تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

بسیاری از راهنماهای تبلیغاتی، سرمایه گذاری بودجه را برای تبلیغات در فیس بوک، اینستاگرام یا گوگل توصیه می‌کنند. با این حال، شما باید پایه ای برای حضور آنلاین خود بسازید و روی ارتباط سریع و کارآمد با مخاطبان مناسب تمرکز کنید و از تبلیغات رایگان نیز استفاه کنید.

تبلیغات رایگان چیست؟

فروش تشویقی و جذب مشتریان جدید چیزی بیش از انتشار تصاویر در رسانه‌های اجتماعی یا انجام تبلیغات پرداختی است. این یک فرآیند است که می‌توانید با آن نتایج قابل اندازه‌گیری برای کسب‌وکار خود داشته‌باشید. در ادامه، نحوه انجام تبلیغات رایگان برای کسب و کار خود را برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان و فروش در فروشگاه خود می‌آموزید:

میهمان‌نویسی در وبلاگ‌ها:

با نوشتن مقالات مهمان در وبلاگ‌های مرتبط، می‌توانید تعداد بازدیدکنندگان وب‌سایت خود را افزایش دهید و به بهبود بهینه‌سازی موتورهای جستجو کمک کنید.

بررسی محصولات:

به جای انتظار برای بررسی محصولات شما توسط دیگران، می‌توانید با کمک یک کمپین مطبوعاتی هدفمند، فرآیند را آغاز کنید.

گردآوری نظرات متخصصانه:

با جستجوی متخصصان در یک حوزه و خواهش از آنها برای ارائه مشارکت‌هایی برای وبلاگ شما، می‌توانید محتوای با کیفیتی از منابع معتبر ارائه دهید.

جذب همکاران بازاریابی:

اگر می‌خواهید بیشترین تعداد افراد را به تبلیغ محصول شما وادار کنید، می‌توانید یک برنامه همکاری بازاریابی اجرا کنید.

ورود به فهرست هدایا:

تضمین ورود محصول شما به فهرست‌های هدایا می‌تواند به افزایش فروش و ترافیک وب‌سایت شما کمک کند.

اخبار و رسانه‌ها:

درخواست توسط رسانه‌ها و منابع خبری ممکن است به افزایش شناختن شما کمک کند.

بازاریابی ایمیل:

ارسال ایمیل‌های بازاریابی به مشتریان پتانسیل می‌تواند یک راه موثر برای تبلیغ کسب‌وکار شما باشد.

تمرکز بر جستجوی گوگل:

بهینه‌سازی وب‌سایت برای جستجوی گوگل از اهمیت زیادی برخوردار است تا ترافیک ارگانیک به وب‌سایت شما هدایت شود.

در مورد تبلیغ کسب‌وکار آنلاین شما، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان و فروش است. تحقیقات نشان می‌دهد که کسب‌وکارهای آنلاین 35٪ از کل ترافیک و 33٪ از کل فروش را از صفحات نتایج موتورهای جستجو ایجاد می‌کنند.

فشار به تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی

نیازی به اشاره ندارد که کسب‌وکار شما را از طریق رسانه‌های اجتماعی می‌توان تبلیغ کرد. اما چه تبلیغاتی در این زمینه بهترین نتایج را دارند؟ لیست زیر به این سوال پاسخ می‌دهد:

 • حضور در TikTok: TikTok به خوبی برای ایجاد شناخت برند مناسب است. همچنین با استفاده از ویژگی لینک-در-بیو (Link in Bio) می‌توانید ترافیک و فروش خود را افزایش دهید.
 • شروع یک کانال YouTube: یوتیوب یک فرصت بزرگ برای تبلیغات است، اما تنها 9٪ از کسب‌وکارها از آن استفاده می‌کنند. با ساخت کانال YouTube و اشتراک‌گذاری محتوای ویدئویی جذاب می‌توانید به مزایای بزرگی دست پیدا کنید.
 • همکاری با تأثیرگذاران اینستاگرام: درصد زیادی از مواقع، تبلیغات نیاز به نوشتن مطالب مهم و یا درخواست برای نقد محصول ندارد. با همکاری با تأثیرگذاران اینستاگرام می‌توانید فروش خود را افزایش دهید.
 • پست منظم محتواهای جذاب: اشتراک‌گذاری محتواهای جذاب و مفید به عنوان تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی موثر است.
 • ساخت محتوای میکرو برای رسانه‌های اجتماعی: ایجاد محتواهای کوتاه و جذاب برای اشتراک‌گذاری در فید‌های رسانه‌های اجتماعی کارآمد است.
 • برگزاری چت‌های توییتر با مخاطبان: با سازمان‌دهی چت‌های توییتر با مخاطبان، می‌توانید ارتباط برقرار کنید و محتواهای خود را به اشتراک بگذارید.
 • ساده‌سازی اشتراک‌گذاری محصولات: ایجاد راه‌های آسان برای به اشتراک گذاری محصولات شما توسط مشتریان و طرفداران، تبلیغات رایگان را ترویج می‌دهد.

در ادامه به بررسی دقیق تبلیغات رایگان میپردازیم:

تبلیغات رایگان مجازی

تبلیغات رایگان مجازی

امروزه درج آگهی مانند گذشته پیچیده و پرهزینه نیست. از آنجایی که استفاده از اینترنت توسط بسیاری از افراد آغاز شده است، سایت های تبلیغاتی رایگان شروع به ظهور کرده اند. تبلیغات رایگان مجازی برای هر کسب و کار آنلاینی که در این تجارت هستند مفید هستند.

مزایای استفاده از خدمات وب سایت برای ارسال تبلیغات رایگان مجازی

استفاده از تبلیغات رایگان مجازی در سایت های تبلیغاتی رایگان نیز می تواند مزایای زیادی را برای شما صاحبان کسب و کار آنلاین، به ارمغان آورد. بیایید نگاهی به مزیت‌های استفاده از خدمات تبلیغات رایگان در سایت‌های آنلاین بیندازیم:

تبلیغات قابل اندازه گیری بیشتر

 اولین مزیت استفاده از خدمات یک سایت برای ارسال تبلیغات رایگان این است که تبلیغات مقیاس پذیرتر می شود. به عنوان مثال، می توانید بدانید چقدر موثر است، چند نفر آن را مشاهده می کنند و چند نفر علاقه مند هستند. حتی می توانید تبلیغات خود را نظارت یا ویرایش کنید.

 هزینه تبلیغات حتی رایگان

 برخلاف تبلیغات در رسانه‌های معمولی، قرار دادن تبلیغات در سایت‌های آنلاین ارزان‌تر است، می‌توان آن را با بودجه تنظیم کرد و همچنین می‌توان آن را با هدف تنظیم کرد. با کسب و کار شما، حتی برخی از سایت ها وجود دارند که غرفه های تبلیغاتی رایگان ارائه می دهند.

فرآیند سریعتر تبلیغات آنلاین

مزیت بعدی استفاده از سایت برای درج آگهی رایگان، فرآیند سریع تبلیغات است. دلیل آن این است که نصب تبلیغات آنلاین آسان تر است. بنابراین می توانید در زمان صرفه جویی کنید و از تبلیغات معمولی متفاوت باشید.

دسترسی بیشتر به تبلیغات آنلاین

 قرار دادن تبلیغات آنلاین در این سایت های رایگان نیز دارای مزیت آزادی است. این بدان معنی است که دامنه تبلیغات آنلاین تنها به مناطق محلی محدود نمی شود بلکه می تواند در بازار جهانی نیز نفوذ کند. به طوری که میلیون ها نفر در جهان که به اینترنت دسترسی دارند نیز بتوانند از تبلیغاتی که شما نصب می کنید مطلع شوند.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان مجازی بر روی لینک کلیک کنید.

تبلیغات رایگان اینستاگرام

تبلیغات رایگان اینستاگرام

تبلیغات رایگان اینستاگرام مکانیزمی برای ارسال محتوای حمایت شده در پلتفرم اجتماعی برای دسترسی به مخاطبان گسترده و هدفمندتر است. تبلیغات اینستاگرام اهداف مختلفی دارد و با توجه به هدف شما می توان از این نوع تبلیغات استفاده کرد.

تبلیغات رایگان اینستاگرام چیست؟

این یک راه موثر برای رشد و در معرض دید قرار گرفتن نام تجاری، افزایش آگاهی و دیده شدن برند، ایجاد سرنخ های جدید، افزایش ترافیک وب سایت و هل دادن سرنخ های فعلی به سمت پایین قیف بازاریابی برای تبدیل آنها به مشتریان است.

ظاهر تبلیغات شبیه به پست معمولی در پلت فرم است. آنها فقط حاوی یک برچسب “حامی مالی” هستند تا نشان دهند که آنها یک تبلیغ هستند. تبلیغات اینستاگرام همچنین شامل ویژگی هایی مانند پیوندها، دکمه های CTA و کاتالوگ محصولات و غیره است.

تبلیغات اینستاگرام هشت هدف اصلی دارند: آگاهی از برند، دسترسی، ترافیک، نصب برنامه، تعامل، بازدید ویدیو، تولید سرنخ، تبدیل.

تبلیغات بر اساس پیشنهادات به مخاطبان هدف شما نشان داده می شود و ارتباط کاربر دنبال می شود. بسته به اهداف کسب و کار شما، برخی از تبلیغات ممکن است مفیدتر یا مرتبط تر از سایرین باشند.

تبلیغات اینستاگرام انواع و قالب های مختلفی دارند. هر تبلیغ به روش های مختلف کار می کند. بنابراین، قبل از شروع یک کمپین، درک کاملی از مفهوم اولیه تبلیغات اینستاگرام لازم است.

اهمیت تبلیغات رایگان اینستاگرام چیست؟

ضرورت تبلیغات در اینستاگرام در رشد درآمد برند نهفته است. 87 درصد از کاربران ادعا می کنند که پس از دیدن یک تبلیغ در اینستاگرام، یک برند را دنبال کرده اند، از وب سایت آن برند بازدید کرده اند یا خرید آنلاین انجام داده اند.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان اینستاگرام بر روی لینک کلیک کنید.

تبلیغات رایگان گوگل

تبلیغات رایگان گوگل

گوگل به عنوان بهترین پلت فرم تبلیغاتی شناخته می شوند. بیشتر کسب و کارهای کوچک به دلیل هزینه ی بالای تبلیغات گوگل از انجام آن خودداری می کنند، اما باید گفت که می توانند تبلیغات رایگان گوگل داشته باشند. در ادامه، ابتدا تبلیغات پولی را توضیح می دهیم سپس به بررسی دقیق تبلیغات رایگان گول می پردازیم.

آیا تبلیغات رایگان گوگل وجود دارد؟

تبلیغات در گوگل بی چون و چرا موثر است و راهی اثبات شده برای معرفی سریع پیشنهاد یا برند شما در اینترنت است. با این حال، یک کمپین تبلیغاتی گوگل می تواند بسیار گران باشد. از این رو این سؤال مطرح می شود: آیا راهی برای تبلیغات رایگان گوگل وجود دارد؟

بله، وجود دارد، و در این پست وبلاگ توضیح خواهم داد که چگونه شما، می توانید از  تبلیغات رایگان در گوگل بهره مند شوید.

اما قبل از آن، توضیح مختصری در مورد “Google Ads” (قبلاً: Google AdWords) خواهیم داد. اساساً بخشی از چیزی است که به عنوان “تبلیغات پولی” شناخته می شود. این پیشنهاد گوگل برای نمایش تبلیغات کوچک همراه با آگهی شما در نتایج جستجوی مرتبط است. 

“تبلیغات پولی” به این معنی است که شما باید برای گوگل هزینه کنید تا تبلیغات خود را به سایر کاربران در وب نشان دهد. اگر هزینه نکنید، دیگر تبلیغات جدیدی درج نخواهد شد.

Google Ads پلت فرم تبلیغات آنلاین گوگل است که به شما امکان می دهد تبلیغات آنلاین ایجاد کنید تا به مخاطبانی که به محصولات و خدماتی که ارائه می دهید علاقه مند هستند دسترسی پیدا کنید. این پلتفرم بر اساس تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) اجرا می شود، به عنوان مثال، شما باید هر بار که بازدیدکننده روی تبلیغ شما کلیک می کند، هزینه پرداخت کنید.

بازاریابان به Google Ads به عنوان یک پلت فرم تبلیغاتی متکی هستند زیرا به آنها اجازه می دهد:

 • با نمایش تبلیغاتی که مردم واقعاً برای یافتن اطلاعات به آنجا می روند، مشتریان بیشتری جذب کنید
 • برای مخاطبان محلی و جهانی تبلیغ کنید
 • با تقسیم بندی و شخصی سازی در زمان مناسب به مخاطبان هدف خود برسید

پلتفرم Google Ads را به عنوان یک بازار آنلاین در نظر بگیرید، جایی که کسب و کارها برای رتبه بندی آگهی هایشان در بالای صفحه نتایج جستجو یا نمایش برجسته در وب سایت های دیگر هزینه می پردازند.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان گوگل بر روی لینک کلیک کنید.

تبلیغات رایگان کسب‌وکار

تبلیغات رایگان کسب و کار

تبلیغات رایگان کسب و کار تبلیغی است که بدون صرف هزینه صورت می گیرد و موجب افزایش فروش کسب و کار شما می شود. تبلیغت رایگان به کسب و کار شما کمک می کند تا به صورت رایگان بازاریابی خد را انجام دهید و برند خود را به مخاطبان خود نشان دهید.

راهنمای تبلیغات رایگان کسب و کار

ایجاد یک برنامه تبلیغات رایگان کسب و کار برای موفقیت یک کسب و کار کوچک ضروری است. این امر مستلزم درک دقیق مخاطبان هدف شما، بهترین پلتفرم‌ها برای دستیابی به آنها و پیامی واضح است که با نیازها و خواسته‌های آنها طنین انداز شود. در زیر راهنمای گسترده ای در مورد نحوه ایجاد یک استراتژی تبلیغاتی برای یک کسب و کار کوچک آورده شده است:

مخاطب هدف خود را تعریف کنید :

 • جمعیت شناسی : سن، جنسیت، سطح درآمد، تحصیلات، شغل و غیره مشتری ایده آل خود را مشخص کنید.
 • روانشناسی : سبک زندگی، سرگرمی ها، ارزش ها و رفتارهای خرید آنها را درک کنید.
 • جغرافیا : بدانید کجا زندگی می کنند یا زمان خود را در کجا می گذرانند.

بهترین پلتفرم ها را بشناسید :

 • رویدادهای محلی : حمایت مالی یا غرفه در نمایشگاه های اجتماعی یا نمایشگاه های تجاری محلی.
 • فهرست راهنماهای آنلاین : فهرست در پلتفرم هایی مانند Yelp، Google My Business، و فهرست های محلی.
 • رسانه های اجتماعی : پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین و توییتر بر اساس جایی که مخاطب هدف شما بیشترین زمان را در آن سپری می کند.

پیام خود را بسازید :

 • ارزش پیشنهادی : به وضوح بیان کنید که چه چیزی کسب و کار شما را متمایز می کند و چرا مشتریان باید شما را انتخاب کنند.
 • محتوای جذاب : از داستان سرایی، توصیفات، یا مثال های قبل و بعد استفاده کنید.
 • Call to Action (CTA) : مستقیماً به مخاطبان خود بگویید که می‌خواهید بعداً چه کاری انجام دهند، چه بازدید از وب‌سایت شما، تماس با شماره تلفن یا شرکت در یک رویداد.

تعامل با جامعه :

 • میزبان رویدادها : کارگاه ها، سمینارها، یا معرفی محصول را سازماندهی کنید.
 • همکاری ها : برای تبلیغات یا رویدادهای مشترک با مشاغل محلی مکمل شریک شوید.
 • از علل محلی حمایت کنید : با حمایت از خیریه ها یا اهداف محلی، تعهد خود را به جامعه نشان دهید.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان کسب‌وکار بر روی لینک کلیک کنید.

تبلیغات رایگان تهران

تبلیغات رایگان تهران

رسانه‌های سنتی مانند تلویزیون، بیلبوردها، روزنامه‌های چاپی و رادیو برای مدت‌های طولانی ابزارهایی برای تبلیغ بودند. با این حال، به لطف ظهور اینترنت و پدیده های گوشی های هوشمند، رسانه های اجتماعی، تبلت ها و روزنامه های دیجیتال، این به شدت تغییر کرده است. امروزه تبلیغات رایگان تهران یکی از دغدغه های اصلی کمپین های تبلیغاتی است.

تفاوت تبلیغات پولی و تبلیغات رایگان تهران

در این عصر اینترنت، بین رسانه های اجتماعی، PPC (تبلیغات پولی)، بازاریابی محتوا، کمپین های تبلیغاتی و مدیریت شهرت برند می تواند هرج و مرج احساس شود. اغلب اوقات تبلیغات ها می تواند گران باشد در حالی که با استفاده از تبلیغات رایگان تهران می توانیم به صورت رایگان برند و محصول خود را تبلیغ کنیم.

با این حال، اگر می‌خواهیم اثربخشی و مزایایی را که با گزینه‌های در اختیار داریم به حداکثر برسانیم، باید تفاوت‌های بین تبلیغات آنلاین پولی و رایگان را به خودمان آموزش دهیم و به خود یادآوری کنیم.

در مورد بازاریابی دیجیتال، دو راه برای افزایش آگاهی از برند، ترافیک وب سایت، سرنخ ها و فروش وجود دارد: بازاریابی پولی و ارگانیک.

اما تفاوت بین تبلیغات رایگان و پولی چیست ؟ و کدام یک برای شما بهتر است؟

تبلیغات آنلاین رایگان ابزارهایی هستند که می توانید بدون هیچ هزینه واقعی از آنها استفاده کنید. این شامل ابزارهایی است که می تواند ترافیک وب سایت شما را افزایش دهد  و آن را در موتورهای جستجو فهرست کند. برخی از این ابزارها به ایجاد بک لینک و یک شبکه ارجاع کمک می کنند. همه اینها باعث می شود تا برند شما و دسترسی شما را افزایش دهد.

ابزارهای رایگان عبارتند از:

 • دایرکتوری های نمایه سازی وب سایت
 • وب سایت های ارسال موتور جستجو
 • فهرست راهنماهای وبلاگ
 • شبکه های وابسته مانند AdSense گوگل و آمازون و شبکه شریک eBay
 • پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و لینکدین.

همچنین شایان ذکر است که بازاریابی ارگانیک یا بازاریابی کسب شده اغلب به عنوان تبلیغات آنلاین رایگان نیز شناخته می شود.

بازاریابی ارگانیک (با نام مستعار سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو) به ابزارها و رویکردهایی اشاره دارد که بر استراتژی های بازاریابی پولی متکی نیستند، اما اگر صادقانه و واضح باشیم، سرمایه گذاری زمانی رایگان نیست.

این اقدامی است که باعث می‌شود مشتریانتان به‌طور طبیعی در طول زمان به سراغ شما بیایند، نه اینکه «به‌طور مصنوعی» از طریق پیوندهای پولی یا پست تقویت‌شده به شما مراجعه کنند.

روش های تبلیغات رایگان تهران چیست؟

در واقع راه های خوبی برای دریافت تبلیغات رایگان وجود دارد. فقط باید بدانید چه چیزهایی را نگاه کنید.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان تهران بر روی لینک کلیک کنید.

نوشتن مقالات مهمان در وبلاگ‌‌ها چه تاثیری دارد؟

با نوشتن مقالات مهمان در وبلاگ‌های مرتبط، می‌توانید تعداد بازدیدکنندگان وب‌سایت خود را افزایش دهید و به بهبود بهینه‌سازی موتورهای جستجو کمک کنید.

بهترین روش افزایش بازدید و فروش چیست؟

در مورد تبلیغ کسب‌وکار آنلاین شما، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان و فروش است. تحقیقات نشان می‌دهد که کسب‌وکارهای آنلاین 35٪ از کل ترافیک و 33٪ از کل فروش را از صفحات نتایج موتورهای جستجو ایجاد می‌کنند.

تبلیغات تیک اک برای چه هدفی مناسب است؟

TikTok به خوبی برای ایجاد شناخت برند مناسب است. همچنین با استفاده از ویژگی لینک-در-بیو (Link in Bio) می‌توانید ترافیک و فروش خود را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *