تم سایت تبلیغات پربازدید

تم سایت تبلیغات پربازدید

اگر می‌خواهید وب‌سایتی ایجاد کنید که در آن شما یا بازدیدکنندگانتان بتوانید لیست‌ها و آگهی‌ها را منتشر کنید، این مجموعه از بهترین تم سایت تبلیغات پربازدید مضامین آگهی‌های طبقه‌بندی شده وردپرس گزینه‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد

اهمیت تم سایت تبلیغات پربازدید

با الگوهای بسیار متنوعی که می‌توانید از بین آن ها انتخاب کنید، صرف نظر از اینکه چه نوع آگهی‌ها و فهرست‌هایی را می‌خواهید در وب‌سایت خود قرار دهید، مطمئناً موضوعی با طراحی مناسب در اینجا پیدا خواهید کرد.

علاوه بر طراحی های شیک این تم ها، همه آن ها دارای ویژگی های مفید زیادی هستند که به موفقیت وب سایت تبلیغاتی وردپرس شما کمک می کند.

حتی اگر محتوای از پیش ساخته شده بسیار حرفه ای به نظر می رسد، شما محدود به استفاده از این تم ها نیستید. بسیاری از آن ها شامل ابزارهای صفحه ساز هستند تا به شما در سفارشی کردن محتوای آزمایشی کمک کنند، در حالی که بقیه از افزونه های ویرایشگر محتوای پیشرو برای وردپرس پشتیبانی می کنند.

بنابراین، اگر تمی با نسخه نمایشی که مناسب پروژه شما باشد، پیدا نکردید، انجام تغییرات لازم برای شما سخت نیست.

بررسی تم سایت تبلیغات پربازدید

به لطف تم سایت تبلیغات پربازدید طبقه بندی شده وردپرس که در این مجموعه یافت می شود، ایجاد این نوع وب سایت هرگز آسان تر نبوده است.

1.تم Classiads

Classiads  دارای طراحی مدرن و شیک است که آن را به یک انتخاب عالی برای فروش یا تبلیغات تقریباً هر نوع کالا تبدیل می کند.

با  Classiads، به لطف ادغام نقشه های گوگل، حتی می توانید لیست های خود را بر اساس مکان مرتب کنید، با نشانگرهای روی نقشه که برای انتقال هر آیتم فهرست شده به بازدیدکنندگان استفاده می شود.

اگر انتخاب کنید که ویژگی موقعیت جغرافیایی را فعال کنید، به بازدیدکنندگان شما به طور خودکار مواردی که از نظر فیزیکی به آنها نزدیک‌تر هستند نشان داده می‌شوند تا تجربه کاربرپسندتری داشته باشند.

وقتی نوبت به کسب درآمد از وب سایت طبقه بندی شده شما می رسد،Classiads  ایجاد چند طرح قیمت گذاری را آسان می کند که هر کدام مجموعه ای از ویژگی های خاص خود را دارند. پرداخت‌ها از طریق پی پال جمع‌آوری می‌شوند و به شما روشی ساده برای مدیریت وب‌سایت و کسب درآمد از آن می‌دهند.

این موضوع همچنین امکان تعدیل محتوایی را که به سایت اضافه شده است را ارائه می دهد و همچنین قادر است ابتدا تغییراتی را که در محتوای موجود در سایت شما ایجاد می شود قبل از انتشار آن تعدیل کند.

اگر در حال ساخت یک پلتفرم تبلیغات طبقه بندی شده آنلاین هستید، تم وردپرس Classiads شامل تمام ویژگی هایی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، همه در یک بسته بسیار جذاب گرد هم آمده اند.

2. تم Classima

Classima دارای پنج طرح بندی صفحه اصلی است تا گزینه های زیادی را برای وب سایت طبقه بندی شده وردپرس خود در اختیار شما قرار دهد. همه دموها با استاندارد بالا طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما ظاهری قابل اعتماد و معتبر دارد.

علاوه بر نسخه‌های نمایشی سایت طبقه‌بندی‌شده استانداردتر، می‌توانید از این موضوع برای افزودن یک جزء عضویت به وب‌سایت خود استفاده کنید، با این گزینه که از کاربران برای دسترسی به آگهی‌های خود هزینه دریافت کنید. سایر گزینه‌های کسب درآمد شامل نمایش تبلیغات در اطراف وب‌سایت شما و گرفتن هزینه یکباره از کاربران برای انتشار یک فهرست طبقه‌بندی شده است.

عملکرد طبقه بندی شده Classima از طریق پلاگین ممتاز Classifieds Listing Pro و افزونه Store Memberships Pro بدون هزینه اضافی ارائه می شود. با در اختیار داشتن این ابزارها، باید همه چیزهایی را که برای راه اندازی سایت جدید آگهی های خود نیاز دارید داشته باشید.

وقتی صحبت از سفارشی سازی قالب هایی می شود که این موضوع را تشکیل می دهند، می توانید از ویرایشگر وردپرس یا افزونه صفحه ساز Elementor پشتیبانی شده استفاده کنید. علاوه بر استفاده از ویرایشگرها برای سفارشی کردن سایت خود، همچنین می توانید بسیاری از جنبه های فهرست آگهی های خود را از طریق کنترل پنل گزینه های تم قدرتمند تنظیم کنید.

اگر به دنبال یک تم طبقه بندی شده وردپرس با طراحی بسیار مدرن هستید، Classima  سخت است.

تم سایت تبلیغات پربازدید
تم سایت تبلیغات پربازدید

3. تم Brikk

Brikk یک فهرست و موضوع فهرست برای ایجاد وب سایت های تبلیغات طبقه بندی شده است.

این تم دارای ظاهر و سبکی همه کاره است که آن را برای طیف وسیعی از لیست ها و وب سایت های تبلیغات طبقه بندی شده مناسب می کند.

چه بخواهید تبلیغاتی برای محل اقامت، مکان های دیدنی یا تقریباً هر کسب و کار یا خدمات دیگری که فکرش را بکنید نمایش دهید، Brikk باید به خوبی کار کند.

برای کمک به سازماندهی تبلیغات خود و نمایش آنها به روش صحیح، Brikk یک سیستم خوب برای مدیریت فیلدها و طبقه بندی های سفارشی دارد.

فرم های جلویی قابل ویرایش پذیرش لیست ها را در قالبی که می خواهید آسان می کند. سایر ویژگی‌ها، مانند قالب‌های داشبورد حساب کاربری شیک، سیستم اعلان‌ها و ابزار پیام‌رسانی چت، همگی برای کمک به وب‌سایت آگهی‌های طبقه‌بندی‌شده شما برای ارائه یک تجربه کاربری حرفه‌ای ترکیب می‌شوند.

Brikk  یک تم تبلیغات طبقه بندی شده بسیار همه کاره است که می تواند به روش های مختلف اجرا شود.

4. تم Listivo

Listivo یک تم وردپرس برای تبلیغات طبقه بندی شده و دایرکتوری است.

از آنجایی که Listivo به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان انعطاف پذیر باشد، می توانید از این موضوع برای ایجاد طیف گسترده ای از وب سایت های تبلیغات طبقه بندی شده استفاده کنید.

اگرچه دموهای زیادی با Listivo دریافت نمی کنید، اما آن ها بسیار خنثی هستند. این دموها باید برای انتشار تقریباً هر نوع لیست یا آگهی مناسب باشند. هنگامی که یکی از دموها را وارد کردید، می‌توانید با استفاده از افزونه سازنده صفحه Elementor پشتیبانی شده، شخصی‌سازی آن را شروع کنید.

برای اطمینان از اینکه می‌توانید فراتر از آنچه که معمولاً با Elementor ممکن است بروید، Listivo  با تعداد زیادی ماژول سفارشی برای Elementor ارائه می‌شود که به شما کمک می‌کند عناصر مختلف زیادی را به صفحه خود اضافه کنید.

Listivo همچنین اضافه کردن فیلدهای سفارشی جدید به لیست های خود و اصلاح موارد موجود را آسان می کند. به همین دلیل، کنترل دقیق اطلاعات یا داده هایی که در مورد هر فهرست در وب سایت شما وجود دارد، آسان است.

Listivo دارای برخی از ویژگی های قدرتمند برای راه اندازی یک سایت تبلیغات طبقه بندی شده سفارشی است.

5. تم Classiera

Classiera ایجاد شده است تا به شما کمک کند تا یک وب‌سایت آگهی دهی یا فهرست بندی با وردپرس بسازید، که بیش از 15 طرح صفحه اصلی برای انتخاب وجود دارد.

برای اینکه لیست‌های وب‌سایت شما واقعاً از رقبا متمایز شوند، Classiera به شما امکان می‌دهد فهرست‌های ویدیویی ایجاد کنید که به اعضای شما روش مؤثرتری برای تبلیغ کسب‌وکار، محصول یا خدمات خود در وب‌سایت شما می‌دهد. همچنین به لطف ادغام نقشه های گوگل، اضافه کردن نقشه های تعاملی به لیست های خود آسان است.

وقتی نوبت به افزودن لیست به وب‌سایت شما می‌رسد، Classiera  از فرم‌های ارسال اولیه استفاده می‌کند که فرآیند ارسال فهرست را ساده می‌کند. اگر قصد دارید با دریافت هزینه از کاربران خود برای افزودن لیست، از وب سایت خود درآمد کسب کنید، این موضوع گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

از طریق تنظیمات، می‌توانید طرح‌های رایگان را با ارتقاهای ممتاز ایجاد کنید یا همه برنامه‌های خود را گزینه‌های پولی قرار دهید.

Classiera  دارای طراحی بسیار مدرن و شیک است که به وب سایت آگهی های شما و لیست های آن ظاهری حرفه ای می دهد.

6. تم AdForest

AdForest دارای بیش از 25 طرح بندی صفحه اصلی از پیش تعریف شده است که می توانید برای وب سایت طبقه بندی شده وردپرس خود انتخاب کنید.

این تم به راحتی سفارشی می شود. به لطف تنظیمات و گزینه های  AdForest، باید بتوانید دقیقاً نحوه سازماندهی سایت خود و تبلیغات و لیست های آن را مشخص کنید.

این که آیا می خواهید به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید در جایگاه های تبلیغاتی شما پیشنهاد قیمت بدهند، از ارزهای متعدد پشتیبانی کنند یا از سیستم پیام رسانی استفاده کنند، در AdForest کاملاً به شما بستگی دارد.

از طریق ادغام  WooCommerce، همچنین می توانید سایت خود را طوری تنظیم کنید که مستقیماً از کاربران پرداخت ها را دریافت کند.

تم سایت تبلیغات پربازدید
تم سایت تبلیغات پربازدید

از دیگر ویژگی‌های مفیدی که می‌توانید با این موضوع استفاده کنید، می‌توان به ابزار جستجوی شعاع اشاره کرد که به بازدیدکنندگان شما کمک می‌کند تا فهرست‌های نزدیک به خود را پیدا کنند و یک برنامه اندروید اختیاری برای تبلیغ مؤثرتر وب‌سایت شما برای کاربران تلفن همراه است. همچنین این گزینه را دارید که لاگین های اجتماعی را فعال کنید تا ثبت نام بازدیدکنندگان خود را با استفاده از حساب های فیس بوک و گوگل آسان تر کنید.

اگر به دنبال یک تم وردپرس دارای ویژگی های طبقه بندی شده با طرح های مختلف برای انتخاب هستید، حتما AdForest را بررسی کنید.

7. تم ClassiPress

ClassiPress توسط AppThemes طراحی شده است. این موضوع دارای یک صفحه اصلی کاملاً قابل تنظیم است، با دو طرح بندی گنجانده شده برای انتخاب، و پنج طرح رنگی مختلف.

همچنین مجموعه ای عالی از تم های کودکانه برای ClassiPress وجود دارد که به شما امکان می دهد از عملکرد عالی آن استفاده کنید اما ظاهر و احساس سایت خود را کاملاً تغییر می دهد.

وقتی نوبت به کسب درآمد از وب سایت طبقه بندی شده شما می رسد، گزینه هایی با این موضوع کم نیست. می‌توانید چندین ماژول قیمت‌گذاری را براساس سه گزینه اصلی کسب درآمد ایجاد کنید: نرخ ثابت، درصد یا بر اساس دسته.

در این سه گزینه، می‌توانید نرخ‌های خود را تعیین کنید و بسته به سطح انتخابی کاربران، تصمیم بگیرید که کدام ویژگی‌ها را دریافت می‌کنند. با ClassiPress همچنین گزینه ای برای ایجاد بسته های عضویت وجود دارد که به شما انعطاف بیشتری می دهد.

این تم یک گزینه پر از ویژگی است که می توانید از آن استفاده کنید یا به راحتی آن را برای ایجاد یک وب سایت طبقه بندی شده با وردپرس سفارشی کنید.

8. تم Vehica

Vehica موضوعی برای ایجاد یک پلتفرم تبلیغات طبقه بندی شده متمرکز بر خودرو است. به لطف تعدادی دمو شیک، Vehica  باید همه چیزهایی را که برای شروع انتشار آگهی های طبقه بندی شده مربوط به وسایل نقلیه در سایت خود نیاز دارید، داشته باشد.

چه اتومبیل، لوازم جانبی وسیله نقلیه یا هر نوع لیست دیگری در این زمینه که می خواهید در وب سایت خود نمایش دهید، Vehica گزینه خوبی است.

اگر می‌خواهید ببینید که Vehica دقیقاً چه کاری می‌تواند انجام دهد، می‌توانید با استفاده از Vehica یک سایت نمایشی خصوصی رایگان راه‌اندازی کنید که به شما امکان می‌دهد عملکرد این موضوع را بررسی کنید.

اگر می خواهید بدانید که آیا یک موضوع قبل از پرداخت هزینه، عملکرد مناسبی برای پروژه شما دارد یا خیر، مطمئناً این پیشنهاد جذاب خواهد بود.

Vehica  پشتیبانی خوبی از Elementor و فیلدهای سفارشی دارد تا به شما در شخصی سازی سایت کمک کند.

9. تم Adifier

Adifier یک تم وردپرس پر از ویژگی است که می تواند برای ایجاد تقریباً هر نوع وب سایت طبقه بندی شده استفاده شود. این تم نه تنها دارای انتخاب خوبی از قالب های متنوع است، بلکه بسیار قابل تنظیم است و تقریباً برای هر نوع پروژه ای قابل تنظیم است.

یکی دیگر از دلایل خوب برای در نظر گرفتن  Adifier، گزینه های فراوان پرداخت یا کسب درآمد است. با استفاده از این موضوع، وب‌سایت شما را می‌توان به گونه‌ای پیکربندی کرد که به روش‌های مختلف پرداخت‌ها را از کاربران شما جمع‌آوری کند.

به عنوان مثال، می توانید برای ارسال یک فهرست، هزینه ای از مخاطبان خود دریافت کنید. یا می‌توانید به آن‌ها اجازه دهید فهرست‌های ارسالی را به صورت رایگان ارائه کنند، اما به‌روزرسانی‌های پولی را به آن‌ها ارائه دهید، از جمله اینکه ارسال‌شان را به فهرستی ویژه تبدیل کنید یا عناصر اضافی را به فهرست خود اضافه کنید، مانند یک نقشه تعاملی یا یک گالری تصویر.

همچنین می‌توانید گزینه‌های اشتراکی را ارائه دهید که پرداخت‌ها را به صورت مکرر برای دسترسی مداوم به خدمات شما جمع‌آوری می‌کند. روش‌های جمع‌آوری پرداخت‌ها نیز با پشتیبانی از همه درگاه‌های پرداخت اصلی و پردازشگرها کم نیستند.

دیگر ویژگی های مفید Adifier شامل امکان وارد کردن لیست ها در قالب XML یا CSV است که به شما راهی سریع برای پر کردن سایت خود با تبلیغات طبقه بندی شده و همچنین یک سیستم پیام رسانی می دهد که به کاربران شما امکان می دهد به راحتی از طریق سایت شما با یکدیگر تماس بگیرند.

تم سایت تبلیغات پربازدید
تم سایت تبلیغات پربازدید

10. تم reveal

Reveal یک تم وردپرس تبلیغاتی با تمرکز بر کسب و کار است که هفت دموی مختلف و قالب های مختلف را ارائه می دهد و راه اندازی سایت شما را آسان می کند.

Reveal  که برای نمایش تبلیغات طبقه بندی شده مربوط به مشاغل محلی و آنلاین طراحی شده است، برای به اشتراک گذاشتن جزئیات رستوران ها، جاذبه های گردشگری و فرصت های املاک و مستغلات ایده آل است.

بسته به اینکه کدام یک از دموهای Reveal را انتخاب می‌کنید، فهرست راهنمای شما می‌تواند حول یک نقشه تعاملی ساخته شود که مکان کسب‌وکارهای فیزیکی را نشان می‌دهد، یا یک طراحی مبتنی بر فهرست‌بندی که برای تبلیغ تبلیغات از موجودیت‌های آنلاین مناسب‌تر است.

Reveal همچنین چندین الگو برای صفحات لیست شما دارد که تضمین می کند می توانید هر آگهی طبقه بندی شده را به بهترین شکل ممکن نمایش دهید. از آنجایی که این تم بسیار قابل تنظیم است، می‌توانید ویژگی‌های نسخه‌های نمایشی و قالب‌های مختلف را ترکیب و مطابقت دهید تا یک وب‌سایت آگهی‌های طبقه‌بندی سفارشی بسازید که برای پروژه شما مناسب است.

Reveal با افزونه Elementor کار می‌کند تا کنترل خلاقانه کاملی بر وب‌سایت‌هایتان به شما بدهد.

11. تم Lisfinity

Lisfinity چند نمونه نمایشی بسیار مدرن و شیک برای وب سایت طبقه بندی شده شما دارد. از آنجایی که نسخه های نمایشی متعددی در بسته Lisfinity وجود دارد، می توانید انتخاب خوبی از صفحه اصلی و دیگر طرح بندی های محتوا داشته باشید.

از آنجایی که Lisfinity بسیار قابل تنظیم است، می‌توانید دقیقاً محتوایی که در لیست‌های شما نمایش داده می‌شود، ظاهر قالب‌های صفحه و نحوه عملکرد ابزار جستجوی قدرتمند را کنترل کنید. همه اینها به شما کنترل زیادی بر نحوه ظاهر و عملکرد پورتال شما می دهد و Lisfinity را برای افرادی که نیازهای سفارشی و منحصر به فرد بیشتری دارند ایده آل می کند.

یکی دیگر از عناصر بسیار مفید نسخه ی نمایشی Lisfinity، پنل نحوه کار است. این بخش به شما فرصتی می دهد تا مراحل کلیدی مربوط به استفاده از تابلوی آگهی های طبقه بندی شده خود از جمله ثبت نام و ارسال آگهی را نمایش دهید.

سایر عناصر در طرح‌بندی صفحه اصلی نسخه آزمایشی شامل پانل بررسی برای نمایش بازخورد کاربران، بخش شرکا که می‌تواند برای نمایش جزئیات مارک‌ها یا شرکت‌هایی که در سایت شما فهرست شده‌اند و تبلیغات تبلیغاتی که کاربران برای آن هزینه پرداخت کرده‌اند، استفاده شود. در قسمت جلوی سایت خود در معرض دید بیشتری قرار بگیرید.

Lisfinity گزینه های زیادی برای کسب درآمد نیز دارد که طیف وسیعی از راه ها را برای کسب درآمد از سایت به شما ارائه می دهد.

12. تم Classifieds

Classifieds یک بسته وردپرس هدفمند از Templatic است که به شما امکان می‌دهد یک وب‌سایت کاملاً کارآمد برای فهرست کردن آگهی‌ها بسازید. این در بالای چارچوب دایرکتوری، همچنین از Templatic اجرا می‌شود و به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی‌ها و عملکرد آن محصول، همراه با ویژگی‌های اضافی مورد نیاز برای اجرا و مدیریت یک وب‌سایت طبقه‌بندی‌شده را می‌دهد.

از آنجایی که اجرای یک وب‌سایت آگهی‌دهی می‌تواند راهی عالی برای کسب درآمد آنلاین باشد، موضوع Classifieds شامل تعدادی از گزینه‌های کسب درآمد برای کمک به وب‌سایت شما برای درآمدزایی است. این شامل امکان پرداخت هزینه برای انتشار فهرست‌های فردی، و همچنین ایجاد بسته‌های قیمتی که فهرست‌های متعدد را پوشش می‌دهد، می‌شود.

همچنین می‌توانید ارتقاهای پولی، مانند فهرست‌های ویژه یا فعال کردن امکان ارسال یک فهرست واحد در دسته‌های مختلف برای افزایش قرار گرفتن، ارائه دهید. ادغام PayPal به صورت استاندارد ارائه می‌شود، بنابراین می‌توانید پرداخت‌ها را با استفاده از این سرویس محبوب پردازش کنید یا از افزونه‌های پردازشگر پرداخت موجود انتخاب کنید.

همچنین طیف گسترده ای از افزونه های دیگر برای این موضوع وجود دارد که واقعاً به شما امکان می دهد دامنه وب سایت خود را گسترش دهید. در حالی که Classifieds کاملاً خارج از جعبه کار می کند، اگر نیازهای شما در آینده افزایش یابد، تعدادی گزینه از پیش ساخته شده آماده نصب هستند تا وب سایت شما حتی مفیدتر شود.

تم سایت تبلیغات پربازدید
تم سایت تبلیغات پربازدید

Classifieds یک طراحی ساده اما موثر را با مجموعه ای عالی از ویژگی ها ترکیب می کند که می تواند با ارتقاهای اختیاری موجود گسترش یابد.

اهمیت تم سایت تبلیغات پربازدید را بنویسید؟

با الگوهای بسیار متنوعی که می‌توانید از بین آن ها انتخاب کنید، صرف نظر از اینکه چه نوع آگهی‌ها و فهرست‌هایی را می‌خواهید در وب‌سایت خود قرار دهید، مطمئناً موضوعی با طراحی مناسب در اینجا پیدا خواهید کرد.
علاوه بر طراحی های شیک این تم ها، همه آن ها دارای ویژگی های مفید زیادی هستند که به موفقیت وب سایت تبلیغاتی وردپرس شما کمک می کند.

ویژگی های تم Classiads را نام بگویید؟

Classiads  دارای طراحی مدرن و شیک است که آن را به یک انتخاب عالی برای فروش یا تبلیغات تقریباً هر نوع کالا تبدیل می کند.
با  Classiads، به لطف ادغام نقشه های گوگل، حتی می توانید لیست های خود را بر اساس مکان مرتب کنید، با نشانگرهای روی نقشه که برای انتقال هر آیتم فهرست شده به بازدیدکنندگان استفاده می شود.

نحوه تنظیم تم Lisfinity را بنویسید؟

از آنجایی که Lisfinity بسیار قابل تنظیم است، می‌توانید دقیقاً محتوایی که در لیست‌های شما نمایش داده می‌شود، ظاهر قالب‌های صفحه و نحوه عملکرد ابزار جستجوی قدرتمند را کنترل کنید. همه اینها به شما کنترل زیادی بر نحوه ظاهر و عملکرد پورتال شما می دهد و Lisfinity را برای افرادی که نیازهای سفارشی و منحصر به فرد بیشتری دارند ایده آل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *