ابزارهای سایت تبلیغات آگهی

ابزارهای سایت تبلیغات آگهی

بازاریابان در تبلیغات آنلاین، به ویژه آن هایی که چندین حساب را مدیریت می کنند، می دانند که راه اندازی و اجرای کمپین ها بدون ابزارهای سایت تبلیغات آگهی چقدر خسته کننده است. همیشه باید تحقیق، طراحی و تجزیه و تحلیل انجام شود و تا زمانی که بودجه وجود داشته باشد، این یک چرخه بی پایان است

اهمیت ابزارهای سایت تبلیغات آگهی

مانند ماشین‌هایی که برای آسان‌تر کردن کارهای فیزیکی ساخته شده‌اند، ابزارهای سایت تبلیغات آگهی نیز برای بازاریابان در دسترس هستند تا همه کار PPC  را قابل مدیریت کنند. در این مقاله، تعدادی از قابل اعتمادترین ابزارهایی را که می توانید برای اجرای کمپین های PPC استفاده کنید، معرفی می کنیم. ما آن را به مراحلی تقسیم می کنیم و با این موارد شروع می کنیم:

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی

برای راه‌اندازی درک بازار و ابزارهای سایت تبلیغات آگهی بسیار مهم است و این شامل مخاطبان و رقبا می‌شود. هرچه بیشتر در مورد مشتریان خود بدانید، دسترسی به آن ها آسان تر می شود. این امر باعث می‌شود تا قبل از شروع هر کمپین، تحقیق در مورد کلمات کلیدی ضروری باشد و ارزش تمرکز و زمان لازم را داشته باشد. به همین ترتیب، هرچه بیشتر در مورد رقبای خود بدانید، عملکرد بهتری از آنها خواهید داشت.

1.ابزار Semrush

Semrush یک شریک استثنایی در ایجاد کمپین های PPC با ابزارهای قدرتمند تحقیق کلمات کلیدی خود است. این پلتفرم با شروع ماهانه 119.95 دلار، بررسی استراتژی رقبا و مقایسه آن با استراتژی شما را آسان می کند.

بهترین راه برای استفاده از Semrush برای PPC استفاده از داده هایی است که ابزار تحقیقات تبلیغاتی برای پیشی گرفتن از رقبای تبلیغاتی خود فراهم می کند.

با استفاده از کلمات کلیدی که برای هدف گذاری برنامه ریزی کرده اید، می توانید رقبا را کشف کنید و بررسی کنید که چگونه آن کلمات کلیدی را در نسخه های تبلیغاتی خود گنجانده اند.

اگر برای هدف‌یابی به ایده‌هایی در مورد کلمات کلیدی نیاز دارید، ابزار جادویی کلمه کلیدی می‌تواند ایده‌های کلمه کلیدی را بر اساس حجم جستجوی ماهانه، دشواری جستجو، داده‌های هزینه به ازای هر کلیک و حتی چگالی رقابتی ایجاد کند.

اگر با فهرستی از وب سایت های رقبای خود شروع به کار می کنید، ویژگی Domain Overview در Semrush نیز برای استفاده عالی است. این ویژگی می‌تواند داده‌های ترافیک پولی را در هر دامنه‌ای به شما ارائه دهد، که به شما این امکان را می‌دهد تا بفهمید که از نظر تبلیغات پولی در چه موقعیتی از آن ها پیشی می‌گیرید.

2. ابزار SpyFu

Spyfu یک ابزار هوشمند رقابتی برای بازاریابان آنلاین است. ابزار دیگری که ممکن است برای تحقیق در مورد رقبا در نظر بگیرید SpyFu است. با شروع از 39 دلار در ماه، می توانید پرس و جوهایی را در این پلتفرم اجرا کنید و پیش نمایشی از استراتژی تبلیغات پولی رقبای خود دریافت کنید.

مشابه  Semrush، SpyFu  به شما امکان می دهد لیستی از کلمات کلیدی را که رقبای شما هدف قرار می دهند و همچنین تبلیغات مختلفی که اجرا می کنند را مشاهده کنید.

یکی از ویژگی‌های عالی  SpyFu، ردیاب رتبه آگهی PPC آن است که به طور هوشمند رتبه‌بندی پیشرفت و سهم تأثیر را در مؤثرترین کلمات کلیدی شما نشان می‌دهد. با استفاده از این داده‌ها، می‌توانید بینش‌های عملی به‌دست آورید و فقط بر تبلیغاتی تمرکز کنید که نتایجی را به همراه می‌آورند، که می‌تواند به شما کمک کند بودجه تبلیغات خود را به طور مؤثرتری خرج کنید.

3. ابزار Google Keyword Planner

گوگل یک ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی دارد که به شما امکان می دهد بفهمید بازار شما به دنبال چه چیزی است.Google Keyword Planner  برای استفاده رایگان است و فقط با ایجاد یک حساب Google Ads می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

دو راه برای استفاده از Google Keyword Planner وجود دارد که عبارتند از:

  1. کلمات کلیدی را پیدا کنید: کلمات، عبارات یا URL مربوط به کسب و کار خود را وارد کنید و ایده هایی برای کلمات کلیدی دریافت کنید که می توانند به شما در دستیابی به بازار بالقوه خود کمک کنند.
  2. حجم جستجو و پیش‌بینی‌ها را دریافت کنید: معیارهای تاریخی برای کلمات کلیدی را که می‌خواهید هدف قرار دهید، و همچنین پیش‌بینی‌هایی برای عملکرد آنها در آینده مشاهده کنید.
ابزارهای سایت تبلیغات آگهی
ابزارهای سایت تبلیغات آگهی

هر دو گزینه شما را به طرح کلمات کلیدی می‌برند، جایی که می‌توانید نتایج پیشنهادات را بر اساس زبان و حتی به یک شهر خاص فیلتر کنید.

به نظر ما، نقطه قوت Google Keyword Planner این است که اگر به دنبال اجرای کمپین های خاص منطقه هستید، یک ابزار مفید برای تحقیق کلمات کلیدی است.

مقاله ای را که در مورد به حداکثر رساندن این ابزار قدرتمند در ایجاد کمپین های موثر در تبلیغات گوگل نوشتیم، بررسی کنید.

4.ابزار Ahref

آخرین مورد در لیست ابزارهای تحقیق، Ahrefs  است، یک مجموعه ابزار پولی که از 99 دلار در ماه شروع می شود، بیشتر برای سئو استفاده می شود، اما همچنین کمک بزرگی برای درک زبان بازار شما است. این پلتفرم هزاران داده صنعت را ذخیره می کند و آن ها را در یک رابط کاربری منظم و در دسترس ارائه می دهد.

در پست خود در مورد استفاده از Google Keyword Planner برای ایجاد تبلیغات مؤثر، همچنین به این نکته اشاره می‌کنیم که چگونه کمپین‌های کم‌هزینه می‌توانند با استفاده از کلمات کلیدی طولانی عملکرد بهتری داشته باشند.

با کلمات کلیدی متشکل از چهار کلمه یا بیشتر، می توانید موضوعات فرعی را در جایگاه خود هدف قرار دهید و شانس تبلیغات خود را برای نمایش در جستجوهای مرتبط افزایش دهید.

Ahrefs قابلیتی به نام Keyword Explorer دارد که در آن می‌توانید موضوع اصلی را تایپ کنید و فهرستی از ایده‌های کلیدی طولانی را از بیش از ۵ موتور جستجو از جمله  YouTube، Bing، Yahoo، Amazon، Yandex و Baidu ایجاد کنید.

ابزارهای ایجاد تبلیغات

هنگامی که متوجه شدید که بازار شما چگونه به دنبال محصولات یا خدمات شما از طریق تحقیقات کلمات کلیدی و رقبا است، وقت آن است که توجه آن ها را با تبلیغات خیره کننده ای که با آن ها صحبت می کند جلب کنید. برای یک تیم کوچک، استخدام یک طراح گرافیک برای این کار ممکن است بسیار پرهزینه باشد. خوشبختانه، امروزه تعدادی از راه حل های مبتنی بر وب در دسترس هستند، و راه حل هایی که قرار است ارائه کنیم دارای نسخه های رایگان هستند.

1.ابزار Canva

Canva یک ابزار مبتنی بر وب است که می توانید از آن برای ایجاد آسان تبلیغات نمایشی چشمگیر استفاده کنید. در حالی که استفاده از آن با قالب‌ها و ویژگی‌های محدود رایگان است، نسخه حرفه‌ای با شروع ماهانه 9.95 دلار به شما امکان می‌دهد اندازه آثار خود را به هر فرمتی تغییر دهید، اگر به دنبال آزمایش اندازه‌های مختلف تبلیغات A/B هستید، عالی است.

بهترین چیز در مورد Canva این است که به شما کمک می کند مواد حرفه ای را در زمان کمتر و با هزینه کمتر تولید کنید. قالب‌های تبلیغات وب آن شامل اندازه‌هایی برای فیس‌بوک و همچنین اندازه‌های آسمان‌خراش، مستطیل و تابلوی امتیازات برای Google Ads  است.

قالب ها در نسخه رایگان در حال حاضر بسیار قابل تنظیم هستند و می توانید دارایی های خود را برای کمپین های مارک دار آپلود کنید.

2. ابزار Smart Ads Creator

Smart Ads Creator یک ابزار طراحی رایگان از مشاور تبلیغات آنلاین WordStream است. این کاملا رایگان است و با گرفتن کپی، رنگ ها و تصاویر از صفحه فرودی که ارائه می کنید، به سرعت برای شما تبلیغات نمایشی ایجاد می کند.

اگر نیاز به اصلاح کمی در خروجی اولیه ابزار دارید، به شما امکان می دهد تصاویر بیشتری را آپلود کنید و متن، رنگ ها و موقعیت عناصر را سفارشی کنید.

با این حال، جایی که واقعاً خود را به عنوان یک صرفه جویی در زمان ثابت می کند، توانایی آن در ساخت خودکار تبلیغات برای شما در هفت اندازه استاندارد مختلف در شبکه نمایش Google است.

اگر از هر طراح گرافیکی بپرسید، این تغییر اندازه دستی دارایی ها است که می تواند زمان زیادی را به خود اختصاص دهد. Smart Ads Creator  از این امر مراقبت می کند، بنابراین می توانید روی ایجاد تبلیغاتی تمرکز کنید که جذب شوند.

ابزارهای سایت تبلیغات آگهی
ابزارهای سایت تبلیغات آگهی

3.ابزار Crello

آخرین لیست ابزارهای طراحی، Crello  است، یک نرم افزار طراحی گرافیکی که دارای قالب های تصویری و ویدئویی از پیش ساخته شده برای تبلیغات در رسانه های اجتماعی است. نسخه ممتاز 81 دلار در سال قیمت دارد و شامل بیش از 25000 قالب حرفه ای به همراه قابلیت افزودن عناصر نام تجاری خود به آثارتان است.

این پلتفرم دارای بیش از 60 میلیون تصویر استوک است که می توانید برای طرح های خود استفاده کنید. اگر از ویدیوهای زیادی برای تبلیغات استفاده می کنید، ویرایشگر ویدیوی بصری آن به شما این امکان را می دهد که زمان زیادی را که معمولاً صرف ویرایش فیلم های تبلیغاتی می کنید، کاهش دهید.

با قالب‌های ویدیویی در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود، بنابراین لازم نیست مانند یک پلتفرم ویرایش ویدیوی سنتی، آن را به‌صورت دستی تنظیم کنید.

ابزارهای ایجاد لندینگ پیج

اکثر تبلیغ‌کنندگان وقت و پول خود را در PPC هدر می‌دهند، زیرا می‌توانند تبلیغاتی را ایجاد کنند که توجه را جلب کند، اما صفحات فرودی که تبدیل به صفحه‌های فرود می‌شوند را ندارند.

نحوه ساختار صفحات فرود تا حد زیادی بر نرخ تبدیل شما تأثیر می گذارد، از این رو مهم است که در ساخت آن ها فکر کنید و آن ها را برای هر مخاطبی که هدف قرار می دهید سفارشی کنید. در اینجا سازنده‌های صفحه فرود هستند که می‌توانند همه آن‌ها را راحت کنند.

1.ابزار Instspage

Instapage یک سازنده صفحه فرود پیشرو است که به بازاریابان کمک می کند تا تبلیغات مرتبط تری را با تلاش کمتر ایجاد کنند. این اجازه می دهد تا هر کسی، بدون هیچ پیشینه ای در طراحی یا کدنویسی، صفحات فروش حرفه ای ایجاد کند و A/B آن ها را به طور منظم آزمایش کند. Instapage یک آزمایش رایگان ارائه می دهد و از 99 دلار در ماه شروع می شود.

به طور کلی، سهولت استفاده از Instapage است که ارزش افزودن به جعبه ابزار PPC را دارد. ویرایشگر بصری زیبا و شهودی آن و همچنین الگوهای صفحه مورد استفاده آن یک ویژگی برتر برای اکثر کاربران آن است. صفحاتی که می‌توانید در Instapage ایجاد کنید نیز کاملاً قابل تنظیم هستند و می‌توان آن ها را بدون نیاز به کدنویسی با هر نرم‌افزاری که قبلاً استفاده می‌کنید ادغام کرد.

2.ابزار Unbounce

Unbounce مشابه  Instapage است، یک پلتفرم صفحه فرود که برای بازاریابان به دلیل سهولت استفاده از آن انتخاب شده است. از آژانس های مختلف به دلیل تبدیل شدن به یک ابزار ضروری در جعبه ابزار PPC خود ستایش شده است و با نسخه پولی خود که فقط از 79 دلار در ماه شروع می شود، ارزش پول را ارائه می دهد.

همانند  Instapage، Unbounce  نیز دارای یک ویرایشگر بصری کشیدن و رها کردن و بیش از 100 قالب استفاده است. ادغام آن با پلتفرم‌های ایمیل مانند Mailchimp و AWeber و ابزارهای تحلیلی مانند Google Analytics نیز آسان است.

با توجه به اینکه Unbounce نسبت به Instapage مقرون به صرفه تر است، اگر بازاریاب هستید که نیازی به همکاری با یک تیم در هنگام ایجاد کمپین ندارید، انتخاب خوبی است.

3.ابزار HubSpot Landing Page Builder

HubSpot ابزارهای مختلفی را برای بازاریابی و فروش ایجاد کرده است، از جمله ابزار صفحه فرود مملو از ویژگی‌های اضافی که به شما کمک می‌کند مشتریان بیشتری را تبدیل کنید. ارزان ترین سطح آن از 50 دلار در ماه شروع می شود و در حال حاضر شامل ابزار صفحه فرود به همراه ویژگی های دیگر است.

HubSpot یک رهبر شناخته شده در ایجاد راه حل های بازاریابی بوده است، از این رو، محصولاتی را ارائه می دهد که همه کاره و مقرون به صرفه هستند. سطح ابتدایی دارای قابلیت هایی مانند بازاریابی ایمیلی، یک ابزار ساده  CRM، تجزیه و تحلیل و ردیابی رسانه های اجتماعی است که آن را به ابزاری قدرتمند و کامل برای تیم های بزرگتر تبدیل می کند که به دنبال یک پلتفرم همه کاره هستند.

از آنجایی که HubSpot مملو از ویژگی های بسیار زیادی است، مسلماً برای مبتدیان پیمایش آن دشوار است.  HubSpot با ارائه مقدار زیادی از منابع و خدمات سریع به مشتریان، به این موضوع فکر کرده است که یکی دیگر از مزایای استفاده از این پلتفرم عالی است.

ابزارهای سایت تبلیغات آگهی
ابزارهای سایت تبلیغات آگهی

4.ابزار Leadpages

آخرین مورد در لیست ابزارهای پشتیبانی پس از کلیک، Leadpages است، یکی دیگر از موارد مورد علاقه بازاریابان برای ساخت صفحات فرود که جذب و تبدیل می شوند.

این ارزان‌ترین گزینه در میان تمام سازنده‌های صفحه فرود است که ما معرفی کرده‌ایم، که از ۲۵ دلار در ماه برای طرح استاندارد آن شروع می‌شود.

مانند سایرین، Leadpages  هر آنچه را که در یک سازنده صفحه فرود نیاز دارید، مانند ویرایشگر بصری، پلاگین، و بیش از 100 قالب مورد نیاز را فراهم می کند.

اگرچه قالب‌های آن در مقایسه با قالب‌های Instapage و Unbounce کمتر حرفه‌ای به نظر می‌رسند، اما یک سازنده بدون سر و صدا است، که اگر فقط به یک صفحه فرود نیاز دارید و قبلاً از پلتفرم‌های دیگر برای تجزیه و تحلیل و CRM استفاده می‌کنید، گزینه بسیار خوبی است.

ابزارهای اتوماسیون گزارش

آخرین، اما قطعاً مرحله‌ای که می‌خواهید به درستی انجام دهید، تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین شماست. بازاریابان معمولا کمپین های تبلیغاتی را بر روی پلتفرم های مختلف مدیریت می کنند، بنابراین گزارش دهی و مدیریت کمپین می تواند زمان بر باشد.

ابزارهای زیر می‌توانند تمام اطلاعات مورد نیاز برای گزارش‌ها و تحلیل‌ها را جمع‌آوری کنند، که می‌تواند مقدار قابل توجهی از زمان صرف شده در آخرین بخش از چرخه تبلیغات PPC را کاهش دهد.

1.ابزار Optmyzer

چه کمپین‌ها را با استفاده از ابزارهای سایت تبلیغات آگهی برای چندین مشتری مدیریت کنید و چه کمپین‌های خود را مدیریت کنید، Optmyzr یک ابزار مدیریت PPC است که ماندن در بالای همه کمپین‌های شما را آسان‌تر می‌کند.

این 3 طرح قیمت گذاری را ارائه می دهد که از 499 دلار در ماه شروع می شود، که به شما امکان می دهد به تمام ویژگی های اصلی، اتوماسیون ها و همچنین اتصال حداکثر 25 حساب تبلیغاتی دسترسی داشته باشید.

Optmyzr برنده بهترین مجموعه نرم افزار مدیریت PPC در جوایز جستجوی ایالات متحده در سال 2018 شد و با توانایی پلتفرم برای ارائه ارزیابی عمیق از کمپین های شما به صورت هفتگی و ماهانه جای تعجب نیست.

یکی از ویژگی های کلیدی توانایی آن در ارائه اطلاعات مفید برای بهینه سازی حساب تبلیغاتی است. علاوه بر این، می‌تواند امتیاز کیفی کمپین را در طول زمان ردیابی کند و به شما این امکان را می‌دهد تا بفهمید کدام بخش از بهینه‌سازی شما به بهبود عملکرد کمپین کمک کرده است.

2.ابزار Reporting Ninja

ابزار دیگری که می تواند به تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین کمک کند Reporting Ninja است، یک ابزار گزارش دهی PPC با استفاده آسان که به شما امکان می دهد گزارش ها و داشبوردهای سفارشی را برای  Google Ads، Bing، Facebook، Instagram  و غیره ایجاد کنید.

این برنامه 4 طرح پولی را ارائه می دهد که از 20 دلار در ماه شروع می شود که به شما امکان می دهد تا 10 گزارش ایجاد کنید و همچنین تا 4 مدیر حساب اضافه کنید.

Reporting Ninja امکان سفارشی‌سازی کامل گزارش‌های شما را با قالب‌های قابل ویرایش و کتابخانه گسترده ویجت‌ها فراهم می‌کند.

به سادگی بلوک های اطلاعات مورد نیاز خود را روی ویرایشگر گزارش بکشید و رها کنید تا برای یک مشتری گزارش ایجاد کنید، یا بتوانید به راحتی آن را تجزیه و تحلیل کنید.

علاوه بر کتابخانه ویجت، شما همچنین می توانید معیارها، نمودارها، و فیلترهای سفارشی خود را ایجاد کنید که به شما امکان می دهد از ارقامی که ممکن است در داشبورد گزارش پلتفرم تبلیغات انتخابی شما در دسترس نباشند، بینشی کسب کنید.

3.ابزار Marin

یکی دیگر از ابزارهای عالی برای بازاریابان که چندین کمپین تبلیغاتی را مدیریت می کنند، Marin است، یک راه حل مدیریت PPC  که برای مدیریت پیشنهادات در کمپین هایی با هزاران کلمه کلیدی ساخته شده است.

در حالی که یک آزمایش رایگان ارائه می دهد، اشتراک پولی از 499 دلار در ماه شروع می شود و دارای مناقصه پیش بینی، گزارش های قابل تنظیم و تجزیه و تحلیل بین کانالی است.

بازاریابان با مارین برای سه ویژگی اصلی آن کار می کنند: ویژگی جستجو، ویژگی اجتماعی و ویژگی نمایش. این تطبیق پذیری به شما امکان می دهد انواع کمپین ها را در یک داشبورد جمع آوری کنید و به راحتی ببینید کدام کانال ها عملکرد بهتری دارند و هزینه های هر کدام را پیگیری کنید.

ابزارهای سایت تبلیغات آگهی
ابزارهای سایت تبلیغات آگهی

قانع‌کننده‌ترین قابلیت آن، مناقصه خودکار آن است که برای کمپین‌هایی مفید است که هر پنی به هزاران می‌رسد. این به شما این امکان را می‌دهد که به موارد دیگر توجه کنید، با اطمینان از اینکه تبلیغات شما با بهترین CPA ممکن تبدیل جذب می‌کند.

4.ابزار Supermetrics

Supermetrics یک راه حل یک مرحله ای زیبا برای جمع آوری تمام داده های شما در یک مکان است. با Data Grabber که از 19 دلار در ماه شروع می‌شود، می‌توانید بخش عظیمی از زمان خود را کاهش دهید و گزارش‌هایی را از داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط پلتفرم‌های مختلف کاهش دهید و همه آنچه را که نیاز دارید را در یک برگه اکسل ببینید.

بهترین بخش در مورد Supermetrics انعطاف پذیری آن است. محصولات جداگانه ای را ارائه می دهد که می توانید با منابع داده مختلف مانند  Google Sheets، BigQuery و Google Data Studio ادغام کنید. علاوه بر این، در گفتن «همه معیارهای بازاریابی شما در یک مکان»، آن ها واقعاً همه را معنا می کنند، مانند  PPC، SEO  و داده های اجتماعی شما است.

5. ابزار Adstage

Adstage  مانند  Supermetrics، یک ابزار کمکی برای جمع‌آوری داده‌ها است که می‌تواند ساعت‌های بی‌شماری برای بازاریابان در کشیدن و آماده‌سازی داده‌ها در صفحات گسترده صرفه‌جویی کند.

همچنین محصولات متنوعی را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد فقط برای آنچه نیاز دارید بپردازید، و همچنین در صورت نیاز به مجموعه‌ای از ویژگی‌ها برای کمک به شما در مدیریت کمپین‌هایتان، بسته‌های محصول را نیز ارائه می‌کند.

Adstage برای بازاریابانی که نیاز دارند در کمپین های زیادی در صدر قرار بگیرند، فوق العاده کار می کند. گزارش دهی را آسان می کند و حتی امکان اتوماسیون برای منبع داده را فراهم می کند. اگرچه در بازار نسبتاً جدید است، اما با ارائه یکپارچگی با پلتفرم‌های جمع‌آوری داده‌های مدرن، مانند Google Sheets و Data Studio، به کار خود ادامه می‌دهد.

6. ابزار Google Analytics

اگر به ابزار تجزیه و تحلیلی نیاز دارید که استفاده از آن رایگان و آسان باشد، اما دارای ویژگی های قدرتمند باشد، Google Analytics همیشه در دسترس است.

اگرچه امکان مدیریت یک کمپین از طریق خود پلتفرم وجود ندارد، اما بسیاری از ویژگی‌های ردیابی را ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما کمک کند تا ارزیابی دقیقی از عملکرد کمپین PPC خود انجام دهید، مانند منبع ارجاع و ردیابی کلمه کلیدی است.

بیش از شما

از آنجایی که تبلیغات آنلاین می‌تواند از برنامه‌ریزی تا اجرا به خلاقیت نیاز داشته باشد، ساده‌سازی فرآیند کار با ابزار می‌تواند بسیار سودمند باشد، زیرا می‌تواند زمان زیادی را که برای انجام آن صرف می‌کنید، در زمانی که باید در حال بهبود باشید، آزاد کند. سعی کنید به وظایفی که در تبلیغات آنلاین بیشتر وقت شما را می‌گیرند نگاهی بیندازید و ببینید آیا هر یک از ابزارهایی که معرفی کرده‌ایم برای شما و تیمتان کار می‌کند یا خیر.

اهمیت ابزارهای سایت تبلیغات آگهی را بنویسید؟

مانند ماشین‌هایی که برای آسان‌تر کردن کارهای فیزیکی ساخته شده‌اند، ابزارهایی نیز برای بازاریابان در دسترس هستند تا همه کار PPC  را قابل مدیریت کنند. در این مقاله، تعدادی از قابل اعتمادترین ابزارهایی را که می توانید برای اجرای کمپین های PPC استفاده کنید، معرفی می کنیم.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی به چه صورت است؟

برای راه‌اندازی بسیار مهم، درک بازار است، و این شامل مخاطبان و رقبا می‌شود. هرچه بیشتر در مورد مشتریان خود بدانید، دسترسی به آنها آسان تر می شود. این امر باعث می‌شود تا قبل از شروع هر کمپین، تحقیق در مورد کلمات کلیدی ضروری باشد و ارزش تمرکز و زمان لازم را داشته باشد. به همین ترتیب، هرچه بیشتر در مورد رقبای خود بدانید، عملکرد بهتری از آنها خواهید داشت.

ابزارهای اتوماسیون گزارش چگونه است؟

آخرین، اما قطعاً مرحله‌ای که می‌خواهید به درستی انجام دهید، تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین شماست. بازاریابان معمولا کمپین های تبلیغاتی را بر روی پلتفرم های مختلف مدیریت می کنند، بنابراین گزارش دهی و مدیریت کمپین می تواند زمان بر باشد.
ابزارهای زیر می‌توانند تمام اطلاعات مورد نیاز برای گزارش‌ها و تحلیل‌ها را جمع‌آوری کنند، که می‌تواند مقدار قابل توجهی از زمان صرف شده در آخرین بخش از چرخه تبلیغات PPC را کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *