سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار

سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار

تبلیغات در سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار به بخشی از زندگی اینترنتی تبدیل شده است. برای بازاریابان جدید، درک دامنه و تنوع تبلیغات آنلاین موجود می تواند گیج کننده باشد.

اشکال سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار

ما فهرست کاملی را برای کمک به دسته بندی و توضیح هر شکل از سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار موجود در وب گردآوری کرده ایم. اگر به دنبال تبلیغات و دیده شدن کسب و کار خود هستید، بهترین و جدیدترین متدهای تبلیغات را در این مقاله گردآوری کرده ایم.

تبلیغات جستجوی گوگل

تبلیغات جستجوی گوگل، تبلیغات آنلاینی هستند که هنگام جستجوی کلمه کلیدی در گوگل در کنار صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر می شوند. این تبلیغات PPC یا تبلیغات پرداخت به ازای کلیک هستند که در آن تبلیغ ‌کنندگان به ازای هر کلیک روی تبلیغات پول پرداخت می‌کنند.

 تبلیغات جستجوی PPC گوگل از طریق پلتفرم تبلیغاتی گوگل ادز مدیریت می شود که به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد برای کلمات کلیدی، متن تبلیغاتی دست ساز، بودجه تعیین شده و موارد دیگر پیشنهاد بدهند.

تبلیغات  PPC

تبلیغات  PPC، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک، تبلیغاتی هستند که در آنها هزینه تبلیغات بر اساس تعداد کلیک هایی که یک تبلیغ دریافت می کند تعیین می شود. تبلیغات گوگل و تبلیغات بینگ هر دو از مدل پرداخت به ازای کلیک استفاده می کنند.

تبلیغات بینگ

تبلیغات مایکروسافت (که قبلاً به عنوان تبلیغات بینگ شناخته می شد) شبیه تبلیغات گوگل است که بر اساس پرداخت به ازای کلیک کار می کنند. تبلیغ ‌کنندگان می ‌توانند تبلیغات خود را از طریق پلتفرم Microsoft Ads مدیریت کنند. هنگامی که یک حساب Microsoft Ads  دارید، می توانید با ایجاد Microsoft Ads شروع کنید .

تبلیغات فیسبوک

تبلیغات فیسبوک به اشکال مختلف وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب منحصر به فردی را برای تبلیغ کنندگانی که به دنبال بازاریابی در فیس بوک هستند ارائه می دهد. تبلیغات بازار در ستون های کناری وب سایت فیسبوک با عنوان کپی و تصویر ظاهر می شود.

پست‌های تقویت ‌شده، تبلیغات فیسبوکی هستند که به تبلیغ ‌کنندگان این امکان را می‌دهند که برای تبلیغ یک پست ارگانیک در صفحه تجاری فیس‌بوک خود، نرخ ثابتی بپردازند. پست تبلیغ شده بیشتر از یک پست معمولی به طرفداران و دوستان طرفداران می رسد.

تبلیغات توییتر

تبلیغات توییتر به افزایش‌های پولی اشاره دارد که برندها در توییتر می‌توانند از آن برای گسترش دسترسی توییت‌های خود، تبلیغ یک هشتگ انتخابی یا به دست آوردن فالوورهای بیشتر استفاده کنند.

توییت های تبلیغاتی به توییت ‌های تبلیغ ‌کنندگان اجازه می ‌دهد به فیدهای خانه افراد بیشتری دسترسی پیدا کنند و دسته‌ای سالم از گزینه‌های هدف را ارائه دهند. تبلیغات توییتر همچنین شامل حساب‌های تبلیغاتی می ‌شود که به تبلیغ‌ کنندگان اجازه می ‌دهد بیشتر در ویژگی توصیه توییتر چه کسی را دنبال کنند نشان داده شوند.Promoted Trends  هشتگ سفارشی شما را در نوار Trends دریافت می کند و توجه و توجه بیشتری را از Twitterverse جلب می کند.

تبلیغات Tumblr

تبلیغات Tumblr در قالب‌های مختلفی ارائه می‌شوند Tumblr Radar و Spotlight به «حامیان مالی»، معروف به تبلیغ‌ کنندگان، اجازه می ‌دهند در مناطقی که Tumblr محتوا و حساب‌های منحصر به‌ فرد را برجسته می ‌کند، نمایش داده شوند. با 54 میلیون کاربر که 70 میلیون پست در روز ارسال می کنند که روزانه بیش از نیم میلیارد بازدید از صفحه دارد، انجمن Tumblr یک انجمن فعال و پر جنب و جوش است.

Tumblr همچنین تبلیغات پست تحت وب را ارائه می دهد، که قطعاتی از محتوای Tumblr ساخته شده توسط تبلیغ کنندگان است که در خوراک داشبورد اصلی کاربران ظاهر می شود و با محتوای عادی و تولید شده توسط کاربر یکپارچه شده است . این تبلیغات Tumblr  دارای علائم دلاری کوچکی هستند تا آنها را به عنوان محتوای تبلیغاتی علامت گذاری کنند. برای ارسال تبلیغات آنلاین خود در پلتفرم  Tumblr، باید حامی Tumblr شوید .

سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار
سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار

تبلیغات بنری در سایت ها

تبلیغات بنری تبلیغاتی مبتنی بر تصویر هستند که اغلب در بخش‌های کناری، بالا و پایین وب‌ سایت ‌ها ظاهر می ‌شوند. آنها می توانند از نظر اندازه، طراحی و عملکرد بسیار متنوع باشند. شما معمولاً آن ها را در انواع وب سایت های خبری، وبلاگ ها و انجمن های وب تخصص پیدا خواهید کرد.

 بسیاری از وب‌ سایت ها فضای تبلیغاتی خود را با مبادلات تبلیغاتی مانند شبکه نمایش گوگل کارگزاری می ‌کنند، یا می‌ توانید فضای تبلیغاتی را به همان روشی که یک آگهی در روزنامه می‌خرید، خریداری کنید.

تبلیغات نمایشی گوگل

تبلیغات نمایشی گوگل شکلی از تبلیغات بنری متنی است که در شبکه نمایش گوگل، مجموعه سایت های شبکه گوگل که با میزبانی تبلیغات نمایشی موافقت می کنند، استفاده می شود.

Google Display Network  همچنین شامل ویژگی‌های Google مانند YouTube، Gmail، Blogger  و غیره می‌شود. تبلیغات Google Display می‌تواند مبتنی بر متن، تصویر و حتی ویدیو باشد. برای ارائه تبلیغات آنلاین در Google Display Network، باید با استفاده از Google AdWords شروع کنید.

هدف گذاری مجدد تبلیغات

هدف‌گیری مجدد تبلیغات (نگاه کنید به موارد مشابه، بازاریابی مجدد) Google کاربر را با در نظر گرفتن سابقه وب گذشته کاربر، ترغیب می‌ کند تا از یک سایت بازدید کند. هنگامی که یک کاربر از یک وب سایت بازدید می کند، یک کوکی کمپین هدف گیری مجدد به بازدید کننده متصل می شود و از صفحات و محصولاتی که کاربر هنگام مرور سایت بازدید می کند، یادداشت می کند.

هنگامی که کاربر سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار را ترک می‌کند و شروع به سفر به وب‌ سایت‌ های دیگر می ‌کند، می ‌توان تبلیغات هدفمند را در فضاهای تبلیغاتی خاصی نشان داد و تبلیغاتی را نمایش داد که به طور خاص آنچه را که کاربر قبلاً در سایت تبلیغ‌کننده مشاهده می‌ کرد، نشان می‌ دهد. تبلیغات هدفمند مجدد نسبت به تبلیغات بنری معمولی، با نرخ کلیک و تبدیل بالاتر، عملکرد بسیار بهتری دارند.

تبلیغات  Reddit

تبلیغات Reddit تبلیغاتی هستند که دارای عنوان تیتر، URL  مقصد و یک عکس اختیاری هستند. تبلیغات Reddit بر روی یک سیستم مبتنی بر قیمت پیشنهادی کار می‌کنند، که در آن تبلیغ ‌کنندگان می ‌توانند بودجه کمپین خود را تعیین کنند و مدت زمانی که می‌خواهند کمپینشان اجرا شود را انتخاب کنند. تبلیغات Reddit برخی از گزینه های هدف گذاری منحصر به فرد را امکان پذیر می کند و اغلب نسبتاً ارزان هستند و هزینه به ازای هر نمایش پایینی دارند.

آنچه واقعاً تبلیغات Reddit را منحصر به فرد می کند نظرات و رای دادن است. کاربران می توانند به تبلیغ شما رأی مثبت یا منفی بدهند و به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد که در صورت دوست داشتن یا دوست نداشتن یک تبلیغ، به راحتی مطالعه کنند. هر تبلیغ، مانند سایر پست‌های  Reddit، دارای بخش نظر است. این می تواند برای تبلیغ کنندگان مفید باشد زیرا به کاربران امکان می دهد بازخورد مستقیمی را ارائه دهند که مستقیماً به تبلیغ کننده می رسد.

بهترین تبلیغات Reddit مخاطبان خود را در نظر می گیرند. این پلتفرم عمدتاً توسط مخاطبان جوان و آگاه به فناوری، عمدتاً مرد، مورد بازدید قرار می گیرد. به طور کلی، جامعه Reddit نسبت به بازاریابی آشکار بسیار محتاط است، بنابراین ارسال یک آگهی Reddit  می تواند کمی شبیه بازی با آتش باشد. اگر به درستی انجام شود، تبلیغات Reddit می تواند با هزینه کم توجه زیادی را به خود جلب کند. شما می توانید در Reddit از طریق وب سایت آنها تبلیغ کنید.

تبلیغات موبایل

تبلیغات موبایلی تبلیغاتی هستند که در گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و هر دستگاه تلفن همراه دیگری نمایش داده می‌شوند . بسیاری از پلتفرم‌ها، وب‌سایت‌ها و برنامه‌ های رسانه ‌های اجتماعی، گزینه‌های منحصر به ‌فرد تبلیغات موبایلی خود را ارائه می ‌کنند. اگر در Google Ads  تبلیغ می کنید، می توانید در دستگاه های تلفن همراه تبلیغ کنید.

تبلیغات درون بازی

تبلیغات درون بازی تبلیغاتی هستند که در بازی های رایانه ای یا ویدیویی وجود دارند. یکی از رایج ترین نمونه های تبلیغات درون بازی، بیلبوردهایی است که در بازی های ورزشی ظاهر می شوند. تبلیغات درون بازی همچنین ممکن است به عنوان محصولات با نام تجاری مانند اسلحه، اتومبیل یا لباسی که به عنوان نماد وضعیت بازی وجود دارد ظاهر شوند.

سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار
سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار

 تبلیغات درون برنامه ای

تبلیغات برنامه تبلیغاتی هستند که در برنامه های تلفن همراه ظاهر می شوند. پلتفرم تبلیغات موبایلی Google به سازندگان برنامه امکان می‌ دهد تا با ارائه فضای تبلیغاتی از بازی‌های رایگان درآمد کسب کنند و به تبلیغ ‌کنندگان این امکان را می‌دهد که در محبوب ‌ترین بازی ‌ها و برنامه های موبایل، نقاط تبلیغاتی را دریافت کنند.

تبلیغات برنامه می تواند به صورت تبلیغات متنی بهینه شده برای موبایل، تبلیغات بنری مبتنی بر تصویر یا حتی تبلیغات بینابینی که از HTML5 غنی استفاده می کنند ظاهر شوند.

تبلیغات ایمیل

تبلیغات ایمیلی تبلیغاتی هستند که از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می شوند. از تبلیغات ایمیلی می‌توان برای اطلاع مشترکین از برخی تبلیغات، تخفیف‌ها یا ویژگی‌های جدید، از جمله موارد دیگر استفاده کرد.

اکثر تبلیغات ایمیلی دارای یک تصویر بزرگ با حداقل متن هستند. کاربران زمان زیادی را برای خواندن تبلیغات ایمیل تلف نمی کنند، بنابراین مهم است که پیام خود را تا حد امکان واضح و مختصر بیان کنید. تبلیغات ایمیلی همچنین بر یک موضوع قانع کننده تکیه می کنند تا اطمینان حاصل شود که کاربر ایمیل را باز می کند.

نمونه تبلیغات ایمیل

تبلیغات ایمیلی قوانین خاصی دارند – قانون CAN-SPAM در سال 2003 که برای جلوگیری از هرزنامه ایمیل برای کاربران ایجاد شد، 16000 دلار جریمه به ازای هر تخلف برای افراد ارسال کننده هرزنامه مجاز می کند، به همین دلیل است که بسیاری از بازاریابان ایمیل در ایالات متحده از یک سرویس ایمیل یا نرم افزار استفاده می کنند تا مطمئن شوند. آنها با قانون مطابقت دارند.

تبلیغات جیمیل

تبلیغات Gmail در سرویس ایمیل آنلاین Google، تبلیغات متنی هستند که توسط یک فرآیند خودکار تولید می‌شوند که ایمیل‌های کاربر را اسکن می‌کند تا علایق و موضوعات مرتبط با کاربر را کشف کند.

اگر کاربر در حال نوشتن و دریافت ایمیل های زیادی در مورد کولر گازی باشد، آن کاربر ممکن است آگهی های مربوط به شرایط هوا را در صندوق ورودی Gmail مشاهده کند. تبلیغات جیمیل با استفاده از کمپین های Google Ads Discovery ایجاد می شوند.

تبلیغات ویدیویی

محبوبیت تبلیغات ویدیویی در حال افزایش است زیرا عملکرد بهتر سرعت اینترنت و پیشرفت‌های آنلاین، تماشای ویدیوها را در وب سریع و آسان می‌کند. موفق‌ترین تبلیغات ویدیویی از تبلیغات آشکار اجتناب می‌کنند و در عوض محتوای ویدیویی آموزشی را انتخاب می‌کنند که طبیعتاً برای کاربران جذاب است و برخی از پیشنهادات محصول (در صورت وجود) به‌طور محتاطانه ادغام شده‌اند.

 تبلیغات ویدیویی طنز نیز عملکرد خوبی دارند، با برخی از کمپین‌های تبلیغاتی خنده‌دار ویدیویی که موفقیت چشمگیری پیدا می‌کنند، مخصوصاً زمانی که یک عنصر تعاملی اضافه شود.

تبلیغات یوتیوب

تبلیغات یوتیوب تبلیغاتی هستند که در سایت اشتراک‌گذاری ویدیوی گوگل ظاهر می‌شوند. از زمانی که گوگل مالکیت یوتیوب را به دست آورد، تبلیغات در یوتیوب تقریباً به آسانی و سفارشی سازی تبلیغات در AdWords شده است.

تبلیغات YouTube تعدادی گزینه هدف گذاری و چندین فرمت تبلیغاتی مختلف را ارائه می دهد. تبلیغات یوتیوب می توانند به صورت تبلیغات بنری، تبلیغات همپوشانی درون ویدیویی، تبلیغات ویدیویی در جریان (که تبلیغات ویدیویی قبل یا در حین ویدیوی YouTube دیگری ظاهر می شوند) و همچنین چندین تنظیم دیگر ظاهر شوند.

تبلیغات پینترست

تبلیغات پینترست صرفاً قطعاتی از محتوای پین شده توسط برندها و تبلیغ کنندگان هستند. هنگام بازاریابی یک محصول خاص، بازاریابان با اضافه کردن یک علامت دلار قبل از مقدار قیمت به توضیحات، تبلیغات Pinterest را ایجاد می کنند. این به Pinterest می‌گوید که این کالا با آن قیمت خاص برای فروش است. سپس بازاریابان Pinterest می توانند مورد پین شده را به صفحه محصول رسمی پیوند دهند تا ترافیک خرده فروشی را افزایش دهند.

سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار
سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار

نمونه تبلیغات پینترست

برخی از بازاریابان نیز با میزبانی مسابقات در پینترست، شکل خود را از تبلیغات پینترست اجرا می کنند. در حالی که این امر منجر به فروش مستقیم نمی شود، رقابت ها بسته به نحوه سازماندهی مسابقه، راه بسیار خوبی برای جلب توجه کاربران، تعامل و افزایش ترافیک سایت هستند. توجه داشته باشید که در حالی که برای ایجاد تبلیغات نیازی به پرداخت هزینه به پینترست ندارید، باید زمان و تلاش قابل توجهی را صرف ایجاد تبلیغات آنلاین زیبا کنید تا خریداران کمین در پینترست را جذب کنید. توجه داشته باشید که تبلیغات Pinterest روی محصولات ملموس B2C بهترین عملکرد را دارد.

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام عکس‌ها یا ویدیوهایی هستند که در سراسر پلتفرم در مکان‌هایی مانند اخبار، صفحه کاوش، استوری‌ها و فروشگاه‌های اینستاگرام یافت می‌شوند.

سایر اشکال تبلیغات

در حالی که ما در درجه اول نگران نمایش نمونه های تبلیغات آنلاین هستیم، ارزش آن را دارد که مروری سریع بر سایر اشکال رایج تر و آفلاین تبلیغات نیز داشته باشیم!

تبلیغات تلویزیونی

تبلیغات تلویزیونی یک شکل تبلیغاتی بسیار گران قیمت اما همچنان مورد توجه است که به قدمت خود تلویزیون است.

تبلیغات تلویزیونی شکلی از بازاریابی برونگرا است که به عنوان بازاریابی وقفه ای نیز شناخته می شود، به قطع ارتباط بینندگان در تلاش برای جلب توجه آنها متکی است. به منظور جلوگیری از دریافت ناخوشایند توسط بینندگان، بسیاری از تبلیغات تلویزیونی اکنون تلاش می کنند تا احساسات بیننده را از طریق طنز، حس حسن نیت، دلتنگی یا حتی گاهی اوقات خشم یا ناراحتی جلب کنند. برای بسیاری از تبلیغات تلویزیونی، هدف اصلی این است که از نظر احساسی قدرتمند و به یاد ماندنی باشند.

آگهی های روزنامه

بسیاری تصور می‌کنند تبلیغات خبری مربوط به گذشته است، اما همچنان ارزش دارند، مخصوصاً وقتی مخاطبانی را هدف قرار می‌دهند که ممکن است اغلب آنلاین نباشند. تبلیغات خبری می تواند آگاهی برند را ایجاد کند، اگرچه ردیابی عملکرد تبلیغات روزنامه تقریباً غیرممکن است. از سوی دیگر، تبلیغات آنلاین، گزینه‌های هدف‌گیری مخاطب، تجزیه و تحلیل اندازه‌گیری عملکرد و مزایای دیگری را در برابر تبلیغات خبری کلاسیک ارائه می‌کنند.

تبلیغات رادیویی

تبلیغات رادیویی شبیه تبلیغات تلویزیونی و روزنامه‌ها هستند زیرا آنها نیز نوعی بازاریابی برون‌گرا هستند که از طریق وقفه به دنبال جلب توجه هستند. مانند سایر اشکال تبلیغاتی که به صورت آنلاین عمل نمی کنند، اندازه گیری و ردیابی تبلیغات رادیویی نیز دشوار است.

تبلیغات شهری

تبلیغات شهری تبلیغاتی است که در ابتدایی ترین حالت آن در شهرهای پرجمعیت وجود دارد. تبلیغات شهری اغلب از این موقعیت استفاده می کند تا بینندگان را شوکه کند یا هیبت ایجاد کند. تبلیغات شهری نیز اغلب به عنوان نوعی از تبلیغات جایگزین، با استفاده از روش های غیر متعارف یا منحصر به فرد برای انتشار پیام وجود دارد.

تبلیغات جستجوی گوگل چگونه کار می کند؟

تبلیغات جستجوی گوگل، تبلیغات آنلاینی هستند که هنگام جستجوی کلمه کلیدی در گوگل در کنار صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر می شوند. این تبلیغات PPC یا تبلیغات پرداخت به ازای کلیک هستند که در آن تبلیغ ‌کنندگان به ازای هر کلیک روی تبلیغات پول پرداخت می‌کنند.
 تبلیغات جستجوی PPC گوگل از طریق پلتفرم تبلیغاتی گوگل ادز مدیریت می شود که به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد برای کلمات کلیدی، متن تبلیغاتی دست ساز، بودجه تعیین شده و موارد دیگر پیشنهاد بدهند.

 تبلیغات درون برنامه ای چیس

تبلیغات برنامه تبلیغاتی هستند که در برنامه های تلفن همراه ظاهر می شوند. پلتفرم تبلیغات موبایلی Google به سازندگان برنامه امکان می‌ دهد تا با ارائه فضای تبلیغاتی از بازی‌های رایگان درآمد کسب کنند و به تبلیغ ‌کنندگان این امکان را می‌دهد که در محبوب ‌ترین بازی ‌ها و برنامه های موبایل، نقاط تبلیغاتی را دریافت کنند.
تبلیغات برنامه می تواند به صورت تبلیغات متنی بهینه شده برای موبایل، تبلیغات بنری مبتنی بر تصویر یا حتی تبلیغات بینابینی که از HTML5 غنی استفاده می کنند ظاهر شوند.

هدف گذاری مجدد در تبلیغات یعنی چه؟

هدف‌گیری مجدد تبلیغات (نگاه کنید به موارد مشابه، بازاریابی مجدد) Google کاربر را با در نظر گرفتن سابقه وب گذشته کاربر، ترغیب می‌ کند تا از یک سایت بازدید کند. هنگامی که یک کاربر از یک وب سایت بازدید می کند، یک کوکی کمپین هدف گیری مجدد به بازدید کننده متصل می شود و از صفحات و محصولاتی که کاربر هنگام مرور سایت بازدید می کند، یادداشت می کند.
هنگامی که کاربر سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار را ترک می‌کند و شروع به سفر به وب‌ سایت‌ های دیگر می ‌کند، می ‌توان تبلیغات هدفمند را در فضاهای تبلیغاتی خاصی نشان داد و تبلیغاتی را نمایش داد که به طور خاص آنچه را که کاربر قبلاً در سایت تبلیغ‌کننده مشاهده می‌ کرد، نشان می‌ دهد. تبلیغات هدفمند مجدد نسبت به تبلیغات بنری معمولی، با نرخ کلیک و تبدیل بالاتر، عملکرد بسیار بهتری دارند.

9 دیدگاه برای “سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار

 1. اشتراک‌ها: سایت تبلیغات اینترنتی - تبلیغات | سامانه تبلیغ و تبلیغات ملی

 2. مهدی غلامحسینی گفته:

  تبلیغات در سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار به بخشی از زندگی اینترنتی تبدیل شده است. برای بازاریابان جدید، درک دامنه و تنوع تبلیغات آنلاین موجود می تواند گیج کننده باشد.

 3. benjamin گفته:

  تبلیغات در سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار بخش جدایی ناپذیر زندگی ما محسوب می شود برای بازاریابان جدید، درک دامنه و تنوع تبلیغات آنلاین موجود می تواند گیج کننده باشد.
  با خواندن این مقاله ممکن یک مقداری قابل فهم تر باشد این مسئله

 4. سعید گفته:

  تبلیغات بنری تبلیغاتی مبتنی بر تصویر هستند که اغلب در بخش‌های کناری، بالا و پایین وب‌ سایت ‌ها ظاهر می ‌شوند. آنها می توانند از نظر اندازه، طراحی و عملکرد بسیار متنوع باشند. شما معمولاً آن ها را در انواع وب سایت های خبری، وبلاگ ها و انجمن های وب تخصص پیدا خواهید کرد.

 5. Parham گفته:

  تبلیغات Gmail در سرویس ایمیل آنلاین Google، تبلیغات متنی هستند که توسط یک فرآیند خودکار تولید می‌شوند که ایمیل‌های کاربر را اسکن می‌کند تا علایق و موضوعات مرتبط با کاربر را کشف کند. مطالب بسیار جذاب بود

 6. Amin DehghanNejad گفته:

  بلیغات خبری مربوط به گذشته است، اما همچنان ارزش دارند، مخصوصاً وقتی مخاطبانی را هدف قرار می‌دهند که ممکن است اغلب آنلاین نباشند

 7. Nazanin heshmati گفته:

  تبلیغات انلاین ، پاسخگوی نیاز دنیای امروزی است ، گستردگی دامنه مخاطبان باعث میشود کسب و کار شما به افراد بومی و غیر بومی زیادی نشان داده شود و جذب مخاطب بالایی خواهید داشت .

 8. مرضیه ثاقب علیزاده گفته:

  تبلیغات جستجوی گوگل، تبلیغات آنلاینی هستند که هنگام جستجوی کلمه کلیدی در گوگل در کنار صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر می شوند. این تبلیغات PPC یا تبلیغات پرداخت به ازای کلیک هستند که در آن تبلیغ ‌کنندگان به ازای هر کلیک روی تبلیغات پول پرداخت می‌کنند.

 9. امیرحسین گفته:

  به نظر بنده بهترین سایت تبلیغات اینترنتی کسب و کار بستر گوگل میباشد چرا که طیف وسیع تر و بزرگتری از فضای مجازی را در اختیار دارد هرچند بستر های دیگه هم بازار و کاربران هدف کمی ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *