تبلیغات رایگان کسب و کار

تبلیغات رایگان کسب و کار

تبلیغات رایگان کسب و کار تبلیغی است که بدون صرف هزینه صورت می گیرد و موجب افزایش فروش کسب و کار شما می شود. تبلیغت رایگان به کسب و کار شما کمک می کند تا به صورت رایگان بازاریابی خد را انجام دهید و برند خود را به مخاطبان خود نشان دهید.

راهنمای تبلیغات رایگان کسب و کار

ایجاد یک برنامه تبلیغات رایگان کسب و کار برای موفقیت یک کسب و کار کوچک ضروری است. این امر مستلزم درک دقیق مخاطبان هدف شما، بهترین پلتفرم‌ها برای دستیابی به آنها و پیامی واضح است که با نیازها و خواسته‌های آنها طنین انداز شود. در زیر راهنمای گسترده ای در مورد نحوه ایجاد یک استراتژی تبلیغاتی برای یک کسب و کار کوچک آورده شده است:

مخاطب هدف خود را تعریف کنید :

 • جمعیت شناسی : سن، جنسیت، سطح درآمد، تحصیلات، شغل و غیره مشتری ایده آل خود را مشخص کنید.
 • روانشناسی : سبک زندگی، سرگرمی ها، ارزش ها و رفتارهای خرید آنها را درک کنید.
 • جغرافیا : بدانید کجا زندگی می کنند یا زمان خود را در کجا می گذرانند.

بهترین پلتفرم ها را بشناسید :

 • رویدادهای محلی : حمایت مالی یا غرفه در نمایشگاه های اجتماعی یا نمایشگاه های تجاری محلی.
 • فهرست راهنماهای آنلاین : فهرست در پلتفرم هایی مانند Yelp، Google My Business، و فهرست های محلی.
 • رسانه های اجتماعی : پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین و توییتر بر اساس جایی که مخاطب هدف شما بیشترین زمان را در آن سپری می کند.

پیام خود را بسازید :

 • ارزش پیشنهادی : به وضوح بیان کنید که چه چیزی کسب و کار شما را متمایز می کند و چرا مشتریان باید شما را انتخاب کنند.
 • محتوای جذاب : از داستان سرایی، توصیفات، یا مثال های قبل و بعد استفاده کنید.
 • Call to Action (CTA) : مستقیماً به مخاطبان خود بگویید که می‌خواهید بعداً چه کاری انجام دهند، چه بازدید از وب‌سایت شما، تماس با شماره تلفن یا شرکت در یک رویداد.

تعامل با جامعه :

 • میزبان رویدادها : کارگاه ها، سمینارها، یا معرفی محصول را سازماندهی کنید.
 • همکاری ها : برای تبلیغات یا رویدادهای مشترک با مشاغل محلی مکمل شریک شوید.
 • از علل محلی حمایت کنید : با حمایت از خیریه ها یا اهداف محلی، تعهد خود را به جامعه نشان دهید.

بهینه سازی برای دیجیتال :

 • SEO (بهینه سازی موتور جستجو) : مطمئن شوید که کسب و کار شما در نتایج جستجوی محلی ظاهر می شود.
 • بازاریابی ایمیلی : خبرنامه ها، تبلیغات یا به روز رسانی ها را به لیست مشترکین علاقه مند ارسال کنید.

نظارت و تنظیم :

 • حلقه بازخورد : به طور مرتب از مشتریان خود بازخورد بخواهید.
 • تجزیه و تحلیل : از ابزارهایی برای اندازه گیری عملکرد تبلیغات و کمپین های آنلاین استفاده کنید.

در نتیجه، تبلیغات برای یک کسب و کار کوچک فراتر از ذکر نام شماست. این در مورد ایجاد یک ارتباط معنادار با مخاطبان هدف خود از طریق حضور در جایی است که آنها هستند، انتقال یک پیام قانع کننده و اصلاح مداوم استراتژی های خود برای برآورده کردن بهترین نیازهای آنها.

در ادامه به بررسی دقیق تر تبلیغات رایگان کسب و کار می پردازیم:

طبقه بندی تبلیغات رایگان کسب و کار

طبقه بندی تبلیغات رایگان کسب و کار

به دنبال برترین سایت های طبقه بندی تبلیغات رایگان کسب و کار برای ارسال آگهی شرکت خود هستید؟ سایت‌های طبقه‌بندی شده سال‌هاست که وجود دارند و به روشی محبوب برای خرید، فروش و تبلیغات آنلاین برای مردم تبدیل شده‌اند.

سایت های طبقه بندی تبلیغات رایگان کسب و کار چیست؟

سایت های طبقه بندی تبلیغات رایگان کسب و کار بستری را برای افراد و مشاغل فراهم می کنند تا به مخاطبان زیادی دست یابند و خریداران یا فروشندگان مناسب را پیدا کنند.

استفاده از وب‌سایت‌های طبقه‌بندی‌شده آسان است و برای همه قابل دسترسی است و آنها را به گزینه‌ای عالی برای هر کسی که به‌دنبال خرید یا فروش اقلام آنلاین است تبدیل می‌کند.

وب‌سایت‌های طبقه‌بندی‌شده رایگان، پلتفرم‌های آنلاینی هستند که افراد و کسب‌وکارها می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ای برای محصولات، خدمات، مشاغل و سایر پیشنهادات مختلف آگهی ارسال کنند. این وب‌سایت‌ها به کاربران اجازه می‌دهند آگهی‌های خود را ایجاد و منتشر کنند، معمولاً در دسته‌های خاصی مانند املاک، وسایل نقلیه، مشاغل، لوازم الکترونیکی، حیوانات خانگی و غیره.

وب سایت های طبقه بندی شده رایگان به عنوان یک بازار مجازی عمل می کنند و فروشندگان و خریداران را بدون نیاز به واسطه یا کارمزد به هم متصل می کنند. آنها بستری مناسب و در دسترس را برای افراد فراهم می کنند تا کالاها یا خدمات خود را تبلیغ کنند و به مخاطبان گسترده ای دست یابند. کاربران معمولاً می توانند جزئیاتی مانند توضیحات، قیمت ها، اطلاعات تماس و گاهی اوقات تصاویر یا ویدیوها را برای بهبود تبلیغات خود درج کنند.

برای ادامه مطالعه درخصوص طبقه بندی تبلیغات رایگان کسب و کار بر روی لینک کلیک کنید.

انواع تبلیغات رایگان کسب و کار

انواع تبلیغات رایگان کسب و کار

در بیشتر موارد، برخی از مشاغل کوچک بودجه تبلیغاتی ندارند. با این حال، آنها باید رشد کنند و دید خود را افزایش دهند تا مورد توجه مشتریان و همکاران تجاری خود قرار گیرند. خبر خوب این است که انواع تبلیغات رایگان کسب و کار وجود دارد که حتی با بودجه تبلیغاتی صفر، کسب‌وکارهای کوچک همچنان می‌توانند محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند و داستان برند خود را تعریف کنند تا بتوانند رشد کنند و به کسب‌وکارهای بزرگ تبدیل شوند.

بررسی انواع تبلیغات رایگان کسب و کار

به طور معمول، انواع تبلیغات رایگان کسب و کار وجود دارد و بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک با استفاده از پلتفرم‌های رایگانی که به کسب‌وکارهای کوچک اجازه می‌دهد به صورت رایگان خودشان را تبلیغ کنند، میلیون‌ها برابر رشد کرده‌اند. در این پست وبلاگ، من محبوب‌ترین و مهم‌ترین پلتفرم‌های تبلیغاتی رایگان کسب‌وکار آنلاین را برای کمک به رشد رایگان کسب‌وکارهای کوچک برجسته می‌کنم.

پلتفرم های رایگان تبلیغات تجاری

این پلتفرم‌ها به کسب‌وکارها فرصتی عالی می‌دهند تا صفحات کسب‌وکار خود را ایجاد کنند و مرتباً آن‌ها را با محتوای تازه به‌روزرسانی کنند که برای آموزش، اطلاع‌رسانی، سرگرمی و تبلیغ کسب‌وکارشان است.

بیایید ببینیم چگونه می توانید از این پلتفرم ها برای تبلیغات رایگان کسب و کار استفاده کنید.

صفحه کسب و کار فیس بوک

صفحه کسب و کار فیس بوک روشی باورنکردنی برای تبلیغ رایگان کسب و کار شما بدون پرداخت هزینه است. تنها تفاوت بین تبلیغات پولی و رایگان فیس بوک این است که قرار گرفتن در معرض شما در مقایسه با تبلیغات پولی محدود خواهد بود.

برای ادامه مطالعه در خصوص انواع تبلیغات رایگان کسب و کار بر روی لینک کلیک کنید.

استراتژی تبلیغات رایگان کسب و کار

استراتژی تبلیغات رایگان کسب و کار

چه در حال راه اندازی یک کسب و کار جدید باشید و چه در حال حاضر یک کسب و کار دارید، داشتن یک استراتژی تبلیغات رایگان کسب و کار که شامل حضور آنلاین قوی برای برند شما باشد ضروری است.

استراتژی تبلیغات رایگان کسب و کار چیست؟

اگر صاحب کسب‌وکار کوچکی هستید که تجربه کمی در بازاریابی آنلاین دارید، ایجاد استراتژی تبلیغات رایگان کسب و کار برای تقویت حضور آنلاین شما ممکن است دشوار باشد.

در این پست، به شما کمک می‌کنیم تا استراتژی تبلیغات رایگان کسب‌وکار کوچک خود را با استفاده از بازاریابی درون‌گرا بسازید و بهینه کنید.

بازاریابی به منظور افزایش آگاهی از برند و سرنخ های واجد شرایط است که به فروش تبدیل می شوند. با یک کسب و کار کوچک، به دلیل دید کمتر و کمبود منابع (مانند بودجه یا زمان) می‌تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، استراتژی های کلیدی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا تلاش های بازاریابی کسب و کار کوچک خود را افزایش دهید.

این استراتژی‌ها به دلیل ایجاد آگاهی و درآمد برای کسب و کار شما اساسی هستند:

1. مخاطبان خود را بشناسید.

یک اشتباه کلیدی این است که فکر کنید “هر کسی” خریدار شماست. شرکت‌های بزرگ‌تر ممکن است بتوانند بازار گسترده‌ای را جذب کنند، اما به دلیلی می‌گویند «ثروت‌ها در جایگاه هستند».

چه چیزی مخاطبان شما را وادار به تصمیم گیری برای خرید می کند؟ اگر موفق شوند چگونه به نظر می رسد؟ دانستن این موارد به شما کمک می‌کند پیام‌هایی را بسازید که طنین‌انداز شده و یک مورد قانع‌کننده برای راه‌حل شما ایجاد کند.

برای ادامه مطالعه در خصوص استراتژی تبلیغات رایگان کسب و کار بر روی لنیک کلیک کنید.

لیست تبلیغات رایگان کسب و کار

لیست تبلیغات رایگان کسب و کار

برای تبلیغ کسب و کار خود ابتدا باید از اصول تبلیغات آنلاین آگاه باشید. پس از آن لیست تبلیغات رایگان کسب و کار را برای شما بررسی خواهیم کرد.

اهمیت لیست تبلیغات رایگان کسب و کار

مانند سایر اشکال تبلیغات، تبلیغات آنلاین روشی موثر برای کسب و کارها برای گسترش دامنه دسترسی، جذب مشتریان جدید و تنوع بخشیدن به جریان درآمدشان است. با بازاریابی آنلاین، کسب‌وکارها با طیف وسیعی از انتخاب‌ها مانند جستجوی پولی، تبلیغات اجتماعی پولی و تبلیغات رایگان رو به رو می‌شوند. اما قبل از شروع بازاریابی آنلاین، انتخاب یک راه بهینه برای تبلیغ محصول یا خدمات ضروری است و برای انتخاب درست ترین راه دانستن لیست تبلیغات رایگان کسب و کار مهم است.

تبلیغات پولی در مقایسه با جایگزین های رایگان نتایج بهتری به همراه دارد. با این حال، سایت های بازاریابی رایگان در صورت استفاده مناسب می توانند به همان اندازه سودآور باشند. با کمک سایت های تبلیغاتی طبقه بندی شده رایگان، ایجاد یک کسب و کار در مرحله اولیه بدون ریسک هزینه کردن پول زیاد آسان تر می شود.

بنابراین، انتخاب سایت های بازاریابی رایگان می تواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد.

مزایای سایت های تبلیغاتی رایگان

سایت های تبلیغاتی رایگان راهی کارآمد برای تبلیغ کسب و کار آنلاین و تسهیل گسترش کسب و کار هستند. این پلتفرم های تبلیغاتی رایگان دارای مزایای زیر هستند:

برای ادامه مطالعه در خصوص لیست تبلیغات رایگان کسب و کار بر روی لینک کلیک کنید.

تبلیغات رایگان کسب و کار مدرن

تبلیغات رایگان کسب و کار مدرن

برای بقا و رشد، کسب و کار شما به مشتریان نیاز دارد. برای جذب مشتری، باید کسب و کار خود را تبلیغ کنید. در گذشته، این موضوع تصمیم گیری بین یک بروشور، یک کارت پستال یا یک آگهی در روزنامه محلی بود، اما در دنیای دیجیتال امروزی، امکانات بی پایان هستند و باید تبلیغات رایگان کسب و کار مدرن را برای تبلیغ خود در نظر گرفت.

روش های تبلیغات رایگان کسب و کار مدرن

اگر در تلاش برای کشف تبلیغات رایگان کسب و کار مدرن و بهترین راه‌ها برای ارتقای کسب‌وکار خود هستید؛ در مکان مناسب هستید. در این مقاله، من قصد دارم چند روش موثر برای تبلیغ کسب و کار را پوشش دهم، خواه بودجه ای نداشته باشید یا بودجه محدودی داشته باشید.

اگر می‌خواهید از  رقبای خود جدا باشید و به مشتریان خود نزدیک شوید، تبلیغ کسب‌وکارتان ضروری است، بنابراین بیایید با محبوب‌ترین کانال یعنی گوگل شروع کنیم.

چگونه کسب و کار خود را در گوگل تبلیغ کنیم

با تصاحب بیش از 90 درصد از سهم بازار، یکی از بهترین راه‌ها برای قرار گرفتن در مقابل مشتریانی است که فعالانه به دنبال راه‌حل هستند. در اینجا بهترین راه ها برای استفاده از گوگل برای نشان دادن نام شما وجود دارد:

1. نمایه کسب و کار گوگل خود را ایجاد و تأیید کنید

نمایه کسب و کار گوگل شما (اصطلاح گول برای فهرست گوگل شما) چیزی است که به کسب و کار شما اجازه می دهد در نتایج Google Maps، بخش محلی نتایج جستجوی گوگل و همچنین زمانی که شخصی نام کسب و کار شما را تایپ می کند، نشان داده شود.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان کسب و کار مدرن بر روی لینک کلیک کنید.

تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار

تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار

وقتی کلمه تبلیغات را می شنوید، به احتمال زیاد روش های پولی به ذهنتان خطور می کند. شاید تعجب کنید اگر بشنوید که همه روش های تبلیغات هزینه ای ندارند؛ حتی در گوگل. در این پست، من قصد دارم به چند راه برای دریافت تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار در گوگل و جاهای دیگر بپردازم.

روش های تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار

ما ابتدا به روش‌های رایگان برای قرار گرفتن در معرض نمایش در گوگل، سپس در رسانه‌های اجتماعی نگاه می‌کنیم و سپس با تاکتیک‌های رایگان که می‌تواند به شما کمک کند هم به‌صورت آنلاین و هم در خارج از آن در معرض دید قرار بگیرید و تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار داشته باشید، پایان می‌دهیم.

تبلیغات رایگان در گوگل

با بیش از 3.5 میلیارد جستجو در روز، گوگل یک کانون برای مصرف کنندگان است و با نتایج خاص و غنی خود، در زندگی روزمره ما به‌عنوان ابزاری مناسب برای هر چیزی است مانند اطلاع از آب و هوا، خرید بلیط، یافتن محصولات، خدمات بررسی، پاسخ دادن به سؤالات سریع، دیدن اینکه آیا یک فروشگاه محلی باز است یا نه. در این بخش، ما برخی از استراتژی‌هایی را که کسب‌وکار محلی شما می‌تواند برای استفاده رایگان در این موتور جستجوی بسیار پرترافیک اجرا کند، پوشش می‌دهیم.

1. مطالب مفید بنویسید

شاید بهترین شکل تبلیغات رایگان در گوگل محتوای مفید باشد. پست‌های وبلاگ و صفحات وب‌سایت را به طور مرتب منتشر کنید که به سؤالات رایجی که مشتریان ایده‌آل شما به دنبال آن هستند پاسخ می‌دهد و از بهترین شیوه‌های سئو برای کمک به رتبه‌بندی صفحات شما در نتایج جستجو استفاده کنید.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار بر روی لینک کلیک کنید.

تبلیغات رایگان کسب و کار هدفمند

تبلیغات رایگان کسب و کار هدفمند

تبلیغات رایگان کسب و کار هدفمند، شما را در مقابل مخاطبان هدف خود قرار می دهد و آنها را برای خرید محصول یا خدماتی که شما تبلیغ می کنید تحت تاثیر قرار می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود.

 روش های تبلیغات رایگان کسب و کار هدفمند

در حالی که اکثر پلتفرم ها برای دستیابی به مخاطبان خود از کارآفرینان هزینه می گیرند، امکان دریافت تبلیغات رایگان کسب و کار هدفمند برای شما وجود دارد. تاکتیک‌هایی مانند کمپین‌های دهان به دهان، فهرست‌های آنلاین و خبرنامه‌ های ایمیل، دسترسی به مشتریان بالقوه را بدون صرف یک دلار ممکن می‌سازند.

مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ این چند سایت تبلیغاتی رایگان می توانند در مورد کسب و کار شما اطلاعاتی را منتشر کنند تا به موفقیت دست پیدا کنید.

تبلیغات رایگان چیست؟

تبلیغات رایگان همان چیزی است که شما فکر می کنید؛ یعنی تبلیغات رایگان یک استراتژی برای کمک به کسب و کار کوچک شما در مقابل مخاطبان شما است. شما می توانید با استفاده از دایرکتوری های آنلاین، وبلاگ نویسی مهمان و کمپین های دهان به دهان به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید و همه اینها بدون هزینه کردن یک دلار برای تبلیغات است.

استراتژی های تبلیغات رایگان کسب و کار هدفمند به کارآفرینان کمک می کند تا با افزایش هزینه های تبلیغات مبارزه کنند.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان کسب و کار هدفمند بر روی لینک کلیک کنید.

تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار

تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار

وقتی کلمه تبلیغات را می شنوید، به احتمال زیاد روش های پولی به ذهنتان خطور می کند. شاید تعجب کنید اگر بشنوید که همه روش های تبلیغات هزینه ای ندارند؛ حتی در گوگل. در این پست، من قصد دارم به چند راه برای دریافت تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار در گوگل و جاهای دیگر بپردازم.

روش های تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار

ما ابتدا به روش‌های رایگان برای قرار گرفتن در معرض نمایش در گوگل، سپس در رسانه‌های اجتماعی نگاه می‌کنیم و سپس با تاکتیک‌های رایگان که می‌تواند به شما کمک کند هم به‌صورت آنلاین و هم در خارج از آن در معرض دید قرار بگیرید و تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار داشته باشید، پایان می‌دهیم.

تبلیغات رایگان در گوگل

با بیش از 3.5 میلیارد جستجو در روز، گوگل یک کانون برای مصرف کنندگان است و با نتایج خاص و غنی خود، در زندگی روزمره ما به‌عنوان ابزاری مناسب برای هر چیزی است مانند اطلاع از آب و هوا، خرید بلیط، یافتن محصولات، خدمات بررسی، پاسخ دادن به سؤالات سریع، دیدن اینکه آیا یک فروشگاه محلی باز است یا نه. در این بخش، ما برخی از استراتژی‌هایی را که کسب‌وکار محلی شما می‌تواند برای استفاده رایگان در این موتور جستجوی بسیار پرترافیک اجرا کند، پوشش می‌دهیم.

1. مطالب مفید بنویسید

شاید بهترین شکل تبلیغات رایگان در گوگل محتوای مفید باشد. پست‌های وبلاگ و صفحات وب‌سایت را به طور مرتب منتشر کنید که به سؤالات رایجی که مشتریان ایده‌آل شما به دنبال آن هستند پاسخ می‌دهد و از بهترین شیوه‌های سئو برای کمک به رتبه‌بندی صفحات شما در نتایج جستجو استفاده کنید.

برای ادامه مطالعه در خصوص تبلیغات رایگان کسب و کار تاثیرگذار بر روی لینک کلیک کنید.

ترویج تبلیغات رایگان کسب و کار

ترویج تبلیغات رایگان کسب و کار

آیا به دنبال تقویت کسب و کار خود بدون ایجاد مشکل در حساب بانکی خود هستید؟ به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، می دانید که تبلیغ محصولات یا خدمات خود برای رشد کسب و کار شما ضروری است. همچنین شما باید به دنبال روش هایی برای ترویج تبلیغات رایگان کسب و کار خود باشید.

روش های ترویج تبلیغات رایگان کسب و کار

روش‌های سنتی تبلیغات مانند تبلیغات تلویزیونی یا بیلبوردها می‌تواند پرهزینه باشد و رقابت کسب‌ و کارهای جدید را دشوار کند. اما نگران نباشید! در دنیای دیجیتال پرشتاب امروزی، راه های رایگان و مؤثر زیادی برای تبلیغ کسب‌وکارتان و دستیابی به مخاطبان هدف و همچنین ترویج تبلیغات رایگان کسب و کار شما بدون صرف هزینه وجود دارد.

در این وبلاگ، ما فهرستی از چند راه آزمایش شده برای ترویج تبلیغات رایگان کسب و کار شما را گردآوری کرده ایم. از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی گرفته تا تبلیغات آفلاین، بازاریابی ایمیلی تا بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از این تاکتیک‌ها استفاده کنید تا برند خود را در مقابل مشتریان بالقوه خود قرار دهید. این ایده‌های بازاریابی فقط به زمان و تلاش شما نیاز دارند و برای کسب‌وکارهای کوچک با بودجه کم مناسب هستند.

1. وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید

ما در این دوران هستیم که داشتن یک وب سایت ضروری ترین چیز برای رشد کسب و کار شماست. وب سایت شما اولین برداشت از کسب و کار شما است.

با این حال، داشتن یک وب سایت کافی نیست. وب سایت شما باید به راحتی توسط مشتریان بالقوه شما قابل کشف باشد و اینجاست که بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مطرح می شود.

برای ادامه مطالعه در خصوص ترویج تبلیغات رایگان کسب و کار بر روی لینک کلیک کنید.

روش های تبلیغات رایگان کسب و کار

روش های تبلیغات رایگان کسب و کار

آیا می دانستید چند راه برای تبلیغ رایگان کسب و کارتان در گوگل وجود دارد؟ وقتی در مورد «تبلیغات» و «گوگل» صحبت می‌کنیم، بیشتر مردم به تبلیغات گوگل فکر می‌کنند، باید بدانید که روش های تبلیغات رایگان گوگل برای کسب و کارتان وجود دارد تا بدون پرداخت هزینه ای کسب و کار خود را تبلیغ کنید.

روش های تبلیغات رایگان گوگل چیست؟

در این راهنما، یاد خواهید گرفت که چگونه بدون صرف هزینه برای تبلیغات، دید سایت خود را در گوگل افزایش دهید. روش های تبلیغات رایگان گوگل به شما کمک می کند تا بدون پرداخت هزینه ای بتوانید کسب و کار خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید و از آن برای جذب مخاطبان و افزایش ترافیک سایت خود استفاده کنید.

1. در جستجوی ارگانیک به رتبه های بالا دست یابید

اولین روش برای قرار گرفتن در معرض دید رایگان در گوگل این است که در نتایج جستجوی ارگانیک برای کلمات کلیدی علاوه بر نام تجاری خود رتبه بالایی کسب کنید.

هنگامی که یک وب سایت می سازید و آن را به صورت آنلاین منتشر می کنید، گوگل به زودی آن را ایندکس می کند و زمانی که کاربران نام برند یا URL وب سایت شما را جستجو می کنند، آن را در نتایج بالا نشان می دهد.

اگرچه این یکی از راه‌های دریافت ترافیک رایگان از گوگل است، اما کافی نیست. آنچه شما می خواهید این است که در پنج جایگاه برتر نتایج جستجوی گوگل برای عبارات جستجوی مرتبط با محصولات یا خدمات خود ظاهر شوید.

برای ادامه مطالعه در خصوص روش های تبلیغات رایگان کسب و کار بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه باید مخاطب هدف را مشخص کنیم؟

جمعیت شناسی : سن، جنسیت، سطح درآمد، تحصیلات، شغل و غیره مشتری ایده آل خود را مشخص کنید.
روانشناسی : سبک زندگی، سرگرمی ها، ارزش ها و رفتارهای خرید آنها را درک کنید.
جغرافیا : بدانید کجا زندگی می کنند یا زمان خود را در کجا می گذرانند.

در تبلیغات خود چه پیامی را باید قرار دهیم؟

ارزش پیشنهادی : به وضوح بیان کنید که چه چیزی کسب و کار شما را متمایز می کند و چرا مشتریان باید شما را انتخاب کنند.
محتوای جذاب : از داستان سرایی، توصیفات، یا مثال های قبل و بعد استفاده کنید.
Call to Action (CTA) : مستقیماً به مخاطبان خود بگویید که می‌خواهید بعداً چه کاری انجام دهند، چه بازدید از وب‌سایت شما، تماس با شماره تلفن یا شرکت در یک رویداد.

چگونه باید تبلیغات دیجیتال خود را بهینه کنیم؟

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) : مطمئن شوید که کسب و کار شما در نتایج جستجوی محلی ظاهر می شود.
بازاریابی ایمیلی : خبرنامه ها، تبلیغات یا به روز رسانی ها را به لیست مشترکین علاقه مند ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *