تکنیک های سایت تبلیغات برند

تکنیک های سایت تبلیغات برند

   امروزه هر شرکتی برای اطلاع رسانی به مشتریان از محصول، افزایش فروش، کسب ارزش بازار و کسب شهرت و نام در صنعت، نیاز به تبلیغ محصول خود دارد. هر کسب‌وکاری پول زیادی را برای تبلیغات محصولات خود صرف می‌کند، اما پولی که صرف می‌شود تنها زمانی به موفقیت منجر می‌شود که از بهترین تکنیک های سایت تبلیغات برند برای محصول استفاده شود.

تبلیغات ملی

رایج ترین وپرکاربردترین تکنیک های سایت تبلیغات برند

برای تبلیغ کننده مبتدی یا صاحب کسب و کار نادان، تبلیغات ممکن است فرآیندی بسیار پیچیده و گاهی بی نتیجه به نظر برسد. تبلیغات یک فرآیند خلاقانه و بسیار استراتژیک برای دستیابی به مخاطبان هدف است. از بسیاری جهات، تکنیک های سایت تبلیغات برند باید درست اجرا شود تا یک کمپین تبلیغاتی مستقیماً به تبدیل منجر شود.

تکنیک تبلیغاتی که معمولاً استفاده می شود:

1.روانشناسی رنگ

استفاده آگاهانه از رنگ اولین نمونه است. این یکی از تکنیک های سایت تبلیغات برند است که هر بار و در هر نوع بازاریابی بصری استفاده می شود.

تکنیک تبلیغات روانشناسی رنگ به راحتی قابل درک یا اشتباه است. تناژ کمی متفاوت از هر رنگی می تواند در نهایت احساس اشتباهی را به تصویر بکشد، نه آن چیزی که طراحی برای آن هدف قرار گرفته است.

رنگ در پس زمینه، عکاسی، فونت ها، لهجه های بصری و عناصر برند وجود دارد. به همین دلیل مهم است که هر بار به پالت رنگ فکر کنید.

اهمیت هر رنگ و اینکه آیا کار خود را انجام می دهد را در نظر بگیرید. تبلیغات خلاقانه برای انتقال پیام بدون کلام به طرح های رنگی جالب متکی است. انتخاب های ساده ای مانند استفاده از رنگ پررنگ برای دکمه فراخوان می تواند نرخ کلیک را تا حد زیادی افزایش دهد.

گاهی اوقات یک رنگ در یک برند آنقدر مهم است که به موجودیت خود تبدیل می شود، مانند قرمز کوکاکولا یا تیفانی آبی.

2.ترکیب بندی

درست مانند استفاده از روانشناسی رنگ، یک ترکیب متعادل در هر نوع بصری بسیار مهم است. ترکیب بندی نحوه قرارگیری همه عناصر در یک فضای بصری است.

یک ترکیب می تواند اهداف مختلفی داشته باشد، از کشیدن چشم بیننده به یک نقطه خاص یا ایجاد یک جریان بصری از بالا به پایین.

راه های زیادی برای تنظیم یک ترکیب متعادل وجود دارد. قوانین اساسی برای یک ترکیب عالی اصول گشتالت نامیده می شود. اینها شامل قوانین بصری مانند سادگی، همزمانی و ارتباط است.

3.قانون یک سوم و میانگین طلایی

به غیر از اصول گشتالت، دو تکنیک دیگر ازتکنیک های سایت تبلیغات برند توسط طراحان برای ایجاد تبلیغات بصری متعادل استفاده می شود. اینها قانون یک سوم و میانگین طلایی هستند.

قانون یک سوم و میانگین طلایی ابزارهای بصری هستند که به طراحان کمک می کنند تا عناصر را به گونه ای در فضا قرار دهند که از نظر بصری جذاب باشد.

قانون یک سوم بوم را به شش مستطیل مساوی – دو ردیف و سه ستون – جدا می کند. با قرار دادن عناصر مهم در نقاط متقاطع مستطیل ها، در عین حفظ تعادل بصری به آنها اهمیت بصری داده می شود.

میانگین طلایی یک ابزار بصری است که از نسبت دنباله فیبوناچی پیروی می کند.

مشابه قانون یک سوم، از ابزار میانگین طلایی برای هدایت قرار دادن عناصر به صورت هماهنگ استفاده می شود.

نسبت طلایی یا میانگین بالای یک تبلیغ چای لیپتون که نقطه کانونی را به نمایش می گذارد.

تکنیک های سایت تبلیغات برند
تکنیک های سایت تبلیغات برند

4.نقطه کانونی

تعیین نقطه کانونی به اندازه انتخاب رنگ و تایپوگرافی مهم است. بیننده باید مکانی روشن برای نگاه کردن به آن داشته باشد زیرا پیام تبلیغات را جذب می کند.

دستیابی به یک نقطه کانونی می تواند به روش های مختلفی انجام شود. قانون یک سوم و میانگین طلایی در واقع دو ابزار مفید برای کمک به ایجاد یک نقطه کانونی موفق هستند.

ازدیگر تکنیک های سایت تبلیغات برند برای استقرار در یک نقطه کانونی عبارتند از:

فوکوس انتخابی: نقطه کانونی را متمرکز و پس‌زمینه را تار نگه دارید یا برعکس.

نوردهی: مناطق تاریک و روشن را در یک تصویر دستکاری کنید تا نقطه کانونی برجسته شود.

منبع نور: نقطه کانونی را منحصراً روشن کنید.

هنگامی که دو نقطه کانونی وجود دارد، می توانید اصول گشتالت را برای دستیابی به تعادل خوب به کار ببرید. تبلیغات ساده زیر دارای نقاط کانونی قوی هستند که در آن حروف پاک می شوند.

5.مسیر بصری

مانند نقطه کانونی، مسیر بصری تکنیکی است که نگاه بیننده را به یک عنصر خاص می برد. در این صورت بیننده را به سفری در محتوا می برد.

وقتی کسی به هر نوع گرافیک بصری نگاه می کند، خواه یک تبلیغ باشد، یک صفحه در مجله، یک وب سایت یا یک صفحه فرود، یک مسیر بصری را دنبال می کند.

وقتی در مورد مسیرهای بصری صحبت می کنیم، دو شکل قابل توجه وجود دارد. اولی یک شکل Z است که در آن نگاه از بالا سمت چپ شروع می‌شود، به سمت راست حرکت می‌کند، سپس به صورت مورب به چپ و پایین برمی‌گردد و دوباره به سمت راست حرکت می‌کند.

شکل بصری دوم F است. F شبیه به Z است، اما به جای بازگشت به سمت چپ در یک مورب پایین، از خطی پیروی می کند که شبیه نحوه خواندن یک بلوک متن است.

6.ترکیب تایپوگرافی

یکی دیگر از تکنیک های سایت تبلیغات برند بصری استفاده از تایپوگرافی است. تقریباً هر تبلیغ بصری دارای یک عنصر تایپوگرافیک است.

تعادل بین بصری و تیپ بسیار مهم است. تایپوگرافی، که بیشتر به عنوان فونت شناخته می شود ، یک هدف دوگانه دارد – به تصویر کشیدن پیام در کلمات و در عین حال جذابیت بصری.

ترکیب فونت های مورد استفاده را جفت کردن فونت می گویند و می تواند یک طرح را ایجاد یا شکسته کند. رنگ کلمات و حروف باید با پس زمینه تعادل داشته باشد تا همه چیز مکمل یکدیگر باشد.

برخی از تکنیک‌های تایپوگرافی شامل دستکاری حروف برای شبیه‌سازی اشکال یا قرار دادن بافت درون حروف است.

در برخی موارد، مانند تبلیغات فیس بوک ، میزان تایپ و کلمات استفاده شده بسیار مهم است. الگوریتم فیس بوک در تبلیغاتی که ارسال می شود، نسبت متن به تصویر مشخصی را می پذیرد.

سازندگان باید توجه داشته باشند که چه مقدار متن را شامل می‌شوند، و مطمئن شوند که بصری آن‌ها پیام را بدون ارسال متن بیش از حد برای فیس‌بوک ارسال می‌کند.

اما در تبلیغات سنتی، تایپوگرافی می تواند به عنوان عنصر اصلی استفاده شود. به عنوان مثال این تبلیغ Cadbury را در نظر بگیرید. محصولی که آنها می فروشند در مقایسه بسیار کوچک است.

تکنیک های سایت تبلیغات برند
تکنیک های سایت تبلیغات برند

7.تکرار

تکنیک تکرار یکی از تکنیک های سایت تبلیغات برند در ارتباط با استراتژی بازاریابی می باشد.

در اینجا راه هایی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید:

یک تبلیغ تلویزیونی را بارها در روز در کانال های مختلف پخش کنید.

همین آگهی را بفرستید تا در تعدادی از مجلات موجود در طاقچه شما چاپ شود.

همین تبلیغ را در بیلبوردهای مختلف در سطح شهر، کشور یا بین المللی قرار دهید.

تبلیغات دیجیتال ایجاد کنید و آنها را به تبلیغات Google یا رسانه هایی مانند Mediavine ارسال کنید.

با چاپ دارایی های برند خود، حجم زیادی از کالاهای تجاری را ایجاد و توزیع کنید.

نسخه های مختلفی از یک تبلیغ را با شخصیت ها، وضعیت بدن و غیره متفاوت بسازید.

تعداد دفعاتی را که اجازه می دهید همان تبلیغ فیس بوک ظاهر شود را افزایش دهید.

تکنیک تکرار برای محصولات جدید یا کمپین های جدید برای افزایش آگاهی از برند بهترین کار را دارد. خوب است که در ابتدا از تکرار برای بیرون آوردن کلمه استفاده کنید، سپس می توان آن را کاهش داد تا مشتری خود را خسته نکنید. تکرار زیاد می تواند تاثیر منفی داشته باشد. 

تبلیغ رنو در زیر چهار گرافیک را نشان می دهد که یک مفهوم را تکرار می کنند اما با شکلی متفاوت از این تکنیک تبلیغاتی بهره می برند.

8.زبان بدن

تعداد زیادی از دارایی های تبلیغات بصری شامل افراد در آنها می شود. هم در گرافیک ویدئویی و هم در گرافیک استاتیک، زبان بدن شخص – یا افراد – بسیار مهم است.

اعتماد به نفس، دانش، موفقیت و احساسات مختلف دیگر را می توان از طریق زبان بدن فرد تجسم کرد.

زبان بدن یک زبان غیرکلامی است که فرد با نحوه ایستادن، نشستن، لبخند زدن و حرکت خود منتقل می کند. این که آیا شخص در گرافیک یک مدل، یک بازیگر، یک حرفه ای مشهور، یک فرد معمولی یا حتی یک شخصیت انیمیشنی باشد – نحوه حرکت یا ایستادن آنها مهم است.

مراحل رسیدن به زبان بدن صحیح در یک تبلیغ قبل از طراحی شروع می شود. مدیران خلاق برای تعیین پیام صحیح با مشتری کار می کنند.

گام بعدی این است که برای یافتن فردی که زبان بدن مورد نظر خود را به بهترین شکل منتقل می کند، تماس بازیگری برقرار کنید. در طول فیلمبرداری، به بازیگر یا مدل راهنمایی داده می شود تا به اثر مورد نظر برسد.

تبلیغ مک دونالد زیر فقط از زبان بدن برای رساندن پیام خدمات 24 ساعته خود استفاده می کند و یک تبلیغ جذاب ایجاد می کند که قطعا شما را به خمیازه می کشاند.

9.نگاه مستقیم

در ادامه ،زبان بدن، یکی دیگر از تکنیک های سایت تبلیغات برند است که بیشتر می بینیم ومربوط به چشم است. نگاه مستقیم زمانی است که کسی مستقیماً در چشمان شما نگاه می کند بدون اینکه به دور نگاه کند.

این تکنیک از شیوه های هیپنوتیزم وام گرفته شده است. نام رسمی آن «تکنیک القای نگاه» است و هدف آن این است که افراد را فقط با نگاه شدید به آنها احساس کنند. این یک تکنیک تبلیغاتی بسیار موثر است!

دیدن تکنیک نگاه مستقیم که در تبلیغات مجلات برای ساعت‌های مچی و عطر استفاده می‌شود، معمول است. شخصیت‌های این فیلم‌ها معمولاً افراد مشهور هستند، به‌ویژه آنهایی که مصرف‌کنندگان آن‌ها را بسیار خوش‌تیپ، زیبا یا ارزش غم خوردن می‌دانند.

10.نگاه سه ربع

یکی دیگر از تکنیک های مرتبط با شخصیت، نگاه سه ربعی است. نگاه را می توان در هر جهت به سمت داخل یا خارج استفاده کرد. جهت بستگی به این دارد که پیام باید چه باشد.

مثال اول می‌تواند حس «نگاه کردن» به موقعیتی را ایجاد کند که بیننده واقعاً بخشی از آن نیست. این تکنیک در ویدیو بسیار رایج است. نگاه سه ربع رو به جلو برای یک تصویر ثابت که می خواهد حس شگفتی را منتقل کند، مناسب تر است.

تکنیک های سایت تبلیغات برند
تکنیک های سایت تبلیغات برند

11.نقطه نظر

این مورد ازتکنیک های سایت تبلیغات برند راهی است برای نشان دادن یک عمل به گونه ای که گویی بیننده در حال انجام یا تجربه آن است. این تکنیکی است که بیشتر در تبلیغات ویدیویی استفاده می شود.

سطوح مختلفی برای تکنیک نقطه نظر وجود دارد. دوربین را می توان در سطح چشم – یا خیلی نزدیک به آن – به دستگاه SteadyCam متصل کرد که باعث می شود فیلم ضبط شده طبیعی باشد و بیننده در صحنه باشد.

دوربین های GoPro

کلاه ایمنی در ورزش های ماجراجویی متصل می شوند، یکی دیگر از روش های رایج استفاده از این تکنیک است. سپس از این فیلم برای تبلیغات رسانه های اجتماعی یا ویدیوهای الهام بخش طولانی تر استفاده می شود. RedBull و GoPro در این تکنیک متخصص هستند.

حتی اگر ویدیوهای آنها دقیقاً شبیه تبلیغات RedBull یا GoPro نباشد، آنها سبک زندگی را می فروشند.

12.پشت صحنه

یک راه خوب برای دستیابی به مشتریان این است که به آنها نشان دهید درون یک شرکت چگونه کار می کند. از طریق رسانه های اجتماعی، یک برند می تواند تصاویر و ویدیوهای خلاقانه پشت صحنه را به کاربران و دنبال کنندگان خود نشان دهد.

اینها می‌توانند عکس‌های اعضای تیمی باشند که در دفتر کار می‌کنند یا یک تور ویدیویی که در آن همه محصولاتی را ایجاد می‌کنند که مشتریان دوست دارند. پشت صحنه به عنوان یک تکنیک تبلیغاتی بصری می تواند بسیار مفید باشد تا کاربران احساس کنند با برند ارتباط دارند.

یکی دیگر از ایده های خوب پشت صحنه این است که به یک کارمند با نفوذ اجازه دهید یک کانال رسانه اجتماعی را “تسخیر” کند. این یک تکنیک اینفلوئنسر بازاریابی داخلی عالی است.

کارمندی که مسئولیت را بر عهده می گیرد می تواند عکس ها، فیلم ها یا گرافیک های ایجاد شده با حساب تیم Visme و کیت برند شرکت را پست کند. آژانس های تبلیغاتی گاهی اوقات این خدمات را ارائه می دهند و به چند کارمند آموزش می دهند که چگونه آن را به درستی انجام دهند.

مصرف کنندگان از صداقت یک کمپین پشت صحنه قدردانی می کنند. این به این دلیل است که آنها می توانند با کارهایی که تیم هر روز انجام می دهد ارتباط برقرار کنند، درست مانند کارهای خود. بازاریابی شخصی می تواند راه طولانی را برای هر دو بازار B2B و B2C انجام دهد.

13.اتحادیه

برخی از تکنیک های سایت تبلیغات برند بیشتر بر روانشناسی متکی هستند. چنین موردی در مورد تکنیک تداعی که “بازاریابی انجمنی” نیز نامیده می شود، وجود دارد.

فرض این است که تصاویر موجود در گرافیک تداعی هایی را برای بیننده ایجاد می کند. این تداعی ها می تواند احساسات، ایده ها، مکان ها یا نوستالژی باشد.

برای موفقیت آمیز بودن بازاریابی انجمنی، قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه انجمن چه خواهد بود، باید کمی تحقیق انجام شود تا شناخت عمیقی از اینکه مصرف کننده کیست وجود داشته باشد.

به عنوان مثال، صابون دست ضد باکتری ممکن است از صحنه‌هایی استفاده کند که بچه‌ها بیرون در گل و لای بازی می‌کنند و کثیف می‌شوند، اما سرگرمی زیادی دارند. این موضوع باعث ایجاد این ارتباط می شود که کثیف شدن بچه ها اشکالی ندارد – تا زمانی که بعد از آن بتوانند دست های خود را با صابون بشویند.

محصولات لوکس

یکی دیگر از کاربردهای رایج تکنیک تداعی، محصولات لوکس است. مصرف کنندگان به این باور می رسند که با یک ساعت مچی فانتزی، زندگی آنها پر زرق و برق و پر از تجملات، سفر با جت های شخصی و نوشیدن شامپاین خواهد بود.

هنگامی که این تبلیغات انجمنی به خوبی انجام شوند، بسیار موفق هستند.

این تبلیغ در مورد کارناوال بدون مواد مخدر و الکل یک نمونه عالی نه تنها از تداعی بلکه روانشناسی رنگ، تایپوگرافی و حتی فانتزی است.

بزرگسالان جوان تصویر را به بازی های ویدیویی مرتبط می کنند، و بنابراین تصویر دختری که در لباس خود پرت می کند دیگر منزجر کننده نیست.

14.سمبولیسم

تکنیکی شبیه به تداعی با نمادگرایی سروکار دارد. تکنیک های بازاریابی بصری که از نمادگرایی در پیام خود استفاده می کنند، به استفاده از استعاره ها و تشبیهات نیاز دارند. اینها ابزارهای ادبی هستند که برای مقایسه و اشارات استفاده می شوند.

15.آنتروپومرفیسم

صحبت کردن با M&M و بادام زمینی با عصا نتیجه تکنیک تبلیغاتی انسان شناسی است. این تاکتیک تماماً در مورد تبدیل یک جسم بی جان به موجودی است که می تواند حرکت کند، صحبت کند، راه برود یا حتی آواز بخواند.

وقتی تبلیغاتی با استفاده از این سبک موفقیت آمیز باشد، برندها اغلب برای فروش یا تقدیم با این شخصیت معامله می کنند. اگر این شخصیت توسط مصرف کننده پذیرفته شود، در نهایت می تواند به یک نام آشنا تبدیل شود.

16.درخواست عاطفی

جذابیت عاطفی یکی از موثرترین تکنیک های بازاریابی است. مخاطب هدف تقریباً هر کسی است که احساسات دارد. تبلیغات تلویزیونی اغلب از این تاکتیک استفاده می کنند.

فوق العاده احساسی “Hallmark Commercial” یک مثال عالی است. کمپین‌های موفقی که از جذابیت عاطفی استفاده می‌کنند همچنین بر نمادگرایی، تداعی و تکنیک‌های داستان‌گویی پیچیده برای تأثیرگذاری بر احساسات عمیق در بیننده تکیه می‌کنند.

برای اینکه این تکنیک تبلیغاتی کار کند، برند باید واقعاً مصرف کننده خود را بشناسد. تیم بازاریابی باید امیدها و رویاها و همچنین ترس ها و نیازهای مخاطبان هدف خود را درک کند.

با استفاده از تکنیک های داستان گویی، آنها می توانند به هر یک از مشتریان یا مشتریان بالقوه خود احساس کنند که می توانند با داستان ارتباط برقرار کنند.

در سال‌های اخیر، تبلیغات تلویزیونی تایلندی نیز به دلیل جذابیت عاطفی خود در سراسر جهان شناخته شده است. برخی از نمونه‌های آن داستانی احساسی را روایت می‌کنند و فقط محصول را در انتها به نمایش می‌گذارند.

تکنیک های سایت تبلیغات برند
تکنیک های سایت تبلیغات برند

17.فشار واگن

یکی دیگر از تکنیک های سایت تبلیغات برند انسان محور، فشار دادن باند واگن است. با نوشتن متقاعد کننده و جمله بندی مناسب، یک برند سعی می کند مصرف کننده را متقاعد کند که همه قبلاً محصول را دارند و آنها از دست داده اند.

این تکنیک به شدت بر تاکتیک روانشناختی به نام FOMO یا گوش دادن به آن تکیه دارد . هنر متقاعدسازی یک تکنیک خلاقانه رایج برای فشار دادن واگن است. شعارهایی که به طرز ماهرانه ای حک شده اند تاکتیک های بسیار موفقی برای این تکنیک هستند.

شرکت های MLM و شرکت های هرمی از این تکنیک به طور منظم استفاده می کنند. هرشرکتی سعی می کند مشتری جدید را متقاعد کند که محصول را از دست داده است، زندگی آنها بهتر خواهد شد، که همسایه آنها قبلاً از آن استفاده می کند.

اگر زیاده روی شود، فشار دادن واگن نیز می تواند تأثیر منفی مشابه تکرار داشته باشد.

18.داستان سرایی

همانطور که دیدیم، روش های تبلیغاتی زیادی وجود دارد که برندها برای ارائه محصولات خود در معرض دید مردم استفاده می کنند. اما هیچ کدام را نمی توان با قدرت داستان گویی مقایسه کرد.

یک کمپین تبلیغاتی نه تنها باید احساس نیاز به محصول را برانگیزد، بلکه باید داستانی را بیان کند که مصرف کنندگان بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. از لحاظ فنی، داستان سرایی بر بسیاری از دیگر تکنیک های سایت تبلیغات برند که در این مقاله ذکر شده است، متکی است.

داستان سرایی برای نسل‌ها در رسانه‌های سنتی مورد استفاده قرار گرفته است و احتمالاً بارها و بارها آن را دیده‌اید. این یک تکنیک آزمایش شده و آزمایش شده است.

یک برند می تواند یک داستان را به روش های مختلف بیان کند. می تواند از تاریخچه منشأ خود استفاده کند یا از تعاملات واقعی با مشتری الهام بگیرد. یک برند نیز می تواند بدون هیچ کلمه ای، فقط با موسیقی و تصاویر مناسب داستانی را تعریف کند.

این آگهی تلویزیونی برای Lacoste دارای یک قوس داستانی عالی است که در آن شخصیت‌های اصلی در طول اعصار با یکدیگر تعامل دارند، در حالی که همیشه Lacoste را به تن دارند.

19.اثبات اجتماعی

استفاده از اثبات اجتماعی به عنوان یک تکنیک بیشتر برای تکنیک های سایت تبلیغات برند آنلاین است، اگرچه می توان از آن در چاپ نیز تا حدی استفاده کرد.

اینفلوئنسر مارکتینگ و تایید یک راه عالی برای بازاریابی با اثبات اجتماعی است. آنها تقریباً بازاریابی را برای برند انجام می دهند، و به قول خودشان، محصول را به دنبال کنندگان خود توصیه می کنند.

نوع دیگری از اثبات اجتماعی، مطالعات موردی مشتری است . اینها مقالاتی هستند که در وبلاگ برند منتشر شده اند و در آن نشان می دهند که چگونه یک فرد واقعی از محصول خود با موفقیت استفاده می کند.

نشان‌های اجتماعی همچنین یک راه بصری عالی برای افزودن اثبات اجتماعی به تبلیغات نمایشی، خبرنامه ایمیل، پوستر یا بروشور هستند.

گواهی های مشتری نیز به عنوان اثبات اجتماعی در نظر گرفته می شود. اینها را می‌توان در یک وب‌سایت در بخش توصیفات گنجاند یا می‌توان آن‌ها را در یک آگهی ویدیویی در مقیاس کامل بازآفرینی کرد.

20.فانتزی

مشابه تکنیک تداعی، استفاده از فانتزی یک منبع روانشناختی قدرتمند هنگام ایجاد تبلیغات بصری است.

فانتزی مورد علاقه بسیاری از مصرف کنندگان در سراسر جهان این است که تک شاخ ها رنگین کمان را مدفوع می کنند. نمونه های دیگر تبلیغات تلویزیونی یا تبلیغات چاپی با الهام از فیلم هایی مانند ارباب حلقه ها یا جنگ ستارگان هستند.

تبلیغات الهام گرفته از فانتزی برای مصرف کنندگانی که به فیلم ها و کتاب های فانتزی علاقه دارند، هدایت می شود. با انتخاب این تکنیک، برند اثری ماندگار بر جای می گذارد. این تاکتیک برای تبلیغاتی که کودکان یا بزرگسالان را هدف قرار می دهند به همان اندازه کار می کند.

21.انیمیشن و موشن گرافیک

استفاده از انیمیشن و موشن گرافیک به سرعت فضای تبلیغاتی را از تبلیغات دیجیتال گرفته تا تبلیغات در فضای باز را اشغال می کند.

انیمیشن به تصاویری مربوط می شود که به جای فیلمبرداری با شخصیت های انسانی متحرک هستند. این نسخه متحرک یک تصویر است. یک موشن گرافیک کمی متفاوت است زیرا یک تکنیک داستان سرایی نیست، بلکه بیشتر یک توضیح یا لهجه بصری است.

هر دو در تبلیغات کوتاهی که در ابتدای ویدیوهای YouTube یا داخل برنامه‌ها با خریدهای درون‌برنامه دیده می‌شوند، استفاده می‌شوند. این تکنیک خیلی سریع توجه بیننده را به خود جلب می کند و می تواند بسیار موفق باشد.

این تبلیغات تلویزیونی متحرک برای کوکی‌های Oreo خاطره‌انگیز، سرگرم‌کننده و کاملاً موفق است.

سعی کنید ارائه های متحرک را به عنوان تبلیغات دیجیتال در پست های وبلاگ یا وب سایت خود ایجاد کنید. با Visme، می توانید اسلایدشوهای متحرک ایجاد کنید تا داستان برند خود را به نمایش بگذارید.

تکنیک های سایت تبلیغات برند
تکنیک های سایت تبلیغات برند

22.واقعیت مصنوعی

تبلیغات تعاملی با ظهور واقعیت مصنوعی (AR) بسیار محبوب شده است. بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی برنامه‌های واقعیت افزوده را توسعه داده‌اند تا به بینندگان خود اجازه دهند تجربه دست اولی از تنظیمات برنامه داشته باشند.

به این نوع تبلیغات “تبلیغات مخفی” نیز گفته می شود زیرا چیزی را مستقیماً نمی فروشد. در عوض، فروش ایده پشت برند و ایجاد آگاهی است.

نکته ای در موردتکنیک های سایت تبلیغات برند واقعیت مصنوعی

باید به خاطر بسپارید این است که آنها همیشه به یک برنامه برای کار کردن نیاز دارند.برندها با بازاریابی AR خود کاملاً خلاق هستند. به عنوان مثال، تیمبرلند صفحه نمایش هایی با اندازه واقعی را به عنوان پانسمان پنجره خود نصب کرد. برنامه AR قرار بود به مردم نشان دهد با لباس تیمبرلند چگونه ظاهر می شوند.

با گرفتن عکس از کاربر در پنجره، برنامه سپس لباس های مختلف تیمبرلند را به او پوشاند. این یک اتاق تعویض AR با حداقل تلاش مصرف کننده بود.

23.اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی

تکنیک بعدی تبلیغات بصری در لیست استفاده از اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی است که در آن تأثیرگذاران محتوایی را برای اشتراک گذاری ایجاد می کنند.

در برخی موارد، برند می‌تواند دستورالعمل‌ها یا سبک بصری را برای اینفلوئنسر بفرستد تا از آن پیروی کند، در حالی که برندهای دیگر به اینفلوئنسرها اجازه می‌دهند هر طور که می‌خواهند انجام دهند. اینفلوئنسر مارکتینگ همه چیز در مورد صداقت و تماس انسانی است.

اینفلوئنسرها می توانند محصول یک برند را با هدف قرار دادن افرادی که دقیقاً شبیه آنها هستند تبلیغ کنند. آنها می توانند محتوای ویدیویی را با مقایسه یک محصول با یک رقیب ایجاد کنند یا در کانال های رسانه های اجتماعی خود تبلیغ فروش انجام دهند.

در ازای آن، یک برند می‌تواند به اینفلوئنسرها یک حساب کاربری وابسته یا پرداخت به ازای کلیک بدهد، یا با هم روی یک قیمت برای هر پست حمایت شده کار کنند.

همچنین غیرمعمول نیست که یک برند بزرگ با یک فرد واقعی با طرفداران کمی تماس بگیرد تا تأثیرگذار آنها باشد. این‌ها میکرو اینفلوئنسر نامیده می‌شوند و گاهی اوقات می‌توانند حتی بیشتر از حساب‌هایی که میلیون‌ها دنبال کننده دارند، تعامل و موفقیت بیشتری دریافت کنند.

24.تبلیغات ناتمام

یکی دیگر از تکنیک های سایت تبلیغات برند بصری چیزی به نام “تبلیغات ناتمام” است. و در حالی که این در واقع یک تبلیغ ناتمام نیست، به این معنی است که ادعاهای یک آگهی ممکن است اغلب ناتمام به نظر برسند.

این استراتژی اغلب در تبلیغاتی استفاده می‌شود که در آن یک برند ممکن است بگوید محصول یا خدمات آن‌ها برتر از رقبا است، اما در واقع دلیل یا چگونگی آن را به طور خاص توضیح نمی‌دهند.

25.رشوه

در حالی که تکنیک تبلیغات رشوه ممکن است کمی لزج به نظر برسد، احتمالاً بیشتر از آنچه فکر می کنید آن را در عمل مشاهده می کنید.

این استراتژی به سادگی با ارائه یک چیز اضافی برای شیرین کردن معامله، بیننده را ترغیب می کند تا محصول خود را بخرد، چه «یکی بخرید یکی بگیرید» یا «20 درصد تخفیف برای خریدهای بالای 100 دلار» یا حتی «ارسال رایگان»

نوبت شماست

دنیای تبلیغات بصری با گسترش دیجیتال به طور تصاعدی در حال رشد است. اما تکنیک های تبلیغاتی مانند روانشناسی رنگ و نگاه مستقیم همیشه تاکتیک های مهمی هستند که باید به خاطر بسپارید.

تکنیک های تبلیغات بصری که انتخاب می کنید تا حد زیادی به پیامی که می خواهید منتقل کنید بستگی دارد. هنگام ایجاد گرافیک خود، آن را ساده نگه دارید و همیشه به مصرف کننده خود فکر کنید.

اگر به دنبال ایجاد تأثیر بیشتر با تبلیغات تلویزیونی یا برنامه های AR ویژه طراحی شده هستید، با یک طراح حرفه ای که در مورد همه این تکنیک های سایت تبلیغات برند می داند تماس بگیرید.

visme

اگر به دنبال ابزاری برای ایجاد گرافیک تبلیغاتی خود هستید، Visme می تواند به شما کمک کند. شما می توانید هر نوع گرافیک بصری را با استفاده از مجموعه قالب ها، فونت های رایگان، گرافیک و موارد دیگر ایجاد کنید.

محتوای زیبا و جذاب ایجاد کنید که مخاطبان شما دوستش خواهند داشت.

قانون یک سوم و میانگین طلایی را شرح دهید؟

قانون یک سوم و میانگین طلایی ابزارهای بصری هستند که به طراحان کمک می کنند تا عناصر را به گونه ای در فضا قرار دهند که از نظر بصری جذاب باشد.

منظور از جفت کردن فونت چیست؟

ترکیب فونت های مورد استفاده را جفت کردن فونت می گویند و می تواند یک طرح را ایجاد یا شکسته کند. رنگ کلمات و حروف باید با پس زمینه تعادل داشته باشد تا همه چیز مکمل یکدیگر باشد.

تبلیغات ناتمام به چه معناست؟

یکی دیگر از تکنیک های سایت تبلیغات برند بصری چیزی به نام “تبلیغات ناتمام” است. و در حالی که این در واقع یک تبلیغ ناتمام نیست، به این معنی است که ادعاهای یک آگهی ممکن است اغلب ناتمام به نظر برسند.این استراتژی اغلب در تبلیغاتی استفاده می‌شود که در آن یک برند ممکن است بگوید محصول یا خدمات آن‌ها برتر از رقبا است، اما در واقع دلیل یا چگونگی آن را به طور خاص توضیح نمی‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *