ایده سایت تبلیغات خارجی

ایده سایت تبلیغات خارجی

کسب‌وکار آنلاین یا کسب‌وکار الکترونیکی به طور کلی به کلیه فعالیت‌های اقتصادی مورد علاقه که ممکن است از طریق اینترنت و سایر شبکه‌های اجتماعی انجام شود اشاره دارد. راه اندازی و مدیریت یک کسب‌وکار آنلاین می‌تواند یک چالش واقعا سخت باشد. با ایده سایت تبلیغات خارجی می‌توانید در این چالش پیروز شوید.

لیست ایده سایت تبلیغات خارجی

رقابت به طور بالقوه بی پایان است و رسیدن به هدف یا تبدیل مخاطبین ساده به مشتریان با کیفیت، گاهی اوقات می‌تواند مانند صعود به اورست باشد. اما چیزی وجود دارد که همه کسب‌وکارهای آنلاین در تبلیغات مشترک هستند (صرف نظر از اندازه یا کالا) و یک استراتژی و ایده‌های تبلیغاتی است که باید به کار گرفته شوند. ما در اینجا لیست ایده سایت تبلیغات خارجی را برای شما آماده کرده‌ایم.

چیزی که تفاوت میان کسب‌وکارها را ایجاد می‌کند می‌تواند جزئیات کوچکی باشد که پس از قرار گرفتن در این زمینه، نابرابری‌های زیادی را برای تبلیغ کسب‌وکار الکترونیکی آنلاین از نظر نتایج ایجاد می کند.

آنچه ما به شما پیشنهاد می کنیم به کارگیری ایده‌های تبلیغاتی است که برای راه اندازی کسب‌وکار آنلاین شما مناسب است.

1. از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید

بازاریابی ایمیلی برای یک کسب‌وکار آنلاین بسیار مهم است و برای انجام موثر آن باید لیست کاربرانی که برای کسب‌وکار شما هدف قرار گرفته‌اند داشته‌باشید.

هیچ ابزار بهتری برای برقراری تماس اولیه با افرادی که علاقه‌مند به آنچه می‌فروشید هستند، وجود ندارد، بنابراین باید یک لیست ایمیلی ایجاد شود. بله اما چطور؟

اول از همه، مطمئن شوید که فرم2های جمع آوری آدرس ایمیل را در سراسر سایت خود دارید: بازدیدکننده شما باید آنها را ملاقات کند، نه اینکه مجبور شود به دنبال آنها بگردد.

یک صفحه فرود پیشنهاد ایجاد کنید که شامل ایمیل و سایر فرم‌ها در محبوب‌ترین مکان‌های سایت شما باشد.

پس از انجام این کار، یک پاپ آپ قصد خروج را به سایت خود اضافه کنید که فقط زمانی ظاهر می شود که بازدیدکننده شما قصد دارد سایت را ترک کند، اگر به خوبی طراحی شده‌باشد، قبل از اینکه آنها را از دست بدهید، ایمیل آنها را دریافت خواهید کرد.

هنگامی که آن را دریافت کردید، می‌توانید در هر زمان با بهترین پیشنهاد خود یا شاید پیشنهادی که مخصوصا برای او طراحی شده‌است، با او ارتباط برقرار کنید. البته، پاپ آپ به خودی خود کافی نیست: باید به او دلیل خوبی برای درج ایمیلش بدهید: تخفیف، محتوای اضافی یا هر چیز دیگری که باعث می شود وقتی برایش نامه می نویسید، شما را به خاطر بسپارد.

نکته مهم که باید به یاد داشته‌باشید، این است که شروع به ساخت لیست پستی خود کنید. همچنین به همان اندازه مهم است که بتوانید تبلیغات خود را با دقت انتخاب کنید، همانطور که تعدیل فرکانس پیام‌ها به گونه‌ای که مزاحم یا نامناسب نباشند، به عبارت دیگر، در معرض خطر اسپم قرار نگیرند.

ایده تبلیغات خارجی
ایده تبلیغات خارجی

اهداف بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی به طور کلی به دو هدف متفاوت پاسخ می دهد.

هدف شرکت از یک طرف دستیابی به اهداف فروش (یعنی ایجاد تبدیل در مدت زمان کوتاه) و از سوی دیگر توسعه و حفظ روابط با مخاطبین خود در طول زمان، اعم از مشتریان، شرکا یا تامین کنندگان است.

2. فیلم و آموزش بسازید

ساخت فیلم و آموزش یکی دیگر از ایده سایت تبلیغات خارجی است. بازاریابی بر خلاف هر محیط آنلاین دیگری نیست وهرچه میگذرد بیشتر به سمت ویدیو می رود. ویدیوها بیشتر از متن نوشته شده جذاب هستند و برای جلب توجه مخاطبان عالی هستند.

به همین دلیل است که تعداد برندهایی که استراتژی‌ها و پیام‌های بازاریابی آنلاین آنها بر روی ویدیو متمرکز است، هر روز در حال افزایش است.

توصیه این است که زمان خود را وقف ایجاد ویدیوهای خنده دار، دوستانه و مقرون به صرفه کنید و از آنها برای ارائه محصولات خود استفاده کنید.

ویدیوهایی مانند «چگونه…» از محبوب‌ترین ویدیوها در وب هستند و اگر هدف شما چیزی را پیدا کند که توسط شرکت شما در YouTube، Facebook و غیره ارسال شده است، مطمئناً هنگام خرید آینده، شما را به یاد خواهند آورد.

به یاد داشته باشید که ویدیوی ایده آل آن است که به بیننده/مشتری کمک کند تا مشکلی را حل کند.

فیلم ها را می توان برای:

  • آموزش: برای آموزش مخاطبان در مورد خدمات یا محتوای نزدیک به مخاطب هدف
  • ارتباط: برای برقراری ارتباط با کیفیت محصولات/خدمات ارائه شده یا افزایش آگاهی از برند
  • وفاداری: ویدیوهای جذاب و تعاملی بسازید تا رابطه با مخاطب را قوی نگه دارید
  • فروش: هدف گذاری برای فروش محصولات یا خدمات

3. از بازاریابی مجدد استفاده کنید

بازاریابی مجدد قابلیتی است که به شما امکان می دهد کمپین تبلیغات نمایشی خود را برای کاربرانی که قبلاً از وب سایت شما بازدید کرده‌اند سفارشی کنید و هنگام جستجو در وب یا استفاده از برنامه‌ها، پیشنهادات و تبلیغات (با بازاریابی مجدد پویا) را با این بازدیدکنندگان تطبیق دهید.

بنابراین، بازاریابی مجدد، هر گونه فعالیت بازاریابی مستقیم را نشان می‌دهد که از داده‌های جمع آوری شده مشتری برای به دست آوردن اطلاعات استفاده می‌کند که می‌تواند ارتباطاتی با محتوای ارزشمند و پیشنهادهای مرتبط و شخصی ایجاد کند.

ابزارهایی مانند فیس بوک یا گوگل به شما امکان می دهد فعالیت‌های بازدیدکنندگان را در سایت خود ردیابی کنید تا به شما کمک کند اقدامات بازاریابی خود را نسبت به آنها بهینه کنید.

به عنوان مثال، فیس بوک به شما امکان می‌دهد کمپین های بازاریابی مجدد هدفمندی ایجاد کنید که تبلیغات خاصی را به بازدیدکنندگانی از سایت شما که صفحات مربوط به محصولات خاصی را باز کرده اند نشان می دهد یا پیشنهاد می دهد.

بازاریابی مجدد یک ایده سایت تبلیغات خارجی عالی است که به شما این امکان را می دهد که توجه خود را در سایت خود و در نتیجه شرکت خود حفظ کنید و کسانی را که ترک کرده اند را جذب کنید.

این نوع اعلامیه باعث افزایش دید برند می‌شود و به شما امکان می‌دهد بهترین پیشنهادات خود را به افرادی که قبلاً محصولات و خدمات کسب و کار شما را می شناسند نشان دهید.

در نتیجه، مجبور نخواهید بود دوباره ظاهر شوید و تشخیص تبدیل فوری کاربر به مشتری بالقوه با پر کردن فرم تماس برای شما آسان تر خواهد بود.

این دقیقاً همان کاری است که بازاریابی مجدد انجام می دهد: توجه شما را جلب می کند تا شما را به سایتی که قبلاً برای آن ابراز علاقه کرده اید بازگرداند و شما را به سمت خرید سوق دهد.

4. یک تأثیرگذار را برای کار انتخاب کنید

در دنیای اجتماعی، نادیده گرفتن دخالت تأثیرگذاران در موضوعاتی که به‌عنوان «متخصص» یا تعیین‌کننده روند یک بخش خاص شناخته می‌شوند و بنابراین قادر به انتقال تعداد زیادی از ترجیحات هستند، دشوار است.

این موضوع در زمینه تجارت الکترونیک بیشتر صادق است، جایی که نظر مساعد یک تأثیرگذار می‌تواند اعتماد مشتری را تقویت کند. روی دیگر سکه این است که قضاوت بد یک اینفلوئنسر می تواند به همان میزان آسیب به همراه داشته باشد.

با این حال، هنگام انتخاب یک اینفلوئنسر باید مراقب باشیم: مناسب‌ترین برای اهداف ما لزوماً آن‌هایی نیست که بیشترین فالوور را داشته باشد، بلکه آن‌هایی است که بیشترین فالوور را مطابق با مخاطب اصلی ما دارند.

5. وبلاگ نویسی را شروع کنید

وبلاگ نویسی به شما امکان می دهد ترافیک ایجاد کنید، یک جامعه بسازید و با مشتریان خود در سطحی جدید و بالاتر ارتباط برقرار کنید.

ایجاد محتوای سرگرم کننده، مفید و جذاب به شما این امکان را می دهد که کنجکاوی و شک و تردیدهای مشتریان بالقوه خود را برطرف کنید و تقریباً بدون اینکه آنها متوجه شوند اولین “تور” را در برند شما انجام می دهند. پس از آن، همه چیز آسان تر خواهد شد.

راهنماهایی را ایجاد کنید که کاربردهای محصولات شما را در یک زمینه دنیای واقعی نشان می‌دهند و مطمئن شوید که آنها برای تماشا و بررسی جذاب هستند.

به جای تعداد پست‌ها، روی محتوای با کیفیت تمرکز کنید. پستی که چندین بار دیده شده یا به اشتراک گذاشته شده است، در میان صدها عکس در سایر سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی ارزش بسیار بیشتری از ده نگاه اجمالی دارد.

ایده سایت تبلیغات
ایده سایت تبلیغات خارجی

6. از فیس بوک به عنوان ویترین فروشگاه آنلاین استفاده کنید

اگر متوجه نشده بودید، فیس‌بوک اکنون عملاً یک «ملت خاص خود» است، زیرا عملاً «یک میلیارد و هفتصد میلیون عضو» دارد که هر روز یک میلیارد از آنها به شبکه‌های اجتماعی می‌روند. شما می توانید فروشگاه آنلاین خود را در پلتفرم فیس بوک ادغام کنید.

به این ترتیب به مشتریان خود این امکان را می‌دهید که محصولات شما را در جایی که راحت‌تر هستند، یعنی دقیقاً جایی که به هر حال می‌رفتند، انتخاب و خریداری کنند.

شما بسیار بیشتر قابل مشاهده خواهید بود و از آنجایی که دقیقاً در رابط مورد علاقه آنها هستید، تقریباً مشخص است که آنها به فروشگاه فیس بوک شما بسیار بیشتر از فروشگاهی که در سایت تجارت الکترونیکی شما ادغام شده است مراجعه می کنند.

در صفحه کسب و کار خود، به‌روزرسانی‌هایی را در مورد موضوعات مرتبط اما مستقیماً به فروش پست کنید. به این ترتیب می توانید ایجاد پیوند قوی تری بین کاربران و شرکت خود را تشویق کنید.

7. نظرات مثبت مشتریان را برجسته کنید

اگر یک عکس ارزش هزار کلمه را داشته باشد، نقد مثبت مشتری ارزش وزن آن را به طلا دارد. یک مشتری جدید بالقوه به طور غریزی تمایل دارد به مصرف کننده دیگری مانند او اعتماد کند تا فقط به یک برند که در نهایت هدفش فروش است.

خواندن یک نقد خوب به این معنی است که شخص دیگری با همان علاقه یا نیاز، همان محصول را خریداری کرده و آن را برای او آزمایش کرده است و مشتری را به سمت اعتماد سوق می دهد.

این کلمه جادویی است: اعتماد. اغلب تفاوت بین یک سبد خرید پر شده و سپس رها شده «برای فکر کردن به آن» و فروش که در واقع به خوبی انجام شده است، ایجاد می کند.

بنابراین توصیه ما این است که نظرات مثبت مشتریان خود را در نقاط استراتژیک صفحه فرود یا پروفایل های اجتماعی خود قرار دهید تا توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کنید!

8. از تاکتیک “Re-post” استفاده کنید

وقتی یکی از مشتریان شما عکسی را با یکی از محصولات شما در اینستاگرام پست می کند، یا ویدیویی را در یوتیوب قرار می دهد که در آن چیزی که از شما خریده است ظاهر می شود، از او اجازه بخواهید که دوباره محتوا را در وب سایت یا وبلاگ خود ارسال کند.

نکته این است که اگر یکی از مشتریان شما از خرید خود آنقدر راضی باشد که او را قهرمان عکس ها، فیلم ها یا موارد دیگر کند، نقد او ارزش زیادی برای فروشگاه آنلاین شما دارد.

همه مایلند آن محصول را امتحان کنند و به طور غریزی به آن اعتماد کنند بدون اینکه ابهام زیادی داشته باشند.

فروش یک موضوع اعتماد است، به خصوص آن زمانی که از راه دور اتفاق می افتد، مانند تجارت الکترونیک.

مشتریان بالقوه شما در آنجا هرگز نام شما را نشنیده اند و اکنون شخصی مانند آنها، عکسی را در شبکه های اجتماعی خود قرار می دهد که در آنجا به محصول شما نگاه می کنند، به شیوه ای رضایت بخش. آیا می توانید تبلیغات بهتر یا گواهینامه مؤثرتری را تصور کنید؟

9. شبکه سازی در لینکدین

شبکه سازی در لینکدین یکی دیگر از موارد ایده سایت تبلیغات خارجی است. لینکدین نوعی فیس بوک است که مخصوص حرفه ای هاست. هر مخاطبی را که با آنها روابط تجاری یا حرفه ای دارید به شبکه لینکدین خود اضافه کنید، البته تا زمانی که آنها افرادی هستند که از قبل می شناسید.

چه چیزی را در چنین شبکه اجتماعی “جدی” منتشر کنیم؟ اول از همه، اطلاعاتی که کسب و کار شما را توصیف می کند: درباره شرکت خود در قالب یک داستان بگویید، آنچه را که آن را از رقبای شما متفاوت می کند به وضوح بیان کنید و ویژگی های مشتری ایده آل خود را توضیح دهید.

پیوندهایی را به صفحات محصول خود اضافه کنید و محتوایی را که فکر می کنید برای بازار و شبکه شما جالب است به اشتراک بگذارید.

در گروه‌ها شرکت کنید، آن‌ها را از میان گروه‌هایی انتخاب کنید که لینکدین به شما پیشنهاد می‌کند: برخی از آن‌ها را امتحان کنید، گروه‌هایی را که در آنها بهتر هستید را بیابید و فقط با آن‌ها به طور فعال و مکرر تعامل داشته باشید. کاری کنید که آنها شما را به خاطر بسپارند و صبور باشند: تأثیرگذاری شبکه به زمان نیاز دارد.

ایده سایت خارجی
ایده سایت تبلیغات خارجی

10. گوش کنید و در توییتر به اشتراک بگذارید

استفاده از توییتر یکی دیگر از ایده سایت تبلیغات خارجی است. چگونه از توییتر یا بهتر است بگوییم بازاریابی توییتر برای شرکت خود استفاده کنیم؟ کلیدهایی که ما به شما برای تبلیغ تجارت الکترونیکی خود پیشنهاد می کنیم، اساساً 2 نوع هستند: گوش کنید و به اشتراک بگذارید.

در توییتر می توانید به سرعت هر کسی را که در مورد یک موضوع خاص صحبت می کند شناسایی کنید. با پیمایش در لیست نتایج، می توانید انتخاب کنید که یک مکالمه خصوصی با شخصی شروع کنید و نظر خود را در مورد محصول بپرسید یا پیوندی به سایت خود ارسال کنید.

همچنین می‌توانید در گفتگوهایی شرکت کنید که در آن می‌توانید مشکلات را حل کنید یا به دیگران کمک کنید، نظر شایسته‌ای را درباره یک موقعیت بیان کنید یا مارک‌های مختلف محصولاتی را که می‌فروشید نقل‌قول کنید (با استفاده از نویسه‌های @ و #).

این به کاربران و تامین کنندگان این امکان را می دهد که شما و شرکت شما را به عنوان مرجع در صنعت خاصی که در آن فعالیت می کنید، بشناسند.

در نهایت مطالب جالب و مفید را به اشتراک بگذارید. بر اساس ویژگی های رشته خود، ویدیوها یا تصاویری را انتخاب کنید که برای مخاطبان هدف شما جذاب باشد: این می تواند آنها را ترغیب کند که ابتدا با شما گفتگو کنند، سپس از تجارت الکترونیک شما بازدید کنند و سپس مشتری شما شوند. همچنین پیوندهایی به پیشنهادات ویژه سایت خود یا کدهای تخفیف را وارد کنید تا مستقیماً مشتری شما شوند.

بسیاری از بازاریابان محتوا که به دنبال ایده‌های خوب در مورد موضوعاتی هستند که با آنها سروکار دارند، به توییتر متکی هستند. این به این دلیل است که ارتباطات سریع و آموزنده ای که این کانال موفق به ایجاد آن می شود هرگز در برجسته کردن جالب ترین موضوعات کوتاهی نمی کند.

11. از طریق Pinterest الهام بگیرید

پینترست یکی دیگر از ایده سایت تبلیغات خارجی است که علاوه بر اینکه پلتفرمی عالی برای محتوای بصری است، پتانسیل بسیار زیادی را به معامله گران ارائه می دهد. اولین کاری که می توانید برای بهره برداری از Pinterest در تبلیغات تجارت الکترونیک خود انجام دهید این است که دکمه پین ​​را در صفحات محصول خود نصب کنید: کاربران تصاویری را از فروشگاه شما به شبکه اجتماعی ارسال می کنند.

هم از حساب شخصی خود و هم از حساب شرکت خود استفاده کنید و ارتباطات را متمایز کنید. برای گروه بندی تصاویر مقالات خود تابلوهای پیام هوشمند ایجاد کنید: ثابت شده است که تابلوهایی که موضوع خاصی به آنها اختصاص داده شده است (مثلاً ایده های هدیه برای روز ولنتاین) علاقه بیشتری را برمی انگیزد. این بسیار مهم است که برای اقلامی که به طور مرتب در انبار هستند، قیمت را به توضیحات پین اضافه کنید.

سعی کنید از قدرت تداعی کننده تصاویر نهایت استفاده را ببرید. کاربران به دنبال الهام گرفتن در پینترست می‌روند: سعی کنید نه تنها خود محصول، بلکه تجربه کلی را که مصرف‌کننده می‌تواند به لطف آن مقاله داشته باشد، در تصویر بیان کنید.

نتیجه گیری

ما به پایان این مقاله در مورد 11 ایده سایت تبلیغات خارجی که مشاغل آنلاین می توانند از آنها بهره برداری کنند، رسیده ایم. اینها همچنین می توانند ایده های تبلیغاتی برای کسب و کارهای کوچک و در واقع راهی برای تقویت رشد آنها باشند.

همانطور که متوجه شدید، چندین ابزار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید، بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم آنهایی را که به بهترین وجه مناسب کسب و کار شما هستند را تست کنید و بهتر و بهتر شوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *