نکات قالب سایت تبلیغات

نکات قالب سایت تبلیغات

امروزه تبلیغات آنلاین در فضای بسیار رقابتی قرار دارد و موفقیت در آن برای بسیاری از کسب و کار ها به یک چالش سخت تبدیل شده است. رعایت نکات قالب سایت تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار است و تبلیغات های آنلاین زیادی وجود دارد که به دلیل رعایت نکردن این نکات با شکست مواجه شده اند.

روش های بازاریابی و نکات قالب سایت تبلیغات

شما در حال شروع یک سرمایه گذاری جدید هستید و زمان آن رسیده که مشتریان را به صفحه مجازی خود بیاورید. شما یک وب سایت جدید ایجاد کردید، محتوای جالب زیادی اضافه کردید، عکس ها و فیلم های زیبایی آپلود کردید و اکنون منتظر هستید. اما اکنون زمان آن نیست که رویکرد نشستن و تماشا را در پیش بگیرید. برای اینکه وب سایت خود را در معرض دید مشتریان بالقوه قرار دهید، باید کمی زحمت بکشید. به عبارت دیگر، زمان آن رسیده است که در بازاریابی وب سایت شرکت کنید تا شرکت خود را به مخاطبان جدید معرفی کنید. بازاریابی وب سایت نوع خاصی از استراتژی بازاریابی با هدف اصلی افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما است که به آن ترافیک وب سایت شما می گویند. تلاش شما باید در جهت جذب مشتریان احتمالی باشد که واقعاً به آنچه شما ارائه می دهید علاقه مند هستند. در اینجا، ما شما را با برخی از مؤثرترین روش‌های بازاریابی وب‌سایت و نکات قالب سایت تبلیغات آشنا می‌کنیم تا بتوانید بهترین روش‌ها را برای کسب و کار خود انتخاب کرده و دنبال کنید.

هر تاکتیک بازاریابی وب سایت مزایای منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این چند گزینه یکی از موفق ترین و سودآورترین ها برای کسب و کارهایی مانند شما هستند که به دنبال گسترش دامنه خود هستند.

 • 1.بهینه سازی موتور جستجو
 • 2. تبلیغات به ازای هر کلیک
 • 3. بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • 4.بازاریابی ایمیلی
 • 5. تولید محتوا
 • 6. هدف گذاری مجدد

1. موثر ترین گزینه نکات قالب سایت تبلیغات: بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی برای موتورهای جستجو هنر بهبود نحوه و زمان ظاهر شدن وب سایت شما در مقابل مشتریان بالقوه هنگام جستجوی عباراتی است که به آنها کلمات کلیدی مرتبط با محصول یا خدمات شما گفته می شود. این تاکتیک بازاریابی وب سایت که اغلب به اختصار SEO نامیده می شود، یک تاکتیک بسیار موثر است، اگرچه می تواند تلاش های زیادی را با هم تداخل داشته باشد، همچنین کمی صبر و زمان برای پیشرفت کردن در آن نیاز دارد. سئو با بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) کمی متفاوت است؛ بازایابی موتور های جستجو اصطلاحی است که شامل تبلیغات پولی به عنوان بخشی از کمپین برای افزایش دید در موتورهای جستجو می شود.

در سئو، می توانید کارهای لازم را به دو دسته اصلی تقسیم کنید: سئوی داخلی سایت و سئوی خارج از سایت. سئوی درون سایت که سئوی درون صفحه نیز نامیده می‌شود، کارهایی را که در وب‌سایت خود انجام می‌دهید را پوشش می‌دهد تا خواندن و تجزیه و تحلیل موتورهای جستجو را آسان‌تر کند، مانند نوشتن محتوا. سئوی خارج از سایت که به آن سئوی خارج از صفحه نیز می گویند، فعالیت هایی هستند که در سایر وب سایت ها برای کمک به افزایش دید سایت شما مانند ساخت لینک انجام می شوند.

چه در محل یا خارج از سایت، ده ها مؤلفه برای یک کمپین سئو موفق وجود دارد. برخی از شناخته شده ترین فعالیت ها شامل ایجاد پست های وبلاگ با محتوای آموزنده در وب سایت شما است. این پست‌های وبلاگ باید حول عبارات کلیدی مرتبط با صنعت شما، ایجاد کتابخانه‌ای از پیوندها به وب‌سایت شما از سایر وب‌سایت‌ها و فهرستی طولانی از تنظیمات و ترفندهای کوچک باشد که در طول زمان به میزان زیادی اضافه می‌شوند. با این حال، هنگامی که به قله صعود می کنید، تلاش شما نتیجه می دهد. بیش از 25 درصد از مشتریان بالقوه شما فقط روی اولین پیوندی که در نتایج جستجو می بینند کلیک می کنند!

نکات قالب سایت تبلیغات
نکات قالب سایت تبلیغات

2. تبلیغات به ازای هر کلیک

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) به دسته ای از تبلیغات آنلاین اطلاق می شود که در آن هر بار که مشتری بالقوه روی تبلیغ شما کلیک می کند، هزینه پرداخت می کنید. تبلیغات PPC را در سراسر اینترنت خواهید دید، از جمله در بالای موتورهای جستجو، تبلیغات بنری که در وب سایت های مرتبط با مشتریان بالقوه شما ظاهر می شوند و حتی در بالای صندوق ورودی شما. شما می خواهید شخصی که روی تبلیغ شما کلیک می کند و زمانی که از طریق یک تبلیغ به وب سایت شما می آید، یک اقدام خاص انجام دهد، که پس از انجام آن اقدام، تبدیل نامیده می شود.

برای انجام این کار، ممکن است بخواهید یک صفحه فرود وب سایت ایجاد کنید که به طور خاص برای جمع آوری یک آدرس ایمیل یا تشویق بازدیدکننده برای تماس با شما طراحی شده است. یک سازنده بصری وب سایت فرآیند ساخت صفحه فرود را ساده می کند، اما هنوز هم هنر در ساخت صفحه ای است که با موفقیت بازدیدکنندگان شما را تبدیل کند.

تبلیغات PPC بر روی یک مدل “مناقصه” کار می کند که در آن قیمتی را تعیین می کنید که مایلید به ازای هر کلیک روی تبلیغاتی که آن کلمه کلیدی را هدف قرار می دهد، بپردازید. وقتی مشتری بالقوه شما آن کلمه کلیدی را جستجو می کند، الگوریتمی که پلتفرم تبلیغاتی را اجرا می کند، محاسبه می کند که کدام تبلیغات و به چه ترتیبی به جستجوگر نشان داده شود. اگر مشتری شما روی تبلیغ کلیک کند، شما مبلغی را که برای آن کلمه کلیدی پیشنهاد می کنید، پرداخت می کنید.

برخی از کلیدواژه‌های محبوب‌تر از سایرین گران‌تر هستند و انتخاب دقیق می‌تواند به افزایش بودجه شما کمک کند و در عین حال به مشتریان احتمالی دسترسی پیدا کنید. کلمات کلیدی خود را بر اساس آنچه که مخاطبان شما بیشتر به آن عمل می کنند انتخاب کنید. به عنوان مثال، شما می توانید انتظار داشته باشید که به ازای هر کلیک روی کلمه کلیدی «بیمه» پول زیادی بپردازید، اما کلمه کلیدی «بیمه مستاجر مقرون به صرفه نیویورک» سرنخ های کمتر و در عین حال ارزان تری را به همراه خواهد داشت که احتمال خرید بیمه نامه از طریق آن بسیار بیشتر است.

3. بازاریابی رسانه های اجتماعی

هیچ راه فراری از فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام، تیک تاک و بسیاری دیگر از پلتفرم های رسانه اجتماعی که امروزه در دسترس هستند وجود ندارد و اگر هنگام پیمایش در پست‌ها یا تماشای یک ویدیو متوجه محصول یا خدماتی شده‌اید که به آن اشاره شده است، می‌دانید که بازاریابی رسانه‌های اجتماعی در حال اجرا است. با این حال، مراقب شیوع آن نباشید، زیرا راه‌های اثبات‌شده‌ای برای انجام بازاریابی رسانه‌های اجتماعی وجود دارد.

بازاریابی رسانه های اجتماعی طیف گسترده ای از فعالیت های انجام شده توسط یک برند را برای تبلیغ محصول یا خدمات خود در رسانه های اجتماعی پوشش می دهد. این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • استراتژی رسانه های اجتماعی : چه قصد دارید محتوا را به اشتراک بگذارید، یک مسابقه داشته باشید، با اینفلوئنسرها کار کنید، برای تبلیغات پرداخت کنید یا هر ترکیبی از آنها، همه اینها بخشی از استراتژی رسانه های اجتماعی شما است.
 • ایجاد محتوا : این شامل ایجاد پست‌ها ( از جمله تصاویر گرافیکی، عکس‌ها و حتی ویدیوها) است که همراه با عنوان نوشته شده برای هر پست استفاده می‌شود.
 • استراتژی اینفلوئنسر : اینفلوئنسرها نیروی قدرتمندی در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی هستند که به برندها اجازه می‌دهند محصول یا خدمات خود را مستقیماً به دنبال کنندگان یک کاربر محبوب معرفی کنند. اینفلوئنسرهایی که با آنها کار می کنید می توانند فالوورهای خود را به وب سایت شما هدایت کنند و اغلب آنها را با یک کد تخفیف ویژه جذب می کنند.

4. قدرتمند ترین گزینه نکات قالب سایت تبلیغات: بازاریابی ایمیلی

دسترسی به افراد در صندوق پستی آنها یکی از موثرترین و قدرتمند ترین راه ها برای دسترسی به آنها است. یک مطالعه در سال 2014 نشان داد که بازاریابی ایمیلی می تواند تا 40 برابر موثرتر از سایر رسانه های بازاریابی باشد. در واقع، بسیاری از مشتریان گزارش می‌دهند که از برندهای مورد علاقه خود ایمیل می‌خواهند، چه به این دلیل که آخرین به‌روزرسانی‌ها یا یک کوپن شگفت‌انگیز را می‌خواهند .

موفقیت یک کمپین بازاریابی ایمیلی را می توان به چند روش اندازه گیری کرد، مانند نرخ باز که به شما می گوید چند نفر روی ایمیل کلیک کرده اند، نرخ کلیک که به شما می گوید چند نفر از وب سایت شما از طریق یک لینک در ایمیل شما بازدید کرده اند، و نرخ تبدیل، که نشان می دهد چند نفر پس از ورود به وب سایت شما اقدام مورد نظر را انجام دادند.

نکات قالب سایت تبلیغات
نکات قالب سایت تبلیغات

مزایای بازاریابی ایمیلی چیست؟

 • 1.ایجاد محتوای شخصی سازی شده
 • 2.جمع آوری بازخورد و نظرسنجی
 • 3.بهبود فروش
 • 4..با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید
 • 5.ایجاد ترافیک برای سایت شما
 • 6.ارسال به موقع کمپین ها
 • 7.افزایش سرنخ ها
 • 8.رسیدن به افراد مناسب در زمان مناسب
 • 9.تولید کمپین های مقرون به صرفه
 • 10.ارزش بیشتری برای مخاطبان خود فراهم کنید
 • 11.داشتن یک انجمن برای خود تبلیغی
 • 12.مالکیت رسانه و لیست مخاطبین شما

5. مهم ترین گزینه نکات قالب سایت تبلیغات: تولید محتوا

ارسال محتوای جذاب در وب سایت شما راهی عالی برای معرفی شرکت شما به افراد جدید است. استفاده از وبلاگ خود برای انتشار محتوای جدید با طیف وسیعی از مخاطبان ارزشمند صحبت می کند که ممکن است برای برداشتن گام بعدی به کمی متقاعد کردن نیاز داشته باشند. شما می توانید محتوا را حول چندین ستون ایجاد کنید، از جمله:

 • ارائه اطلاعات عملی در مورد یک موضوع محبوب
 • ارائه یک دیدگاه جدید جالب در مورد یک موضوع در صنعت شما
 • در مورد موضوعات جدید و نوظهور در صنعت خود بحث کنید
 • نشان دادن نحوه استفاده از محصول یا خدمات شما به روشی منحصر به فرد

شما می توانید محتوایی برای کمک به تلاش های سئوی وب سایت خود ایجاد کنید، محتوای رسانه های اجتماعی جذابی را بر اساس وبلاگ های خود ایجاد کنید، اطلاعات ارزشمندی را به کمپین بازاریابی ایمیلی خود اضافه کنید یا رهبری فکری را توسعه دهید تا به شما کمک کند. تولید محتوا بازاریابی وب سایتی است که همچنان ارائه می شود.

6. بهترین گزینه نکات قالب سایت تبلیغات: هدف گذاری مجدد

هدف گذاری مجدد روشی برای دستیابی به مشتریان جدید نیست، اما فرصتی دوباره برای تبدیل بازدیدکنندگان قبلی به مشتری به شما می دهد. یک کمپین هدفمند تبلیغاتی را به افرادی که قبلاً از وب سایت شما بازدید کرده اند ارائه می دهد و سعی می کند آنها را بازگرداند تا در سایت شما اقدام کنند. این نوع تبلیغات با پر کردن یک فرم تماس، دانلود محتوا یا انجام اقدام دیگری، فهرستی از افرادی که قبلاً از سایت شما بازدید کرده‌اند اما تبدیل نشده‌اند، محاسبه می‌کند. هدف گذاری مجدد یکی از بهترین نکات قالب سایت تبلیغات است که می توانید ازز آن استفاده کنید.

نکات قالب سایت تبلیغات
نکات قالب سایت تبلیغات

چگونه بازاریابی وب سایت باعث افزایش ترافیک می شود؟

قبل از شروع ساختن استراتژی خود، مهم است بدانید که چگونه بازاریابی وب سایت برای جذب ترافیک بیشتر طراحی شده است، از جمله:

 • تبلیغات وب سایت مشتریان جدید را هدف قرار می دهد: اگر با یک پایگاه مشتری صحبت می‌کنید، پیام‌های مشابهی را برای گروهی از افرادی که قبلاً از شما خرید کرده‌اند یا هنوز نتوانسته‌اند جهش کنند، تکرار می‌کنید. بازاریابی وب سایت شما می تواند به شما در دستیابی به مشتریان بالقوه جدید کمک کند تا بتوانید بهترین تاثیر اولیه خود را بر روی یک مخاطب جدید داشته باشید.
 • مسیرهای جدیدی را برای مخاطبان باز می کند تا شما را پیدا کنند: مشتری ایده آل شما به روش های مختلف آنلاین با شرکت شما در تماس است. هر یک که یک نقطه تماس نامیده می شود، می تواند فرصتی برای آنها ایجاد کند تا به وب سایت شما بروند و روی آن کلیک کنند. با ایجاد نقاط تماس بیشتر از طریق فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی وب سایت، امکان بازدید بازدیدکنندگان جدید از سایت شما را افزایش می دهید.
 • راه‌های تازه‌ای برای جذب بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد: هر کمپین بازاریابی که انجام می دهید برای هر مشتری بالقوه جذاب نیست. با انجام تاکتیک‌های جدیدی که به استراتژی بازاریابی شما می‌افزایند، می‌توانید چیزی کوچک برای طیف وسیع‌تری از مشتریان بالقوه ارائه دهید.
 • بسیاری از تلاش های بازاریابی وب سایت اهداف مختلفی را دنبال می کنند: حتی اگر تنها یک یا دو مورد از استراتژی های بالا برای شما جذاب باشد، به احتمال زیاد، می توانید از یک تلاش برای اطلاع رسانی، شکل دادن یا حتی هدایت دیگری استفاده کنید. به عنوان مثال، نوشتن محتوایی که رویکرد آینده نگر شما را برای حل مسئله در صنعت شما نشان می دهد، می تواند از یک تلاش برای اطلاع رسانی، شکل دادن یا حتی هدایت دیگری استفاده کند. به عنوان مثال، نوشتن محتوایی که رویکرد آینده‌اندیشانه شما را برای حل مسئله در صنعت شما نشان می‌دهد، می‌تواند به تقویت تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجوی شما نیز کمک کند، اگر محتوا به شیوه‌ای مناسب برای موتور جستجو نوشته شده باشد.

هنگامی که وب سایت شما آماده شد، وقت آن است که دانش بازاریابی جدید خود را به کار بگیرید! این شش نکته بازاریابی وب سایت، از قدرت استراتژی بازاریابی دیجیتال برای افزایش بازدیدکنندگان، کلیک‌ها و تبدیل‌هایی که برای رشد کسب‌وکارتان نیاز دارید، استفاده می‌کند. بسته به صنعت، رقبا و اهداف کسب و کارتان، می توانید انرژی خود را در یک تاکتیک خاص بریزید یا از ترکیب چند تاکتیک برای به حداکثر رساندن شانس خود استفاده کنید. مهم نیست که کدام مسیر برای شما بهترین است، با بازاریابی وب سایت، شما به خوبی در راه آوردن بازدیدکنندگان جدید به سایت خود هستید.

کارهای لازم در سئو به چند دسته تقسیم می شود؟

در سئو، می توانید کارهای لازم را به دو دسته اصلی تقسیم کنید: سئوی داخلی سایت و سئوی خارج از سایت. سئوی درون سایت که سئوی درون صفحه نیز نامیده می‌شود، کارهایی را که در وب‌سایت خود انجام می‌دهید را پوشش می‌دهد تا خواندن و تجزیه و تحلیل موتورهای جستجو را آسان‌تر کند، مانند نوشتن محتوا. سئوی خارج از سایت که به آن سئوی خارج از صفحه نیز می گویند، فعالیت هایی هستند که در سایر وب سایت ها برای کمک به افزایش دید سایت شما مانند ساخت لینک انجام می شوند.

بازاریابی رسانه های اجتماعی چه فعالیت هایی را انجام میدهند؟


استراتژی رسانه های اجتماعی : چه قصد دارید محتوا را به اشتراک بگذارید، یک مسابقه داشته باشید، با اینفلوئنسرها کار کنید، برای تبلیغات پرداخت کنید یا هر ترکیبی از آنها، همه اینها بخشی از استراتژی رسانه های اجتماعی شما است.
ایجاد محتوا : این شامل ایجاد پست‌ها ( از جمله تصاویر گرافیکی، عکس‌ها و حتی ویدیوها) است که همراه با عنوان نوشته شده برای هر پست استفاده می‌شود.
استراتژی اینفلوئنسر : اینفلوئنسرها نیروی قدرتمندی در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی هستند که به برندها اجازه می‌دهند محصول یا خدمات خود را مستقیماً به دنبال کنندگان یک کاربر محبوب معرفی کنند. اینفلوئنسرهایی که با آنها کار می کنید می توانند فالوورهای خود را به وب سایت شما هدایت کنند و اغلب آنها را با یک کد تخفیف ویژه جذب می کنند.

هدف گذاری مجدد چیست؟

هدف گذاری مجدد روشی برای دستیابی به مشتریان جدید نیست، اما فرصتی دوباره برای تبدیل بازدیدکنندگان قبلی به مشتری به شما می دهد. یک کمپین هدفمند تبلیغاتی را به افرادی که قبلاً از وب سایت شما بازدید کرده اند ارائه می دهد و سعی می کند آنها را بازگرداند تا در سایت شما اقدام کنند. این نوع تبلیغات با پر کردن یک فرم تماس، دانلود محتوا یا انجام اقدام دیگری، فهرستی از افرادی که قبلاً از سایت شما بازدید کرده‌اند اما تبدیل نشده‌اند، محاسبه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *