سایت تبلیغات آموزشی

سایت تبلیغات آموزشی

شخصیت های دانشجویی در هسته اصلی تقریباً هر استراتژی بازاریابی موثر قرار دارند. با شخصیت دانشجویی، پیام‌های شما به احتمال زیاد تأثیر قوی‌تری دارند و تلاش‌های عمومی شما را بهبود می‌بخشند. به این دلیل است که انجام تحقیقات لازم و درک مخاطبان به سایت تبلیغات آموزشی شما اجازه می دهد پیام هایی را ارائه دهد که کارآمد هستند

فرآیند ایجاد پرسونای دانشجویی سایت تبلیغات آموزشی

گذراندن فرآیند ایجاد پرسونای دانشجویی ممکن است زمان‌بر باشد، اما موفقیت در فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال شما را تضمین می‌کند. این شخصیت‌های دانش‌آموزی می‌توانند به شما کمک کنند تا یک استراتژی محتوای شخصی‌سازی شده ایجاد کنید که به مشتریان احتمالی این امکان را می‌دهد که احساس کنند توسط سایت تبلیغات آموزشی شما دیده می‌شوند و از آنها مراقبت می‌کنند.

تجزیه اجزای کلیدی یک شخصیت دانشجویی

شخصیت‌های دانش‌آموزی را می‌توان به‌عنوان «شخصیت خریدار» برای سایت تبلیغات آموزشی درک کرد، که نمایشی نیمه تخیلی از چشم‌انداز ایده‌آل شماست. این نمایش همچنین می‌تواند به‌عنوان نمایه‌ای بر اساس داده‌ها و تحقیقات واقعی ساخته شود و آن‌ها را به ویژه برای تلاش‌های بازاریابی ورودی مدرسه شما ارزشمند کند. به طور معمول، این پروفایل ها به شما یک نمای کلی از نکات کلیدی که مشتری بالقوه شما را به تیم مدرسه شما معرفی می کند، از جمله اطلاعات زیر ارائه می دهند:

 • نامی برای ارجاع به مشتری و تسهیل ارتباطات داخلی
 • یک تصویر همراه برای ارائه یک نمایش بصری
 • اطلاعات دموگرافیک، مانند سن، موقعیت مکانی، پیشینه اجتماعی اقتصادی، وضعیت و غیره.
 • انگیزه های شخصی، از جمله علایق، اهداف یا سایر عوامل محرک برای ثبت نام
 • نگرانی های شخصی مانند چالش ها یا موانع برای درخواست

نکته مهم: مزایای ایجاد یک شخصیت دانشجویی منفی را در نظر بگیرید، همچنین به عنوان یک نمایش نیمه تخیلی تعریف می شود. این نوع پرسونا نشان دهنده نوع بالقوه‌‌ایی است که نمی‌خواهید جذب کنید، کسانی که فکر می‌کنید برای سایت تبلیغات آموزشی شما مناسب نیستند. به عنوان مثال، سایت تبلیغات آموزشی شما ممکن است نخواهد دانش آموز «بی تصمیم» یا دانش آموز «بی انگیزه» یا «بی تعهد» را جذب کند.

دانستن اینکه چه چیزی را از نظر جمعیت شناسی، انگیزه ها و نگرانی ها باید تماشا کنید، می تواند به شما کمک کند پیام های خود را اصلاح کنید تا فقط تلاش خود را بر روی دستیابی به افراد بالقوه ای متمرکز کنید که می توانند تبدیل شوند.

بهترین سایت تبلیغات آموزشی

بهترین سایت تبلیغات آموزشی

بازاریابی آموزشی در بهترین سایت تبلیغات آموزشی نوعی بازاریابی است که محتوای آموزشی ارزشمند را ترویج می کند و به موسسات و افراد کمک می کند تا از آن بهره ببرند

بهترین سایت تبلیغات آموزشی شامل چیست؟

محتوای آموزشی شامل همه چیز است، از دوره‌ها و ویدیوهای آموزشی گرفته تا مقالات و کتاب‌های تحقیقاتی تا برنامه‌های نرم‌افزاری برای رایانه‌های رومیزی و دستگاه‌های تلفن همراه. با استراتژی بازاریابی آموزشی مناسب، محتوای آموزشی می تواند مانند آتش سوزی گسترده شود و ذهن های کنجکاو را از سراسر جهان شعله ور کند.

در سال 2021، در حالی که جهان همچنان با اختلال جهانی ناشی از  COVID19 سازگار شد، بازاریابی آموزشی نیز باید تنظیم میشد. تکیه به مزایای برنامه ها و سایر ابزارهای آموزش از راه دور برای کمک به دانش آموزان در این دوران بی سابقه بود.

در این مقاله، استراتژی‌های برتر بازاریابی آموزش را که متخصصان بخش آموزش باید در سال ۲۰۲۲ بدانند، توضیح می‌دهیم، و چندین مثال خاص برای برنامه ‌ریزی فعالیت‌های بازاریابی در سال جاری ارائه می‌کنیم.

چرا بخش آموزش به بازاریابی آموزشی نیاز دارد؟

بخش آموزش به لطف فرصت های متعدد ایجاد شده توسط اینترنت و به طور کلی فناوری های مدرن، رونق عظیمی را تجربه کرده است. بر اساس تحقیقات انجام شده، ارزش بازار جهانی آموزش الکترونیکی در سراسر جهان تا سال ۲۰۲۲ به بیش از ۲۷۵ میلیارد دلار خواهد رسید که عمدتاً ناشی از افزایش تعداد کاربران اینترنت و دسترسی رو به رشد به اینترنت با پهنای باند و تلفن‌های همراه با قابلیت‌های آنلاین است.

برای مطالعه کامل در خصوص بهترین سایت تبلیغات آموزشی روی لینک کلیک کنید.

لیست سایت تبلیغات آموزشی

لیست سایت تبلیغات آموزشی

ما در زمانی زندگی می کنیم که اینترنت همه چیز است، جایی که مردم برای یافتن هر چیزی از A تا Z به آنجا می روند و این شامل آموزش در لیست سایت تبلیغات آموزشی نیز می شود.

تاثیر لیست سایت تبلیغات آموزشی بر آموزش

در نتیجه، تبلیغات برای یک سایت تبلیغات آموزشی اکنون به صورت آنلاین نیز انجام می شود زیرا دانش آموزان آینده مطمئناً به جای اینکه واقعاً به مدرسه بروند و شخصاً اطلاعاتی را درخواست کنند، تحقیقات خود را در آنجا شروع می کنند.

اگرچه دنیای آنلاین بسیار راحت‌تر است، اما برای مدارسی که می خواهند دانش‌آموز را جذب کنند، چند اشکال دارد. یکی از آن ها مؤسسات آموزشی دیگری است که برای جلب توجه دانش آموزان بعدی خود می جنگند.

به همین دلیل است که ما می‌ خواستیم در مورد برخی از بهترین ایده‌های تبلیغات آموزشی که می‌ توانید برای افزایش موفقیت کمپین خود استفاده کنید، صحبت کنیم.

برای مطالعه کامل لیست سایت تبلیغات آموزشی روی لینک کلیک کنید.

ساخت سایت تبلیغات آموزشی

ساخت سایت تبلیغات آموزشی

هرکسی علاقه‌ای دارد، و اگر می‌خواهید بدانید که چگونه با راه‌اندازی و کسب درآمد از وب‌سایت آموزشی خود، آن را به چیزی بیش از یک سرگرمی تبدیل کنید، به خواندن مقاله ساخت سایت تبلیغات آموزشی ادامه دهید.

سایت تبلیغات آموزشی چیست؟

گاهی اوقات به عنوان وب سایت های کلاس درس شناخته می شوند، وب سایت های آموزشی اساساً همان چیزی هستند که از نام آن نشان می دهد، سایت های طراحی شده به کاربران خود آموزش می دهند. وب‌سایت‌های آموزشی ویدیوها، پست‌های وبلاگ، کتاب‌های الکترونیکی یا سایر محتوای اطلاعاتی یا آکادمیک را در مورد یک یا چند موضوع ارائه می‌کنند.

اکثر وب سایت های آموزشی موفق بر روی یک جایگاه خاص تمرکز می کنند، مانند مثال های ذکر شده در بالا. این امر به ویژه اگر می خواهید از وب سایت خود کسب درآمد کنید بسیار مهم است. از آنجایی که در حال حاضر محتوای رایگان بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد، اگر محتوای شما را اشغال کند، یا اگر مجموعه ای منحصربفرد از اعتبارنامه ها را روی میز بیاورید، احتمال بیشتری دارد که برای محتوای شما هزینه بپردازند.

نحوه ساخت سایت تبلیغات آموزشی

اگر می‌خواهید یک وب‌سایت آموزشی موفق بسازید، اولین قدم این است که جایگاه خود را شناسایی کنید. چیزی که در آن متخصص هستید و می‌خواهید در مورد آن به مردم آموزش دهید. از آنجا، شما باید رقابت را دنبال کنید. متأسفانه، برخی از مناطق ممکن است پر از رقیب باشند. این به این معنی نیست که شانس ندارید، فقط باید در رویکرد خود تجدید نظر کنید. زاویه ای را پیدا کنید که اشغال نشده باشد.

برای مطالعه کامل در مورد ساخت سایت تبلیغات آموزشی روی لینک کلیک کنید.

بودجه سایت تبلیغات آموزشی

بودجه سایت تبلیغات آموزشی

برای بررسی بودجه سایت تبلیغات آموزشی ابتدا باید مخاطبان و کانال های مناسب برای کسب و کار خود را شناسایی کرد. برای آشنایی بیشتر با این موارد تا آخر این مقاله همراه ما باشید

برنامه ریزی بودجه سایت تبلیغات آموزشی

بعد از اینکه مخاطبان و کانال‌های مناسب برای کمپین خود را شناسایی کردید، مرحله بعدی و شاید مهم‌ ترین مرحله این است که برنامه ‌ریزی کنید که سایت تبلیغات آموزشی شما چه مقدار پول می ‌تواند برای تبلیغات کنار بگذارد.

اگر قبلاً تبلیغات ایجاد کرده اید، تخمین میزان پول مورد نیاز برای دستیابی به اهداف برای شما آسان تر خواهد بود. اما اگر در تبلیغات پولی تازه کار هستید، می توانید به منظور تقریب بودجه خود، به هزینه های سایت های تبلیغات آموزشی دیگر برای تبلیغات نگاه کنید. نمودار زیر میانگین مبلغی را که مؤسسات آموزشی برای تبلیغات آنلاین خرج می‌کنند.

بودجه سایت تبلیغات آموزشی

دانستن اینکه معمولاً چقدر برای تبلیغات پولی در این بخش هزینه می شود می تواند نقطه شروع مفیدی باشد، اما به خاطر داشته باشید که هر سایت تبلیغات آموزشی بودجه بازاریابی خاص خود را دارد و همچنین اهداف تبلیغاتی متفاوتی دارد.

با این حال، برای به دست آوردن دقیق‌ترین تصویر از هزینه‌های تلاش‌های تبلیغاتی پولی شما، باید تحقیقات خود را روی پلتفرم‌های انتخابی خود انجام دهید، زیرا هر کدام مدل قیمت‌گذاری خاص خود را دارند.

برای مطالعه کامل در مورد بودجه سایت تبلیغات آموزشی روی لینک کلیک کنید.

استراتژی سایت تبلیغات آموزشی

استراتژی سایت تبلیغات آموزشی

استراتژی سایت تبلیغات آموزشی شما زیر ذره بین است و اگر برنامه ‌ریزی می ‌کردید که همه چیز به حالت عادی قبل از همه‌گیری کرونا برگردد وقت آن است که این برنامه‌ها را کنار بگذارید، همه چیز به حالت عادی باز نخواهد گشت.

چشم انداز استراتژی سایت تبلیغات آموزشی

استراتژی‌های بازاریابی و ارتباطات که قبلاً برای سایت تبلیغات آموزشی شما کار می‌کردند، ممکن است چندان موفق نباشند زیرا چشم‌انداز کاملاً تغییر کرده است. برای برآورده کردن انتظارات جدید خانواده های امروزی، برنامه های شما باید تطبیق داده شوند، دوباره تصور شوند یا حتی به طور کامل کنار گذاشته شوند.

درک انتظارات جدید خانواده ها

انتظارات نقدینگی چیست؟ ساده ترین راه برای تعریف انتظارات جدید خانواده ها این است که انتظارات تجربه مشتری از یک صنعت به صنعت دیگر سرازیر می شود.

به عنوان سایت تبلیغات آموزشی ، ما اغلب به این فکر می کنیم که بازاریابی ما چگونه با رقبای مستقیم خود سایت تبلیغات آموزشی خصوصی، منشور یا دولتی در آینده مقایسه می شود. اما اکنون، خانواده ها دیگر سایت تبلیغات آموزشی شما را فقط با رقبای مستقیم مقایسه نمی کنند. آنها تجربه آنلاین سایت تبلیغات آموزشی شما را با هر تجربه آنلاینی که داشته اند مقایسه می کنند. حتی آن هایی که با مارک هایی مانند آمازون و نتفلیکس هستند.

برای مطالعه کامل استراتژی سایت تبلیغات آموزشی روی لینک کلیک کنید.

نمایش سایت تبلیغات آموزشی

نمایش سایت تبلیغات آموزشی

هنگام توسعه استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال برای نمایش سایت تبلیغات آموزشی، تبلیغات نمایشی GOOGLE ابزاری است که اغلب نادیده گرفته می‌شود، اما بسیار مؤثر است. در حالی که برای برخی از سایت های تبلیغات آموزشی، تبلیغات نمایشی مستقیماً تبدیل‌ها را افزایش نمی‌دهند بلکه آگاهی را افزایش می‌دهند.

استفاده موثر از نمایش سایت تبلیغات آموزشی

برای استفاده موثر و مقرون به صرفه از تبلیغات نمایشی، مهم است که بدانید چگونه تبلیغاتی را بسازید که به هدف خود کمک کند تا آگاهی، علاقه و در نهایت مشتری برای سایت تبلیغات آموزشی شما ایجاد کند.

در اینجا، ما تخصص خود را با شما به اشتراک می‌گذاریم و مهم‌ترین مراحل مورد نیاز برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی برنده در Google Display  را بیان می‌کنیم.

تبلیغات نمایشی گوگل چیست و آیا برای نمایش سایت تبلیغات آموزشی موثر است؟

برای افرادی که تازه وارد Google Display Network و Display Ads شده‌اند، مهم است که بفهمند این تبلیغات چیست، چه تفاوتی با تبلیغات جستجوی Google دارند و آیا گزینه مؤثری برای سایت تبلیغات آموزشی شما هستند یا خیر. بنابراین از اینجا شروع خواهیم کرد.

Google Display Network  یک شبکه بزرگ از وب‌سایت‌ها و برنامه‌های مستقل است که با Google قرارداد دارند و به این غول جستجو اجازه می ‌دهد تبلیغات را در فضای خود قرار دهد. شبکه نمایش Google می تواند به 90٪ از کاربران اینترنت در سراسر جهان دسترسی داشته باشد و شامل میلیون ها سایت ناشر است.

برای مطالعه کامل نمایش سایت تبلیغات آموزشی روی لینک کلیک کنید.

سایت تبلیغات آموزشی مدرن

سایت تبلیغات آموزشی مدرن

روش های مختلفی برای استفاده از سایت تبلیغات آموزشی مدرن وجود دارد. رسانه های اجتماعی کاربردهای مختلفی در کلاس درس و همچنین برای کمک به بازاریابی و ترویج سایت تبلیغات آموزشی مدرن دارند. از آنجایی که ما به قدرت رسانه های اجتماعی برای آسان کردن هر چیزی (حتی زندگی در کلاس درس) اعتقاد داریم، ۱۲ راه برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای آموزش شناسایی کرده ایم

فواید سایت تبلیغات آموزشی مدرن

رسانه‌های اجتماعی و فناوری بخش‌های جدایی‌ناپذیر زندگی روزمره هستند و با توجه به سازگاری بسیاری از دانش‌آموزان با آن ها، استفاده از آن ها در کلاس درس طبیعی‌تر از قبل است.

هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی راه‌های مختلفی را برای استفاده در کلاس ارائه می‌کند، از اشتراک‌ گذاری اعلان‌ها تا برگزاری سخنرانی‌های زنده و موارد دیگر.

اول، رسانه‌های اجتماعی یک ابزار ارتباطی روان‌تر و مستقیم‌تر بین دانش‌آموزان، معلمان و والدین فراهم می ‌کنند که می ‌توانند بررسی کنند و سؤال بپرسند یا به آنها پاسخ دهند.

رسانه های اجتماعی فرصت های یادگیری الکترونیکی بیشتری را نیز فراهم می کنند. همانطور که مشاغل از راه دور و کلاس های آنلاین محبوب تر می شوند، آموزش دانش آموزان برای کار از راه دور، درس مهمی است و رسانه های اجتماعی می توانند در این امر کمک کنند.

درک تأثیر رسانه های اجتماعی در آموزش قبل از استفاده از آن مهم است، اما ما معتقدیم که این رسانه به پیشرفت دانش آموزان در فناوری کمک می کند.

برای مطالعه کامل سایت تبلیغات آموزشی مدرن روی لینک کلیک کنید.

ایده سایت تبلیغات آموزشی

ایده سایت تبلیغات آموزشی

علاوه بر اجتناب از اشتباهات مرگبار در ایده سایت تبلیغات آموزشی، همه مدارس چندین کار را به درستی انجام می دهند. طراحی واکنش گرا (انطباق با هر دستگاه تلفن همراه) و یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی، بسیاری از بهترین طراحی های امروزی را هدایت می کنند

رویکردهای ایده سایت تبلیغات آموزشی

بسیاری از ایده سایت تبلیغات آموزشی هوشمند امروزی از وب‌سایت‌های تجاری که دارای رویکرد شبکه‌ای و طرح‌بندی کارت هستند یک صف می‌گیرند، که برای ایجاد یک اولویت نزولی که سایت تبلیغات آموزشی می‌خواهند از آن برای پیام‌رسانی خود استفاده کنند، به پیمایش متکی است.

این قالب بهترین تمرین برای بازدیدکنندگان سایت تبلیغات آموزشی است که اجازه می دهد تا تعیین کنند به چه ترتیبی می خواهند محتوا را بخوانند. همچنین، تصاویر با کیفیت بالا و فیلم ها امتیاز بالایی را کسب می کنند.

نکته کلیدی

تبلیغات دیجیتالی جهان را در برگرفته است. سایت های تبلیغات آموزشی باید تبلیغات رسانه های اجتماعی و تبلیغات جستجو را به حداکثر برسانند تا پذیرش شوند، برند مدرسه خود را ایجاد کنند و به وب سایت خود توجهی را که شایسته آن است، بدهند.

برای مطالعه کامل ایده سایت تبلیغات آموزشی روی لینک کلیک کنید.

فرآیند ایجاد پرسونای دانشجویی سایت تبلیغات آموزشی به چه صورت است؟

گذراندن فرآیند ایجاد پرسونای دانشجویی ممکن است زمان‌بر باشد، اما موفقیت در فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال شما را تضمین می‌کند. این شخصیت‌های دانش‌آموزی می‌توانند به شما کمک کنند تا یک استراتژی محتوای شخصی‌سازی شده ایجاد کنید که به مشتریان احتمالی این امکان را می‌دهد که احساس کنند توسط سایت تبلیغات آموزشی شما دیده می‌شوند و از آنها مراقبت می‌کنند.

بهترین سایت تبلیغات آموزشی شامل چیست؟

محتوای آموزشی شامل همه چیز است، از دوره‌ها و ویدیوهای آموزشی گرفته تا مقالات و کتاب‌های تحقیقاتی تا برنامه‌های نرم‌افزاری برای رایانه‌های رومیزی و دستگاه‌های تلفن همراه. با استراتژی بازاریابی آموزشی مناسب، محتوای آموزشی می تواند مانند آتش سوزی گسترده شود و ذهن های کنجکاو را از سراسر جهان شعله ور کند.
در سال 2021، در حالی که جهان همچنان با اختلال جهانی ناشی از  COVID19 سازگار شد، بازاریابی آموزشی نیز باید تنظیم میشد. تکیه به مزایای برنامه ها و سایر ابزارهای آموزش از راه دور برای کمک به دانش آموزان در این دوران بی سابقه بود.
در این مقاله، استراتژی‌های برتر بازاریابی آموزش را که متخصصان بخش آموزش باید در سال ۲۰۲۲ بدانند، توضیح می‌دهیم، و چندین مثال خاص برای برنامه ‌ریزی فعالیت‌های بازاریابی در سال جاری ارائه می‌کنیم.

چرا بخش آموزش به بازاریابی آموزشی نیاز دارد؟

جهانی آموزش الکترونیکی در سراسر جهان تا سال ۲۰۲۲ به بیش از ۲۷۵ میلیارد دلار خواهد رسید که عمدتاً ناشی از افزایش تعداد کاربران اینترنت و دسترسی رو به رشد به اینترنت با پهنای باند و تلفن‌های همراه با قابلیت‌های آنلاین است.

7 دیدگاه برای “سایت تبلیغات آموزشی

 1. benjamin گفته:

  کلا دانشجو ها در جامعه تاثیر زیادی می گذارند اگر شما در این قسمت سرمایه‌گذاری بفرمایید حتما کسب سود بیشتری خواهید داشت

 2. Parham گفته:

  کسب درآمد از تبلیغات در وب‌سایت یا وبلاگ آسان‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید. در واقع باید برنامه‌هایی را به وب‌سایت خود اضافه کنید تا افراد به انتشار تبلیغ در وب‌سایت شما ترغیب شوند. برای این کار از جدول زیر پیروی کنید

 3. Nazanin heshmati گفته:

  اولویت بندی و هدف گذاری از مهم ترین بخش های تبلیغات هستند به صورتی که شما با هدف گذاری درست در سایت های خود میتوانید جذب مخاطب را تا حدود ۸۰درصد افزایش دهید

 4. مرضیه ثاقب علیزاده گفته:

  دانشگاه ها، مدارس و دولت باید در استراتژی ارتباطی خود تخیلی داشته باشند تا جوانان و بزرگسالان را در آموزش جذب کنند. چگونه می توانیم بدون تحمیل و طرد لحن اخلاقی مردم را به یادگیری وادار کنیم؟ بخش آموزش باید تلاش های خود را مضاعف کند تا به طور مؤثر به مخاطبان هدف خود رسیدگی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *