دسته بندی تم سایت تبلیغات

دسته بندی تم سایت تبلیغات

در این مقاله مجموعه ای جامع از بهترین مضامین دسته بندی تم سایت تبلیغات وردپرس برای آگهی های طبقه بندی شده عمومی، خودرو و سایر فهرست ها را جمع آوری کرده ایم

اهمیت دسته بندی تم سایت تبلیغات

آیا می خواهید یک وب سایت مانند Craigslist بسازید، اکنون می توانید آن را به سرعت (بدون تلاش) با هر یک از موضوعات زیر انجام دهید.

یک مرکز آنلاین ایجاد کنید که قوانین و مقررات شما را بدون اتلاف وقت با استفاده از سیستم عامل های شخص ثالث دنبال کند.

اکنون زمان مناسبی است که از فهرست دسته بندی تم سایت تبلیغات یکی را انتخاب کنید و همه چیز را به سطح بعدی ببرید.

بررسی دسته بندی تم سایت تبلیغات

در این دسته بندی سعی کرده ایم بهترین دسته بندی تم سایت تبلیغات را گردآوری کنیم.

1.تم Classima

اگر به دنبال تبلیغات همه جانبه و همه کاره طبقه بندی شده وردپرس و تم دایرکتوری هستید،Classima  بهترین گزینه شماست.

وقتی می‌توانید از چیدمان‌ها، عناصر و مؤلفه‌های مختلفی که Classima روی میز آورده است لذت ببرید، نیازی به شروع کار از ابتدا ندارید.

به لطف صفحه ساز کشیدن و رها کردن Elementor ، لازم نیست بدانید چگونه کدنویسی کنید و همچنان در ساخت یک صفحه با Classima موفق باشید.

سایر موارد Classima شامل جستجوی پیشرفته، انواع تبلیغات متعدد، بررسی، رتبه‌بندی، فیلدهای سفارشی نامحدود و چندین گزینه پرداخت مختلف است.

چه بخواهید یک طاقچه یا یک پلتفرم دایرکتوری عمومی ایجاد کنید، می توانید هر دو آن ها را با استفاده از Classima انجام دهید.

2. تم Classify

Classify یک تم مدرن وردپرس است که به صورت سفارشی برای وب سایت های تبلیغات طبقه بندی شده ساخته شده است. از چارچوب معروف Redux استفاده می کند که باعث می شود سفارشی سازی بازی کودکانه شود.

علاوه بر این، پانل گزینه های تم قابل درک آن به شما کنترل مطلق بر سفارشی سازی می دهد. Classify دارای یک ارسال فهرست جلویی با کاربری آسان است و به شما امکان می دهد طرح های عضویت را در وب سایت تبلیغات طبقه بندی شده خود ایجاد کنید.

Classify همچنین شامل Google Maps و پشتیبانی موقعیت جغرافیایی می شود تا به کاربران شما کمک کند تا آدرس یک کسب و کار فهرست شده را بیابند.

این تم از افزونه های کاربردی مانند  WooCommerce، bbPress، WPML  و غیره پشتیبانی می کند. همچنین با تمام مرورگرهای وب اصلی سازگار است و برای SEO بهینه شده است.

3. تم ClassiAds

ClassiAds یک تم وردپرس برای تبلیغات طبقه بندی شده کامل است که نیازی به تجربه ندارد. می‌توانید با مجموعه‌ای بیش از 20 دمو و هزاران طرح‌بندی داخلی عملی، مانند یک قهرمان، روی پروژه خود کار کنید. علاوه بر آن، شما همچنین می توانید ClassiAds را سفارشی کنید.

ویژگی های دیگر گزینه های کسب درآمد، درگاه های پرداخت مختلف، ورود به سیستم اجتماعی،Slider Revolution  و پشتیبانی کامل از RTL است.

با ادغام نقشه های گوگل، می توانید نمای خیابان و شعاع و انواع دیگر نتایج جستجوهای روی نقشه را نیز ارائه دهید.

4. تم ListingPro

ListingPro یک دایرکتوری و قالب جستجوی وردپرس با طراحی قوی و در عین حال شیک است. رنگ‌های نامحدود، قیمت‌های سفارشی و طرح‌بندی‌های شبکه‌ای را ارائه می‌دهد.

مکان های فیزیکی را با استفاده از ویژگی ادغام نقشه های گوگل به راحتی تعیین کنید. ListingPro به شما امکان می دهد از معاملات ویژه مانند ورودی های گواهینامه و تست کاربر 1 به 1 در زمان واقعی استفاده کنید.

حتی صفحات پرسش و پاسخ برای مشتریان در دسترس است. ListingPro مبتنی بر بوت استرپ است و دارای یک کد تمیز است که باعث می شود کارها به خوبی اجرا شوند.

دارای پیشرفته ترین سیستم جستجویی است که می توانید به آن فکر کنید، با فیلترها و جستجوگرهای هوشمند. حتی با بخش های بررسی و رتبه بندی برای ارائه بازخورد به مشتریان ارائه می شود.

ListingPro یک وب سایت جستجوی مدرن آنلاین است که جایگزین صفحات زرد می شود.

دسته بندی تم سایت تبلیغات
دسته بندی تم سایت تبلیغات

5. تم Adifier

Adifier یک تم دایرکتوری طبقه بندی شده وردپرس با 14 نسخه نمایشی است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

انجام هر گونه ترفند سفارشی سازی با Adifier به لطف استفاده آسان آن ساده است. این به شما امکان می دهد یک پلتفرم خاص یا عمومی برای تبلیغات طبقه بندی شده سریع و قابل اعتماد با تمام عناصر و برنامه های افزودنی ایجاد کنید.

با  Adifier، می توانید از کاربران برای ارسال تبلیغات هزینه کنید یا آن را کاملا رایگان کنید. علاوه بر این، می توانید بسته های مختلف ایجاد کنید و فیلدهای سفارشی را در هر دسته ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید از مکان‌های Google، پیام‌رسانی چت، نظرات و جستجوی پیشرفته استفاده کنید. گزینه‌ها با Adifier تقریباً نامحدود هستند، بنابراین مطمئن شوید که بیشترین بهره را از آن می‌برید.

6. تم UrbanGo

راه اندازی پلتفرم دایرکتوری طبقه بندی شده شما در عصر حاضر آسان تر از همیشه است. برای مثال، دایرکتوری وردپرس UrbanGo  و تم لیست را در دست بگیرید و در حال حاضر اکثر کارها برای شما انجام شده است. وقتی می توانید با یک موضوع در زمان زیادی صرفه جویی کنید، نیازی به شروع از صفر نیست.

با UrbanGo همراه می شوید، لمس شخصی خود را اضافه می کنید و می توانید زنده و آماده انتشار سریع این خبر باشید.

لیست های قابل تنظیم، داشبورد کاربر، جستجوی پیشرفته مفید، نقشه های گوگل، فرم های ورود و ثبت نام، و بسیاری موارد دیگر مواردی هستند که پس از ورود به دنیای UrbanGo به آن ها دسترسی خواهید داشت. با UrbanGo و مقیاس بالاتر و فراتر، همه چیز را تمیز، مدرن و حرفه ای نگه دارید.

7. تم DWT Listing

DWT Listing یک تم قدرتمند طبقه بندی شده وردپرس با مجموعه ای بیش از 20 دموهای دیدنی است. می‌توانید یک فهرست عمومی بسازید یا به یک مکان خاص بروید، مانند سالن زیبایی، وسایل، حیوانات خانگی، آموزش و رویدادها.

علاوه بر این، اگر چیزی کاملاً متفاوت در ذهن دارید، می توانید آن را نیز انجام دهید. فهرست DWT برای استفاده آسان، همه کاره و قابل تنظیم برای ساختن پلتفرم دقیق است.

فهرست DWT یک راه حل همه کاره برای ایجاد هر فهرست تجاری است. جستجوی هوشمند، تبلیغات، فیلتر کردن تبلیغات بر اساس مکان، و نظرات و رتبه‌بندی‌ها را ارائه می‌دهد.

جریان خود را دنبال کنید، چیدمان را بهبود ببخشید و چیز جدیدی را به توده‌ها ارائه دهید که به نفع آنها باشد.

8. تم Lisfinity

Lisfinity یک تم وردپرس طبقه بندی شده است که برای مبتدیان مناسب است اما برای حرفه ای ها نیز عالی است. این یک ابزار انعطاف پذیر و قابل گسترش است که برای پلتفرم های تبلیغاتی خاص و طبقه بندی شده عمومی کار می کند.

فرآیند را با مواد آماده شروع کنید، اما فراموش نکنید که Lisfinity را مطابق خواسته های خود تغییر دهید. شما می توانید آن را بدون کار کد نویسی انجام دهید.

سازگاری  WooCommerce، نمایه‌های برتر، درآمدهای خرد، تبلیغات، نمایش‌های چند مفهومی، Lisfinity  تمامی این موارد را ارائه می‌دهد.

با مراجعه به پیش‌نمایش دمو زنده آن، مطمئن شوید که Lisfinity را در عمل تجربه می‌کنید. به خاطر داشته باشید که حتی می‌توانید Google Ads  را نیز اضافه کنید و جریان درآمد دیگری را اضافه کنید.

9. تم Motodeal

Motodeal یک تم وردپرس انحصاری برای صنعت خودرو است که برای ساخت وب سایت های فروشنده و طبقه بندی شده ایده آل است. با مجموعه ای از بیش از 10 نسخه نمایشی خانگی،بیش از 30 صفحه داخلی و بیش از 200 بلوک، همه چیز را آماده کرده اید و آماده خروج از جعبه هستید.

علاوه بر این، با  Elementor، Motodeal  آزادی خلاقانه کامل را باز می کند. بررسی، مقایسه، ماشین‌حساب مالی، سبک‌های منو ، توصیفات، سرصفحه‌ها و پاورقی‌ها ، Motodeal  چیزی را از دست نمی‌دهد.

شما همه چیز لازم را برای شروع کار روی پروژه خود بدون ساختن چیزی از ابتدا پیدا خواهید کرد. با ابزار قدرتمندی که تفاوت فوری ایجاد می کند در زمان و انرژی صرفه جویی کنید.

دسته بندی تم سایت تبلیغات
دسته بندی تم سایت تبلیغات

10. تم Brikk

Brikk یک تم وردپرس برای فهرست ها است. مهم نیست که دوست دارید وارد چه صنعتی شوید، با  Brikk، می توانید آن را به بهترین نحو انجام دهید.

حتی اگر تجربه ای در ساخت وب سایت ندارید، Brikk اینجاست تا به شما در درک آن کمک کند. همچنین در صورت کمک اضافی، اسناد و پشتیبانی دریافت خواهید کرد.

Brikk همچنین با تمام دستگاه ها و پلتفرم های محبوب مانند سایر ابزارهای موجود در این لیست مطابقت دارد.

وب سایت شما یک تجربه درجه یک را به هر کاربر ارائه می دهد. برخی از تخصص‌ها عبارتند از اعلان‌ها ، چت ، فهرست‌های نزدیک، طرح‌های قیمت‌گذاری و اقدامات فهرست‌بندی قابل تنظیم است.

11. تم Listeo

ساختن یک وب سایت دایرکتوری با Listeo بسیار راحت است. حتی اگر اولین بارتان هست و همه این ها برای شما تازگی دارد، با Listeo  شاهد اتفاقات جادویی خواهید بود.

Listeo یک تجربه بدون کد و فقط با درگ اند دراپ ارائه می دهد که شما را به حرکت در می آورد. اما ابتدا، تمام دموهای از پیش تعریف شده را مرور کنید و دمویی را انتخاب کنید که با پروژه شما هماهنگی بیشتری دارد.

می‌توانید از Listeo برای اجاره، خدمات و رویدادها استفاده کنید و یک تجربه رزرو آنلاین راحت ارائه دهید. سیستم تعبیه شده، اجرای سریع بدون انجام هیچ کاری را تضمین می کند.

Listeo با ارائه دهندگان نقشه های مختلف سازگار است، کاملاً قابل درآمدزایی است و مملو از غذاهای عالی است. این همه چیز را تکان می دهد، بنابراین نیازی نیست که به دنبال افزونه یا چیزهای دیگر باشید.

12. تم Cityo

با مجموعه ای از 5 طرح خیره کننده صفحه اصلی، Cityo یک تم وردپرس فهرست بندی و فهرستی قابل توجه برای پلتفرم های آنلاین خاص و عمومی است. (شما آزادی خلاقانه را برای تنظیم دقیق Cityo با Elementor باز می کنید.)

شهرها، املاک و مستغلات ، اجاره خودرو، رویدادها، بله، می توانید از Cityo برای پروژه های مختلف استفاده کنید. در بیشتر موارد، می‌توانید از Cityo خارج از جعبه استفاده کنید، فقط آن را به آرامی ویرایش کنید و آن را با محتوا و جزئیات سفارشی خود پر کنید.

همچنین دارای جستجوی پیشرفته، انیمیشن های روان، سازنده هدر و پاورقی، Slider Revolution  و پشتیبانی RTL است. طراحی برای سرعت و سئو نیز بهینه شده است.

13. تم Jobify

جامعه ای از کارفرمایان و کارمندان بالقوه ایجاد کنید. ایجاد یک وب‌سایت فهرست مشاغل هرگز با Jobify آسان‌تر نبوده است.

این موضوع دارای یک ارسال کاملاً کاربردی برای کارفرمایان برای ارسال مشاغل خالی خود است. همچنین، این موضوع درگاه های پرداخت امن را با گزینه های مختلف پرداخت برای کارت های اعتباری، پی پال و غیره یکپارچه کرده است.

علاوه بر این، اتوماسیون کامل کل فرآیند پرداخت و تأیید با این موضوع آسان است.

علاوه بر این، می توانید کیفیت وب سایت خود را با قرار دادن موارد ارسالی در حد اعتدال حفظ کنید. این امر به ویژه برای تابلوهای کار رایگان مورد استقبال قرار می گیرد.

در نهایت،Jobify  دارای گزینه های فیلترینگ پیشرفته بر اساس موقعیت شغلی، مهارت ها، حقوق و غیره است.

انتخاب بهترین انواع تبلیغات برای وردپرس

ایجاد یک جریان درآمد آنلاین می تواند برای موفقیت وب سایت وردپرس شما بسیار مهم باشد. علیرغم افزایش اخیر محبوبیت بسیاری از نرم‌افزارها و خدمات مسدودکننده تبلیغات، تبلیغات وب‌سایت همچنان بهترین روش برای شماست تا حداقل هزینه‌های عملیاتی را پوشش دهید.

طیف گسترده ای از انواع مختلف تبلیغات برای وب سایت وردپرسی شما وجود دارد که می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید که هر کدام مجموعه ای از مزایای خاص خود را دارند. خوشبختانه برای کاربران وردپرس، پیاده سازی گزینه های تبلیغاتی مختلف در وب سایت وردپرس شما آسان است. بیایید آن ها را با جزئیات بررسی کنیم.

دسته بندی تم سایت تبلیغات
دسته بندی تم سایت تبلیغات

انتخاب نوع تبلیغ مناسب

انتخاب نوع تبلیغات مناسب برای وب سایت وردپرسی شما می تواند تأثیر چشمگیری بر درآمد شما داشته باشد. از سوی دیگر، اجرای یک نوع تبلیغات اشتباه می تواند به شانس شما برای به حداکثر رساندن سود آسیب برساند. اکنون اجازه دهید به سرعت نگاهی به چهار نوع رایج و محبوب تبلیغاتی بیندازیم که هر کسی می تواند در وب سایت وردپرس خود قرار دهد.

1.پرداخت به ازای هر کلیک تبلیغات

تبلیغات هزینه به ازای کلیک که اغلب به عنوان تبلیغات هزینه به ازای هر اقدام (CPA) نیز شناخته می شود، ساده ترین نوع تبلیغاتی هستند که می توانید در وب سایت وردپرس خود پیاده سازی کنید. این نوع تبلیغات معمولاً نرخ پرداخت بالایی را بر اساس هر کلیک (یا هر اقدام ) ارائه می دهند و معمولاً باید از یک مجموعه کاملاً دقیق از قوانین اجرایی تبعیت کنند (مثلاً برای جلوگیری از تقلب در کلیک).

2. تبلیغات هزینه به ازای نمایش

نرخ پرداخت تبلیغات هزینه به ازای (هزار) نمایش عموماً در مقایسه با تبلیغات CPC کمتر است، زیرا برای پرداخت به شما نیازی به اقدامی از سوی کاربر ندارد.

به ازای هر 1000 نمایش  Mile در لاتین، که شناسه CPM را ایجاد می کند هزینه کمی به شما پرداخت می شود، که آنها را به گزینه ای عالی برای وب سایت های وردپرسی که از حجم بالایی از ترافیک برخوردار هستند تبدیل می کند.

با این حال، تبدیل شدن به یک ناشر تبلیغات CPM معمولاً با فرآیند پذیرش کمی بیشتر همراه است. الزامات سختگیرانه با توجه به سطح ترافیک شما باید رعایت شود تا وب سایت وردپرس شما برای پذیرش در اکثر شبکه های اصلی تبلیغات CPM در نظر گرفته شود.

شرکت‌های ذکر شده در اینجا نیز تنها نمونه‌هایی از چند شبکه محبوب هستند و تعداد بیشتری نیز وجود دارد، اکثر آنها کمپین‌های CPC و CPM را ارائه می‌دهند.

3. تبلیغات شبکه های وابسته

درآمد بازاریابی وابسته از طریق شبکه های وابسته می تواند یک نوع تبلیغات قابل اعتماد و طولانی مدت باشد که می تواند نتایج عالی ایجاد کند.

پیوستن وب سایت خود به یک شبکه مناسب بر اساس جایگاه و محتوای وب سایت شما، راهی عالی برای ارائه محصولات و پیشنهادات مرتبط به بازدیدکنندگان وب سایت شما است.

صرف نظر از سطح ترافیک شما، اگر بازدیدکنندگان شما احتمالاً روی تبلیغات مربوطه کلیک می کنند، بازاریابی وابسته می تواند یک روش عالی برای افزایش درآمد شما باشد.

اگر عاقلانه اجرا شود، تبلیغات وابسته نسبت به بسیاری از اشکال دیگر تبلیغات (مثلاً تبلیغات پاپ‌آپ ) به مراتب کمتر مداخله‌جویی می‌کنند و به طور کلی بیشتر مورد پذیرش بازدیدکنندگان قرار می‌گیرند.

اما درست مانند پست های حمایت شده در وب سایت شما، مهم است که شفاف باشید تا اعتماد مخاطبان ارزشمند خود را به خطر نیندازید.

این بدان معناست که برای جلوگیری از تضاد منافع، به شدت توصیه می شود زمانی که برای پیوندهای وابسته یا پست های حمایت شده در سایت خود پول دریافت می کنید شفاف باشید.

نتیجه گیری: انتخاب بهترین انواع تبلیغات در بین دسته بندی تم سایت تبلیغات

پیاده سازی تبلیغات در وب سایت وردپرس شما کار آسانی است که هر کسی بدون توجه به تجربه خود می تواند انجام دهد. استفاده از افزونه‌ها این کار را حتی بیشتر ساده‌تر می‌کند و به شما امکان می‌دهد تبلیغات خود را تقریباً در هر جایی که دوست دارید قرار دهید، صرف نظر از اینکه از چه موضوعی استفاده می‌کنید.

با این حال، به عنوان مثال، برخی از تم های وردپرس به عنوان قالب وردپرس مجله MH ما در حال حاضر چندین بخش ویجت را ارائه می دهند که می توانید از آن ها برای نمایش آسان تبلیغات، بنرها در مکان های مختلف وب سایت خود استفاده کنید.

دسته بندی تم سایت تبلیغات
دسته بندی تم سایت تبلیغات

مهمترین انتخابی که باید انجام دهید، انتخاب راه حل تبلیغاتی مناسب است که برای محتوا و مخاطبان شما بهترین باشد. به عنوان مثال، اگر وب سایت شما فقط ترافیک حداقلی دریافت می کند ، نباید کمپین CPM را در نظر بگیرید. برای انتخاب استراتژی تبلیغاتی مناسب که مناسب مخاطبان هدف و ترافیک کلی وب سایت شما باشد، فکر و ملاحظه دقیقی لازم است.

اهمیت دسته بندی تم سایت تبلیغات را بنویسید؟

آیا می خواهید یک وب سایت مانند Craigslist بسازید، اکنون می توانید آن را به سرعت (بدون تلاش) با هر یک از موضوعات زیر انجام دهید.
یک مرکز آنلاین ایجاد کنید که قوانین و مقررات شما را بدون اتلاف وقت با استفاده از سیستم عامل های شخص ثالث دنبال کند.
اکنون زمان مناسبی است که از فهرست دسته بندی تم سایت تبلیغات یکی را انتخاب کنید و همه چیز را به سطح بعدی ببرید.

نحوه انتخاب بهترین انواع تبلیغات برای وردپرس را بنویسید؟

ایجاد یک جریان درآمد آنلاین می تواند برای موفقیت وب سایت وردپرس شما بسیار مهم باشد. علیرغم افزایش اخیر محبوبیت بسیاری از نرم‌افزارها و خدمات مسدودکننده تبلیغات، تبلیغات وب‌سایت همچنان بهترین روش برای شماست تا حداقل هزینه‌های عملیاتی را پوشش دهید.

روش تبلیغاتی پرداخت به ازای هر کلیک تبلیغات به چه صورت است؟

تبلیغات هزینه به ازای کلیک که اغلب به عنوان تبلیغات هزینه به ازای هر اقدام (CPA) نیز شناخته می شود، ساده ترین نوع تبلیغاتی هستند که می توانید در وب سایت وردپرس خود پیاده سازی کنید. این نوع تبلیغات معمولاً نرخ پرداخت بالایی را بر اساس هر کلیک (یا هر اقدام ) ارائه می دهند و معمولاً باید از یک مجموعه کاملاً دقیق از قوانین اجرایی تبعیت کنند (مثلاً برای جلوگیری از تقلب در کلیک).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *