سايت تبليغاتي جديد مشاغل

سايت تبليغاتي جديد مشاغل

سايت تبليغاتي جديد مشاغل با جمع‌آوری و فهرست‌بندی فرصت‌های راه دور و محلی موجود، معادل مدرن آگهی‌های طبقه‌بندی‌شده هستند. استفاده از یک وب سایت تبليغات مشاغل یکی از بهترین و کارآمدترین راه ها برای جستجوي ده ها فرصت است.

نکات رعايت شده در سايت تبليغاتي جديد مشاغل

برای صرفه‌جویی در هزینه و به حداکثر رساندن تلاش‌های خود برای استخدام، توصیه می‌کنیم این دستورالعمل‌های موجود در سايت تبليغاتي جديد مشاغل را دنبال کنید:

ثبت نام: برای دسترسی به برخی از سایت های آگهی مشاغل رایگان و آنلاین، باید به عنوان کارفرما برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. برخی از هیئت های شغلی هنگام ثبت نام درخواست کارت اعتباری می کنند که ممکن است به این معنی باشد که رایگان نیست. هنگام ثبت نام برای ارسال مشاغل به دقت توجه کنید.

قوانین سایت را رعایت کنید: سايت تبليغاتي جديد مشاغل معمولاً قوانینی دارد که برای ارسال فرصت های شغلی شما باید رعایت شود. به عنوان مثال، برخی به شما اجازه نمی دهند مشاغلی را ارسال کنید که متقاضی باید هزینه ای را پرداخت کند.

از کلمات کلیدی خاص استفاده کنید: برای یافتن استعدادهای برتر، هنگام انتخاب عناوین شغلی و کلمات کلیدی حتماً دقيق باشید. به خاطر داشته باشید که وقتی شغلی را پست می کنید، هنگام ارسال آن، نزدیک به بالای صفحه خواهد بود، اما در نهایت، در لیست نتایج جستجو پایین تر قرار می گیرد. اگر بعد از مدتی نیاز به یافتن شغلی دارید که پست کرده اید، باید از عنوان شغلی محبوب و کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید.

صرفه جویی در تبلیغات: گاهی اوقات آگهی های شغلی پولی منجر به متقاضیان بیشتری می شود، حتی بیشتر از آنچه شما نیاز دارید، زیرا بسیاری از آنها شغل شما را به سایر هیئت های شغلی ارسال می کنند. تبلیغات پولی می تواند نقش شغلی شما را برای جویندگان کار متمایز کند و به شما کمک کند لیست متقاضیان را با سوالات غربالگری و آزمون های پیش از استخدام محدود کنید.

چگونه یک آگهی شغلی رایگان را در سايت تبليغاتي جديد مشاغل فهرست کنیم؟

برای تبلیغ یک موقعیت شغلی آزاد، ممکن است از روش های مختلف آگهی استخدام استفاده شود، از جمله آگهی های شغلی رایگان. موقعیت شغلی آگهی شده جزئیاتی را در مورد شغل ارائه می دهد، از جمله شرکتی که موقعیت را تبلیغ می کند، عنوان موقعیت، نقش ها و مسئولیت های مرتبط با موقعیت و شرایطی که یک فرد موفق باید داشته باشد.

کسب اطلاعات در مورد فرصت های شغلی برای جویندگان کار واجد شرایط و با استعداد برای جلب پاسخ قوی به موقعیت های شغلی ضروری است. با این حال، امکان تبلیغ فرصت‌های شغلی به شیوه‌ای مقرون‌به‌صرفه، نیازمند تدبیر در جستجوی سايت تبليغاتي جديد مشاغل است که یا کم‌هزینه یا کاملاً رایگان هستند.

مزایای آگهی رايگان در سايت تبليغاتي جديد مشاغل

وب‌سایت‌ها و رسانه‌هایي وجود دارند که امکان ارسال رایگان شغل را فراهم می‌کنند. این شامل بسیاری از روزنامه‌های محلی و ملی می‌شود که آگهی‌های شغلی را در بخش‌های طبقه‌بندی‌شده به‌طور کاملاً رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای قرار مي دهند. وب‌سایت‌ها مکانی عالی برای دریافت هیچ هزینه‌ای برای آپلود موقعیت‌های باز هستند.

وب‌سایت‌های محبوب از جذب خدمات رایگان برای جذب سازمان‌ها استفاده می‌کنند تا پایگاه داده‌های مشاغل آگهی‌شده آن‌ها به طور تصاعدی در حال رشد باشند. چه این سرویس رایگان از طریق اینترنت و چه در رسانه های چاپی انجام شود، وب سایت ها و سازمان های تبلیغاتی مانند روزنامه ها با ارائه خدمات رایگان مزایایی دارند.

یکی از مزایای اصلی اجازه دادن به تبلیغات رایگان، افزایش ترافیک مشتری است. در نتیجه افزایش ترافیک در وب سایت آنها و خرید روزنامه یا خواندن تابلوهای اعلانات در سايت ها توسط مردم، سازمان های میزبان می توانند حتی افراد بیشتری را از پلت فرم های میزبانی خود آگاه کنند. ترافیک ایجاد شده همچنین می‌تواند حامیان مالی و شرکت‌هایی را جذب کند که می‌خواهند محصولات یا خدمات خود را در وب‌سایت‌های شغلی، روزنامه‌ها و دیگر پلت‌فرم‌های میزبانی فرصت‌های شغلی تبلیغ کنند.

سايت تبليغاتي جديد مشاغل
سايت تبليغاتي جديد مشاغل

نحوه تبلیغ در سايت تبليغاتي جديد مشاغل:

راهنمای گام به گام در مورد نحوه تبلیغ در سايت تبليغاتي جديد مشاغل، از ارزیابی نیازهای استخدامی گرفته تا غربالگری و پیش انتخاب افراد برای فرآیند مصاحبه.

1. آماده برای استخدام

نیازهای خود را ارزیابی کنید.

تعیین کنید که نیازهای فعلی شما برای استخدام چیست. این بدان معناست که در یک استخدام جدید به دنبال چه چیزی هستید و مواردي كه قصد داريد افراد را براي آن كار جذب كنيد چه كارهايي است. همچنین بايد برای فعالیت‌های استخدام خود بودجه تعیین کنید و تاریخی را مشخص کنید که به طور ایده‌آل می‌خواهید استخدام جدیدتان شروع شود تا بتوانید یک جدول زمانی استخدام ایجاد کنید.

شرح شغل بنویسید

قبل از نوشتن یک آگهی شغلی، باید یک شرح شغل دقیق داشته باشید که به وضوح مشخص کند که این موقعیت چه چیزی را در پی دارد و مهارت ها و تجربه های مورد نیاز را مشخص کند.

هدف از شرح شغل دوگانه است. بخش منابع انسانی از شرح وظایف برای تعریف و مدیریت عملکرد، پاداش و مزایای کارکنان استفاده می کند. همچنین به صورت خارجی برای توصیف دقیق جای خالی استفاده می شود.

یک نقشه راه ایجاد کنید.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها برای تبلیغ یک موقعیت شغلی استفاده کنید. کمی تحقیق کنید و بیابید کدامیک برای مخاطبان هدف و بودجه شما مناسب است.

قبل از به اشتراک گذاشتن آگهی شغلی خود، همچنین باید در مورد روشی برای درخواست داوطلبان و نحوه مدیریت درخواست های دریافتی خود تصمیم بگیرید. برای صرفه جویی در زمان و ساده کردن فرآیندهای درخواست و مصاحبه، سرمایه گذاری در سیستم ردیابی متقاضی (ATS) را در نظر بگیرید.

2. ایجاد یک آگهی شغلی

با یک عنوان عالی برای آگهی شغلی خود شروع کنید.

اگر می‌خواهید مناسب‌ترین افراد را هدف قرار دهید، باید یک آگهی شغلی واضح و مستقیم بنویسید که با عنوان شغلی ساده اما جذاب شروع می‌شود. از خلاقیت بیش از حد در نام موقعیت خودداری کنید زیرا می خواهید افراد به راحتی آگهی شغلی شما را پیدا کنند و فوراً تشخیص دهند که آیا به آنها مربوط است یا خیر.

در عنوان، حداکثر سه مورد را درج کنید که موقعیت را جذاب می کند. آن را کوتاه و دقیق نگه دارید.

شغل و شرکت خود را معرفی کنید.

در پاراگراف مقدماتی، یک نمای کلی کوتاه اما احساسی از آنچه متقاضیان موفق می توانند در شرکت شما منتظر باشند، از جمله جذاب ترین جنبه های کار، ارائه دهید. در اینجا، شما می خواهید افراد را در مورد چشم انداز پیوستن به شرکت خود علاقمند و هیجان زده کنید.

نقش، الزامات، و آنچه را که ارائه می دهید را شرح دهید.

با استفاده از شرح شغل به عنوان یک راهنما، تمام اطلاعات مرتبط در مورد نقش، مانند نوع و سطح شغل، وظایف، و فهرستی از الزامات را بنویسید. فراموش نکنید که اطلاعاتی مانند ساعات کار، حقوق، فرصت‌های رشد و مزایا را به همراه هر چیز دیگری که برای داوطلبان جالب است اضافه کنید.

 به یاد داشته باشید که آگهی شغلی خود را با زبان و اطلاعاتی که مخاطبان هدف شما با آن راحت هستند قرار دهيد.

3. موقعیت را تبلیغ کنید.

تبلیغات داخلی.

هنگامی که یک آگهی شغلی مناسب دارید، ممکن است بخواهید ابتدا آن را برای کارکنان، مشتریان و رابطان تجاری خود ارسال کنید. یکی از کارکنان شما ممکن است برای این نقش مناسب باشد یا کسی را بشناسد که این نقش را دارد. شرکای تجاری شما همچنین یک پایگاه داده بزرگ برای نامزدها خواهند داشت که می توانید از طریق ایمیل و شرح شغل به خوبی از آن استفاده کنید.

در وب سایت شرکت خود پست کنید.

ارسال آگهی شغلی خود در وب سایت شرکت شما راهی عالی برای جذب افراد علاقه مندی است که ممکن است فعالانه به دنبال موقعیتی در صنعت و شرکت شما باشند.

در تابلوهای کاریابی تبلیغ کنید.

تبلیغات در تابلوهای کار تا حد زیادی موثرترین راه برای جذب افراد واجد شرایط است. بسته به نوع پست مورد نظر، میزان دسترسی و مدت زمان تبلیغ شما، گزینه های رایگان و پولی در دسترس هستند.

بسیاری از تابلوهای شغلی همچنین به شما این امکان را می دهند که یک نمایه شرکت ایجاد کنید و رزومه افرادي که فعالانه به دنبال موقعیت در صنعت شما هستند، مرور کنید.

سايت تبليغاتي جديد مشاغل
سايت تبليغاتي جديد مشاغل

در سایت های شبکه های اجتماعی پست کنید.

ارسال آگهی شغلی خود در فیس بوک، لینکدین، و سایر سایت های شبکه اجتماعی یکی دیگر از راه های عالی برای دستیابی به افراد واجد شرایط است. مطمئن شوید که نمایه های شرکت خود را به طور منظم به روز می کنید و به صورت آنلاین فعال می مانید. این کار باعث می شود افراد صفحه شما را دنبال کنند و به طور منظم برای فرصت های شغلی بررسی کنند.

4. متقاضیان را بررسی کرده و فرآیند انتخاب را آغاز کنید.

برنامه ها را بررسی کنید

هنگامی که شروع به دریافت برنامه‌ها کردید، باید برنامه‌هایی را که الزامات ضروری شما را برآورده نمی‌کنند، مانند مهارت‌های خاص، تجربه کاری و پیشینه تحصیلی را فیلتر کنید.

غربالگری افراد انتخاب شده

پس از فیلتر کردن برنامه‌هایی که معیارهای ضروری را ندارند، می‌توانید با ارسال یک ایمیل حاوی چند سؤال غربالگری یا برنامه‌ریزی یک مصاحبه تلفنی کوتاه، نامزدهای باقی‌مانده را بررسی کنید تا اصول اولیه را بررسی کنید و ایده بگیرید که آیا می‌خواهید آنها را بهتر بشناسید یا خیر.

 اگر تعداد برنامه ها بسیار زیاد است، ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در زمان، ایمیل های غربالگری را انتخاب کنید.

مصاحبه با نامزدها

پس از غربالگری متقاضیان خود، اکنون می توانید به بررسی پیشینه و انجام مصاحبه برای یافتن بهترین فرد برای این شغل بروید.

نکات رعايت شده در سايت تبليغاتي جديد مشاغل

شرح شغل با کیفیت بنویسید

با نوشتن شرح شغلی با کیفیت از همان ابتدا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. حتماً از کلمات کلیدی استفاده کنید و انتظارات واضحی را تعیین کنید. به عنوان مثال، اگر شیفت های آخر هفته ضروری است، این اطلاعات را از قبل در شرح شغل ذکر کنید، در صورتی که برای یک کارمند مشکل ساز باشد.

همچنین، حتماً سؤالات متداول را در شرح شغل ذکر کنید. اگر تمام اطلاعات لازم را درج کنید، زمان صرف پاسخ به سوالات مربوط به اطلاعات اولیه موقعیت شغلی را کاهش می دهد.

از ارجاعات کارکنان فعلی استفاده کنید

همیشه هوشمندانه است که با کارمندان فعلی خود چک کنید تا ببینید آیا کسی را می شناسند که برای یک موقعیت مناسب است یا خیر. این استراتژی یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای صرفه‌جویی در هزینه و به حداکثر رساندن تلاش‌های استخدام است، زیرا زمان جستجوی شما را به حداقل می‌رساند و شما را مستقیماً به فرآیند مصاحبه سوق می‌دهد.

برای تشویق کارمندان برای به اشتراک گذاشتن موقعیت‌ها، می‌توانید مشوق‌هایی برای تشویق کارمندان به آوردن افراد جدید به تیم ارائه دهید.

از تکنولوژی بهره ببرید

از تکنولوژی امروزی بهره ببرید. مصاحبه های ویدئویی و مصاحبه های تلفنی برای صرفه جویی در زمان و هزینه در هنگام استخدام مناسب هستند. مصاحبه های ویدیویی یک راه عالی برای شناخت فرد بدون تنظیم مصاحبه حضوری است.

سايت تبليغاتي جديد مشاغل
سايت تبليغاتي جديد مشاغل

چرا بايد کسب و کار خود را در سايت تبليغاتي جديد مشاغل فهرست کنید؟

قرار دادن کسب و کار شما در سايت تبليغاتي جديد مشاغل مزایای زیادی دارد. چهار مورد مهم عبارتند از:

پیوندها: پیوندهایی که به یک وب سایت اشاره می کنند، از عامل اصلی وحتي می‌توانم بگویم مهم‌ترین عامل در رتبه بندی آن سایت در موتورهای جستجو هستند. اما پیوند موضوعی پیچیده و ظریف است. پیوندها همه یکسان ایجاد نمی شوند. اینکه لینک از کجا می آید مهم است.

ترافیک وب سایت: این یک نوع واضح است، اما لیست شما شامل پیوندی به وب سایت شما می شود که منجر به ترافیک بیشتر می شود. بسیاری از مصرف کنندگان دوست دارند قبل از بازدید از یک کسب و کار از یک وب سایت بازدید کنند. اما اگر سايت شما در لیست نباشد، ضرر می کنید.

ترافیک در فروشگاه: اغلب مصرف کنندگان شروع به تحقیق در مورد یک محصول یا کسب و کار آنلاین می کنند، اما با بازدید از محل كار براي كار با شما مطمئن مي شوند. با فهرست کردن کسب و کار خود در مکان‌های رایگان، اطمینان حاصل کنید که افراد می‌توانند کسب و کار شما را در هر کجا که به صورت آنلاین انجام می‌دهند، بیابند.

نقل‌قول‌ها: نقل‌قول‌ها ارجاعی به کسب‌وکار شما هستند که شامل نام کسب‌وکار شما و نوعی شناسه جغرافیایی، مانند شماره تلفن یا آدرس خیابان است. نقل‌قول‌ها یکی از سیگنال‌هایی است که گوگل برای تعیین رتبه‌بندی فهرست‌های محلی استفاده می‌کند.

چگونه در سايت تبليغاتي جديد مشاغل آگهی بنویسم؟

 1. عنوانی ایجاد کنید که شغل را مشخص کند و شامل جزئیاتی باشد که برای افراد بازديد كننده جذاب باشد.
 2. یک پاراگراف مقدماتی بنویسید که بهترین جنبه های کار را دارا باشد و شرکت شما را معرفی می کند.
 3. از شرح شغل برای راهنمایی و ایجاد یک توضیح مختصر از موقعیت استفاده کنید.
 4. فقط مدارک و مهارت هایی را که کاملا ضروری هستند فهرست کنید.
 5. حقوق، ساعات کار، مزایای ارائه شده و هر چیز دیگری که ممکن است برای افراد جالب باشد را فهرست کنید.
 6. یک پاراگراف کوتاه در مورد تیمی که با آن کار خواهند کرد، فضای کاری و فرهنگ شرکت اضافه کنید.
 7. دلایلی را که افراد باید درخواست دهند را خلاصه کنید.
چگونه برای استخدام از طريق سايت تبليغاتي جديد مشاغل تبلیغ می کنید؟

قبل از اینکه بتوانید یک فرصت شغلی را تبلیغ کنید، باید ایده روشنی از آنچه به دنبال آن هستید داشته باشید. اگر قبلاً شرح شغلی داديد، می توانید از آن برای ایجاد یک آگهی شغلی جذاب استفاده کنید. آگهی شغلی شما باید به خوبی نوشته شده باشد و واقعاً شغل و شرکت را به نمايش بگذارد. هنگامی که یک آگهی شغلی عالی داشتید، سايت تبليغاتي جديد مشاغل يكي از بهترين گزينه هاست که در آن فهرست خود را پست کنید.

آیا سايت تبليغاتي جديد مشاغل ارزش استفاده را دارد؟

اگرچه می‌توانید فرصت‌ها را از طریق دهان به دهان، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی یا وب‌سایت‌های شرکت کشف کنید، اما هرگز ایده بدی نیست که جستجوی خود را در سايت تبليغاتي جديد مشاغل گسترش دهید. شما هرگز نمی دانید فرصت بعدی شما از کجا خواهد آمد. سایت های شغلی هزاران فرصت را در یک مکان مناسب متمرکز می کنند و می توانند موقعیت ها و شرکت هایی را به شما معرفی کنند که در غیر این صورت ممکن است درباره آنها چیزی نشنیده باشید. در حالی که سایت‌های شغلی تخصصی ممکن است برای هر فرد مناسب نباشند.

سايت تبليغاتي جديد مشاغل چگونه کار می کند؟

بیشتر سایت های کاریابی رایگان هستند. به سادگی عنوان شغلی مورد نظر را برای جستجوی فرصت ها در منطقه خود وارد کنید. با این حال، برخی از سايت تبليغاتي جديد مشاغل برای باز کردن دسترسی کامل به مرور و دسترسی به برنامه، به پرداخت اولیه نیاز دارند.
هنگامی که از طریق یک سایت برای کار درخواست دادید، مدیر استخدام اطلاعات شما را بررسی می کند و در صورت علاقه با شما تماس می گیرد. برخی از پلتفرم‌ها، مانند لینکدین، به کارفرمایان اجازه می‌دهند تا با افراد واجد شرایط تماس بگیرند، خواه آنها برای یک موقعیت آزاد در شرکت درخواست داده باشند.

7 دیدگاه برای “سايت تبليغاتي جديد مشاغل

 1. berlin گفته:

  سایت تبلیغاتی جديد مشاغل
  تبلیغات در تابلوهای کار تا حد زیادی موثرترین راه برای جذب افراد واجد شرایط است. بسته به نوع پست مورد نظر، میزان دسترسی و مدت زمان تبلیغ شما، گزینه های رایگان و پولی در دسترس هستند

 2. Nazanin heshmati گفته:

  برای استفاده از سایت تبلیغاتی جدید شما باید تولید محتوایی انجام دهید که مطابق استاندارد های روز دنیا باشد و جذب مخلطب بالایی داشته باشد

 3. Parham گفته:

  هنگامی که شروع به دریافت برنامه‌ها کردید، باید برنامه‌هایی را که الزامات ضروری شما را برآورده نمی‌کنند، مانند مهارت‌های خاص، تجربه کاری و پیشینه تحصیلی را فیلتر کنید.

 4. متاورس آینده من گفته:

  سايت تبليغاتي جديد مشاغل با جمع‌آوری و فهرست‌بندی فرصت‌های راه دور و محلی موجودمانند آگهی‌هی طبقه‌بندی‌شده هستند. استفاده از یک وب سایت تبليغات مشاغل یکی از بهترین راه پیدا کردن مشاغل می باشد

 5. مرضیه ثاقب علیزاده گفته:

  تبليغاتي جديد مشاغل
  سايت تبليغاتي جديد مشاغل با جمع‌آوری و فهرست‌بندی فرصت‌های راه دور و محلی موجود، معادل مدرن آگهی‌های طبقه‌بندی‌شده هستند. استفاده از یک وب سایت تبليغات مشاغل یکی از بهترین و کارآمدترین راه ها برای جستجوي ده ها فرصت است.

 6. مهدی غلامحسینی گفته:

  برای صرفه‌جویی در هزینه و به حداکثر رساندن تلاش‌های خود برای استخدام، توصیه می‌کنیم این دستورالعمل‌های موجود در سايت تبليغاتي جديد مشاغل را دنبال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *