ترویج سایت تبلیغات بک لینک

ترویج سایت تبلیغات بک لینک

اگر می خواهید ترافیک ارگانیک را با ترویج سایت تبلیغات بک لینک به وب سایت خود هدایت کنید، باید دو جنبه مهم استراتژی سئو را درک کنید: 1. ارتباط 2. قدرت

نکته ترویج سایت تبلیغات بک لینک

نکته کلیدی این است که بدانید مخاطبان شما چه چیزی را جستجو می کنند و بالاترین کیفیت و مرتبط ترین محتوا را ارائه دهید، بنابراین ارائه آن برای Google کار سختی نیست. اما این یک علم دقیق نیست.

شما می‌توانید بهترین محتوا را از دیدگاه خود ایجاد کنید، اما این یک چشم‌انداز رقابتی است و Google عوامل بی‌شمار دیگری را هنگام رتبه‌بندی صفحات در SERP در نظر می‌گیرد.

ممکن است فکر کنید که “اقتدار” ذهنی است، اما گوگل یک راه مهم برای اندازه گیری آن دارد: بک لینک.

بک لینک چیست؟

بک لینک (که لینک ورودی نیز نامیده می شود) پیوندی است که از وب سایت دیگری به وب سایت شما می آید. از نظر بصری، پیوند را می توان در یک متن، روی یک تصویر یا به عنوان یک دکمه قرار داد. تا زمانی که منبع یک وب سایت متفاوت باشد، همه این اتصالات به عنوان بک لینک محسوب می شوند. در سئو، بک لینک ها بسیار مهم هستند زیرا یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی برای هر موتور جستجوی اصلی هستند.

چرا بک لینک ها مهم هستند؟

در حالی که 200 فاکتور رتبه بندی گوگل شناخته شده است، بک لینک ها به عنوان یکی از مهم ترین عوامل برای جستجوی گوگل به حساب می آیند.

این به این دلیل است که پیوند به وب‌سایت دیگر چیزی بیش از یک پیوند است. این یک رای اعتماد است، یک توصیه، راهی است برای ناشران تا به خوانندگان خود بگویند: “اینجا منبعی است که من به آن اعتماد دارم. خودتان آن را بررسی کنید”.

به ویژه برای کسب‌وکارهای کوچک یا استارت‌آپ‌ها، دریافت چنین تأییدی بسیار دشوار است. اما اگر می خواهید عملکرد سئوی خود را افزایش دهید، باید مطمئن شوید که به طور مداوم بک لینک های با کیفیت بالا را به وب سایت خود، بهتر و سریعتر از رقبای خود، کسب می کنید.

به‌علاوه، گابی تِرد، مدیر بازاریابی در Trujay ، می‌گوید: «استراتژی پیوند بیلدینگ فقط امتیاز سئو و دیده شدن شما در گوگل را افزایش نمی‌دهد . همچنین به خوانندگان نشان می‌دهد که شرکت شما در چه جایگاهی در رابطه با سایر برندها قرار می‌گیرد و به خوانندگان یادآوری می‌کند که در واقع یک انسان پشت صفحه است. بک لینک ها می توانند رابطه بین دو سایت و نحوه عملکرد هر سایت برای کمک به رشد سایت دیگر را نشان دهند”.

به علاوه، بک لینک ها به خوانندگان کمک می کنند تا بالاترین درجه اطلاعاتی را که به سؤالات آنها پاسخ می دهد، دریافت کنند.

بک لینک با کیفیت بالا چگونه است؟

البته به خاطر داشته باشید که همه بک لینک ها یکسان ایجاد نمی شوند. اگر بک لینک را به عنوان یک رای اعتماد در نظر می گیرید، تنها ارزیابی اعتبار آن رای منطقی است.

در گذشته، تاکتیک‌هایی مانند مزرعه‌های لینک، PBN  و هرزنامه‌های نظرات به سئوکاران کلاه سیاه اجازه می‌داد تا پروفایل‌های بک‌لینک وسیعی ایجاد کنند و سیستم را با موفقیت بازی کنند. با این حال، این تکنیک‌های ایجاد لینک کلاه سیاه دیگر کار نمی‌کنند، زیرا گوگل با آنها آشنا شده است. در واقع، تعداد زیاد لینک های “غیر طبیعی” حتی ممکن است سایت شما را جریمه کند.

به عبارت دیگر، کیفیت به اندازه کمیت در مورد بک لینک ها اهمیت دارد.

کسب بک لینک با کیفیت بالا احتمالاً چالش برانگیزترین بخش سئو است. شما پیوندهایی می خواهید که عبارتند از:

 • معتبر – این سایت دارای پروفایل بک لینک معتبر (رای اعتماد زیاد)، ترافیک زیادی تولید می کند و حتی در خود SERP ها رتبه خوبی دارد. علاوه بر این، سایت‌های .gov و .edu مانند سایت‌های پیشرو در صنعت، وزن بیشتری دارند.
 • مرتبط – صفحه ارجاع دهنده به موضوع یا جایگاه مشابهی می پردازد. به عنوان مثال، اگر صفحه اصلی شرکت فناوری شما یک بک لینک از یک پست وبلاگ در مورد “چگونه گلف” دریافت کند، به عنوان یک بک لینک مرتبط یا با کیفیت دیده نمی شود.
 • منحصر به فرد – اگر سایت به شما ارجاع دهد اما به رقبای شما اشاره نکند، یک مزیت خواهید داشت. در غیر این صورت، داشتن بک لینک ممکن است خوب باشد، اما سهم جدول است.
 • طبیعی – پیوند حمایت مالی نمی شود، متن لنگر دارای مارک یا هرزنامه نیست، و صفحه ارجاع دهنده دارای تعداد طبیعی لینک روی آن است.
ترویج سایت تبلیغات بک لینک
ترویج سایت تبلیغات بک لینک

به عنوان یک استراتژیست سئو که به طور خاص بر روی لینک سازی تمرکز می کند، من با چالش یافتن منابع با کیفیت بالا که به سایت شما لینک می دهند غریبه نیستم. برای کمک به شما در بهبود رتبه سئوی شرکت خود، این لیست از راه های خلاقانه و منحصر به فرد برای کسب بک لینک را ایجاد کرده ام.

نحوه دریافت بک لینک

 • بازیابی نام‌های بدون پیوند
 • پیوندهای متنی را دریافت کنید
 • نام های لیست “بهترین X” را دریافت کنید
 • به منبعی برای ناشران دیگر تبدیل شوید
 • با خبرنگاران تماس بگیرید
 • به روز رسانی محتوای قدیمی
 • ابزارهای رایگان بسازید
 • راهنمای نهایی را منتشر کنید
 • از تصاویر برای کسب لینک و اشاره استفاده کنید
 • از دایرکتوری ها استفاده کنید (بله، دایرکتوری ها!)
 • از روش ساخت لینک شکسته استفاده کنید

1.بازیابی نام‌های بدون پیوند

احیای نام های تجاری بدون پیوند احتمالاً ساده ترین و سریع ترین راه برای ایجاد بک لینک های با کیفیت بالا است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراقب افرادی باشید که از برند شما در وبلاگ ها یا اخبار نام می برند. می توانید این کار را با استفاده از چیزی به سادگی (و رایگان) مانند Google Alerts انجام دهید.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اشاره‌های خود داشته باشید، مانند تعداد اشتراک‌گذاری‌ها یا اعتبار دامنه وب‌سایتی که ذکر از آنجا آمده است، می‌توانید ابزارهایی مانند BuzzSumo ، Ahrefs Content Explorer  یا Mention را انتخاب کنید.

اغلب متوجه می‌شوید که نویسنده وقتی نام تجاری، محصول یا خدمات شما را ذکر می‌کند، پیوندی به وب‌سایت شما اضافه نکرده است. در آن زمان است که می‌توانید یک یادداشت سریع برای آنها بفرستید و از آنها درخواست یک پیوند مناسب کنید.

این همچنین به ناشر اجازه می دهد تا تجربه بهتری را به خوانندگان خود ارائه دهد و به آنها اجازه می دهد روی آن کلیک کنند و درباره برند ذکر شده بیشتر بیاموزند. این یک معامله Win-Win است.

بخش خلاقانه این تاکتیک این است که می‌توانید از همین روش برای بازیابی پیوندها برای نام‌های دیگر مرتبط با برندتان استفاده کنید. از جمله رویدادهایی که سازماندهی می‌کنید، نام کارمندان، گزارش‌های تحقیقاتی و غیره است.

به عنوان مثال، می‌توانید مراقب مصاحبه‌هایی باشید که مدیران شرکت شما را در آن نشان می‌دهند و از صفحه نمایه آن‌ها در وب‌سایت خود لینکی بخواهید یا می‌توانید به دنبال ذکر گزارش‌ها یا آماری باشید که منتشر کرده‌اید و درخواست یک انتساب پیوند مناسب به منبع اصلی کنید.

2. پیوندهای متنی را دریافت کنید

آیا متوجه شده اید که چگونه برخی از مقاله ها دارای منابع اضافی هستند، یا به صورت متنی توصیه می شوند.

کلید بدست آوردن پیوندهای متنی، یافتن پیوندی مناسب برای دسترسی به آن است. می‌توانید با تحقیق در مقاله‌هایی که مربوط به محتوایی است که تبلیغ می‌کنید است.

به عنوان مثال، فرض کنید مطالعه جدیدی در مورد بازاریابی ایمیلی دارید. سعی کنید به دنبال مقالاتی باشید که در مورد روندهای بازاریابی صحبت می کنند و مقالات دیگری را توصیه می کنند.

در اینجا نحوه پیدا کردن آنها با استفاده از موتورهای جستجو مانند Google آورده شده است:

 • گرایش های بازاریابی inurl:blog intext: “بیشتر بخوانید”
 • گرایش های بازاریابی inurl:blog intext:”مقالات پیشنهادی”
 • گرایش های بازاریابی inurl:blog intext:”مطالعه توصیه شده”

وقتی با نویسنده تماس می گیرید تا مطالعه خود را مطرح کند، فراموش نکنید که چرا محتوای شما ارزش برجسته شدن دارد. یک دیگ بخار متقاعد کننده و یک ایمیل شخصی سازی شده راه طولانی را در پیش خواهد داشت.

علاوه بر این، Theard می‌گوید: «وقتی عادت به کسب بک لینک پیدا کردید، ممکن است متوجه شوید که ناشران دیگر مستقیماً به شما مراجعه می‌کنند. با استراتژی درست ایجاد رابطه، ناشران به جای اینکه شما از آنها پرس و جو کنید، به سراغ شما می‌آیند.»

او می‌افزاید: “بک لینک‌های مبتنی بر رابطه بر خلاف تبادل لینک‌های ساده (و مکرر) بسیار مهم هستند. گوگل می‌تواند انتشارات بک لینکی را که هوس‌انگیز هستند، انتخاب کند و خواهد کرد؛ بک لینک برای بک‌لینک نوع خوبی نیست.

یک رابطه بک‌لینک مبتنی بر گوگل از طریق کلمات کلیدی مرتبط، اعتبار وب‌سایت‌ها و تلاش واقعی برای داشتن ارجاع‌های وب‌سایت در بالاترین سطح توسط گوگل پذیرفته می‌شود.»

ترویج سایت تبلیغات بک لینک
ترویج سایت تبلیغات بک لینک

3. فهرست “Best X” را دریافت کنید

مصرف کنندگان امروزی قبل از تصمیم گیری برای خرید به دنبال همه گزینه های موجود هستند. آن‌ها اغلب از وب‌سایت‌ها یا مقالات مقایسه‌ای مانند « 13 بهترین ابزار بازاریابی ایمیل رایگان در سال 2021 » استفاده می‌کنند تا ببینند دیگران چه پیشنهادی دارند.

برای درک میزان محبوبیت این مقالات Best X در صنعت خود، از ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید و حجم جستجوی ماهانه را بررسی کنید. به عنوان مثال، بیش از 3400 جستجو در ماه برای پرس و جو  بهترین CRM برای مشاغل کوچک طبق داده های  Ahrefs وجود دارد.

نام بردن در مقالاتی که بهترین محصولات را مانند محصولی که شما ارائه می‌دهید فهرست می‌کند، راهی فوق‌العاده برای تقویت برند شما، ترغیب افراد بیشتری به آزمایش محصول شما و البته کسب بک لینک‌های با کیفیت است.

الکس بیرکت ، مدیر ارشد بازاریابی رشد در HubSpot، توضیح می‌دهد که چرا قرار گرفتن در این لیست‌ها برای کسب‌وکار شما بسیار مهم است: «اگر به این نتایج جستجو از نظر نرخ کلیک خالص نگاه کنید، محدودیت بالایی در میزان ترافیک شما وجود دارد. می توانید با رتبه بندی در فهرست سایت خود به صفحه محصول خود بیاورید.”

بیرکت همچنان می گوید “همانطور که نیک یوبانکس اشاره کرده است، اگر بتوانید دیدگاه خود را از تلاش برای رتبه 1 به تلاش برای انحصار همه سایت ها در صفحه اول جستجوی جستجو گسترش دهید، می توانید میزان کلیک را چند برابر کنید. از طریق سایت شما، ترافیک وب سایت شما و در نهایت حجم فروش شما.

ایجاد پیوند در ترویج سایت تبلیغات بک لینک

به عبارت دیگر، این تاکتیک فراتر از ایجاد پیوند است و به پتانسیل کسب و آگاهی از برند نیز می‌پردازد.

برای اینکه محصول یا خدمات خود را در فهرست جمع‌آوری کنید، با یک جستجوی ساده در گوگل شروع کنید تا وبلاگ‌های رتبه‌بندی بالایی را پیدا کنید که در مورد محصول یا صنعت شما می‌نویسند.

در اینجا چند عبارت جستجوی مفید وجود دارد که به شما کمک می کند تا بالقوه های مرتبط را پیدا کنید:

 • بهترین [X]
 • بهترین [X] برای [Y] به عنوان مثال بهترین CRM برای کارآفرینان
 • [X] بالا
 • [X] برتر برای [Y] به عنوان مثال 10 CRM برتر برای مشاغل کوچک

مرتبط ترین بالقوه ها را در یک لیست جمع آوری کنید و آنها را بر اساس اعتبار دامنه یا رتبه بندی دامنه اگر از Ahrefs استفاده می کنید)، نمایه بک لینک، رتبه بندی و پتانسیل ترافیک ارجاع اولویت بندی کنید.

هنگامی که فهرست نهایی شما آماده شد، یک پیشنهاد کوتاه برای نویسنده بنویسید تا به آنها نشان دهید که چرا محصول یا خدمات شما شایسته قرار گرفتن در لیست آنهاست.

طبق هر کمپین تبلیغاتی، یک طرح کوتاه و متقاعدکننده و یک ایمیل سفارشی به شما کمک می‌کند که برجسته شوید.

4. منبعی برای ناشران دیگر شوید

با استفاده از تخصص و داده های منحصر به فرد خود، می توانید منبعی برای سایر وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران شوید.

هر بار که کسی از شما نقل قول می کند، یک بک لینک کسب خواهید کرد. اما بک لینک های با اعتبار دامنه بالا تنها مزیت این تاکتیک نیستند (اگرچه به تنهایی یک مزیت بزرگ هستند). با تبدیل شدن به یک منبع قابل اعتماد، همچنین آگاهی از برند خود را افزایش داده و ترافیک ارجاع را به وب سایت خود هدایت خواهید کرد.

بهتر از همه، آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. برای شروع، به سادگی در HARO (Help A Reporter Out) مشترک شوید. این یک سرویس رایگان است که منابع خبره (مانند خودتان) را با وبلاگ نویسان و روزنامه نگارانی که به دنبال مشارکت کنندگان هستند مرتبط می کند.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است که هر روز، HARO  یک ایمیل با سوالاتی از نویسندگان در صنعت شما ارسال می کند. می‌توانید مواردی را انتخاب کنید که با کسب‌وکارتان همخوانی دارند و از طریق ایمیل، از جمله اعتبارنامه‌تان، پاسخ دهید.

سرعت در اینجا بسیار مهم است، زیرا اکثر این نویسندگان ارسال های زیادی دریافت می کنند . اگر جزو اولین کسانی هستید که پاسخ می دهید، شانس بیشتری برای دیده شدن و انتخاب شدن برای قطعه نهایی دارید. اگر انتخاب شده باشید، احتمالاً ایمیلی از یک روزنامه نگار یا وبلاگ نویس دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد مقاله زنده است.

ترویج سایت تبلیغات بک لینک
ترویج سایت تبلیغات بک لینک

پاسخ ایمیل روزنامه نگار مبنی بر اینکه نقل قول ارسال شده از طریق HARO برای انتشار پذیرفته شده است

با توجه به تجربه من با HARO، حدود چهار هفته طول می کشد تا یک مقاله پس از ارسال پاسخ خود منتشر شود. حتی اگر ایمیل بعدی را از نویسنده دریافت نکردید، مراقب انتشار باشید تا ببینید آیا نقل قول شما به آن قطعه می رسد یا خیر.

من متوجه شدم که به طور متوسط ​​از هر 10 پاسخ، دو پاسخ دریافت می شود. این خیلی بد نیست، اما اگر شما هم مثل من هستید، نمی‌خواهید آن هشت پاسخ دیگر را که منتشر نمی‌شوند هدر دهید.

برای اطمینان از اینکه همچنان از آن نقل قول‌ها در جای دیگری استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنم محتوای بک لاگ ایجاد کنید و از آن برای پاسخ دادن به سؤالات مشابه در Quora، LinkedIn یا حتی وبلاگ یا کانال‌های اجتماعی خود استفاده کنید.

5. با خبرنگاران تماس بگیرید

وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران با ایمیل هایی بمباران می شوند که اطلاعاتی را برای آنها ارسال می کند که بیش از حد تبلیغاتی است و ارزشی برای خوانندگان آنها ایجاد نمی کند. به همین دلیل است که بسیاری از ایمیل های ارتباطی هیچ پاسخی دریافت نمی کنند.

با این حال، روش‌های موثری برای برجسته‌تر کردن زمین شما وجود دارد. پدی موگان، یکی از بنیانگذاران Aira ، توضیح می دهد که چگونه تیمش از این تاکتیک با موفقیت برای به دست آوردن بک لینک های با کیفیت بالا برای مشتریان خود استفاده می کند:

ما فردی را از شرکت مشتری می گیریم، معمولاً بنیانگذار، مدیر عامل (اگرچه واقعاً می تواند هر کسی باشد) و از آنها می خواهیم که نظرات خود را در مورد مجموعه ای از موضوعات به ما ارائه دهند.

این موضوعات باید نقطه ای شیرین بین آنچه شرکت آنها برای صحبت در مورد آن معتبر است و موضوعات کلی خبرساز باشد. نمونه‌های کلاسیک در حال حاضر مواردی مانند معنای برگزیت برای صنعت X یا آینده صنعت X در دنیای هوش مصنوعی یا اتوماسیون است.

درباره این موضوعات گسترده تر در مطبوعات زیاد صحبت می شود، بنابراین گره زدن آن به موضوعی که مشتری شما می تواند درباره آن صحبت کند به شما امکان می دهد به خبرنگاران نزدیک شوید و نظرات آنها را برای هر مقاله آینده ارائه دهید. آنها اغلب به این دلیل به شما پیوند می دهند و همچنین اغلب به صفحات نمایه در وب سایت مشتری شما پیوند می دهند”.

جف پریویت، مدیر محتوا در Bluleadz ، همچنین نکته‌ای در مورد اینکه آژانس آنها در هنگام معرفی روزنامه‌نگاران برجسته می‌شود، با من به اشتراک گذاشت: “زمانی که برای فرصت‌های ایجاد لینک جدید تلاش می‌کنیم، دوست داریم از ویدیوی HubSpot در ایمیل‌های خود استفاده کنیم.

یک ویدیوی کوتاه ضبط می‌کنیم. معرفی خود و شرکتمان. پس از معرفی، به طور خلاصه توضیح می دهیم که چگونه محتوای ما می تواند ارزشی را برای مخاطبان خود ارائه کند و پیشنهاداتی را در مورد آنچه که آنها می توانند به آنها پیوند دهند ارائه می دهیم. این یک عنصر انسانی را می بخشد. بیشتر ارتباطات ایجاد لینک از قالب های ایمیل سرد حاصل می شود.

در یک ویدیو، ما به گیرندگان یک نام، یک چهره و صدایی می‌دهیم که می‌توانند با شرکت ما ارتباط برقرار کنند. همین لمس کوچک به ما کمک می‌کند که متمایز شویم”.

6. محتوای قدیمی را به روز کنید

اگر مقاله یا گزارش تحقیقی پیدا کردید که مدتی است به روز نشده است، بررسی کنید که آن قطعه چند بک لینک دارد. اگر نشریات زیادی وجود داشته باشد که به آن محتوا ارجاع می دهند، پس خود را یک گوهر واقعی یافتید.

شما به سادگی می توانید ادامه دهید و یک قطعه بهتر و تازه، با داده های مرتبط تر ایجاد کنید.

پس از انتشار محتوا، می‌توانید با وبلاگ‌نویسان یا روزنامه‌نگارانی که به محتوای قدیمی پیوند داده‌اند ارتباط برقرار کنید تا از نسخه به‌روز شده شما مطلع شوند.

ترویج سایت تبلیغات بک لینک
ترویج سایت تبلیغات بک لینک

اغلب اوقات، نتایج حاصل از گسترش خود را در عرض چند روز یا چند هفته در قالب بک لینک یا اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی خواهید دید. اما مزایای دیگری نیز وجود دارد که در وهله اول از ایجاد آن رابطه ناشی می شود. به عنوان مثال، ممکن است در پروژه‌های دیگری همکاری کنید که می‌توانند به رشد برند و ترافیک شما کمک کنند.

در نهایت، هنگام ایجاد لیست ارتباط با ایمیل خود، یک مزیت بلند مدت در ذهن داشته باشید و سعی کنید به جای تمرکز بر بک لینک، یک رابطه ایجاد کنید.

بک لینک چیست؟

بک لینک (که لینک ورودی نیز نامیده می شود) پیوندی است که از وب سایت دیگری به وب سایت شما می آید. از نظر بصری، پیوند را می توان در یک متن، روی یک تصویر یا به عنوان یک دکمه قرار داد. تا زمانی که منبع یک وب سایت متفاوت باشد، همه این اتصالات به عنوان بک لینک محسوب می شوند. در سئو، بک لینک ها بسیار مهم هستند زیرا یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی برای هر موتور جستجوی اصلی هستند.

چرا بک لینک ها مهم هستند؟

در حالی که 200 فاکتور رتبه بندی گوگل شناخته شده است، بک لینک ها به عنوان یکی از مهم ترین عوامل برای جستجوی گوگل به حساب می آیند.
این به این دلیل است که پیوند به وب‌سایت دیگر چیزی بیش از یک پیوند است. این یک رای اعتماد است، یک توصیه، راهی است برای ناشران تا به خوانندگان خود بگویند: “اینجا منبعی است که من به آن اعتماد دارم. خودتان آن را بررسی کنید”.
به ویژه برای کسب‌وکارهای کوچک یا استارت‌آپ‌ها، دریافت چنین تأییدی بسیار دشوار است. اما اگر می خواهید عملکرد سئوی خود را افزایش دهید، باید مطمئن شوید که به طور مداوم بک لینک های با کیفیت بالا را به وب سایت خود، بهتر و سریعتر از رقبای خود، کسب می کنید.
به‌علاوه، گابی تِرد، مدیر بازاریابی در Trujay ، می‌گوید: «استراتژی پیوند بیلدینگ فقط امتیاز سئو و دیده شدن شما در گوگل را افزایش نمی‌دهد . همچنین به خوانندگان نشان می‌دهد که شرکت شما در چه جایگاهی در رابطه با سایر برندها قرار می‌گیرد و به خوانندگان یادآوری می‌کند که در واقع یک انسان پشت صفحه است. بک لینک ها می توانند رابطه بین دو سایت و نحوه عملکرد هر سایت برای کمک به رشد سایت دیگر را نشان دهند”.
به علاوه، بک لینک ها به خوانندگان کمک می کنند تا بالاترین درجه اطلاعاتی را که به سؤالات آنها پاسخ می دهد، دریافت کنند.

بک لینک با کیفیت بالا چگونه است؟

البته به خاطر داشته باشید که همه بک لینک ها یکسان ایجاد نمی شوند. اگر بک لینک را به عنوان یک رای اعتماد در نظر می گیرید، تنها ارزیابی اعتبار آن رای منطقی است.
در گذشته، تاکتیک‌هایی مانند مزرعه‌های لینک، PBN  و هرزنامه‌های نظرات به سئوکاران کلاه سیاه اجازه می‌داد تا پروفایل‌های بک‌لینک وسیعی ایجاد کنند و سیستم را با موفقیت بازی کنند. با این حال، این تکنیک‌های ایجاد لینک کلاه سیاه دیگر کار نمی‌کنند، زیرا گوگل با آنها آشنا شده است. در واقع، تعداد زیاد لینک های “غیر طبیعی” حتی ممکن است سایت شما را جریمه کند.
به عبارت دیگر، کیفیت به اندازه کمیت در مورد بک لینک ها اهمیت دارد.

9 دیدگاه برای “ترویج سایت تبلیغات بک لینک

 1. اشتراک‌ها: سایت تبلیغات بک لینک - تبلیغات | سامانه تبلیغ و تبلیغات ملی

 2. Amin DehghanNejad گفته:

  وبلاگ نویسی راهی واضح برای دریافت بک لینک به وب سایت شما است. با این حال، راه های اثبات شده ی زیادی برای ایجاد بهترین لینک ها و بالا بردن رتبه ی خود وجود دارد.

 3. Parham گفته:

  اغلب اوقات، نتایج حاصل از گسترش خود را در عرض چند روز یا چند هفته در قالب بک لینک یا اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی خواهید دید. اما مزایای دیگری نیز وجود دارد که در وهله اول از ایجاد آن رابطه ناشی می شود. به عنوان مثال، ممکن است در پروژه‌های دیگری همکاری کنید که می‌توانند به رشد برند و ترافیک شما کمک کنند
  مطالب بسیار کامل بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *