سایت تبلیغات رپورتاژ

سایت تبلیغات رپورتاژ

در جستجوی دانش سئو، احتمالاً با انواع استراتژی‌ها برای بهبود ترافیک خود مواجه شده‌اید. اما من می گویم، برخی از استراتژی ها مانند سایت تبلیغات رپورتاژ بهتر از بقیه هستند

اهمیت سایت تبلیغات رپورتاژ

این امر به ویژه در مورد ساخت لینک صادق است. وب مملو از فروشندگان پیوندهای هرزنامه و مزرعه های پیوند است که امیدوار کننده بک لینک ها برای درآمد است. به احتمال زیاد، پول و زمان شما بهتر است صرف روش های ارگانیک تر شود.

رپورتاژ یک روش محبوب برای ارسال محتوای منحصر به فرد خود برای انتشار در وب سایت ها و وبلاگ های دیگر است. این می تواند یک راه طبیعی و معتبر برای بازگرداندن لینک ها و ترافیک به وب سایت شما باشد.

چرا باید از رپورتاژ استفاده کنید؟

اگر به دنبال افزایش سئو هستید، مراقب فرصت های رپورتاژ فعلی باشید. حتی با وجود اینکه مفهوم رپورتاژ از ابتدای وبلاگ نویسی وجود داشته است، اما هنوز یک راه اثبات شده برای ارتقای رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو است.

بله، همه چیز تغییر کرده است، و شما باید به رپورتاژ متفاوت از ده سال پیش برخورد کنید. اما هنوز هم می توانید از مواردی مانند:

 • افزایش قرار گرفتن در معرض و دیده شدن به عنوان یک سازنده محتوا
 • اعتبار دامنه بهبود یافته از پیوندهای do-follow با موقعیت مناسب
 • موقعیت بهتر به عنوان یک رهبر فکری در صنعت شما

استفاده کنید.

حقیقت در مورد ارسال رپورتاژ

رپورتاژ از نظر تئوری ایده خوبی به نظر می رسد ( قابلیت مشاهده برای شما، محتوا برای آن ها )، اما همچنان باید محتاط باشید.

شما می‌توانید از فرصت‌های مشروع به روش‌های بزرگی بهره ببرید، اما مشارکت در تولید محتوای مبهم می‌تواند بیشتر از این که مفید باشد، آسیب برساند هم به شهرت شما و هم به عملکرد سایت شما.

اطمینان حاصل کنید که از هرگونه فرصت رپورتاژ که:

 • به عنوان “هرزنامه” یا با سلیقه ضعیف انجام می شوند
 • پیشنهاد یا درخواست پرداخت برای مشارکت محتوا
 • هر یک از سیاست های شناخته شده گوگل برای بهینه سازی سئو را نقض کنید

این قوانین کلی می تواند به شما کمک کند تا از فرصت های رپورتاژ منفی جلوگیری کنید و در عین حال جواهرات پنهانی را کشف کنید که منجر به نتایج عالی برای سایت شما می شود.

قابل مشاهده بودن در سایت تبلیغات رپورتاژ

اگر می خواهید دید خود را در سال جاری افزایش دهید، رپورتاژ مزایای بسیاری را ارائه می دهد. شما می توانید به عنوان یک تولید کننده محتوا رشد کنید، با سایر حرفه ای ها ارتباط برقرار کنید و در طول مسیر با مخاطبان جدید ارتباط برقرار کنید.

ما در یافتن یک استراتژی SEO که با اهداف رشد شخصی و کسب و کار شما همسو باشد، متخصص هستیم. خواه شامل رپورتاژ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی یا ایجاد یک نسخه جذاب باشد، ما تجربه و دانش صنعت را برای انجام کار داریم.

طبقه‌بندی سایت تبلیغات رپورتاژ

طبقه‌بندی سایت تبلیغات رپورتاژ

رپورتاژ آگهی به هر شکلی از محتوا گفته می شود که در ازای پرداخت هزینه منتشر می شود. اما نحوه نگارش، طراحی و پیاده سازی آن را شبیه اخبار، داستان ها، مقاله ها و سایر محتوای مجلات می کند. رپورتاژ آگهی را می توان در هر قالبی انجام داد. از چاپ گرفته تا صدا و تصویر که همه این ها در طبقه‌بندی سایت تبلیغات رپورتاژ قرار می گیرند.

انواع طبقه‌بندی سایت تبلیغات رپورتاژ

گزارش ها در یک طبقه‌بندی کلی قرار می گیرند که شامل دو دسته تجاری و سیاسی تقسیم کرد. در رپورتاژ کسب و کار، هدف یافتن یک مصرف کننده و مشتری جدید است. در رپورتاژ سیاسی، هدف تغییر یا اصلاح دیدگاه سیاسی مخاطبان در مورد یک موضوع، شخص یا حزب است.

تبلیغات یکی از قدیمی ترین شرایط تبلیغات و بازاریابی است که قدمت آن حداقل به یک قرن می رسد. بر اساس دیکشنری وبستر ، معادل انگلیسی Advertorial Reporting برای اولین بار در سال 1917 استفاده شد.

اما حتی قبل از آن، سیاستمداران و صنعتگران به روزنامه ها و مجلات پول می دادند تا مقالات خود را در جایی نزدیک به سرمقاله منتشر کنند، درست مانند یک خبر یا تحلیل واقعی، تا جدی تر گرفته شوند و بهتر خوانده شوند.

چرا طبقه‌بندی سایت تبلیغات رپورتاژ در بین مشاغل محبوب است؟

یکی از ویژگی های مهم گزارش این است که محتوای اصلی وب سایت را هدف قرار می دهد و باعث نمی شود مخاطب به آن به عنوان یک تبلیغ نگاه کند.

برای مطالعه کامل در خصوص طبقه‌بندی سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

انواع سایت تبلیغات رپورتاژ

انواع سایت تبلیغات رپورتاژ

رپورتاژ آگهی به معنای انتشار مقاله ای از شما در سایتی دیگر بک لینک با کیفیت است که معمولاً با هدف معرفی محصول یا لینک دادن به بهبود سئو می باشد. در این مقاله سعی می کنیم بیشتر در مورد انواع سایت تبلیغات رپورتاژ و رعایت استانداردها صحبت کنیم.

معرفی انواع سایت تبلیغات رپورتاژ

سایت های زیادی وجود دارند که به طور مداوم در حال تولید محتوا هستند و هر روز بازدیدکنندگان زیادی را جذب می کنند. یکی از راه های کسب درآمد از این سایت ها، تبلیغات فروش است.

این سایت ها بسته به اعتبار دامنه و تعداد بازدیدکنندگان روزانه، مبلغ مشخصی برای مقاله شما در سایت شما دریافت می کنند. شما مقاله ای را که به آن اشاره می کنید در اختیار آنها قرار می دهید و در قسمت هایی از آن لینک می دهید.

چه زمانی باید رپورتاژ بخریم؟ می توان گفت که خرید رپورتاژ نوعی دوپینگ برای سایت شما است. حالا تصور کنید که قرار است در دو بازی المپیک یک ورزشکار معمولی باشید. آیا شانس بردن با دوپینگ را دارید؟ حتما نه دوپینگ برای ورزشکارانی که نزدیک هستند موثر است.

رپورتاژ زمان بسیار خوبی برای شماست تا در کلیدواژه هدف خود جایگاه خوبی داشته باشید و حداقل در صفحه اول گوگل باشید. در این شرایط می‌توانید با قرار دادن پشت صحنه خود از طریق یک لینک مناسب، شانس خود را برای کسب مکان بهتر افزایش دهید. اگر سایت یا صفحه شما در عبارت یا در صفحات بعدی نتایج گوگل رتبه ای نداشته باشد، این تکنیک برای شما مناسب نیست. اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

برای مطالعه کامل در خصوص انواع سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

استراتژی سایت تبلیغات رپورتاژ

استراتژی سایت تبلیغات رپورتاژ

در این مقاله، به شما نشان می دهیم که چگونه یک استراتژی سایت تبلیغات رپورتاژ موفق ایجاد و اجرا کنید. ما این را با نمونه های استراتژی سایت تبلیغات رپورتاژ موفق نشان خواهیم داد. در پایان، می توانید از استراتژی سایت تبلیغات رپورتاژ به طور موثر استفاده کنید تا دید بیشتری برای کسب و کار و برند خود به دست آورید و تولید سرنخ را بهبود ببخشید.

مزایای استراتژی سایت تبلیغات رپورتاژ

اگر از بازاریابی محتوا استفاده می کنید، استراتژی وبلاگ نویسی رپورتاژ می تواند یک تاکتیک کلیدی برای افزایش ترافیک و بازگشت سرمایه بازاریابی محتوا باشد.

در واقع، همانطور که موسسه بازاریابی محتوا (CMI) اشاره می کند، وبلاگ نویسی رپورتاژ بخش مهمی از قیف بازاریابی شما است و محتوای متخصص خارج از سایت را ارائه می دهد:

اکنون، بیایید به برخی از مزایای بیشتر وبلاگ نویسی رپورتاژ نگاه کنیم. رپورتاژ یک راه عالی برای ایجاد آگاهی از برند است زیرا محتوایی که در سایت های دیگر ارسال می کنید به مخاطبان جدید درباره شما می گوید.

این خوانندگان جدید ممکن است از سایت یا صفحه فرود شما بازدید کنند، به این معنی که وبلاگ نویسی رپورتاژ به شما کمک می کند مشترکین جدید جذب کنید و تولید سرنخ را بهبود ببخشید.

برای مطالعه کامل در خصوص استراتژی سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

لیست سایت تبلیغات رپورتاژ

لیست سایت تبلیغات رپورتاژ

رپورتاژ یکی از محبوب ترین روش های لینک سازی است. این به معنای ارسال مطالب در لیست سایت تبلیغات رپورتاژ با مخاطبان مرتبط است. همراه با یک بک لینک، منبع تحت تبلیغ ممکن است مخاطبان هدفی را که به محصولات یا خدمات علاقه مند هستند، جذب کند.

اهمیت لیست سایت تبلیغات رپورتاژ

صاحبان سایت به طور گسترده ای از ارسال رایگان رپورتاژ برای صرفه جویی در هزینه مقالات حمایت شده استفاده می کنند. برخی از سایت ها محتوا را فقط به صورت پولی ارسال می کنند، اما سایت های زیادی نیز وجود دارند که این کار را رایگان انجام می دهند.

موتورهای جستجو با رپورتاژ به خوبی برخورد می کنند، حتی اگر برای پول ارسال شده باشند. نکته اصلی این است که پیوندها را با ویژگی های حمایت شده و nofollow علامت گذاری کنید. سپس، الگوریتم ها هیچ اعتراضی نخواهند داشت و می توانید با خیال راحت لینک بسازید.

۱. برترین سایت های رپورتاژ رایگان برای ارائه ایده های خود

در اینترنت، پایگاه های اطلاعاتی سایت ها برای ارسال رایگان رپورتاژ به طور مداوم ظاهر می شود. داده های موجود در آنها به سرعت منسوخ می شوند زیرا شرایط ارسال می تواند هر روز تغییر کند. بنابراین، بررسی عملکرد سایت های اهداکننده و به روز رسانی لیست مهم است.

ایجاد روابط با سایت هایی که پست های رپورتاژ را منتشر می کنند بر اساس تایید محتوا است. وب مسترها برای دریافت تایید ویرایشگر و حساب کردن روی حفظ بک لینک ها به محتوای با کیفیت نیاز دارند.

سایت های ارسال رایگان رپورتاژ فرصتی عالی برای ایجاد لینک هستند. بسیاری از بک لینک ها با ویژگی nofollow بسته می‌شوند، اما اکنون توسط گوگل به عنوان یک اشاره درک می شود و می تواند به گیرنده منتقل شود.

برای مطالعه کامل در خصوص لیست سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

سایت تبلیغات رپورتاژ مدرن

سایت تبلیغات رپورتاژ مدرن

تفاوت زیادی بین دانستن اینکه سایت تبلیغات رپورتاژ مدرن ایده خوبی است و اینکه بتوانید سایت تبلیغات رپورتاژ مدرن را به عنوان بخشی از استراتژی دیجیتال خود پیاده سازی کنید، وجود دارد.

انواع سایت تبلیغات رپورتاژ مدرن

شاید شما یک لیست ذهنی از سایت‌هایی داشته باشید که دوست دارید در آن رپورتاژ بگذارید، اما نمی‌دانید چگونه آن را محقق کنید یا شاید شما فقط مطمئن نیستید که کدام سایت ها ارزش وقت شما را دارند.

به همین دلیل است که این لیست سایت تبلیغات رپورتاژ مدرن را برای برخی از بهترین سایت های رپورتاژ و وبلاگ نویسی برای بازاریابان ایجاد کرده ام. صدها سایت وجود دارد که می توانید آنها را هدف قرار دهید، اما فقط تعدادی از بهترین آن ها را در اینجا قرار داده ایم.

انتشار در این سایت ها به هیچ وجه کار ساده ای نیست. کار و اراده زیادی می خواهد. اما اگر خدمات بزرگی در سایت خود می دهید و با آن به سایت های مناسب نزدیک می شوید، باید شانس زیادی داشته باشید.

(به هر حال، در اینجا راهنمای وبلاگ نویسی رپورتاژ و مهندسی معکوس استراتژی سئوی خود در حین انجام آن است)

1. پلتفرم Copyblogger

کپی بلاگر منبعی مناسب برای آموزش بازاریابی محتوای آنلاین است. بخش بزرگی از ماموریت آنها این است که همه چیز را در سایت و وبلاگ خود عملی، مرتبط و به خوبی نوشته باشند.

البته، نوشته شما باید این استانداردها را رعایت کرده و از آنها فراتر رود تا بخواهند آن را در سایت خود پست کنند.

برای مطالعه کامل در خصوص سایت تبلیغات رپورتاژ مدرن روی لینک کلیک کنید.

ساخت سایت تبلیغات رپورتاژ

ساخت سایت تبلیغات رپورتاژ

احتمالاً سوالات زیادی در مورد ساخت سایت تبلیغات رپورتاژ دارید و من به آن ها و بسیاری دیگر پاسخ خواهم داد. اما قبل از اینکه به شما یاد بدهم چگونه رپورتاژ را بنویسید و اینکه چه کاری می تواند برای شما انجام دهد، اجازه دهید ابتدا آن را تجزیه و تحلیل کنیم.

شیوه ساخت سایت تبلیغات رپورتاژ

رپورتاژ، مقاله در وب سایت شخص دیگری است که به نظر ساده است و مردم این کار را انجام می دهند تا بتوانند آگاهی و ترافیک بیشتری از برند را به وب سایت خود بازگردانند (که به عنوان ترافیک ارجاع نیز شناخته می شود.)

اکنون یک ویدیو برای شما دارم در مورد نکاتی در مورد اینکه چگونه می توانید از رپورتاژ استفاده کنید، که می توانید آن را در زیر تماشا کنید یا فقط می توانید مقاله را بخوانید.

اهداف ساخت سایت تبلیغات رپورتاژ خود را تعیین کنید

قبل از شروع، اولین وظیفه شما این است که تصمیم بگیرید هدف شما از وبلاگ نویسی رپورتاژ چیست. دانستن این هدف از قبل در تعیین نوع مناسب وبلاگ ها برای ارسال رپورتاژ کلیدی است. به طور معمول سه هدف اصلی برای وبلاگ نویسی رپورتاژ وجود دارد.

1.خود را به عنوان یک مرجع و نام شناخته شده در صنعت قرار دهید.

2. بازگرداندن نوردهی (ترافیک) به وب سایت شما.

3. ایجاد بک لینک برای وب سایت شما (اگرچه این هرگز نباید تمرکز اصلی باشد، زیرا گوگل در این مورد اخم می کند).

با محتوای مناسب در وبلاگ های برتر، می توانید هر سه این کارها را انجام دهید.

برای مطالعه کامل در خصوص ساخت سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

بودجه سایت تبلیغات رپورتاژ

بودجه سایت تبلیغات رپورتاژ

هنگام برنامه ریزی یک کمپین بازاریابی باید موارد زیادی را در نظر گرفت. با جزئیات بسیار کوچک، فرآیندها و هزینه ای که برای دستیابی به اهداف بازاریابی شما از طریق بودجه سایت تبلیغات رپورتاژ نیاز است، ادامه دادن به آن می تواند چالش برانگیز باشد.

اهمیت بودجه سایت تبلیغات رپورتاژ

بازاریابی محتوا یکی از جنبه‌های یک استراتژی بازاریابی گسترده‌تر است که باید با دقت برنامه‌ریزی و از طریق اقدامات مختصر اجرا شود. هنگامی که خود را به عنوان یک رهبر فکری به دنیا معرفی می کنید یا نام تجاری خود را به عنوان یک چهره معتبر در بازار معرفی می کنید، باید پیام خود را برنامه ریزی کنید و اینکه در کجا دریافت می شود.

با توجه به شرایط فعلی جهان و تأثیر مخربی که COVID-19 بر بسیاری از صنایع داشته است، اکنون مهمتر از هر زمان دیگری این است که در نظر بگیرید که هزینه بازاریابی خود را به کجا اختصاص می دهید. برنامه ریزی بودجه برای رپورتاژ از قبل می تواند به کاهش خطرات از دست دادن پول و همچنین از دست دادن توجه مورد نیاز مخاطبان و موتورهای جستجو کمک کند.

رپورتاژ چیست؟

مطمئنم که اصطلاح وبلاگ نویسی و پست وبلاگ رپورتاژ را شنیده اید. به طور خلاصه، رپورتاژ استفاده از وب سایت شخص دیگری برای ارسال محتوای خود است.

برای مطالعه کامل در خصوص بودجه سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

سایت تبلیغات رپورتاژ هدفمند

سایت تبلیغات رپورتاژ هدفمند

ایجاد یک کسب و کار آنلاین هرگز آسان نبوده است. اکنون می‌توان یک وب سایت کارآمد و پیچیده، با جدیدترین طراحی‌ها و بهینه‌سازی شده برای صفحه‌های نمایش با اندازه‌های مختلف، بدون دست زدن به یک خط کد توسط سایت تبلیغات رپورتاژ هدفمند ساخت.

نحوه فعالیت سایت تبلیغات رپورتاژ هدفمند

روزهایی که کارآفرینان اینترنتی نیاز دارند با برچسب ها و جداول کمانچه بپردازند، مدت هاست که به پایان رسیده است.

می توانید یک الگو را انتخاب کنید، در کپی خود جایگذاری کنید، سبد خرید خود را اضافه کنید و کسب و کار آنلاین خود را در عرض چند دقیقه راه اندازی کنید.

این مرحله بعدی است که مشکل دارد. ساختن یک وب سایت مانند ساخت یک زمین فوتبال نیست. مردم فقط به این دلیل که شما آن را ساخته اید نمی آیند. شما باید به مردم بگویید که آنجاست، کنجکاوی ایجاد کنید، و آنها را به داخل فشار دهید.

شما باید بیرون بروید و افرادی را که می خواهید از وب سایت شما بازدید کنند پیدا کنید و آنها را دعوت کنید. چند راه برای این کار وجود دارد.

شما می توانید برای یک مخاطب هزینه کنید

یکی از گزینه ها پرداخت است. یک کمپین در رسانه های اجتماعی راه اندازی کنید و می توانید تبلیغات را بر اساس جمعیت شناسی مخاطب ایده آل خود هدف قرار دهید. شما می توانید یک شخصیت از مشتری معمولی خود بسازید و پیام هایی را به سمت آن ها ارسال کنید تا زمانی که یکی را پیدا کنید که کلیک می کند.

برای مطالعه کامل در خصوص سایت تبلیغات رپورتاژ هدفمند روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های سایت تبلیغات رپورتاژ

ویژگی های سایت تبلیغات رپورتاژ

اگر به دنبال بهترین راه بازاریابی هستید، سایت تبلیغات رپورتاژ را مطرح کنید. بدون شک، شما یک بحث داغ را شروع خواهید کرد. برخی خواهند گفت که این اتلاف وقت است. دیگران به آن سوگند یاد می کنند و آن را به عنوان بخشی ضروری از استراتژی بازاریابی خود می دانند. در این مقاله قصد بررسی ویژگی های سایت تبلیغات رپورتاژ را داریم.

اهمیت ویژگی های سایت تبلیغات رپورتاژ

مثل همیشه، حقیقت جایی در میانه است: بله، می تواند باعث اتلاف وقت و منابع شود، اما اگر درست انجام شود، می تواند سوخت قدرتمندی برای رشد شما باشد. جدا از جنبه آگاهی از برند، رپورتاژ می تواند یک روش اخلاقی و پایدار برای ایجاد بک لینک های با کیفیت بالا و بهبود عملکرد سئو شما باشد.

به همین دلیل می‌خواستم این راهنمای جامع را برای وبلاگ‌نویسی رپورتاژ ایجاد کنم که هر کسی، از هر صنعتی، می‌تواند فوراً از آن استفاده کند.

در اینجا مراحل ضروری برای ایجاد یک استراتژی موفق را خواهید آموخت:

1.اهداف مشخص و قابل دستیابی را تعیین کنید.

2. موضوعاتی را انتخاب کنید که به نفع اهداف تجاری شما باشد.

3. سایت های رپورتاژ معتبر را پیدا کنید.

4. ارتباط رپورتاژ را انجام دهید.

5. پست رو بنویس

6. نتایج پست های خود را در طول زمان پیگیری کنید.

اما قبل از اینکه به استراتژی بپردازیم، اجازه دهید ابتدا تعریف کنیم که رپورتاژ واقعا چیست.

برای مطالعه کامل در خصوص ویژگی های سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

ابزارهای سایت تبلیغات رپورتاژ

ابزارهای سایت تبلیغات رپورتاژ

این مقاله را بخوانید تا ابزارهای سایت تبلیغات رپورتاژ رایگان شگفت‌انگیزی را پیدا کنید که می‌خواهید در رپورتاژ نویسی و اطلاع رسانی وبلاگ‌نویسان تسلط داشته باشید. این ابزارها عمدتاً بر جنبه گسترش استراتژی توسعه وبلاگ نویس شما متمرکز هستند.

بهترین ابزارهای سایت تبلیغات رپورتاژ

بهترین ابزارهای سایت تبلیغات رپورتاژ آن هایی هستند که می توانند ترافیک سایت شما را چند برابر کنند، قابلیت اشتراک گذاری را بهبود بخشند و تولید سرنخ را در صورت همراه شدن با محتوای ارزشمند و داستان های خوب افزایش دهند و می توانید مطمئن باشید که آن ها از این ابزارها برای رسیدن به نتایج هدفمند خود استفاده می کنند.

استفاده از ابزارهای سئو می تواند شما را توسط گوگل جریمه کند

توجه داشته باشید در مورد وضعیت ابزارهای کلاه سفید گوگل صاحبان سایت را به دلیل استفاده از ابزارهای سئو دوستانه که برای آسان کردن کار برای موتور جستجو طراحی شده اند و به منظور دستکاری موتور جستجو طراحی شده اند، جریمه نمی کند.

اما زمانی که صاحبان سایت سعی می کنند با استفاده از ابزارها و ترفندهای مشکوک برای بهینه سازی بیش از حد محتوای خود یا استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در متن های لنگر، سیستم را بازی کنند، گوگل جریمه می شود.

در واقع، با ابزار مناسب بازاریابی محتوایی، فضای موتور جستجو در اختیار شما قرار می‌گیرد. با این حال، باید اهداف خود را روشن کنید و بی وقفه آن ها را دنبال کنید.

در اینجا چند ابزار محبوب سئو وجود دارد که می تواند به شما کمک کند محتوای وب سایت قابل مشاهده و اشتراک گذاری بیشتری ایجاد کنید. قبل از شروع به این کار، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، راهنمای ما را در مورد بهبودهای آسان SEO که می توانید امروز پیاده سازی کنید، بررسی کنید.

برای مطالعه کامل در خصوص ابزارهای سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

سایت تبلیغات رپورتاژ تاثیرگذار

سایت تبلیغات رپورتاژ تاثیرگذار

آیا می خواهید نامی برای خود در صنعت بازاریابی دیجیتال بسازید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ سایت تبلیغات رپورتاژ تاثیرگذار یک راه قانونی برای شناسایی خودتان است. علاوه بر این، هیچ کمبودی در وبلاگ های دیجیتال مارکتینگ متخصص در هر موضوعی که به آن علاقه دارید وجود ندارد.

اهمیت سایت تبلیغات رپورتاژ تاثیرگذار

اگر محتوای با کیفیت تولید می کنید، شانس شما برای تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده بسیار زیاد است. با این اوصاف، مبتدیان در رپورتاژ همیشه نمی دانند که در کجا مشارکت خود را ارائه دهند.

اگر شما یکی از آن ها هستید، در اینجا لیستی از ۲۱ سایت تبلیغات رپورتاژ تاثیرگذار است که رپورتاژ را می پذیرند. اما ابتدا بیایید نحوه نوشتن یک مسابقه برنده را دریابیم.

چگونه متن رپورتاژ خود را واقعا غیرقابل مقاومت کنید

ممکن است فکر کنید همه چیز لازم برای به دست آوردن قلب سردبیر را دارید. اما حقیقت این است که آنها ده ها درخواست مشابه شما را در یک روز دریافت می کنند. شما نمی خواهید پیام شما به پوشه سطل زباله ارسال شود. چیزی که شما باید برجسته شوید رپورتاژ نویسی خوب است. در اینجا چند نکته در مورد نحوه ایجاد آن وجود دارد.

برای مطالعه کامل در خصوص سایت تبلیغات رپورتاژ تاثیرگذار روی لینک کلیک کنید.

ترویج سایت تبلیغات رپورتاژ

ترویج سایت تبلیغات رپورتاژ

تبلیغات یکی از رایج ترین روندهای بازاریابی است که اکثر ما آن را دوست نداریم. بسیاری از مخاطبان از تبلیغات در ویدیوهای YOUTUBE صرف نظر می کنند یا مسدود کننده های تبلیغات را در مرورگرهای اینترنتی خود نصب می کنند. در اینجا رپورتاژ آمده است که به عنوان جایگزینی برای تبلیغات معمولاً تحریک کننده توسط ترویج سایت تبلیغات رپورتاژ عمل می کند.

اهمیت ترویج سایت تبلیغات رپورتاژ

خوب، این یک مفهوم جدید نیست. شرکت های بزرگ مدتی است که آن را تمرین کرده اند. اگر از آن آگاه نبودید، باید شروع به استفاده از آن کنید.

از ارسال مطالعات موردی، ارسال رپورتاژ در وبلاگ‌های دیگر (رپورتاژ)، ساخت اینفوگرافیک، بررسی محصول، ویدئو و غیره.

در این پست، تمام پاسخ های مربوط به اکثر سوالات عمومی در رپورتاژ را دریافت خواهید کرد، یعنی:

 • پست های رپورتاژ چیست؟
 • چگونه پست های رپورتاژ را دریافت کنیم؟
 • Blogspot  رپورتاژ چیست؟
 • نحوه دریافت محتوای رپورتاژ در وبلاگ خود
 • چگونه از یک وبلاگ حمایت مالی کنیم؟

همچنین، شما می توانید استراتژی خود را ایجاد کنید و اینکه چقدر باید برای محتوای رپورتاژ بودجه اختصاص دهید تا بازگشت سرمایه (ROI) بهتری داشته باشید.

اگر می خواهید یک رپورتاژ که می تواند امروز برای مشتری با نرخ های معقول در startup.info منتشر شود.

برای مطالعه کامل در خصوص ترویج سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

روش های سایت تبلیغات رپورتاژ

روش های سایت تبلیغات رپورتاژ

روش های سایت تبلیغات رپورتاژ وقتی به درستی انجام شود یک روش لینک سازی قدرتمند است. شما به یک صاحب وب سایت نزدیک می شوید و به آن ها یک محتوای اصلی ارائه می دهید که شامل پیوندی به وب سایت شما می شود.

اهمیت روش های سایت تبلیغات رپورتاژ

علیرغم اینکه این استراتژی در سال‌های اخیر مورد سوء استفاده قرار گرفته است، رپورتاژ یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای به دست آوردن پیوند است و بک لینک ها همچنان عامل شماره ۱ برای رتبه بندی در گوگل هستند.

مشکلات زمانی اتفاق می‌افتد که برای فرصت‌های وبلاگ‌نویسی رپورتاژ به درستی وقت نمی‌گذارید. با هدف قرار دادن سایت های اشتباه، تلاش های خود را تضعیف می کنید. در بهترین حالت، وقت خود را تلف می کنید. در بدترین حالت، ارزش ارگانیک سایت خود را به خطر می اندازید.

روش های مختلفی برای سنجش مناسب بودن سایت برای ارسال رپورتاژ وجود دارد. ما بخشی از فرآیند داخلی خود را برای بررسی فرصت های رپورتاژ به اشتراک می گذاریم. فاکتورهای ذکر شده در زیر ثابت کرده اند که برای ما قابل اعتماد هستند و به همان اندازه به تلاش های شما برای کسب لینک کمک خواهند کرد.

برای مطالعه کامل در خصوص روش های سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

تکنیک های سایت تبلیغات رپورتاژ

تکنیک های سایت تبلیغات رپورتاژ

مقالات رپورتاژ و ویرایش های تخصصی دو تا از محبوب ترین و موثرترین تکنیک های سایت تبلیغات رپورتاژ موجود هستند. حتی با این حال، یافتن افرادی در دنیای سئو که در مورد تمایزات مطمئن نیستند و کدام یک برای کمک به رتبه بندی وب سایت ها بهتر است، آسان است.

اهمیت تکنیک های سایت تبلیغات رپورتاژ

در اصل، ویرایش نیچ مارکتینگ (بازاریابی بخش های دنج بازار) زمانی است که شما پیوندی را در یک مقاله موجود وارد می‌کنید، به جای ایجاد یک مقاله جدید مانند زمانی که رپورتاژ انجام می‌دهید. تیم ما می تواند به شما کمک کند تا در Google SERPs بیشتر از همیشه دیده شوید.

رپورتاژ برای خدمات نیچ مارکتینگ صنعت به چه معناست

رپورتاژ قطعه ای است (با بک لینک به وب سایت شما) که کارشناسان برای شرکت شما ایجاد می کنند و در وبلاگ وبلاگ نویس دیگری منتشر می کنند که از طریق خدمات اطلاع رسانی وبلاگ نویس خود پیدا می کنند.

رپورتاژ، که اغلب به عنوان رپورتاژ شناخته می شود، یک استراتژی ایجاد لینک مکرر است که توسط آژانس های سئو و افراد به طور یکسان برای افزایش قدرت وب سایت و قرار گرفتن در معرض دید در موتورهای جستجو استفاده می شود.

کارایی و کارایی این سرویس و همچنین نحوه درک موتورهای جستجو و مصرف کنندگان اینترنتی از آن، در طول زمان به طور چشمگیری تکامل یافته است.

برای مطالعه کامل در خصوص تکنیک های سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

فرآیند سایت تبلیغات رپورتاژ

فرآیند سایت تبلیغات رپورتاژ

رپورتاژ یا وبلاگ نویسی رپورتاژ یکی از بهترین استراتژی های سئو برای کسب بک لینک های با کیفیت و مرتبط است. گوگل، یاهو، بینگ، یاندکس و دیگران بک لینک ها را به عنوان رای در نظر می گیرند. هر چه یک دامنه رای بیشتری داشته باشد، شانس آن برای رتبه بالاتر در نتایج جستجوی ارگانیک بیشتر است. در این مقاله با فرآیند سایت تبلیغات رپورتاژ بیشتر آشنا می شوید

اهمیت فرآیند سایت تبلیغات رپورتاژ

صاحبان وب سایت ها و بازاریابان همیشه به دنبال راه هایی برای ایجاد لینک برای وب سایت های خود هستند. با این حال، لینک های غیر طبیعی نقض دستورالعمل های گوگل هستند. گوگل لینک های ایجاد شده برای عبور از رتبه بندی را بی ارزش می کند. فقط لینک هایی که به طور طبیعی به دست می آیند به عنوان رای حساب می شوند.

ارسال رپورتاژ به کسب کلاه سفید و پیوندهای طبیعی در صورت رعایت اعتدال کمک می کند. به همین دلیل است که SEO و بازاریابان دیجیتال از رپورتاژ به عنوان یک استراتژی اصلی برای به دست آوردن لینک های معتبر و معتبر برای دامنه خود استفاده می کنند.

برای مطالعه کامل در خصوص فرآیند سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

ایده سایت تبلیغات رپورتاژ

ایده سایت تبلیغات رپورتاژ

اگر صاحب یک کسب و کار کوچک یا آنلاین هستید، به احتمال زیاد برای افزایش دیده شدن نام تجاری خود و افزایش ترافیک وب سایت خود به ایده سایت تبلیغات رپورتاژ قوی نیاز دارید.

اهمیت ایده سایت تبلیغات رپورتاژ

در گذشته، کمپین های بازاریابی برای موفقیت به بودجه زیادی نیاز داشتند، اما ایده های تبلیغاتی زیادی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان انتخاب کنید.

مزایای اصلی تبلیغات تجاری رایگان عبارتند از:

 • مشتریان جدید بدون هزینه
 • فرصتی برای استفاده از خلاقیت برای جدا کردن خود از رقابت.
 • شما می توانید با درگیر شدن با مخاطبان خود جامعه ای پیرامون کسب و کار خود ایجاد کنید.

البته، در حالی که این همه رایگان است، به یاد داشته باشید که هنوز باید زمان بگذارید و برای رقابت با مشاغلی که تیم های بازاریابی بزرگتری دارند، تلاش کنید.

اکنون، بیایید به بیش از ۲۳ ایده رایگان برای تبلیغات تجاری که امروز برای کسب و کار شما در دسترس است، بپردازیم.

۱.یک وب سایت ایجاد کنید

اگر می خواهید کسب و کار خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید، ایجاد یک وب سایت اولین قدمی است که باید بردارید. داشتن یک وب سایت به مشتریان کمک می کند تا کسب و کار شما را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا کنند.

خوشبختانه زمان زیادی نمی برد و نیازی به مهارت کدنویسی و طراحی ندارید. اگرچه گزینه هایی برای ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان وجود دارد، توصیه می کنیم ۳ تا ۵ دلار در ماه برای دامنه سفارشی و میزبانی وب سایت سرمایه گذاری کنید .

بهترین برای مشاغلی که می خواهند به صورت آنلاین رشد کنند.

برای مطالعه کامل در خصوص ایده سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

بهترین سایت تبلیغات رپورتاژ

بهترین سایت تبلیغات رپورتاژ

رپورتاژ یک استراتژی پیشرو برای افزایش آگاهی، جذب مخاطبان هدف و ساختن برندها به صورت ارگانیک بوده است. به همین دلیل است که بهترین سایت تبلیغات رپورتاژ توسط بازاریابان برتر به طور مداوم به عنوان یکی از موارد ضروری در تلاش‌های ایجاد لینک صرف نظر از اندازه کسب‌ و کارتان توصیه می‌شود.

آماری از بهترین سایت تبلیغات رپورتاژ

در اینجا چند آمار جالب در مورد رپورتاژ وجود دارد:

 • بیش از ۴۰۰ میلیون مطالعه ۲۰ میلیارد صفحه در هر ماه
 • بیش از ۳۲ میلیون وبلاگ نویس تنها در ایالات متحده وجود دارد
 • بیش از ۶۰۰ میلیون وبلاگ وجود دارد که روزانه میلیون ها پست ارسال می کنند

بنابراین چگونه می توانید خود را به قدرت وبلاگ نویسی فراتر از نوشتن پست های آموزنده در وبلاگ خود مجهز کنید؟

استفاده از خدمات رپورتاژ

استفاده از سرویس رپورتاژ که شامل اطلاع رسانی وبلاگ نویسان است، فرصتی عالی را برای شما فراهم می کند تا با استفاده از ناشران دیگر، برند خود را به روشی ارگانیک رشد دهید. در اینجا نگاهی به برخی از مزایای کلیدی مرتبط با استفاده از رپورتاژ و به دنبال آن لیستی از بهترین ارائه دهندگان خدمات وبلاگ نویسی رپورتاژ در اطراف آورده شده است.

هدف اساسی از رپورتاژ، استفاده از این شکل از بازاریابی طبیعی به عنوان راهی برای افزایش قرار گرفتن در معرض نام تجاری شما است، به گونه ای که اعتماد مخاطبان هدف خود را جلب کند، زیرا از طرف صاحب وب سایت برای مشارکت در محتوا دعوت شده اید.

برای مطالعه کامل در خصوص بهترین سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ

مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ

کسب و کارهای در حال رشد، هجوم ثابتی از سرنخ‌ها دریافت می‌کنند، اما سرنخ‌ها قبل از اینکه به درآمد واقعی تبدیل شوند، نیاز به پرورش کمی دارند که به  این کار مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ می گویند و می تواند به سرعت بخشیدن به چرخه فروش، افزایش درآمد و شناسایی ارزشمندترین مشتریان شما کمک کند.

اهمیت مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ

بیشتر سرنخ ها به کمی بازاریابی نیاز دارند تا آنها را در مسیر تبدیل شدن به مشتری نگه دارد. به عنوان یک بازاریاب، این وظیفه شماست که نیازهای سرنخ های خود را درک کنید.

آیا آنها واجد شرایط هستند؟ اگر چنین است، آنها را به تیم فروش ارسال کنید. هنگامی که سرنخ از بازاریابی به فروش منتقل می شود، به یک فرآیند روان و سریع نیاز خواهید داشت که سرنخ ها را در امتداد خط لوله فروش هدایت کند. هر یک از این مراحل یک چرخ دنده در ماشین مدیریت سرنخ است.

اگر شرکت شما در تبدیل سرنخ ها به فروش شکست خورده است، از نکات و ترفندهای موجود در این پست برای ایجاد و اجرای فرآیند مدیریت سرنخ موثرتر استفاده کنید. بیایید درست شیرجه بزنیم!

مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ چیست؟

مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ فرآیند کسب اطلاعات در مورد مشتریان بالقوه و پرورش آنها تا نقطه خرید است. هر چه بیشتر بتوانید فرآیند کسب و کار خود را اصلاح و بهبود بخشید، سرنخ ها زودتر به فروش تبدیل می شوند. یک ابزار موثر مدیریت سرنخ می‌تواند شما را از فرصت‌های درآمد از دست رفته نجات دهد، نرخ تبدیل فروش بالاتری را به همراه داشته باشد و به شما کمک کند ارزش تلاش‌های تولید سرنخ خود را ثابت کنید.

برای مطالعه کامل در خصوص مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

نمایش سایت تبلیغات رپورتاژ

نمایش سایت تبلیغات رپورتاژ

برای بسیاری از وبلاگ نویسان و مشاغل جدیدتر، یکی از موانع کلیدی برای غلبه بر این است که وب سایت شما در مقابل مخاطبان علاقه مند قرار گیرد. در حالی که نمایش سایت تبلیغات رپورتاژ یک برنامه بازاریابی رسانه های اجتماعی قوی و دسترسی ارگانیک روش های بسیار خوبی برای تکیه بر آن ها هستند.

اهمیت نمایش سایت تبلیغات رپورتاژ

رپورتاژ ابزار وبلاگ نویسی است که سال هاست وجود دارد و همچنان راهی بسیار قابل اعتماد برای جذب مخاطبان جدید است. در این پست، ما قصد داریم مزایای کلیدی رپورتاژ را پوشش دهیم، که باید با چه کسانی ارتباط برقرار کنید و تضمین می کنیم که با هر پیشنهادی که ارسال می‌کنید، جایگاه رپورتاژ خود را دریافت کنید.

چرا از نمایش سایت تبلیغات رپورتاژ استفاده کنیم

برخی از مردم ممکن است نسبت به ایده ارسال رپورتاژ شک داشته باشند – ارسال مقالات سخت نوشته شده خود به وبلاگ های دیگر (معمولاً رایگان) زمانی که می توانید آن زمان را در وب سایت خود سپری کنید، غیر قابل درک به نظر می رسد. با این حال، مزایای بسیار گسترده ای برای رپورتاژ وجود دارد:

جذب مخاطب جدید

اگر فقط در وبلاگ خود پست بگذارید، فقط مخاطبان خود را هدف قرار خواهید داد (هر چقدر ممکن است در طول زمان رشد کند). با این حال، با ارسال رپورتاژ در وبلاگ‌های دیگر، آگاهی از برند خود را در میان مخاطبانی که ممکن است هرگز نام شما را نشنیده باشند افزایش می‌دهید و با یک پست با کیفیت، ممکن است به سرعت به مخاطبان شما نیز تبدیل شوید.

برای مطالعه کامل در خصوص نمایش سایت تبلیغات رپورتاژ روی لینک کلیک کنید.

نکات سایت تبلیغات رپورتاژ

نکات سایت تبلیغات رپورتاژ

وبلاگ نویسان قبلاً زمان و انرژی خود را صرف ایجاد یک دنبال کننده وفادار کرده اند. رپورتاژ به شما این امکان را می‌دهند که با آن افراد زیر یک لحظه صحبت کنید. در این مقاله با نکات نکات سایت تبلیغات رپورتاژ آشنا می شوید.

اهمیت نکات سایت تبلیغات رپورتاژ

وقتی یک رپورتاژ می نویسید، فقط مهر تایید ضمنی آن وبلاگ نویس را ندارید. شما همچنین این فرصت را دارید که از مخاطبان آن ها برای رشد خود استفاده کنید.

اما اینفلوئنسرها پلتفرم های خود را از روی مهربانی قلبشان به اشتراک نمی گذارند.

بهترین راه برای به دست آوردن فرصت ها به عنوان یک رپورتاژ و سپس حذف رپورتاژ از سایت این است که بفهمید وبلاگ نویس از رپورتاژ شما چه چیزی می خواهد دریافت کند.

این مقاله به این موضوع می‌پردازد که رپورتاژ چیست، چرا نوشتن آنها برای نویسندگان مفید است، چگونه یک رپورتاژ با کیفیت بالا بنویسیم، و چگونه فرصت‌های رپورتاژ را پیدا کنیم.

رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ زمانی است که نویسنده محتوایی را به نام خود برای وبلاگ شخص دیگری می نویسد. نوشتن رپورتاژ یک راه آسان برای به دست آوردن سریع در معرض دید قرار گرفتن است

اما رپورتاژ نیز کار سختی است. آنها به چیزهای بیشتری نیاز دارند تا صرفاً ارسال یک پست در یک صفحه تصادفی.

وبلاگ‌هایی که فالوورهای زیادی دارند فید RSS دارند، به این معنی که هر پست به طور فعال برای افراد زیادی ارسال می‌شود . با این همه نگاه به کلمات خود، می خواهید مطمئن شوید که پیام درستی را ارسال می کنید.

چرا باید از رپورتاژ استفاده کنید؟

اگر به دنبال افزایش سئو هستید، مراقب فرصت های رپورتاژ فعلی باشید. حتی با وجود اینکه مفهوم رپورتاژ از ابتدای وبلاگ نویسی وجود داشته است، اما هنوز یک راه اثبات شده برای ارتقای رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو است.

چرا طبقه‌بندی سایت تبلیغات رپورتاژ در بین مشاغل محبوب است؟

یکی از ویژگی های مهم گزارش این است که محتوای اصلی وب سایت را هدف قرار می دهد و باعث نمی شود مخاطب به آن به عنوان یک تبلیغ نگاه کند.

مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ چیست؟

مدیریت سایت تبلیغات رپورتاژ فرآیند کسب اطلاعات در مورد مشتریان بالقوه و پرورش آنها تا نقطه خرید است. هر چه بیشتر بتوانید فرآیند کسب و کار خود را اصلاح و بهبود بخشید، سرنخ ها زودتر به فروش تبدیل می شوند. یک ابزار موثر مدیریت سرنخ می‌تواند شما را از فرصت‌های درآمد از دست رفته نجات دهد، نرخ تبدیل فروش بالاتری را به همراه داشته باشد و به شما کمک کند ارزش تلاش‌های تولید سرنخ خود را ثابت کنید.

23 دیدگاه برای “سایت تبلیغات رپورتاژ

 1. مرضیه ثاقب علیزاده گفته:

  در جستجوی دانش سئو، احتمالاً با انواع استراتژی‌ها برای بهبود ترافیک خود مواجه شده‌اید. اما من می گویم، برخی از استراتژی ها مانند سایت تبلیغات رپورتاژ بهتر از بقیه هستند.چرا!؟برای متوجه شدن دلیل آن هر فرد باید یکبار این مقاله را مطالعه کند. ممنون از مقاله خوبتان

  • Nazanin heshmati گفته:

   سایت رپورتاژ میتواند تاثیر قابل توجهی بر رشد و توسعه سایت بزارد حتما توصیه میکنم که طبق الگوریتم پیش رفته و در سایت هایی روپورتاژ کنید که مخاطبان مورد توجه شما را دارا باشند .

 2. عباس گفته:

  نوشتن مقالات مفید و کاربردی، و استفاده از سایتهای تبلیغات رپورتاژ برای در معرض دید مخاطبان قرار گرفتن موجب تبدیل شدن به یک مقاله نویس موفق شدن میشود

 3. امیرحسین گفته:

  به طور کلی رپورتاژ ها تاثیر زیادی در رشد سایت ها و مقالات دارند. یک سایت تبلیغات رپورتاژ میتواند با مدیریت عالی و تاثیرگذاری بالا به روند رشد کمک بسیاری کند زیر هدف رپورتاژ هم همین است که مقالات و نویسنده ها را به هم متصل و به کمک هم رشد دهد

  • Parham گفته:

   رپورتاژ زمان بسیار خوبی برای شماست تا در کلیدواژه هدف خود جایگاه خوبی داشته باشید و حداقل در صفحه اول گوگل باشید. در این شرایط می‌توانید با قرار دادن پشت صحنه خود از طریق یک لینک مناسب، شانس خود را برای کسب مکان بهتر افزایش دهید.
   مطالب بسیار کامل بود

 4. متاورس آینده من گفته:

  اهمیت سایت تبلیغات رپورتاژ

  این امر به ویژه در مورد ساخت لینک صادق است. وب پر از فروشندگان پیوندهای هرزنامه است که امیدوار کننده بک لینک ها برای درآمد است. به احتمال زیاد، پول و زمان شما بهتر است صرف روش های طبیعی تر شود.

 5. berlin گفته:

  اگر به دنبال افزایش سئو هستید، مراقب فرصت های رپورتاژ فعلی باشید. حتی با وجود اینکه مفهوم رپورتاژ از ابتدای وبلاگ نویسی وجود داشته است، اما هنوز یک راه اثبات شده برای ارتقای رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو است.

 6. Amin DehghanNejad گفته:

  یکی دیگر از مزایای مهم رپورتاژ آگهی است که همه کسب و کارها، چه کوچک و چه بزرگ می‌توانند با اهداف مختلف از این روش استفاده کنند

 7. سعید گفته:

  اگر می خواهید کسب و کار خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید، ایجاد یک وب سایت اولین قدمی است که باید بردارید. داشتن یک وب سایت به مشتریان کمک می کند تا کسب و کار شما را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا کنند

 8. امیرحسین گفته:

  سایت تبلیغات رپورتاژ با معرفی لینک ها و مقالات به سایت های دیگر میتواند در دیده شدن و معرفی و همینطور بالارفتن سئو بسیار موثر باشد

 9. abbas گفته:

  رپورتاژ یکی از محبوب ترین روش های لینک سازی است. این به معنای ارسال مطالب در لیست سایت تبلیغات رپورتاژ با مخاطبان مرتبط است. همراه با یک بک لینک، منبع تحت تبلیغ ممکن است مخاطبان هدفی را که به محصولات یا خدمات علاقه مند هستند، جذب کند.

 10. زاجکانی گفته:

  یکی از ویژگی های مهم گزارش این است که محتوای اصلی وب سایت را هدف قرار می دهد و باعث نمی شود مخاطب به آن به عنوان یک تبلیغ نگاه کند

 11. مهدی غلامحسینی گفته:

  اهمیت سایت تبلیغات رپورتاژ
  این امر به ویژه در مورد ساخت لینک صادق است. وب مملو از فروشندگان پیوندهای هرزنامه و مزرعه های پیوند است که امیدوار کننده بک لینک ها برای درآمد است. به احتمال زیاد، پول و زمان شما بهتر است صرف روش های ارگانیک تر شود

  • Parham گفته:

   ایجاد روابط با سایت هایی که پست های رپورتاژ را منتشر می کنند بر اساس تایید محتوا است. وب مسترها برای دریافت تایید ویرایشگر و حساب کردن روی حفظ بک لینک ها به محتوای با کیفیت نیاز دارند. مطالب بسیار کامل بود

 12. Nazanin heshmati گفته:

  اسنراتژی های مختلفی برای ساخت تبلیغات وجود دارد اما هر تبلیغی تبلیغ مورد نظر و هدفمند شما نیست پس در قدم اول شما باید اطلاعات لازم را کسب کنید که از طریق متن بالا میتوانید به این اگاهی برسید و بعد در قدم دوم برای ایجاد تبلیغ خود اقدام نمایید

 13. سعید گفته:

  صاحبان سایت به طور گسترده ای از ارسال رایگان رپورتاژ برای صرفه جویی در هزینه مقالات حمایت شده استفاده می کنند. برخی از سایت ها محتوا را فقط به صورت پولی ارسال می کنند، اما سایت های زیادی نیز وجود دارند که این کار را رایگان انجام می دهند.

 14. benjamin گفته:

  چرا باید از رپورتاژ استفاده کنید؟

  اگر به دنبال بهبود سئو خود هستید، از فرصت های رپورتاژ استفاده بفرمایید. حتی با وجود اینکه مفهوم رپورتاژ از ابتدای وبلاگ نویسی وجود داشته است، اما هنوز یک راه اثبات شده برای ارتقای رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *