحقیق کنید که مخاطبان شما به احتمال زیاد کجا هستند و چگونه از سایت های مختلف استفاده می کنند. و در نظر بگیرید که کدام کانال های اجتماعی برای وب سایت شما مناسب هستند .

اگر مخاطبان شما عموماً محتوای نوشتاری را به ویدیو ترجیح می دهند، ممکن است نیازی به حضور در رسانه های اجتماعی ویدیویی نداشته باشید.

با هر کدام از کانال های رسانه اجتماعی که تصمیم به رفتن دارید، چند روش برتر وجود دارد که ارزش در نظر گرفتن دارد:

  • پیام های خود را متناسب با کانال ها تنظیم کنید. اگر وب سایت خود را در چند رسانه ی اجتماعی تبلیغ می کنید، باید رویکردهای متفاوتی را برای هر کدام در پیش بگیرید.
  • محتوای خود را بیشتر از سایت عمومی تبلیغ کنید. گنجاندن صفحه اصلی خود در بیوگرافی رسانه های اجتماعی کاملاً منطقی است. اگر افراد را به صفحاتی در وب سایت خود هدایت کنید که حاوی محتوای مفید هستند، نتایج بیشتری دریافت خواهید کرد.
  • کاری بیش از تبلیغ سایت خود انجام دهید. اشتباه رایجی که مردم در رسانه‌های اجتماعی مرتکب می‌شوند این است که با آن فقط به عنوان یک پلتفرم برای تبلیغ رفتار می‌کنند، در حالی که قرار است اجتماعی باشد که دقیقاً در نام آن وجود دارد. لینک وب سایت خود را در بیو قرار دهید و محتوای عالی خود را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید، اما مدتی را نیز به تعامل با افراد دیگر در سایت اختصاص دهید. مطالب آنها را به اشتراک بگذارید و به آنها پاسخ دهید و به دنبال فرصت هایی برای پیوستن به مکالمات و جوامع باشید.
  • قبل از اشتراک گذاری فکر کنید تقلب های رسانه های اجتماعی بسیار رایج هستند. اجازه ندهید ماهیت سریع و گذرا شبکه های اجتماعی شما را تنبل کند. پست‌های رسانه‌های اجتماعی خود را تصحیح کنید و مطمئن شوید هر چیزی که به اشتراک می‌گذارید چیزی است که مایلید پشت سر آن بایستید.

رسانه‌های اجتماعی یکی از قدرتمندترین روش های سایت تبلیغات ملی برای وب‌سایت شما هستند، اما به دست آوردن چیزی از آن بدون صرف تمام وقت خود می‌تواند یک چالش باشد. در مورد سایت هایی که استفاده می کنید و اینکه چگونه از آنها استفاده می کنید، متفکر و استراتژیک باشید.

3. محتوای با ارزش ایجاد کنید.

تولید مداوم محتوای عالی هم برای سئو و هم برای ارتقاء رسانه های اجتماعی مفید است ، اما به خودی خود برای جذب بازدیدکنندگان جدید به سایت شما نیز مفید است.

هرچه محتوای بیشتری ایجاد کنید که به افراد کمک کند، دلایل بیشتری برای بازدید از وب سایت شما دارند. وبلاگ نویسی ابزاری عالی برای تولید مداوم محتوای تازه است که به گوگل نشان می دهد وب سایت شما به روز و مرتبط است و همچنین به بازدیدکنندگان مطالب مفیدی برای خواندن و بازگشت به آن می دهد.

می‌توانید از محتوای بسیار با ارزشی مانند کتاب الکترونیکی یا دوره استفاده کنید تا در فضای شلوغ محتوا متمایز شوید و بازدیدکنندگان جدیدی جذب کنید.

روش های سایت تبلیغات ملی
روش های سایت تبلیغات ملی

4. وبلاگ نویسی مهمان را شروع کنید.

ایجاد محتوا در سایت خود یک استراتژی هوشمندانه برای ارائه دلایل بیشتر به افراد برای بازدید است، اما معمولاً اگر آن را با ایجاد محتوا در سایر وب سایت های مرتبط ترکیب کنید که به شما فرصت دسترسی به مخاطبان جدید و بزرگتر را می دهد، بهترین کار است. بسیاری از وب سایت ها وبلاگ مهمان را می پذیرند زیرا برای آنها محتوای رایگان است.

برای شما، این به معنای فرصتی برای ایجاد لینک (مناسب برای سئو) و هدایت بازدیدکنندگان جدید به وب سایت شما است. در پست مهمان خود استراتژیک باشید تا مطمئن شوید که بیشترین بهره را از آن می برید:

به دنبال وب‌سایت‌هایی بگردید که موضوعات مشابه یا مرتبط با شما را پوشش می‌دهند و مخاطبان آن با وب‌سایتی که می‌خواهید به آن دسترسی پیدا کنید همپوشانی دارند.

وب سایت هایی را که مخاطبان زیادی یا اختصاصی دارند (در حالت ایده آل هر دو) اولویت بندی کنید.

قبل از نوشتن مقاله ای برای وب سایت، کمی زمان بگذارید تا با آن آشنا شوید. شما می خواهید با مخاطبان آنها و انواع پست هایی که به طور کلی عملکرد خوبی در آنجا دارند آشنا شوید.

پیوندهای مرتبط را در پست‌های مهمان خود به وب‌سایت خود، همراه با پیوندی که در بیو خود وارد می‌کنید، وارد کنید.

مطمئن شوید که پست‌های مهمان شما با کیفیت هستند؛ شما می‌خواهید تأثیر خوبی بر مخاطبان جدیدی که به آنها دسترسی پیدا می‌کنید، بگذارید.

پست های مهمان به شما کمک می کند تا اقتدار وب سایت خود را افزایش دهید و در عین حال بازدیدکنندگان جدیدی را جذب کنید.

5. به انجمن های آنلاین بپیوندید و در آن شرکت کنید.

جوامع آنلاین در سطوح مختلفی ارزشمند هستند. آنها این فرصت را به شما می دهند که مستقیماً با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید. می توانید نحوه صحبت آنها و انواع سؤالاتی که مرتباً می پرسند را بیاموزید. شما می توانید این دانش را به یک استراتژی محتوا تبدیل کنید که تضمین می کند محتوایی را ایجاد می کنید که می دانید مخاطبان به آن نیاز دارند. و سپس می توانید به عقب برگردید و دفعه بعد که شخصی به آن نیاز داشت، آن محتوا را در جوامع به اشتراک بگذارید، و مردم را به وب سایت خود بازگردانید.

6. با اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنید.

اینکه وب سایت خود را در معرض دید دیگران قرار دهید بستگی به این دارد که دیگران بخواهند آن را به اشتراک بگذارند. این بخشی از چیزی است که ارتقای موفقیت آمیز را دشوار می کند. شما می‌توانید در تمام طول روز محتوا را در سایت خود به اشتراک بگذارید، اما مردم به احتمال زیاد اهمیت می‌دهند که چه شخصی را دنبال می‌کنند و به اشتراک‌گذاری یا پیوند به آن اعتماد می‌کنند یا خیر و آن را در شرایط اینترنتی تأیید می‌کنند. و افرادی که دارای اقتدار یا فالوورهای آنلاین زیادی هستند، احتمالاً محتوای افرادی را که می شناسند و به آنها اعتماد دارند به اشتراک می گذارند . شما می خواهید یکی از آن افراد باشید.

به دنبال راه هایی برای تعامل با آنها باشید. محتوای آنها را به اشتراک بگذارید یا به به روز رسانی وضعیت آنها پاسخ دهید. اگر متوجه شرکت آنها در چت های جوامع اجتماعی شدید، به آن بپیوندید و شرکت کنید. با تعامل با آنها، می توانید شروع به ورود به رادار آنها کنید و در حالت ایده آل، شروع به ایجاد رابطه با آنها کنید.

این مرحله زمان می‌برد، و باید مراقب باشید که تحت فشار قرار نگیرید یا زیاد درخواست نکنید. تعاملات شما باید واقعی باشد. اما روابط بخش مهمی از تبلیغ وب سایت و محتوای شما هستند، بنابراین این یک گام مهم برای گنجاندن در استراتژی شما است. علاوه بر این، ممکن است چند دوست را از آن طریق پیدا کنید!

7. منبع شوید.

روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان اغلب به دنبال نقل قول ها و حکایت های منابع هستند تا به داستان هایی که می نویسند عمق دهند. اگر بتوانید خود را به عنوان آن منبع قرار دهید، می توانید پیوندی به وب سایت خود و توجه مخاطبان جدید به دست آورید.

اگر نویسنده از نقل قولی از شما استفاده می کند، اغلب (اما نه همیشه) پیوندی را به وب سایت شما در قطعه می دهد.

روش های سایت تبلیغات ملی
روش های سایت تبلیغات ملی

8. از منابع خبره استفاده کنید.

هنگامی که از شخصی در محتوای وب سایت خود نقل قول می کنید، به احتمال زیاد به آنچه شما نوشته اید علاقه نشان می دهد. حتی بهتر از آن، آنها اغلب آن را با شبکه فالوورهای خود به اشتراک می گذارند.

هنگامی که روی یک محتوای جدید کار می کنید، در نظر بگیرید که آیا می توان آن را با نقل قول از یک متخصص تقویت کرد.

9. بهترین گزینه ی روش های سایت تبلیغات ملی: بازاریابی ایمیلی انجام دهید.

بازاریابی ایمیلی دقیقاً یک استراتژی برای یافتن مشتریان جدید نیست زیرا نیاز دارد که شخصی قبلاً از وب سایت شما بازدید کرده و در لیست ایمیل شما ثبت نام کرده باشد. به خاطر داشته باشید که افراد در لیست ایمیل شما ثبت نام کردند زیرا قبلاً چیزی در وب سایت شما یا چیزی از تجارت شما را دوست داشتند.

این جایی است که بازاریابی ایمیلی مفید است؛ وادار کردن آنها به وب سایت یا کسب و کار شما.

به دنبال مکان هایی در اطراف وب سایت خود و در محتوای خود بگردید تا افراد را تشویق کنید تا در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند. اگر محتوای بسیار با ارزشی مانند کتاب الکترونیکی یا دوره ایجاد کرده‌اید، می‌توانید آن را پشت فرمی قرار دهید که بازدیدکننده باید آدرس ایمیل خود را برای دسترسی به آن ارائه دهد. شما حتی می توانید شرکت در لیست ایمیل خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید .

هنگامی که افراد شروع به ثبت نام در لیست شما می کنند، می توانید از ایمیل های خود برای بازگرداندن آنها به وب سایت خود هر زمان که محتوای جدیدی اضافه می کنید یا اگر یک وب سایت تجاری دارید، معاملات و محصولات جدید دارید استفاده کنید.

اگر از بازاریابی ایمیلی استفاده می کنید، مطمئن شوید که به طور مداوم ایمیل ارسال می کنید تا وب سایت خود را برای مشترکین خود در ذهن خود نگه دارید. ایمیل های خود را تا حد امکان ارزشمند و سرگرم کننده کنید. و مانند رسانه های اجتماعی، همه آنها را در جهت تبلیغ خود یا وب سایت خود قرار ندهید. ایمیل های خود را با اطلاعاتی پر کنید که واقعاً برای مخاطبان شما ارزشمند است.

نکته ای در مورد بازاریابی ایمیلی: بسیاری از خدمات نرم افزار بازاریابی ایمیلی دارای نسخه رایگان هستند ، اما با افزایش لیست شما، احتمالاً باید به نسخه پولی ارتقا دهید. این یک تاکتیک است که می‌تواند برای شروع رایگان باشد، اما ممکن است با گذشت زمان نیاز به بودجه داشته باشد.

10. لینک سازی را انجام دهید.

این بخشی از سئو است، اما به خودی خود نیز قابل ذکر است. لینک بیلدینگ دو مزیت کلیدی دارد:

این باعث می شود وب سایت شما برای گوگل معتبرتر به نظر برسد. پیوندها به طور گسترده به عنوان یکی از سیگنال های رتبه بندی برتر برای موتور جستجو در نظر گرفته می شوند.

ترافیک بیشتری را از افرادی که لینک های سایت های دیگر را دنبال می کنند به وب سایت شما هدایت می کند.

شما باید واقعا مراقب لینک سازی باشید که فقط از تاکتیک های قانونی استفاده می کنید. پیوندهای موجود در سایت‌های با کیفیت پایین می‌توانند به جای کمک به شما در رتبه‌بندی موتورهای جستجو آسیب ببینند و به هر حال ترافیک زیادی را به سمت شما هدایت نمی‌کنند. اما گنجاندن برخی از تاکتیک های هوشمند ساخت لینک کلاه سفید در استراتژی شما می تواند به افزایش رتبه شما و افزایش آگاهی از سایت شما برای خوانندگان در سراسر وب کمک کند.

نتیجه

ایجاد وب سایت شما کافی نیست. شما باید پیدا کردن آن را برای مردم آسان کنید. شما لزوماً نیازی به انجام همه کارها در این لیست ندارید، اما از آن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید تا بهترین تاکتیک ها را برای خود بیابید و راهبردی را تنظیم کنید که مطمئن شود وب سایت شما به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کند.

آیا باید در تمامی رسانه های اجتماعی حضور داشت؟

لازم نیست در هر کانال رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید. کمی وقت بگذارید و تحقیق کنید که مخاطبان شما به احتمال زیاد کجا هستند و چگونه از سایت های مختلف استفاده می کنند. و در نظر بگیرید که کدام کانال های اجتماعی برای وب سایت شما مناسب هستند .

تاثیر محتوا بر پیشرفت سایت چیست؟

هرچه محتوای بیشتری ایجاد کنید که به افراد کمک کند، دلایل بیشتری برای بازدید از وب سایت شما دارند. وبلاگ نویسی ابزاری عالی برای تولید مداوم محتوای تازه است که به گوگل نشان می دهد وب سایت شما به روز و مرتبط است و همچنین به بازدیدکنندگان مطالب مفیدی برای خواندن و بازگشت به آن می دهد.

آیا تمامی روش های سایت تبلیغات ملی را باید انجام دهیم؟

ایجاد وب سایت شما کافی نیست. شما باید پیدا کردن آن را برای مردم آسان کنید. شما لزوماً نیازی به انجام همه کارها در این لیست ندارید، اما از آن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید تا بهترین تاکتیک ها را برای خود بیابید و راهبردی را تنظیم کنید که مطمئن شود وب سایت شما به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *